Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

білий хорват

Цитата: wiedz від Квітень 01, 2023, 18:06Що це за загадковий форум? Можна посилання?
Привіт

Чого зареєструвався і цілий тиждень не писав?
І тільки зараз вирішив написати, коли підрозділ став закритий?

абабагаламага

Цитата: білий хорват від Квітень 01, 2023, 18:31І тільки зараз вирішив написати, коли підрозділ став закритий?

Цілий тиждень шукав "загадковий форум" з всезнаючим ніком.

ЛОЛ

Wednesday

Цитата: wiedz від Квітень 01, 2023, 18:06Що це за загадковий форум? Можна посилання?

Відповідь дана ось тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 01, 2023, 17:00А мене інше зацікавило.

Логіка

Докину, якщо не забанять.

Це виглядає більше як на шантаж і ультиматум.
Не баньте, а то не буду докидати.


Він думає, що тіпа герой, бо обізвав модерів. А сенс? це приватний форум, вони найняті виконувати певну роботу. Не подобається? Не бери участь. Як зробили це ми.

Але куди він може піти? На форум Z до однодумців, звісно ж.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 01, 2023, 18:31Привіт

Чого зареєструвався і цілий тиждень не писав?
І тільки зараз вирішив написати, коли підрозділ став закритий?

Якщо чесно, то він ще вчора намагався зайти, і було 4 спроби з неправильним паролем.

А аналогічний нік був колись на фупі, так що юзер легітимний.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Квітень 01, 2023, 17:00А мене інше зацікавило.

Логіка

Докину, якщо не забанять.

Це виглядає більше як на шантаж і ультиматум.
Не баньте, а то не буду докидати.


Ну все ж таки він не про грощі писав( я так зрозумів)—— а про те що "докине" Зради про "чвк Ларіна"
Ну й він же десь там писав що ходить на фуп "потролити" іх.
Як і Гео той самий писав—як він "ненавидить" фуп і приходить тролити тих хто залишився.
Та й багато хто приходить туди зараз більше почитати та закинути один—одному.

Сергій Чернівці

А взагалі хороша ідея перевести ці "розборки" в окремий відділ))
Думаю що він буде одним з найбільш популярних))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 01, 2023, 21:49Ну все ж таки він не про грощі писав( я так зрозумів)—— а про те що "докине" Зради про "чвк Ларіна"
Ну й він же десь там писав що ходить на фуп "потролити" іх.
Як і Гео той самий писав—як він "ненавидить" фуп і приходить тролити тих хто залишився.
Та й багато хто приходить туди зараз більше почитати та закинути один—одному.

Я зрозуміла, що мав докинути про волонтерство. Його забанили саме за "ЧВК" - тобто він кацапа Турча до ЧВК Вагнера не прирівняв, а прирівняв модерів приватного сайту, яких попросили виконувати певну роботу хазяї ресурсу, що вони і роблять.

Висувати їм якісь претензії може лише ідіот, тому що це суто приватний ресурс і крапка. Мені та іншим не сподобалось - ми звалили. Частково з поваги до того факту, що на приватному ресурсі хазяї мають право робити що хочуть.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 01, 2023, 21:50А взагалі хороша ідея перевести ці "розборки" в окремий відділ))
Думаю що він буде одним з найбільш популярних))

Для зареєстрованих юзерів :) уявляю, як нужник піниться - адже їм дуже хочеться почитати, що ми про них пишемо :).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Квітень 01, 2023, 21:58Для зареєстрованих юзерів :) уявляю, як нужник піниться - адже їм дуже хочеться почитати, що ми про них пишемо :).

))))——
Це як з кацапськими спортсменами ,які можуть прийняти участь в Олімпіаді лише за певних умов))
І ці умови для них досить несприйнятні))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 01, 2023, 22:01))))——
Це як з кацапськими спортсменами ,які можуть прийняти участь в Олімпіаді лише за певних умов))
І ці умови для них досить несприйнятні))

Хахаха!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Уявляю як в декого зараз рве одне місце((-- тема Сергія на першій сторінці--а дописати не має можливості ( з бана)))
пс.Але ж він тут прочитає ж?))

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Квітень 02, 2023, 12:22Уявляю як в декого зараз рве одне місце((-- тема Сергія на першій сторінці--а дописати не має можливості ( з бана)))
пс.Але ж він тут прочитає ж?))

Ні, не прочитає, бо цей розділ доступний лише зареєстрованим юзерам, а в нього нема пароля до старого ніку. Хіба зайде під другим акаунтом, але не заходив.

Ой, я лише зараз зрозуміла, що ти про тему на Єрмачці. Звичайно ж, прочитає і не раз  ;D.

