Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Про "здоров"я" Єрмачки можна спостерігати по тому, як всі просять розбану Рамблера, але не просять розбанити Бульку і фбориса.

Фборис взагалі не порушив ніяких правил, його забанили ні за що, і він там чи не єдиний розумний дописувач у тому треді.

Бульку персонально не люблю, але він флудив не більше цілої купи інших дописувачів, яких ніхто не забанив і не збирається.

Черговий прояв української душевної корупції, коли "своїм", "кумам" - все, а іншим - "закон", як я описала ось тут.

Мерзенні люди :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ніжилася в ліжечку і насолоджувалася виглядом збитого льотчика, жирнєйшого "рєдіски"-трампохейтера Шану :weep: .

Один із найупоротіших страждальців від TDS укрнету, він сидить в якості модератора на форумі Піквіки, де кацапомовні євреї походженням з України смокчуть в"ялого ХХХ Демократичної партії США :bluet: . В результаті форум Піквіки - як той неуловимий Джо з відомого анекдота, включаючи самого Шану  :laugh:.


Правда, забанили його не за образи трампістів, а за хамство по відношенню до модераторів Єрмачки.

Але какая разніца?

Головне, що надовго, і головне, що на взльоті :laugh:  :smiley24:  :pooh_lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 13, 2024, 16:51Про "здоров"я" Єрмачки можна спостерігати по тому, як всі просять розбану Рамблера, але не просять розбанити Бульку і фбориса.

Фборис взагалі не порушив ніяких правил, його забанили ні за що, і він там чи не єдиний розумний дописувач у тому треді.

Бульку персонально не люблю, але він флудив не більше цілої купи інших дописувачів, яких ніхто не забанив і не збирається.

Черговий прояв української душевної корупції, коли "своїм", "кумам" - все, а іншим - "закон", як я описала ось тут.

Мерзенні люди :bluet:.

демократияя - это свобода мыслей. Тоталитаризм-это  разрешение мыслить так как считают нужным правители.Вопрос-за что воюют?Но фоне зеленых эксклюзивных машин.

Wednesday

Цитата: Старик від Серпень 15, 2024, 07:19демократияя - это свобода мыслей. Тоталитаризм-это  разрешение мыслить так как считают нужным правители.Вопрос-за что воюют?Но фоне зеленых эксклюзивных машин.


Я навіть тут не про саму Єрмачку. Вони дали кнопку якомусь чуваку, який не тільки поганий несправедливий модер, а і в ЗСУ, і там йому явно не до модерації (це зрозуміло).

Я маю на увазі "спільноту Єрмачки", яка настільки несправедлива і дволична, що просто нудить  :smiley23:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Добре, що цю злобну бруднороту чупакабру, яка скакала і до мене теж, випиляли до кінця року! Форум - не його власність, щоб він там ще і права качав  :Sho_za:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У модератора Єрмачки якісь емоційні гойдалки. Якщо людина в ЗСУ, то це можна зрозуміти, але нащо тоді просити таку людину одночасно модерувати? Це не має ніякого сенсу.

Вчора Болукан був хороший, сьогодні поганий. І що він такого "антиукраїнського" написав? :facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якби на Єрмачці була справедлива модерація, то цю скотину, його напарника Славредька та інших бідоністів давно б забанили назавжди за злочинну лівацьку пропаганду, ботизм та штабізм на користь геноцидної і голодоморної Демократичної партії США, роботу проти ЗСУ через брехню про лендліз і що мілітарна допомога США не потрібна, наклепи та булінг патріотичних українців та донорів ЗСУ.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141728.msg28058463#msg28058463


Але гниди скачуть  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 19, 2024, 17:25Якби на Єрмачці була справедлива модерація, то цю скотину, його напарника Славредька та інших бідоністів давно б забанили назавжди за злочинну лівацьку пропаганду, ботизм та штабізм на користь геноцидної і голодоморної Демократичної партії США, роботу проти ЗСУ через брехню про лендліз і що мілітарна допомога США не потрібна, наклепи та булінг патріотичних українців та донорів ЗСУ.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141728.msg28058463#msg28058463


Але гниди скачуть  :smilie9:.
вы скажите всем этим деятелям, что украинську брэхню можно смело оставлять. Альтернатива есть.

Wednesday

Цитата: Старик від Серпень 20, 2024, 12:22вы скажите всем этим деятелям, что украинську брэхню можно смело оставлять. Альтернатива есть.

А кому там казати? Їм альтернатива не потрібна, тому що "альтернативно обдаровані", бугага! 90 відсотків, за моїми оцінками :smiley23:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 20, 2024, 17:32А кому там казати? Їм альтернатива не потрібна, тому що "альтернативно обдаровані", бугага! 90 відсотків, за моїми оцінками :smiley23:.
в 1917 Октябрский переворот делали 10%.А авангардом были тыловики матросы.Которые в тылу водку пили, а как временное правительство  начало их на фронт отправлять просто снесли его. В нашем случае возможна мовная революция- так как мовныки это, как правило тыловики пограничники, тцкашники и 3 линия.

Wednesday

Цитата: Старик від Серпень 21, 2024, 09:11в 1917 Октябрский переворот делали 10%.А авангардом были тыловики матросы.Которые в тылу водку пили, а как временное правительство  начало их на фронт отправлять просто снесли его. В нашем случае возможна мовная революция- так как мовныки это, как правило тыловики пограничники, тцкашники и 3 линия.

То не мовна революція, вони розмовляють різними мовами. І перші стануть на коліна перед кацапами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Блаженні ті, що борються за правду, і далі по тексту, як сказано у Біблії.

