Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#2180
Цитата: вело від Квітень 23, 2024, 12:40https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=763438.msg14170553#msg14170553

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=752833.msg13987850#msg13987850

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=751848.msg13974333#msg13974333

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=751848.msg13974389#msg13974389

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=752732.msg13988220#msg13988220
тут поклонник правоконсервативных ценностей деанонимизирует находящегося в оккупации проукраинского дописувача.

Спеціально залогінилася на Єрмачку, щоб прочитати, що там. Проаналізуємо.

Отже, претензії до Амірана відносяться до трьох категорій:

1) Питання російського паспорта. Його взяли сотні тисяч, якщо не мільйони українців - наприклад, нік Торос.

Але Аміран - фашистська тварь, а Торос - цяця. Проясніть, чому.

2) Питання ватної позиції (у Амірана - по Криму і Майдану). Аналогічні ватні позиції у різний час висловлювала не тільки купа дописувачів Єрмачки (Алєжка, Десантник, той же Слав, 2П, різні мавки-шмавки), а і навіть президент України Зеленський і його родина. Мало того, Зеленський буквально колаборував із злочинним російським урядом, брав у нього гроші на розвиток його бізнесу, танцював і співав "Путін наш президент". Навіть під час війни різні ніки на Єрмачці продовжують вести проросійську імперську пропаганду, яку ми документуємо у цій темі.

Але Аміран - фашистська тварь, а Зеленський і всі ці ніки - цяці. Проясніть, чому.

3) Питання деанонімізації. Я якраз вчора переглядала ту тему, яка була відкрита у відповідь на  образливу тему, відкриту Ценітельніцею Алей. Там не тільки нема ніякої деанонімізації (тому що там не було викладено відповідної інформації), а Амірана за те навіть ніхто не забанив. А ось купа інших дописувачів шарять і по приватах, і публічно чужу інфу і навіть погрожують та шантажують нею, як це робили по відношенню до мене "славетні волонтери" та їх підтанцьовка, а також істоти, що були модераторами.

Але Аміран - фашистська тварь, а всі ці ніки - цяці. Проясніть, чому (Аміран нікого не деанонував, на відміну від цих покидьків).

І ще хочу зазначити, що не здивуюсь, якщо всі модери Єрмачки працювали чи працюють на СБУ. Особливо Слав, який чомусь не в окопах на 3-ій рік війни.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

За критику Єрмачка - золофтним через хлєбало бан на місяць  :Prapor2:.



Маргінали вільні люди вільного форуму передають тобі привіт, Блер!

ПС. До речі, реєструйся - ми не кусаємся  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зелена мразота продовжує випилювати найрозумніших та найадекватніших, і це вже другий випадок, як людину банять після суперечки з Але.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну це якийсь уже, певно, все ще denial як стадія горювання ... Ну коли ж вони нарешті зрозуміють, що модератори призначаються власниками ресурсу саме для того, щоб втілювати в житті ПОЛІТИКУ РЕСУРСУ??

А в них ДО ЦЬОГО ЧАСУ цар хороший :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу, юзеру Вольтер повернули права.

Ось так Єрмачка продовжує стратифікувати і ділити на касти юзерів.

Але Вольтер - корисний для них. Флуд і маячня вигідні єрмачківцям, бо відволікають від обговорень сумної реальності.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday


Єрмачківська ботяра Але працює ефективно! :smiley24:


А ви кажете.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Квітень 25, 2024, 18:55Бачу, юзеру Вольтер повернули права.

Ось так Єрмачка продовжує стратифікувати і ділити на касти юзерів.

Але Вольтер - корисний для них. Флуд і маячня вигідні єрмачківцям, бо відволікають від обговорень сумної реальності.

На ФУПі наступив період відлиги.  Всім забаненим на рік оголошена амністія - термін зменшили до 3-х місяців. На рахунок повернення прав, як Вольтеру, не знаю.  Причина таких змін не оголошена.

Подивимось, доки такий лібералізм буде продовжуватись... :hot:

Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 27, 2024, 13:09На ФУПі наступив період відлиги.  Всім забаненим на рік оголошена амністія - термін зменшили до 3-х місяців. На рахунок повернення прав, як Вольтеру, не знаю.  Причина таких змін не оголошена.

Подивимось, доки такий лібералізм буде продовжуватись... :hot:

Ну, про "відлигу" і "лібералізм", це, сподіваюсь, сарказм?

Ви ж самі знаєте на власному досвіді - не встигли вийти і написати пари слів, як знову черговий бан.

Це нічого не змінить в цілому, тому що сама ідеологія того ресурсу не змінилася і стало тільки гірше.

За просте питання, чому не призивають ментів-пенсіонерів, зразу бан. Тоді як іпсошники типу Дончанина та сво1973 не баняться взагалі, як і лівацькі боти.

Обговорення подій на фронті практично відсутнє.

Багато дописувачів просто самоцензуруються. Нік Вовчик був одним із небагатьох сміливих критиків Байдена там. Після розбану став нижче трави, тихше води і ходить так тихесенько, і пише так нейтральненько :smilie2: .

Очевидно, багатьом важливіше бути там, ніж бути самим собою і казати, що думаєш. Але це їх вибір і їх право.

А так все, як завжди:

  • Ворожа пропаганда та іпсо.

  • Забивання інфопростору маячнею і флудом (недаремно Вольтеру знову надали права) і "раптові волохатики" - це точно 30 відсотків контенту.

