Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: com від Квітень 22, 2024, 18:46А казав що не стукає. А створення окремої теми - не считается!
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140420.0
ФУП тепер - форум стукачів. Хто не стукав - майже усіх вже забанили чи запередбанили.

І на Амірана за правду теж настукав :smilie2: .

Мене взагалі приколює, як хабадника зебіла називають українцем. Ну який він українець? Паспорт та громадянство - це просто паспорт і громадянство. Негри та азіати у нього теж українці?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я поважаю Крокодила як одного із небагатьох порядних людей на Єрмачці і в принципі одного з небагатьох розумних (хоча я не погоджуюсь з ним по деяких позиціях).

І саме тому мені було дуже сумно це читати:



Вони ніяк не зрозуміють, що їх банять і над ними знущаються, ТОМУ ЩО Томаш Фіала! І умовний, і конкретний!

Це ті самі "спонсори Демократичної партії", що зараз розвалюють Україну руками пуйла, про які написав Аміран. І які розвалювали Україну 30+ років!

Це і є ті антиукраїнські агенти впливу, про кого написано в цій статті!

Коли їм нарешті відкриються очі, що вони роками особисто розвивають принципово антиукраїнський ресурс і що там нема і ніколи не було і не буде нічого демократичного!

Скільки ще треба часу, щоб до них це дійшло?? Якщо навіть до розумного Крокодила не доходить  :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: com від Квітень 22, 2024, 18:46А казав що не стукає. А створення окремої теми - не считается!
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140420.0
ФУП тепер - форум стукачів. Хто не стукав - майже усіх вже забанили чи запередбанили.
і що, аутлендера і BerenBelgarion забанили? Отже ж припиздяна істота.

вело

#2163
Цитата: Wednesday від Квітень 22, 2024, 19:12І на Амірана за правду теж настукав :smilie2: .

Мене взагалі приколює, як хабадника зебіла називають українцем. Ну який він українець? Паспорт та громадянство - це просто паспорт і громадянство. Негри та азіати у нього теж українці?
Шановна ви брешете. І на амірана я не стукав. І тільки гнида може підтримувати громадянина РФ, що українців нищить не РФ а США.
ЗІ я стукав востаннє влітку 2022 року на бяку і рамблера бо після спілкування з ними мене банили.

вело

#2164
.

вело

отже я створив тему де згадав двох дописувачів, які не забанені. А слав створив тему про амірана і того забанили. І робиться висновок що це я робив доповідь. Ну ком то явний дебіл, а від вас, пані, не чекав.

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 22, 2024, 23:48отже я створив тему де згадав двох дописувачів, які не забанені. А слав створив тему про амірана і того забанили. І робиться висновок що це я робив доповідь. Ну ком то явний дебіл, а від вас, пані, не чекав.

Ну, оскільки Ви там його всіляко полоскали, то я і зробила такий висновок.

Але якщо Ви дійсно цього не робили, а у мене нема доказів зворотнього, то я візьму свої слова назад.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 22, 2024, 23:05І тільки гнида може підтримувати громадянина РФ, що українців нищить не РФ а США.

Ну з оцими логічними Вашими мансами дійсно пора закінчувати. Адже Ви розумна людина і цілком усвідомлюєте концепт співучасті в злочині чи злочинного нехлюйства чи як це називається.

Адміністрація Байдена (а не США, треба не розмивати поняття, а конкретизувати винних) - це поліцейський, що злив злочинцю код доступу до будинку і не приїхав на виклик власників, що їх граблять. Це офіцер, що відвертається, поки п"яне мурло гвалтує дитину - і ще й каже, щоб менше пручалася, так їй буде краще.

Тому так, адміністрація Байдена, давши пуйлу зелене світло і не давши Україні нічого, крім 72 годин на виживання, співучасник злочину. І потім, відвертаючись, поки кацапи рівняють із землею українські міста і села, каже не ескалювати, не завдавати ударів у відповідь і не давати зброї, щоб просто навіть захиститись  :smilie9:.