І, в кращих традиціях за це - БАН! :smilie9:



А тим часом булінгуюча мерзота скаче  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 27, 2024, 04:55Блаженні ті, що борються за правду, і далі по тексту, як сказано у Біблії.

І, в кращих традиціях за це - БАН! :smilie9:



А тим часом булінгуюча мерзота скаче  :smilie9:.

почему здесь нет сметаны?

Wednesday

Цитата: Старик від Серпень 27, 2024, 09:11почему здесь нет сметаны?

А чому тут нема інших, у тому числі інших забанених? Напевно, що їм не потрібний цей форум. Не той розмах, не та аудиторія.

І якщо чесно, більшість з них is not a good fit, вони б навряд чи вписались. Скоріше всього, Сметана теж.

Цей форум для тих, хто хоче на ньому бути.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 27, 2024, 16:06А чому тут нема інших, у тому числі інших забанених? Напевно, що їм не потрібний цей форум. Не той розмах, не та аудиторія.

І якщо чесно, більшість з них is not a good fit, вони б навряд чи вписались. Скоріше всього, Сметана теж.

Цей форум для тих, хто хоче на ньому бути.
А Вы ему писали? И другим? Я забанен навсегда потому что опасен для ОП. Особенно им не нравится мой тезис, что ресур возрождения страны не помощь, а экспроприация награбленного не олигархами (это вершина айсберга) а всей номенклатурой.

Wednesday

Цитата: Старик від Серпень 28, 2024, 11:40А Вы ему писали? И другим? Я забанен навсегда потому что опасен для ОП. Особенно им не нравится мой тезис, что ресур возрождения страны не помощь, а экспроприация награбленного не олигархами (это вершина айсберга) а всей номенклатурой.

Ви там були одним із небагатьох розумних, що розуміли ситуацію і бачили проблему в корені. Але Вас забанили не за це, а за слово "мовник" - місцеві вірчусігналери, які вдома спілкуються російською і лише прикидаються українцями, тиснули на Вас кнопку як на "кацапа", що поширює "антиукраїнські сантименти". Вони навіть не розуміли суті Вашої критики :facepalm1:.

Щодо Сметани, ні, я його не запрошувала, тому що зараз лише лінивий не знає про цей ресурс. Я запрошувала особисто лише на початку, і потім деяких окремих людей, яких, я бачила, збиралися забанити і які, на мою думку, мали сенс.

На жаль, більшість дописувачів на Єрмачці не мають сенсу для мене і я не бачу, яку цінність вони принесуть тут. Те, що вони пишуть, можна читати і там.

Мені б хотілося бачити більше інтелектуальних дописувачів, але Єрмачка не є ресурсом для таких людей. Після виборів в США, можливо, я займусь цим більш конкретно і то якщо переможе Камала, свобода слова буде прикручуватися, а це може мати наслідки для всіх.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Блін, не встигла я насолодитися дотепністю Дрейка, а його у бан  :smilie9:. І бокстера теж.



No country for old men porohobots :facepalm: .

А ось бридких камшотів та скотомогильників ніхто за реальний флуд не банить. Вигідні вони їм, щоб люди не звертали увагу на реальні питання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дегенерація не тільки модерації, а й усієї Єрмачки добре видна по кейсу ідіота (або такого, що ним прикидається) ніка svo1973. Коли Сергій чи сом1 відкривали свої теми, Єрмачка скаженіла, а дехто перетворив ці ніки у об"єкти для кібербулінгу.

Коли ж це робить ця істота, всім пофіг. Де шуші із їх праведним заламуванням рук про хизування під час війни, де скотомогильники з брудними образами, де тороси з побажанням смерті і т.д., і т.п.

Питання риторичне :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Старик

Цитата: Wednesday від Серпень 28, 2024, 16:33Ви там були одним із небагатьох розумних, що розуміли ситуацію і бачили проблему в корені. Але Вас забанили не за це, а за слово "мовник" - місцеві вірчусігналери, які вдома спілкуються російською і лише прикидаються українцями, тиснули на Вас кнопку як на "кацапа", що поширює "антиукраїнські сантименти". Вони навіть не розуміли суті Вашої критики :facepalm1:.

Щодо Сметани, ні, я його не запрошувала, тому що зараз лише лінивий не знає про цей ресурс. Я запрошувала особисто лише на початку, і потім деяких окремих людей, яких, я бачила, збиралися забанити і які, на мою думку, мали сенс.

На жаль, більшість дописувачів на Єрмачці не мають сенсу для мене і я не бачу, яку цінність вони принесуть тут. Те, що вони пишуть, можна читати і там.

Мені б хотілося бачити більше інтелектуальних дописувачів, але Єрмачка не є ресурсом для таких людей. Після виборів в США, можливо, я займусь цим більш конкретно і то якщо переможе Камала, свобода слова буде прикручуватися, а це може мати наслідки для всіх.

ДОРОГУ ОСилит идущий.Продолжайте на форуме рассылать приглашения. И про суржик. Еще в 1991 голу мы видели как КГБ СССР использует суржик для сохранения правящей коммунистической номенклатуры.К сожалению, у коммунистов был весь админресурс и они быстро перекрасилисьПерешли на суржик.Одели вышиванки.Но нутро семей коммунистов неизменно.Длоказано и семьей парашенки, и юсченки, и разливайки, и кроля.да всех. Так что мова это фундаментальный вопрос, который привел к войне. Увы. Не признав этого, украинцы просто потеряют свою землю. Мовный вопрос стал вежущим фактором потери независимости страны. Почму? Да все просто.Читайте классиков.Главное ресурсы.Главное кадры.Ну а мова как и пиво-это индивидуальный выбор граждан.