Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Я знаю  :smilie1:. З одного боку, як колишній учасниці, мені все одно до певної міри цікаво, що там. А з іншого, як я вже писала, це свого роду соціопсихологічні дослідження динаміки груп.

Також, я використовую матеріал звідти для прояснення і роз"яснення фейків - як, наприклад, по питаннях політики США.

ФУП для мене - як твітер чи фейсбук в цьому плані.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, що там з лагідною українізацією?

Всі дедлайни вже ж пройшли!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Я не поділяю усі ваші переконання. Люди можуть помилятися, і ви теж.
І це також може бути причиною - чому тут мало реєструються. Бо щось не поділяють.

Wednesday

Цитата: com від Квітень 14, 2024, 22:23Я не поділяю усі ваші переконання. Люди можуть помилятися, і ви теж.
І це також може бути причиною - чому тут мало реєструються. Бо щось не поділяють.

Ось тому я вважаю, що Ви - один із найбільш misunderstood юзерів там. З Вас ліпили якогось флудера-імбецила, а Ви насправді дуже розумний і дуже insightful.

По-перше, це абсолютно нормально мати різні погляди і не погоджуватись з кимось з якихось питань. Я це вітаю, тому що  якщо позиції одинакові, то не може бути дискусії.

По-друге, багато людей не пишуть тут, тому що тут просто мало юзерів. Але це типу ситуація курка-яйце. Якби вони самі писали, то б тут було більше контенту, людей для дискусії, і різних точок зору.

А оскільки вони самі не пишуть, то виходить так, що пишу переважно я і саме мої погляди в результаті домінують.

По-третє, інші дійсно не пишуть, тому що їм не подобаюсь я або особисто (є ряд таких юзерів) або мої погляди.

Багато з цих людей вимагало б мене забанити на Єрмачці (як вони вже зробили чи намагаються це зробити там, наприклад, з ніком Vovchik, де демоботи практично обізвали його агентом Пуйла :facepalm:).

Але я сто раз всім казала, що я розрізняю власні стосунки з певними ніками і їх право дописувати тут в рамках правил.   В них є така можливість і якщо вони хочуть і вони достатньо зрілі психологічно, щоб зрозуміти мою позицію, то вони можуть.

Але вони також повинні зрозуміти, що це не означає, що вони можуть нав"язувати свої погляди та позиції іншим. Вони можуть представити свої погляди і аргументувати їх у прийнятній формі. Як я вже пояснила Медведилу тут:

Цитата: Wednesday від Квітень 12, 2024, 17:30Твоя фундаментальна проблема - що ти, майже 60-річний чоловік, по суті залишився совком і рабом і не розумієш принципу, по якому живуть у вільному суспільстві, і який виражається фразою Live and Let Live.  Твоя свобода закінчується там, де починається свобода іншої людини.

Ти постійно хочеш когось виправити, заткнути, перекроїти на свій лад, випиляти, знищити, бо тобі щось не подобається.  Замість того, щоб просто писати по суті і спілкуватися з тим, хто тобі цікавий, більшу частину своїх зусиль ти витрачаєш на нав"язування свого бачення іншим. А потім плачеш і шкодуєш, що це зробили з тобою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

com

Можна спробувати визначити модератора за лінгвістичним аналізом. Характерні слова та оберти.

Наприклад, еврібаді.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140301.msg27870586#msg27870586

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=576087.0;wap2
Модератор - папа Інокентій 7?

Wednesday

Цитата: com від Квітень 15, 2024, 07:36Можна спробувати визначити модератора за лінгвістичним аналізом. Характерні слова та оберти.

Наприклад, еврібаді.
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140301.msg27870586#msg27870586

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=576087.0;wap2
Модератор - папа Інокентій 7?

Хахаха, я це і роблю  :gigi: :. Але ще не завершила процес - нема поки що часу. Як то в нас кажуть, декілька м"ячиків в повітрі одночасно  1&.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ! Цей нік мовчав, мовчав, два слова написав - і в бан на рік! :lol:



До речі, він тут зареєстрований і надавав нам дуже багато рекомендацій, яким повинен бути цей форум. Ми повинні робити і те, і те, а ось те - не робити, і т.п.

Але сам він ніякий внесок у розвиток форуму не зробив і нічого більше тут не написав :facepalm: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

платник податків

Цитата: Wednesday від Квітень 15, 2024, 18:24ЛОЛ! Цей нік мовчав, мовчав, два слова написав - і в бан на рік! :lol:



До речі, він тут зареєстрований і надавав нам дуже багато рекомендацій, яким повинен бути цей форум. Ми повинні робити і те, і те, а ось те - не робити, і т.п.

Але сам він ніякий внесок у розвиток форуму не зробив і нічого більше тут не написав :facepalm: .

