Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Поржала - це ж було вже! :facepalm:



Але всі бажаючі можуть спробувати.

Ніяк не зрозуміють, що модери працюють на власників, а не на них, як я написала тут.

Хоча модер там давно відсутній. Не впевнена, що тому, хто під Дредом, дозволено модерувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Липень 02, 2024, 16:45Поржала - це ж було вже! :facepalm:



Але всі бажаючі можуть спробувати.

Ніяк не зрозуміють, що модери працюють на власників, а не на них, як я написала тут.

Хоча модер там давно відсутній. Не впевнена, що тому, хто під Дредом, дозволено модерувати.

Є там модер.  Сьогодні:

iz sela    Добре замаскований кацап    05.07.2024    Ніколи

 
Думаю, що "Добре замаскований кацап"  це сам модер.  А нік "iz sela",  вміло і з гумором, добряче позаливав зеленим пройдисвітам сала під шкіру.   От і казяться.....

Wednesday

Цитата: платник податків від Липень 05, 2024, 12:16Є там модер.  Сьогодні:

iz sela    Добре замаскований кацап    05.07.2024    Ніколи

 
Думаю, що "Добре замаскований кацап"  це сам модер.  А нік "iz sela",  вміло і з гумором, добряче позаливав зеленим пройдисвітам сала під шкіру.   От і казяться.....

Ох нічого собі!  :smilie10:

І зразу завалили в "навічно", хоч є сподівання, що це була технічна помилка і потім виправлять на якийсь інший термін, як це раніше було.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кажуть, на Єрмачці адміни розважаються  :facepalm:.

Не знаю, нащо це їм - своєрідне почуття гумору  :facepalm1:.

Навряд чи настройки форуму Єрмачка відрізняються від цього.

На цьому ні адміни, ні модери не можуть бачити пароль юзерів і користуватись ним.

Адмін може поміняти пароль юзеру вручну, що означає просто набити новий пароль поверх вже існуючого, і переслати по імейл. Потім юзер може змінити цей пароль.

Так що Бандерівець пише нісенітниці.

Можливо, це можна побачити у самій базі на сервері, але то вже ламає будь-які моральні норми і вимагає певного скілсету.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, таки вигризли Болукана і Старика ... але це, звичайно, не кінець.


Bull's eye на спинах ще багатьох адекватних, і це просто лише питання часу, коли забанять їх. Потвори не можуть не жерти.

Але, звісно, це їм нічим не допоможе. Як я написала тут, they are rats on a sinking ship і вони дуже активно сприяють процесу  :smiley24:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27981338#msg27981338
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну про те, щоб дописувати поряд із чорноротою і психічно неповносправною нечистю типу Анальної Пробки, Карови, ВІЗОТМ, Алкобандерівця, Плєшивого Ачка, SOG та інших, дискурс яких - секс із мертвими людьми та тваринами, педофілія,  брудні фантазії на будь-які інші теми і просто мерзенний кацапський мат та образи, і мови нема.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Про хунту цілком правильно писав юзер Старик і його забанили назавжди.

А юзер Але, психічно хворий чорноротий виродок, який таргетовано працює на зелене бидло і проти патріотів України, не забанений від слова взагалі.

І таких, як він, що пропихають наративи, що красти на крові - це нормально, там багато.


Все, що треба знати про ту помийку і чому вона ще існує.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2227

Баштан - старий комуніст, лівак, злобний ваксер, якийсь чомусь не хоче бустеризуватись і таким чином досягти a final solution свого сумного кейсу. Зате обіцяє вбити та загеноцидити кожного, чия думка на форумі йому не подобається. Ненавидить емігрантів.

Але - психічно хворий (наймовірніше, на біполярку) неадекватний і агресивний безробітний адвокат, який майже не спить і який практично не вилазить із Єрмачки. Нема жодної теми, де він би не вставив своїх 5 копійок, нема ніка, якого він би не образив. Зловлений багато раз на написанні діаметрально протилежних речей, що показує, для чого він там. Ненавидить емігрантів.

Для чого там ці двоногі, питаєте ви?

Для просунення політики ОП та зеленого керівництва, яка включає такі елементи:

1) Раздєляй і властвуй. Тобто побільше розбрату між українцями і тими, хто їх підтримує. І це вдалося. 80 відсотків "дискусій" на Єрмачці - брудні вульгарні розбірки та лайно.

2) Відверни допомогу від ЗСУ і України. Донати, як ми неодноразово доводили, радикально впали. Особисто я не співпрацюю з Єрмачкою з серпня минулого місяця і не доначу більше ні їх "волонтерам", ні будь-кому, пов"язаному з ними чи Єрмачкою. Але почитавши, що пишуть Але, Баштан і Чок Кекс, я тепер ВЗАГАЛІ не лонуватиму на українські кейси - крім допомоги певним індивідам та родичам.

3) Демонізуй емігрантів. Але написав на публічному ресурсі, що емігрантів та діаспору потрібно фізично знищувати. Модератори ніяк не відреагували. Значить, цю думку розділяє керівництво УП. Емігранти, робіть висновки.

4) Викинь з дискурсу розумних людей з критичним мисленням, які просто не будуть брати участь у такому болоті. Їх і там завжди було небагато, а зараз практично не залишилось. В результаті 99 відсотків контенту - перепости з телеграм, маячня спитих істот типу Вольтера чи Бандерівця і істерики та брехня демоботів у темах про Трампа

5) Відволічи увагу від того, що відбувається на фронті, де Україна з кожним днем втрачає позиції і програє цю війну. Тема про війну практично не оновлюється.

6) Нормалізуй корупцію правлячої верхівки. "Корупція є всюди", "то не корупція". "у нас чесних нема", - пише нік Але.  Це ненормально і це не повинно просуватися як норма, але робиться саме це.

Тому їх і не банять, тому що все це - цілком цілеспрямована стратегічна робота. Саме тому Україні як ніколи потрібен закон про іноагентів і УП та Єрмачка повинні бути марковані відповідно.

Я вважаю це антиукраїнською роботою, спрямованою на підрив української державності, особливо під час війни.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.