Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: MareK від Січень 28, 2023, 23:03
Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 19:46І це є дійсно так, що в Україні майже нема незалежних медіа. А те, що сталося з УП - трагедія, враховуючи, як це починалось.

є. а УП останні тижні - на передовиці барикад.
відео канал УП на ютубі. подивись.

а фуп - так, це цензура і єдиний марафон аля рашаТВ.
але все змінюється.  ::)

Які нафіг барикади. Представники фупу поширюють кацапське іпсо по лендлізу, наприклад.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 23:17
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 28, 2023, 23:14Сміявсі(с)
пс. Відмажеться(с) ))

Какіє люді!! Сергій, раді Вас бачити!!
Навзаєм))
З величезною цікавістю спостерігав за Вашою діяльністю))
Подумав що треба Вам добавити драйву сюди))
Скоро почнеться))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 28, 2023, 23:23
Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 23:17
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 28, 2023, 23:14Сміявсі(с)
пс. Відмажеться(с) ))

Какіє люді!! Сергій, раді Вас бачити!!
Навзаєм))
З величезною цікавістю спостерігав за Вашою діяльністю))
Подумав що треба Вам добавити драйву сюди))
Скоро почнеться))

Сподіваюсь, драйв буде у хорошому розумінні.

Сьогодні взагалі суцільний день драйву. Наприклад, наш Медведило запалює вогні на супі, а вигрібаю знову я  :( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

#303
Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 23:32
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 28, 2023, 23:23
Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 23:17
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 28, 2023, 23:14Сміявсі(с)
пс. Відмажеться(с) ))

Какіє люді!! Сергій, раді Вас бачити!!
Навзаєм))
З величезною цікавістю спостерігав за Вашою діяльністю))
Подумав що треба Вам добавити драйву сюди))
Скоро почнеться))

Сподіваюсь, драйв буде у хорошому розумінні.

Сьогодні взагалі суцільний день драйву. Наприклад, наш Медведило запалює вогні на супі, а вигрібаю знову я  :( .

Ось на супі мені чомусь ніколи не було цікаво((
Лишень в одній—двух темах))
Але то вкусовщина.
пс. Та й медведило той ніколи не був "моім"))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 28, 2023, 23:35Ось на супі мені чомусь ніколи не було цікаво((
Лишень в одній—двух темах))
Але то вкусовщина.
пс. Та й медведило той ніколи не був "моім"))

 :)  :)  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 28, 2023, 23:14
Цитата: MareK від Січень 28, 2023, 22:37Максим - будь пацаном. ти пообіцяв 3к на ЗСу тому, хто притягне післання на "салюпу" на  ФУП.
Хома під загрозою вічного бану, до речі, в той момент - притягнув.
тому, Макс, давай не жмися. ти багата людина - закинь ван долар на півпікапа.на натіві або на Хому.

Сміявсі(с)
пс. Відмажеться(с) ))

Максим багата людина. Він сказав шо дасть 3к на ЗСУ  ну то най зробить.
Хома при загрозі вічного бану притягнув на фуп його салюпу кул сайт. усі це бачили.
от на Максим той ван долар відкашляє на ЗСУ. Він бізнесмен. людина слова. багатий.
я йому вірю. гииииии може наіпе як кацап але я у нього всеж вірю.

я останні часи при війні спілкуюся з людьми при війні. абсолютно інше сприйняття світу і життя. повірте.

MareK

гиии я навічно забанений на цій дурнуватій зупі, цугу і ше якомусь лайні, про яке не згадаю.

і на фупі мені їжак з африки пообіцяла вічний бан.

так і живемо :)

добре шо іванка купила собі форум де можна хоч шось писати  ;D

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Січень 29, 2023, 00:47
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 28, 2023, 23:14
Цитата: MareK від Січень 28, 2023, 22:37Максим - будь пацаном. ти пообіцяв 3к на ЗСу тому, хто притягне післання на "салюпу" на  ФУП.
Хома під загрозою вічного бану, до речі, в той момент - притягнув.
тому, Макс, давай не жмися. ти багата людина - закинь ван долар на півпікапа.на натіві або на Хому.

Сміявсі(с)
пс. Відмажеться(с) ))

Максим багата людина. Він сказав шо дасть 3к на ЗСУ  ну то най зробить.
Хома при загрозі вічного бану притягнув на фуп його салюпу кул сайт. усі це бачили.
от на Максим той ван долар відкашляє на ЗСУ. Він бізнесмен. людина слова. багатий.
я йому вірю. гииииии може наіпе як кацап але я у нього всеж вірю.