Аміран - один із небагатьох інтелектуально і морально чесних ніків, який про це говорить. Як і я та інші дописувачі, більшість яких в довготривалому бані - тому що ресурс, який їх забанив, покриває цього злочинного поліцейського  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Квітень 23, 2024, 00:44Ну з оцими логічними Вашими мансами дійсно пора закінчувати. Адже Ви розумна людина і цілком усвідомлюєте концепт співучасті в злочині чи злочинного нехлюйства чи як це називається.

Адміністрація Байдена (а не США, треба не розмивати поняття, а конкретизувати винних) - це поліцейський, що злив злочинцю код доступу до будинку і не приїхав на виклик власників, що їх граблять. Це офіцер, що відвертається, поки п"яне мурло гвалтує дитину - і ще й каже, щоб менше пручалася, так їй буде краще.

Тому так, адміністрація Байдена, давши пуйлу зелене світло і не давши Україні нічого, крім 72 годин на виживання, співучасник злочину. І потім, відвертаючись, поки кацапи рівняють із землею українські міста і села, каже не ескалювати, не завдавати ударів у відповідь і не давати зброї, щоб просто навіть захиститись  :smilie9:.

Аміран - один із небагатьох інтелектуально і морально чесних ніків, який про це говорить. Як і я та інші дописувачі, більшість яких в довготривалому бані - тому що ресурс, який їх забанив, покриває цього злочинного поліцейського  :smilie9:.
я не знаю, що у вас за інтерес в виборчій кампанії США, але все що ви пишете має грати проти демократів і за республіканців. Написала фашистська тварь щось проти демократів, ви вже готові на руках його носити. Звідси це дуже негарно виглядає.

вело

Цитата: Wednesday від Квітень 23, 2024, 00:38Ну, оскільки Ви там його всіляко полоскали, то я і зробила такий висновок.

Але якщо Ви дійсно цього не робили, а у мене нема доказів зворотнього, то я візьму свої слова назад.
так, я принципово ні разу не повідомляв модератору на ФУПі з літа 2022 року.

вело

Я до речі розумію вас. Якщо ви прихильниця Трампа, то те що пишуть антитрампісти має визивати дуже негативні емоції. І ви починаєте так само неадекватно писати про Байдена, і підтримувати мразь, яка теж проти Байдена.Я так само відчуваю, що перебільшую коли пишу про Порошенка, і особливо коли хтось це робить зовсім неадекватно - я їм не заперечую. Бо ж те що пише свинота про владу під час війни на виживання - це алєс.

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 23, 2024, 05:29так, я принципово ні разу не повідомляв модератору на ФУПі з літа 2022 року.

Ну, тоді Ви свята людина  :gigi:.

Я повідомляла і не соромлюсь цього.

В основному за булінг і антиукраїнську пропаганду.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2172
Цитата: вело від Квітень 23, 2024, 05:25я не знаю, що у вас за інтерес в виборчій кампанії США, але все що ви пишете має грати проти демократів і за республіканців.

Ну, по-перше, я ніколи не приховувала, що маю республікансько-консервативні погляди. Підтримка демократів і інших ліваків для мене неможлива в принципі ідеологічно.

По-друге, для мене як особи, що живе в Канаді і в місцевій економіці, Трамп був набагато кращим економічно. Це просто доконаний факт.

По-третє, Трамп просто кращий для України і це теж доконаний факт, якщо дивитись на його попередню каденцію.

Як патріот України, я не розумію, як можна підтримувати демократів, які руйнували Україну, починаючи з голодомору?

ЦитатаНаписала фашистська тварь щось проти демократів, ви вже готові на руках його носити. Звідси це дуже негарно виглядає.

