Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 20, 2023, 16:21Ну то й забанять))
Все одно прийдуть сюди почитати)))
Якось перестав переживати за бани на фупі))—— є чим зайнятися і без цього))

Ну ти йому достойно там відповів  :)

Його шкарпетки твої парять ... а як галамага тоді написав, він сам хоч одну шкарпетку купив на фронт?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ! У Медведила непогано так бомбить  ;D  ;D  ;D Особа, яка забанена на всіх форумах укрнету (крім кацапських цугундера і форума Z) ... так надо умєть ізловчіться!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

От жеж чмо! По-перше, не "відгородила від усіх", а Сергій та Хорват мають на форумі власні авторські блоги і устішно їх ведуть, маючи сотні проглядів.

А по-друге, воно ж саме про це кавіщало, то чим воно незадоволене?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, і джонсон - нормальний чувак. Він тоді і в темі натіві конкретно виступив за нас.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 20, 2023, 21:35ЛОЛ! У Медведила непогано так бомбить  ;D  ;D  ;D Особа, яка забанена на всіх форумах укрнету (крім кацапських цугундера і форума Z) ... так надо умєть ізловчіться!


Знаєш, що їх найбільше болить?

Те, що у нас все добре.
А у них, м'яко кажучи, не дуже.

Одного старця болить канал Сергія.
Спати не може. Після довгого бану приліз на ФУП і першим ділом почав боротися за чистоту ФУПу, канал Сергія йому болить. Клоун.

Другий, алкаш, не може пережити, що в нас є і світло, і вода, і інтернет, а в нього нема і взагалі у нас все добре, а в нього ні.

Це власне і є той бумеранг, який повертається. Зло завжди повернеться до власника.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 21, 2023, 09:34Знаєш, що їх найбільше болить?

Те, що у нас все добре.
А у них, м'яко кажучи, не дуже.

Одного старця болить канал Сергія.
Спати не може. Після довгого бану приліз на ФУП і першим ділом почав боротися за чистоту ФУПу, канал Сергія йому болить. Клоун.

Другий, алкаш, не може пережити, що в нас є і світло, і вода, і інтернет, а в нього нема і взагалі у нас все добре, а в нього ні.

Це власне і є той бумеранг, який повертається. Зло завжди повернеться до власника.

Чим більше канал Сергія популярний, тим їм пече. Також їм пече, що ви - ми - не побоялися поставити їх на місце. Вони ж думали, що такі мачо, що могли собі вибрати жертви і розважатися, знущаючись над ними. Але знайшлися ті, бо затопили булі просто в зуби. Ось вони до цього часу хитаються від удару і відпльовуються. Не пробачили приниження. Тому що вдарили їх у найболючіше - у їх чоловіче его.

Але з ними тільки так і треба.

А щодо кавіщання про світло, так його давно перестали відключати, вода і все інше теж є. Тим більше у Бандерівця.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій, а той Медведило до тебе нерівно дихає! Відслідковує буквально кожен твій рух, як колись дівчинка Фіма по відношенню до мене, ЛОЛ!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



Вчора я залогінилась спеціально на Єрмачці, щоб натиснути доповідь на цю потвору. Не тільки не забанили, а ще і тему Сергієву знесли в Передбанник. А сьогодні воно продовжує какати ріденько, ніби й нічого не сталося.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1848
Хочете поржати? Зайшла читнути знесену частину топіка про літачки, а там:



Бомбить у старикашки, що ми його не оцінили і розкусили його гнилу натуру. Настільки бомбить, що пише мені у приват на Єрмачці, а тут сц***ть, бо знає, що буде згвалтований  :o .

Тупе невдячне кацапське лайно, я навіть ЩЕ Й НЕ ПОЧИНАЛА розкручувати цей форум :) .

Але тобі яке до нього діло? Все, що в тебе залишилося, це Єрмачка, на якій тебе рано чи пізно знову забанять на декілька місяців, якщо не назавжди, і турчівська помийка.

Привіт від великого і товстого, якого в тебе ніколи не було, але який просто зараз is slapping you against your ugly face with much joy and derision!

Ти ж хотів цього, чи не так  :-*  :-*  :-*

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 28, 2023, 16:38Хочете поржати? Зайшла читнути знесену частину топіка про літачки, а там:



Бомбить у старикашки, що ми його не оцінили і розкусили його гнилу натуру. Настільки бомбить, що пише мені у приват на Єрмачці, а тут сц***ть, бо знає, що буде згвалтований  :o .

Тупе невдячне кацапське лайно, я навіть ЩЕ Й НЕ ПОЧИНАЛА розкручувати цей форум :) .

Але тобі яке до нього діло? Все, що в тебе залишилося, це Єрмачка, на якій тебе рано чи пізно знову забанять на декілька місяців, якщо не назавжди, і турчівська помийка.

Привіт від великого і товстого, якого в тебе ніколи не було, але який просто зараз is slapping you against your ugly face with much joy and derision!