я останні часи при війні спілкуюся з людьми при війні. абсолютно інше сприйняття світу і життя. повірте.

Тобі—повірив би)
А плєшивий вдавиться((
пс.Та й ніби вже все зрозуміло з тими "3кілобакси"))——
Колись намагався мене зловити на гачок "50 евро"))—— тепер сам попав на той гачок)
ппс. Буде крутитися як вуж на пательні))—— але вже й сам напевно розуміє що попав))——
Або забашляй на ЗСУ, або отримуй статус "всефорумний пістапол"))

Wednesday

#308
Цитата: MareK від Січень 29, 2023, 00:52гиии я навічно забанений на цій дурнуватій зупі, цугу і ше якомусь лайні, про яке не згадаю.

і на фупі мені їжак з африки пообіцяла вічний бан.

так і живемо :)

добре шо іванка купила собі форум де можна хоч шось писати ;D



Ти навіть не уявляєш, як мені приємно це чути  :) . Правда, не для себе, а для всіх бажаючих. То ваш / наш форум, а не мій.

І найцікавіше, що за місяць ми ні разу не посварились  :) взагалі ні разу не довелось нікого забанити. Частково тому що поки ще небагато юзерів, але і тому, що просто не було за що.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 29, 2023, 00:57Тобі—повірив би)
А плєшивий вдавиться((
пс.Та й ніби вже все зрозуміло з тими "3кілобакси"))——
Колись намагався мене зловити на гачок "50 евро"))—— тепер сам попав на той гачок)
ппс. Буде крутитися як вуж на пательні))—— але вже й сам напевно розуміє що попав))——
Або забашляй на ЗСУ, або отримуй статус "всефорумний пістапол"))

Так, пройшов майже місяць після тої обіцянки. І не тільки. Все в деталях описано вище.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 01:01
Цитата: Сергій Чернівці від Січень 29, 2023, 00:57Тобі—повірив би)
А плєшивий вдавиться((
пс.Та й ніби вже все зрозуміло з тими "3кілобакси"))——
Колись намагався мене зловити на гачок "50 евро"))—— тепер сам попав на той гачок)
ппс. Буде крутитися як вуж на пательні))—— але вже й сам напевно розуміє що попав))——
Або забашляй на ЗСУ, або отримуй статус "всефорумний пістапол"))

Так, пройшов майже місяць після тої обіцянки. І не тільки. Все в деталях описано вище.


"Нє скучай, сматри футболл"(с) ))——


білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 28, 2023, 16:55Цікаво, а його благовірна в курсі, чим займається її чоловік?

Не розумію, чому вона його ще не кинула. Воно ж absolutely useless. Старе, страшне, спите, імпотентне, бідне.

Так, дамі в районі 55 і не першої свіжості, але при бажанні може знайти собі якогось нормального мужчинку - поляка, наприклад, і жити достойно. Я б сказала, з голубикою, хехе.

Чи може, уже? злі язики на цузі правду гутарілі?

То це все пояснює ... no shit!
Всі діти в нього вже дорослі, ведуть за кордоном практично самостійне життя. Маленьких дітей нема.

Повстає питання, чому дружина залишила його самого і втікла від нього в Польщу?

Жони дєкабрістів йшли за своїми чоловіками на каторгу, залишалися з ними до кінця, на добре і на зле.
Я впевнений, що моя би зі мною залишилась, якби не було маленьких дітей.

А тут, видно вже не могла терпіти цього дебіла, виїхала подалі від нього.

Напевно ще й офіційно біженство оформила, щоб мати можливість легально проживати в Польщі.
А може вже й приглядається до якогось пана Cybulskiego.

Тому йому і не спиться по ночам, з розуму сходить.

Можна б було скинути вину на то, що вдень нема світла, а вночі є, і тому тільки вночі можна зарядити вібратор (с), але він хвалився, що має генератор, тому тут справа зовсім в іншому.

білий хорват

Цитата: MareK від Січень 28, 2023, 22:37Максим - будь пацаном. ти пообіцяв 3к на ЗСу тому, хто притягне післання на "салюпу" на  ФУП.
Хома під загрозою вічного бану, до речі, в той момент - притягнув.
тому, Макс, давай не жмися. ти багата людина - закинь ван долар на півпікапа.на натіві або на Хому.
Дійсно, Хома молодець, не побоявся вічного бану, ризикував.
Відразу видно, що для ЗСУ Хома піде на все.

І саме головне, що ці $3k не підуть у чиюсь кишеню, а вони підуть на допомогу нашій армії, на добру справу.
Це ж святе.