Чому Аміран - фашистська тварь?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 23, 2024, 05:36Я до речі розумію вас. Якщо ви прихильниця Трампа, то те що пишуть антитрампісти має визивати дуже негативні емоції. І ви починаєте так само неадекватно писати про Байдена, і підтримувати мразь, яка теж проти Байдена.Я так само відчуваю, що перебільшую коли пишу про Порошенка, і особливо коли хтось це робить зовсім неадекватно - я їм не заперечую. Бо ж те що пише свинота про владу під час війни на виживання - це алєс.

Але Байден - це об"єктивно треш і по вуха в крові українців. Безвідносно до Трампа.

Аміран чи якийсь інший умовний трампіст взагалі ні до чого.

Про Амірана мені нічого не відомо, що дозволяє його кваліфікувати негативно.

А ось слова Слава - треш, вони нічого не вартують. Він колись спеціально називав мене Ольгою Тейлор, хоча чудово знав, що це неправда, і на цій фейковій підставі банив. Тобто він підла, несправедлива та брехлива людина.

Якщо він був здатний оббрехати мене, то він так само міг оббрехати Амірана (і я впевнена, що так це і було).

А Аміран про нього написав, що Слав сидів за злочини в Росії і йому лише недавно погасили судимість.

Ви словам такої людини будете довіряти?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Квітень 23, 2024, 05:43Ну, по-перше, я ніколи не приховувала, що маю республікансько-консервативні погляди. Підтримка демократів і інших ліваків для мене неможлива в принципі ідеологічно.

По-друге, для мене як особи, що живе в Канаді і в місцевій економіці, Трамп був набагато кращим економічно. Це просто доконаний факт.

По-третє, Трамп просто кращий для України і це теж доконаний факт, якщо дивитись на його попередню каденцію.

Як патріот України, я не розумію, як можна підтримувати демократів, які руйнували Україну, починаючи з голодомору?

Чому Аміран - фашистська тварь?
Він підтримує фашистський режим в РФ, він як законослухняний громадянин РФ і ви як законослухняна громадянка Канади маєте бути ворогами.

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 23, 2024, 06:27Він підтримує фашистський режим в РФ

Можна побачити якісь докази цього, цитати, тощо?

Цитатавін як законослухняний громадянин РФ

Наскільки мені відомо, він такий же громадянин України, як і всі, а живе зараз в Грузії.

В Україні живе купа людей з російським паспортом, але держава Україна не вважає їх ворогами, то чому повинна я?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаА Аміран про нього написав, що Слав сидів за злочини в Росії і йому лише недавно погасили судимість.
Так сидів чи судимість погасили?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 23, 2024, 07:27Так сидів чи судимість погасили?

І те, і інше. Можна відсидіти, а потім це типу списують, ніби не було, наскільки я в цьому розуміюсь.

Ось пост Амірана на цугундері - я не несу ніяку відповідальність за його слова, а просто передаю, що він сказав. У свою чергу він посилається на Спортсмена.

https://zugunder.com/index.php?topic=397963.msg12457106#msg12457106



І ще тут і тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 23, 2024, 07:39І те, і інше. Можна відсидіти, а потім це типу списують, ніби не було, наскільки я в цьому розуміюсь.

Ось пост Амірана на цугундері - я не несу ніяку відповідальність за його слова, а просто передаю, що він сказав. У свою чергу він посилається на Спортсмена.

https://zugunder.com/index.php?topic=397963.msg12457106#msg12457106



І ще тут і тут.
Гівно не людина ©

Недаром майки Партії регіонів натягав.

вело

#2179
Цитата: Wednesday від Квітень 23, 2024, 06:58Можна побачити якісь докази цього, цитати, тощо?

Наскільки мені відомо, він такий же громадянин України, як і всі, а живе зараз в Грузії.

В Україні живе купа людей з російським паспортом, але держава Україна не вважає їх ворогами, то чому повинна я?
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=763438.msg14170553#msg14170553

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=752833.msg13987850#msg13987850

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=751848.msg13974333#msg13974333

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=751848.msg13974389#msg13974389

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=752732.msg13988220#msg13988220
тут поклонник правоконсервативных ценностей деанонимизирует находящегося в оккупации проукраинского дописувача.