Ти ж хотів цього, чи не так  :-*  :-*  :-*


Оце бомбить Клоуна

;D

А чого він на тебе так вз'ївся?
Ти то що йому зробила?

Ти ж взагалі з ним нічого не мала, в срачах не пересікалась.
Звідки і головне за що така ненависть?

Ой, щось тут не чисто.
То він казав, що тільки Сергій йому муляє, бо загаджує ФУП собою, але ти тут яким боком?
Тепер до тебе якісь претензії...

То він ходить сюди, щоб тебе читати.
Прикінь
Ти йому ненависна, але він сюди ходить.

Нє, там клініка повна.
 :D

Wednesday

#1850
Цитата: білий хорват від Квітень 28, 2023, 18:26А чого він на тебе так вз'ївся?
Ти то що йому зробила?

А чому на мене вз"їлись ТЧ3Н, Булька, Плєшиве, всі ці однотипні рст-батарейки-плзені-бройліки?

А тому що я найяскравіше, найцікавіше, найхаризматичніше в їх житті.

Я вже про це написала тут:



ЦитатаТи ж взагалі з ним нічого не мала, в срачах не пересікалась.

Ну, він почав до мене доколупуватись, коли ми з Кадрою запалювали вогні у мега-популярній темі про одруження (103 сторінки, мегатисячі переглядів, до цього часу її читають).

Де ми абсолютно культурно собі спілкувались про чоловіків та відносини, але цьому огидному кацапу не подобалося це і він всіляко намагався нас заткнути. Але - точнісінько як зараз - з тої теми не вилазив, сидів читав посеред ночі, на чому я його неодноразово ловила.

ЦитатаЗвідки і головне за що така ненависть?

А це не ненависть. Це насправді дуже жвавий інтерес (читай вище) ;D

ЦитатаТо він казав, що тільки Сергій йому муляє, бо загаджує ФУП собою, але ти тут яким боком?
Тепер до тебе якісь претензії...

Тому що ми є тим, чим їм ніколи не бути - яскравими зірками, на які ці опариші можуть лише дивитися із глибини своєї вигрібної ями і брудно матюкатися в їх бік.

А як вони ще можуть звернути на себе увагу? Але зіркам з особливою цинічністю начхати і на їх потуги, і на них самих ;D  ;D  ;D

ЦитатаТо він ходить сюди, щоб тебе читати.

Вони всі ходять. Вони тут практично живуть. Як ми - в їх головах rent free, хехе! Я ж давала статистику.

Ну я кагбе завжди знала, що ТЧ3Н і мудвед до мене нерівно дихають, але щоб настільки? Мене ці цифри досить шокували, тому я і не хотіла публікувати їх раніше.

Сподіваюсь, що хоч трохи цих осіб попустило?

ТЧ3Н взагалі унікальний в цьому плані. Всі бачили, що він витворяв і як вишукував мене у кожному кутку, коли я пішла з форуму. Я навіть думала, що він спеціально називав ЧП мною, щоб продовжувати хейтити мене.

Але потім зрозуміла, що він просто недолугий, бо якщо бачить Авіатора у всьому, що рухається, то значить, те саме відбувалося і у моєму випадку.

ЦитатаНє, там клініка повна.

Так, це залежність, хвороба (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1851
А щодо падли Медведила, то, незважаючи на те, що він намагався мене випиляти з фупу, я як вища за нього морально особа пошкодувала його за те, як там об нього витирали ноги, і запросила сюди.

Коли галамага почав його страпонити, я ще його і захищала від галамаги. І оце тепер така подяка.

Ось історія про Медведила.

Одного дня жінка йшла дорогою, коли їй дорогу перетнула змія. Змія зупинилася, повернулася до неї і сказала: «Будь ласка, мила леді, будь ласка, підбери мене».

Жінка подивилася на змію і сказала: «Ні в якому разі. Я тебе не підніму. Ти змія. Я знаю, що роблять змії. Ти мене вкусиш».

Змія відповіла спокусливим тоном: «О, прекрасна леді. Я просто самотня змія, яка шукає трохи тепла. Навколо тебе цей чудовий плащ. Все, що я хочу, це трішки обійняти. Можеш мене трішки обійняти? Це все, що мені потрібно. Я просто маленька, стара, самотня, змія. Будь ласка, забери мене?»

Жінка з сумнівом подивилася на змію і відповіла: «Ти жартуєш, правда? Ти справді вважаєш мене такою дурною? Я тебе не підніму. Ти змія. Ти мене вкусиш, я це знаю. Забудь це."


«Але я не така, як інші змії. Я добра змія. Я не кусаю людей, особливо таку прекрасну жінку, як ти. Мені просто холодно, а у вас цей гарний теплий плащ. Все, чого я хочу, це трішки обійняти, лише на мить. Будь ласка! Будь ласка!Пожалійте мене».