Чи для кацапа это чуждо? І він здатний тільки заробляти на крові? "Вы можете их у нас купить" (с)


білий хорват

Цитата: абабагаламага від Січень 28, 2023, 19:25Не розумію, навіщо стільки писати про те саме - про огидну  огидність огидного хвупу?
Ще й донатити його, тобто їх - власників/адміністраторів?
Хвуп це збіговисько меншовартісних, а тому агресивних невдах. Не вдалося їм стати першою гільдією - блогерами, то вони другу гільдію заснували.
Це все - від бідності нашої, нема в нас потужних мас-медіа, незалежних національних, тому й скупчилися всі в одному місці, незважаючи на те, що і незалежність його і націоцентричність під питанням.
УП це одне, а ФУП це інше.

Якраз журналісти УП ризикуючи життям розкрили не одну корупційну аферу і не одного політика вивели на чисту воду.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 29, 2023, 08:57Можна б було скинути вину на то, що вдень нема світла, а вночі є, і тому тільки вночі можна зарядити вібратор (с), але він хвалився, що має генератор, тому тут справа зовсім в іншому.

 ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 29, 2023, 09:31Чи для кацапа это чуждо? І він здатний тільки заробляти на крові? "Вы можете их у нас купить" (с)

До речі, про кацапів. Пташечка принесла мені на крилечку, що у "рєбят" дописує наш старий (pun intended) "дружочєк" Трололо-Булька.

Дивно, що ОЦЕ чомусь не вважається "ватою" і не засуджується широким загалом патріотів фупу, супу і т.п. Сиділи на одному гектарі, so to say, і проблем з ЦИМ не мали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

kvadrat123

я так розумію, форум створено опозицією ФУПу для свого майданчика спілкування на період бану на основному порталі? а після бану всі назад на ФУП.

так форум не розвинеш

Wednesday

#317
Цитата: kvadrat123 від Січень 29, 2023, 19:52я так розумію, форум створено опозицією ФУПу для свого майданчика спілкування на період бану на основному порталі? а після бану всі назад на ФУП.

так форум не розвинеш

Це зовсім не так. Звичайно, є окремі юзери, які так і роблять - або під час бану пишуть тут, а потім повертаються, або одночасно дописують і тут і там. Це їхнє право, що і як робити, і де спілкуватися.

Але цей форум засновувався з принципово інших міркувань. Хоча драйвером і поштовхом зробити цей форум були дійсно несправедливі бани на фупі, ми вважаємо, що цей форум фундаментально інший, тому що він набагато вільніший, бо незалежний і не працює ні на яку партію чи ні на якого замовника. На Фупі та Супі вільного спілкування не існує, тому що ці онлайн-спільноти або працюють на конкретного власника/замовника і відповідну ідеологію (Фуп), або не мають формального власника, але все одно працюють на конкретну політичну партію/ідеологію (Суп). Це виражається у відповідній модераторській політиці.

Ось по цих посиланнях трохи більше деталей про те, чому і як створювався форум. І, звичайно ж, читайте про його місію та візію тут.

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=31.msg132#msg132

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=31.msg323#msg323

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=31.msg348#msg348

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=31.msg349#msg349

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=80.msg1147#msg1147

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 18:55
Цитата: білий хорват від Січень 29, 2023, 09:31Чи для кацапа это чуждо? І він здатний тільки заробляти на крові? "Вы можете их у нас купить" (с)

До речі, про кацапів. Пташечка принесла мені на крилечку, що у "рєбят" дописує наш старий (pun intended) "дружочєк" Трололо-Булька.

Дивно, що ОЦЕ чомусь не вважається "ватою" і не засуджується широким загалом патріотів фупу, супу і т.п. Сиділи на одному гектарі, so to say, і проблем з ЦИМ не мали.
Pinokio - Зморщена губа - Трололо

Three men in a boat
with four cigarettes

And No Matches

How do they manage to smoke?


MareK

Цитата: Wednesday від Січень 29, 2023, 18:55
Цитата: білий хорват від Січень 29, 2023, 09:31Чи для кацапа это чуждо? І він здатний тільки заробляти на крові? "Вы можете их у нас купить" (с)

До речі, про кацапів. Пташечка принесла мені на крилечку, що у "рєбят" дописує наш старий (pun intended) "дружочєк" Трололо-Булька.

Дивно, що ОЦЕ чомусь не вважається "ватою" і не засуджується широким загалом патріотів фупу, супу і т.п. Сиділи на одному гектарі, so to say, і проблем з ЦИМ не мали.

я взагалі завжди думав то трололо це або інший нік Макса або хтось з його фірми пише бо шеф дав завдання..