я вже вам писав тут - я більше читач а не писака.  На ФУПі я тусувався ще з часів Гонгадзе (пам'ятаю ще деревовидний двигунець) то по старій звичці більше часу проводжу там. Але так як з початком війни я в постійній немилості в модерів ФУПу (не переношу і критикую владу зелених авантюристів і пройдисвітів) і вони мене упекли на рік, то спробую трішечки допомогти Вам.   
В міру своїх можливостей, я більше читач.... :smilie1:

платник податків

І ще - я зовсім не чийсь бот або штабний. Ніколи не працював в інтернеті на якусь партію, чи політика.  Якщо когось критикую, або підтримую, то роблю це зі своїх особистих переконань.

Wednesday

Цитата: платник податків від Квітень 17, 2024, 21:19І ще - я зовсім не чийсь бот або штабний. Ніколи не працював в інтернеті на якусь партію, чи політика.  Якщо когось критикую, або підтримую, то роблю це зі своїх особистих переконань.

Ну, особисто я в тому і не сумнівалася.

Але Ви намагайтеся по можливості більше дописувати.

Чим більше тут буде активних дописувачів, тим більше буде читачів, та і можливо, інші підтягнуться.

Якщо Ви спілкуєтесь з кимось на ФУП, то запрошуйте їх сюди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ого! Нашого антика - на рік за ворожу пропаганду :smilie10:.

Вони там геть з глузду з"їхали.

Ворожа пропаганда - це два роки брехні, що лендліз невигідний. І ці люди взагалі ніколи не баняться. А це коштувало Україні втрати серйозних територій і сотень тисяч людей.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Рабів Єрмачки вчергове принизили.



Ну, не факт, що Єрмачка проіснує до січня наступного року. Це раз.

А по-друге, чому б просто не назвати речі своїми іменами і сказати, що це приватний ресурс, що хочемо, те і робимо, і ми практично увели цензуру?

Також було б цікаво проаналізувати, чи є кореляція між політичними поглядами і статусом прав дописувачів. Постулюю, що ці права переважно відібрані у тих, хто критикував зелену владу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2132
І на цей пост модератора - нуль реакції. Повне мовчання.

Їх просто товчуть фейсом у лайно, а вони це лайно облизують. Одиниці відростили в собі гонади і пішли, а переважна більшість приплазувала назад :smilie10: .

Мені цей феномен незрозумілий, хіба сказати - адін нарот!



"Любят русские люди юзери Єрмачки бунтовать!
Встанут на колени перед барским домом и стоят подлецы!
И ведь знают, что бунтуют и всё равно стоят!"
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Пан знає, про що говорить! :smiley24:



Я вже зазначала, що коли помилково забанили його, то розбанили з такою швидкістю, що в мене аж голова завернулась  :facepalm1:.

За більш ніж 10 років як мінімум читання Єрмачки я не пам"ятаю жодного такого випадку  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

WOW!


Пельфор тут вже зареєстрований,  а Вал хай йде сюди.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Квітень 19, 2024, 17:31Пан знає, про що говорить! :smiley24:



Я вже зазначала, що коли помилково забанили його, то розбанили з такою швидкістю, що в мене аж голова завернулась  :facepalm1:.

За більш ніж 10 років як мінімум читання Єрмачки я не пам"ятаю жодного такого випадку  :smilie10:.
пан говорить те, що думає. Якби у пана був старший, чи пан сам був старшим, то не писав би на захист опонента.

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 19, 2024, 22:29пан говорить те, що думає. Якби у пана був старший, чи пан сам був старшим, то не писав би на захист опонента.

Rе виділене, абсолютно нема зв"язку  :laugh:.

Те, що пан працює на владу, то я навіть не маю ніякого сумніву. Офіційно чи ні - нерелеватно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Квітень 19, 2024, 22:54Rе виділене, абсолютно нема зв"язку  :laugh:.

Те, що пан працює на владу, то я навіть не маю ніякого сумніву. Офіційно чи ні - нерелеватно.
так я вважаю що під час війни треба працювати на владу. За весь час з 1991 року вважаю що ворожа влада була при Януковичу. І мені дивно що на ФУПі 80% дописувачів "патріотів" є прибічниками Порошенка, який Януковичу слугував.

Wednesday

Цитата: вело від Квітень 20, 2024, 04:59так я вважаю що під час війни треба працювати на владу. За весь час з 1991 року вважаю що ворожа влада була при Януковичу. І мені дивно що на ФУПі 80% дописувачів "патріотів" є прибічниками Порошенка, який Януковичу слугував.

Ну я вважаю, що не тільки під час війни, а і взагалі треба працювати на народ і на державу. Бо влада може бути і антинародною, і антидержавною.

Але добре, що не заперечуєте виділеного  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: вело від Квітень 20, 2024, 04:59так я вважаю що під час війни треба працювати на владу. За весь час з 1991 року вважаю що ворожа влада була при Януковичу. І мені дивно що на ФУПі 80% дописувачів "патріотів" є прибічниками Порошенка, який Януковичу слугував.
Не тільки Януковичу.

Ще й Медведчука відродив, дав можливість створити партію, захопити медіа ресурси та бізнес потоки.

Так як Порошенко, не розвалював країну ніхто.

Ну може Янукович більше.