Мила жінка раптом відчула співчуття до змії і сказала: «Отже. Це все, що ти хочеш? Трохи обійняти? Це все? І якщо я підніму тебе, ти обіцяєш, що не вкусиш мене?»

Змія сказала: «Звичайно, ні. Якщо ти піднімеш мене, я даю тобі слово, я тебе не вкушу».

«Справді? Я маю ваше слово? Ти мене не вкусиш?» — повторила мила пані.

«Справді. Ви маєте моє слово». — відповіла змія.

Чарівна жінка на мить подумала, а потім сказала: «Це буде лише на мить. Вона дала мені слово». Вона підняла змію і загорнула його в свій плащ.

У цей момент змія вдарила її іклами прямо по шиї.

«Ой! Це боляче! Для чого ти це зробила?» — вигукнула жінка, кидаючи змію на землю. «Ти дала мені слово, що не вкусиш мене?!»


Змія зашипіла і засміялася: «Люда пані, чого ти очікуєш? Я змія. Ось що роблять змії. Це наша природа. Ти знала, що я змія, коли підняла мене».

Такоє  :) .

А у Медведила ні честі,  ні гідності, бо так само, як він зараз виливає на мене, у нас він виливав лайно на огидну Єрмачку і не обмежував себе у цьому. А зараз, запхавши залишки гідності where the sun don't shine, поплазував назад туди, де його гнобили та принижували і де, він добре знає, будуть робити це знову.

Так йому і треба  :) .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець! У Плєшивого теж ні честі,  ні гідності. Просто зараз зависає тут і не ховається  ;D

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А ось і наш друг мудведка. Не спиться чувачку, шариться по нашому чудовому ресурсу. Але ми це тільки вітаємо  :)

Превед, медвед  :-*

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1854
Цитата: Wednesday від Квітень 28, 2023, 16:38Але тобі яке до нього діло? Все, що в тебе залишилося, це Єрмачка, на якій тебе рано чи пізно знову забанять

Гагага! правда, ПОКИ всього на декілька днів, але ж  ;D



Кацапчику, якщо ти ДОСІ не вкурив, на Єрмачці є бидло, рівні і ще рівніші. Так ось, ти для них бидло, холоп, а такі, як Татусь - ше рівніші. Тому будуть банити завжди тебе, а не їх.

А ти в курсі, що ти тут розбанений? Приходь, ми надаємо тобі тумаков, тумаков  ;D

Що стосується мене vs. Єрмачка, то я відмовляюсь бути у їх серфхуді і натомість позиціюную себе як Daenerys, що визволяє рабів. Я прийшла на Єрмачку як протон так само, як Daenerys arrived at Mereen із словами "I do not bring you commands. I bring you a choice'.


Медведилка поплазував назад на Єрмачку як ниций раб і отримав нагайкою по морді. Так тобі і треба - знай своє місце :)

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1855
На Єрмачці у модерів конкретно потік дах.

Ідіотську тему карови дозволяють, а Сергія за що в бан??



І що це за формулювання таке?

А зараз виправили на оце:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тобто тема про мавку, про харасмент у метро, надцята тема карови, яка все ще сподівається, що на безриб"ї хтось з Єрмачки на неї клюне, надцята тема сексуально стурбованого Тіммі, надцята тема кома - це не флуд, а цікаві та інформативні пости Сергія - це флуд?

Рабовласники Єрмачки геть з"їхали з глузду.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 01, 2023, 19:13Тобто тема про мавку, про харасмент у метро, надцята тема карови, яка все ще сподівається, що на безриб"ї хтось з Єрмачки на неї клюне, надцята тема сексуально стурбованого Тіммі, надцята тема кома - це не флуд, а цікаві та інформативні пости Сергія - це флуд?

Рабовласники Єрмачки геть з"їхали з глузду.



Це тіпа в банлисті так було?
Прикольно.
пс. Цікаво——а як ви думаєте——той супік має якесь відношення до модераціі, що так борзо погрожує ?

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 01, 2023, 19:46Це тіпа в банлисті так було?
Прикольно.
пс. Цікаво——а як ви думаєте——той супік має якесь відношення до модераціі, що так борзо погрожує ?

Супік - старикашка із Флориди. Злі язики кажуть, що кдебіст. Навряд чи йому б довірили кнопку, тим більше що з нього ні цента видушити ще нікому не вдалося. Слав би зробив собі харакірі, якби взнав, що його прешшшшес віддали якомусь ніщеброду-ковбаснику.

Супік просто любить пафосно повчати тих, кого вважає нижчим за себе. З цього приводу час від часу люрятьі не тільки на його старий пом"ятий фейс, але він обтирається і знову заводить свою унилу шарманку, ніби нічого й не сталося.

Так і проходять "золоті" роки існування цієї істоти. Я завжди закликала його отримати якомога побільше ковідних бустерів, if you know what I mean.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Враховуючи коменти про гачкотворство, думаю, що модер відносить себе до категорії ухилянтів і щось у твоїх словах його зачепило.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.