  • Бани за правду і факти (а на фронті все погано і з управлінням країною теж)


  • Використання ресурсу як знаряддя у внутрішньоукраїнській політичній боротьбі і втручання у суверенні справи інших країн (робота на стороні Демократичної партії США).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Квітень 27, 2024, 19:16Ну, про "відлигу" і "лібералізм", це, сподіваюсь, сарказм?

Ну ось, "відлига", як кажуть, на ліцо (спеціально пишу ці слова окремо, pun intended).

Читаєш це і бачиш, як істота з модераторською кнопкою просто досягає оргазму, смакуючи кожне слово, у той момент, як вона нищить політичного опонента.


Здавалось би, нащо тоді ці беззмістовні тілорухи, чи не простіше взагалі закрити Єрмачку?

Але ні, вона ще потрібна.

Транслювати тільки і виключно пропаганду. Вони опонентів систематично випилюють, а потім запустять більше зелених ботів (вони збираються "відкривати реєстрацію").

А корисні дурачки тільки фапають і сподіваються, що лише тільки треба змінити модератора, і запанують там 15 мільйонів козинські ухилянти та вовчики з топами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

мда.... недовго музика звучала.... :smilie2:


Wednesday

Черговий покіс :facepalm: - "ворожа пропаганда" :laugh:.

Але є і позитив - забанили притрушену тьотю касю, яка з Німеччини любить заганяти інших в окопи і писати маразм про "нєсвєжиє трупи". Хоч трохи відпочинемо від істеричного вереску божевільної :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

What the hell is that - зрадоБОД?  :Sho_za:

Зовсім кукуха поїхала? :smilie10:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

З цікавістю спостерігаю перетворення Єрмачки у "тваринну ферму" Оруела :smiley24:.

Правда, процес почався вже давно, ще при Славі і Єжі, а зараз з кожним днем набуває більш "класичного" забарвлення :Prapor2:.

Топу за злісний флуд декілька постів дуже м"якої критики в адресу модераторів на рік? Мде ...

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2193
Ну, такого я точно не пригадую на Єрмачці, щоб модератори ТАК підправляли назви тем  :smilie10:. Очевидна експліцитна політична заангажованість модератора і сам модератор імпліцитно створив наклеп. В оригіналі було "перший".

Це і є пряма політична цензура, безпосереднє втручання у суверенні справи України організацією, яка існує на гроші громадянина іншої країни  :smilie9:. Хорват, ти нічого не хочеш сказати з цього приводу?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2194
І знову бунт на колінах :facepalm:.

Профілактика пригріли на СУПі, а він, невдячний, не оцінив, наплював на їх ресурс та їх доброту, і написав, що "на ФУПє - жизнь!"


Ше недавно писав, що повертатись не збирається:


А сьогодні камлає на колінах з чєлобітною :facepalm:.


Я навіть все не скріню. Не поважаю таких людей.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2195
О, там є продовження  :lol:  :lol:  :lol:.




"Товарищу И.В. Сталину

Сейчас (16 декабря в 7 1/12 веч[ера]) тов. Молчанов с группой чекистов явились ко мне на квартиру и производят у меня обыск.

Я говорю Вам, товарищ Сталин, честно, с того момента как распоряжением ЦК я вернулся из Кустаная, я не сделал ни одного шага, не сказал ни одного слова, не написал ни одной строчки, не имел ни одной мысли, которые я должен был бы скрывать от партии, от ЦК, от Вас лично. Я думал только об одном: как заслужить доверие ЦК и Ваше лично, как добиться того, чтобы Вы включили меня в работу.

Ничего кроме старых архивов (все, что скопилось за 30 с лишним лет, - в том числе и годов оппозиции) у меня нет и быть не может.

Ни в чем, ни в чем, ни в чем я не виноват перед партией, перед ЦК и перед Вами лично. Клянусь Вам всем, что только может быть свято для большевика, клянусь Вам памятью Ленина.

Я не могу себе и представить, что могло бы вызвать подозрение против меня. Умоляю Вас поверить этому честному слову. Потрясен до глубины души."



:laugh:  :lol:  :weep:  :facepalm1:  :facepalm:  :Sho_za:  :smilie10:  :smilie11:  :smilie2:  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2196
Цікаво спостерігати, що буде із сьогоднішнім демаршем Гео.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140541.0

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140540.0

Модери проковтнуть чи забанять всіх, хто бере участь у дефакто двох флуд-гілках?

Це фактично вже перетворилось на напівмовчазний протест проти модерації.

Довели людей, що вони навіть бояться рот відкрити - просто крапочки ставлять.

Як кацапи з кульками протестували і білоруси з квіточками в чистих шкарпеточках на лавочках.

А це тільки початок - згадайте моє слово.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, так мета Єрмачки - не інформувати, а газлайтити, солодко брехати, прикривати провали влади і страшну реальність того, що ЗСУ відступають.

Бо в них нема зброї ("нам лєндліз нєвигадєн"), людських ресурсів (4+ мільйона під "бронею" і фейковими інвалідними довідками) і адекватного керівництва (на всю Україну не знайшлося нікого, крім кацапа Сирського).




Тому всіх розумних і з критичним мисленням забанили на рік або назавжди, а боти і корисні ідіоти скачуть безкарно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Випилюють людей просто за красиві очі, по-сталінськи. Бил би чєлавєк, а стаття найдьоцца :facepalm:.


Отакий він, зелений культ особи  :smilie10:. Пора вже робити на Зебіла сталінські фотожаби.

Oh wait!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зручне формулювання.

По-перше, не треба друкувати пояснення - зберігає час.

По-друге, не посперечаєшся. Модератор має право :smiley24:.


ПС. А Сметану за що? Якщо вчитатися, він говорить місцями дуже правильні речі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.