Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Цитатаале при цьому деякі, від кого я очікувала такого ж - наприклад, Медведило і гарі - повністю контролювали себе і не опустилися до загальної істерії).
Це плюс для Медведилла і garri

Wednesday

#1941
Цитата: білий хорват від Вересень 16, 2023, 19:17Це плюс для Медведилла і garri

Абсолютно! Я б за це Медведила і розбанила - але це прерогатива Сергія.

ПС. Це враховуючи, що моя оцінка вірна - може, я помиляюсь і Медведило прочитає це і обкладе нас, як раніше, just for the fun of it  :weep:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Вересень 16, 2023, 19:18Абсолютно! Я б за це Медведила і розбанила - але це прерогатива Сергія.

ПС. Це враховуючи, що моя оцінка вірна - може, я помиляюсь і Медведило прочитає це і обкладе нас, як раніше, just for the fun of it  :weep:
Не зважайте на мене)
Хочете його розбанити——розбанюйте.
Я його і "банити" не буду——це "прерогатива" Венсді тут )

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Вересень 16, 2023, 19:55Не зважайте на мене)
Хочете його розбанити——розбанюйте.
Я його і "банити" не буду——це "прерогатива" Венсді тут )

Ні, я зняла з себе модерацію - так правильніше. Хіба теоретично вас двох не буде і станеться щось неординарне. Але шанси на таке наразі практично дорівнюють нулю.

Щодо Медведила, no pressure. Тим більше що моя оцінка може бути неправильною. Я так само в певний час думала по ШЛ, а виявилось, що була наївною і нічого там не змінилось.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лол! Позабанювали найбільших булєрів, хамів, грубіянів та неадекватів і Єрмачка геть опустіла :pooh_lol: .

Одні штабні стінка на стінку - і одні ті ж самі ніки у всіх темах, як затичка :smilie10: .

Tells you everything you need to know про стан творіння контенту там  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Цитата: Wednesday від Вересень 19, 2023, 07:18Лол! Позабанювали найбільших булєрів, хамів, грубіянів та неадекватів і Єрмачка геть опустіла :pooh_lol: .

Одні штабні стінка на стінку - і одні ті ж самі ніки у всіх темах, як затичка :smilie10: .

Tells you everything you need to know про стан творіння контенту там  :facepalm:.
нам  з Сергієм абідно це чути  :smilie1:

Wednesday

Цитата: вело від Вересень 19, 2023, 09:30нам  з Сергієм абідно це чути  :smilie1:

Ну ви ж з ним не входите у:

Цитата: Wednesday від Вересень 15, 2023, 22:2550 відсотків того списку - огидні булєри і члени "альянсу",
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1947
Ржу. На Єрмачці точно модер - ШІ, тільки нетренований  :lol:  :lol:  :lol:



З цього списку - партійні боти тільки Доктор, тартосето, і можливо, сергіні (не пригадую, що він писав).

Але і тартосето забанили за хамство, що правильно - вони дійсно чорнороті.

Наш Шаблезуб взагалі був прикладом чемності та толерантності. Думаю, йому заткнули рот через фоточку Хантера.

Юкі забанили за булінг? Це жарт? Тоді як хамства та ботизму Татуся не бачать від слова взагалі  :smilie9:

Це якийсь жорсткий треш!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

вело

Амід дебілам не такий був. 10 діб взагалі незрозуміло за що. В той же час з моменту як пішов  Амід ніки, які нічого більше не пишуть, крім домислів про владу, які недопустимі під час війни, вже майже місяць не баняться.

Wednesday

#1949
Цитата: вело від Вересень 20, 2023, 18:4010 діб взагалі незрозуміло за що.

Це теж може бути стратегією. Рандомне покарання без логіки як спосіб порки скоттаТМ.

В принципі логічно.

ЦитатаВ той же час з моменту як пішов  Амід ніки, які нічого більше не пишуть, крім домислів про владу, які недопустимі під час війни, вже майже місяць не баняться.

Ну, Амід імплементував цензуру, але лише в одну сторону. Принаймі якщо хтось дійсно пише домисли, то порохоботи можуть довести, що це не так (а раніше їм цього не давали).

А я б випилювала за відверту маячню, як у темі Тупий і ше Тупіший.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А там ще Болукан та капітан Немо повернулись.

А за що наїздили на Болукана і постійно банили його?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Коротше, єрмачківці, реєструйтеся тут, ми не злопам"ятні  :gigi:.

Тут можна практично все, крім булінгу і кацапщини  :super:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

з цікавістю читаю сьогодняшні " треди" на фупі))
там вже всі чекають виходу з банів " основних гравців")))

Wednesday

#1953
Цитата: Сергій Чернівці від Вересень 24, 2023, 12:16з цікавістю читаю сьогодняшні " треди" на фупі))
там вже всі чекають виходу з банів " основних гравців")))

Ну вийшли, і що?

Вони так нічого і не вкурили і знову взялися за своє.

1) Це приватний ресурс. Вам там нічего нє должни (С).

2) "Нафіга це на політичному форумі". Див. вище. А булінг ще два тижні назад був ок на політичному форумі?

3) "Я гроші вклав у цей ресурс, чому не банять кацапів"? - тут взагалі ЛОЛ:

  • "Бізнесмене", у тебе є формальний контракт з УП, де записано, що ти купив і що за це отримаєш? Це не "брігада" в Тернополі, де все "по понятіям".

  • В тому "контракті" в тебе є права щось вимагати, тим більше когось банити?


А такого розгулу тупості і чесно кажучи, деградації у багатьох відношеннях я давно не спостерігала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дефініція батхерту. Ось коло і замкнулось  :weep:  :weep:  :weep:

Уявляю, як насолоджуються ті, кого це чмо забанило в ніколи тільки на підставі особистої неприязні і інтелектуальних заздрощів  :lol:



І вчергове особисто кайфую від щастя вільно висловлювати свої думки і не бути залежною від цього самодура!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Вересень 24, 2023, 21:05Дефініція батхерту. Ось коло і замкнулось  :weep:  :weep:  :weep:


Бідний Слав  :smilie2:. Зробив свій пост аж 4 години назад, а лайкнула одна Мікроба (і та кацапка) :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ! А єрмачківскьі модери підступні  :weep:

Всі знову розслабилися, подумали, що модер забив (навіть я) і знову давай навалювати :hot:.

А вони - ХОПА - і декого на рік!

Редиса - за наїзд на Єрмачку, Болукана - нібито за наїзд на українське (я такого не побачила, він критикував владу і українців, і цілком справедливо) і решту - за ботизм. Хоча там є купа інших ботів, але їм нічого.

Також slp і 2П чомусь взагалі не банять за російську пропаганду. Ну це тому що це Єрмачка, прокацапські наративи там цілком ок, а за конструктивну критику - на рік в буцигарню.

2П і ШЛ - на місяць, але ж їх ніхто за язик не тягнув і фотожаби тулити не заставляв. ДостГибалися  :laugh:.

Правда, і наш Сергій потрапив в бан, але всього на тиждень. І у нього є цей форум :smilie1:.

Справедливості заради, з тих, хто відмітився у тій темі, треба було ще Ельгуйдера та Бандерівця за хамство і шушу за підстрікування.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Фарисеї скавчать. Їх би треба теж в бан за булінг - особливо шушу.

Якби ШЛ не брав участь в булінгу, ніхто б його не банив. Волонтерство - не індульгенція і до дописів на Єрмачці відношення не має. As simple as that.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ! На Єрмачці разброд і униніє :lol:  :lol:  :lol:. Ну, з безвольним стадом так і треба.

Пороть скотт (С) :hot:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1959
Ну які пІсатєлі та допІси, таке і ставлення!



Регочу, це просто бомбезно  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.