А ти з Хорватом молодець - тепер ще більше людей взнають, наскільки потворні Турч і їх компашка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Наш Медведило і декілька годин не протримався після трьохмісячного бану - знову у бані за "упадництво"  ;D  ;D  ;D

Правда, всього на декілька днів. Поки 8).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще один член ганебного Альянсу - Хорват, він до тебе конкретно нерівно дихав і до мене теж.

Намагався образити мою зовнішність, тоді як про його чоловічий статус достатньо сказати, що за роки проживання у Чехії на нього не глянула ні одна дівка (а там повно гарних дівчат) і він мусив виписувати собі якусь mail-in bride із свого рідного чи поряд села  ;D

І це ця сільська дівка ще його постійно строїла, що він з нею не спілкувався і мусив сам собі шукати жратву, тощо. Високіє, високіє атнашенія!

Печуть йому бани альянсу, ой як печуть! Ржала про "збирання грошей на трак" - для цього достатньо публікації імейла, що натіві робить надцять раз на день.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 08:49Ще один член ганебного Альянсу - Хорват, він до тебе конкретно нерівно дихав і до мене теж.

Намагався образити мою зовнішність, тоді як про його чоловічий статус достатньо сказати, що за роки проживання у Чехії на нього не глянула ні одна дівка (а там повно гарних дівчат) і він мусив виписувати собі якусь mail-in bride із свого рідного чи поряд села  ;D

І це ця сільська дівка ще його постійно строїла, що він з нею не спілкувався і мусив сам собі шукати жратву, тощо. Високіє, високіє атнашенія!

Печуть йому бани альянсу, ой як печуть! Ржала про "збирання грошей на трак" - для цього достатньо публікації імейла, що натіві робить надцять раз на день.


Я взагалі не розумію, навіщо їм для волонтерства ФУП?

Якщо вони і так всі між собою в WhatsApp спілкуються.

Навпаки, ФУП забирає тільки час і відволікає від справжніх справ.

А гроші можуть в Плєшивого взяти, він їм обіцяв $3k. Якраз майже на цілий трак будуть мати.

Wednesday

#1816
Цитата: білий хорват від Квітень 07, 2023, 10:09Я взагалі не розумію, навіщо їм для волонтерства ФУП?

Якщо вони і так всі між собою в WhatsApp спілкуються.

Навпаки, ФУП забирає тільки час і відволікає від справжніх справ.

Звісно, що цей аргумент використовується тільки і виключно для того, щоб визволити із бану своїх.

ЦитатаА гроші можуть в Плєшивого взяти, він їм обіцяв $3k. Якраз майже на цілий трак будуть мати.

І не тільки у нього. Булька має бабло, але Хома ще минулого року казав, що він не дав ні цента. Ну я ж написала по всіх підсанкційних, що з них можна злупити і не на один трак  ;D .

Насправді у 54-ї є купа волонтерів. Якщо зайти на фейсбук, там купа груп і волонтери вираховуються сотнями. Коли натіві встає у позу і робить із себе незамінну, то 54-а переживе. Насправді без фупу як площадки для фандрейзингу вона б не зібрала навіть того, що зібрала. Якби її тему закрили чи її випиляли, все б відразу заглохло.

Тим більше що успіх фупівських "волонтерів" починається і закінчується на чужих грошах, які донують інші люди. І це все.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ржу. Гео обвинуватив Мирославу у тому, що вона модератор  ;D  ;D  ;D

Тепер можна зрозуміти, чому магістр обвинувачував її у тому, що під її ніком пише інша людина.

І хто міг зливати Асті інфу з адмінки (адже вони в одній компанії і їх об"єднує асоціація з негідником ВВВ_ВВВ).

Але я не вірю в це. Хоча б тому, що "адмін" і "модератор" - це різні функції і різні акаунти (хоча, може, на фупі є декілька адмін акаунтів, які дали модерам. Але чому тоді реєструвала нових юзерів одна Йож?).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 07, 2023, 18:19Насправді без фупу як площадки для фандрейзингу вона б не зібрала навіть того, що зібрала. Якби її тему закрили чи її випиляли, все б відразу заглохло.

Тим більше що успіх фупівських "волонтерів" починається і закінчується на чужих грошах, які донують інші люди. І це все.
Вона там до Сєрьогі ще щось мамрочила про податкі.
Які податки?

Я так і не зрозумів.
Сєрьога що просив її за якісь податки?

Чи то в неї як на злодії шапка горить.

Збираєте гроші для ЗСУ? Готуйтеся до проблем з податковою

https://www.epravda.com.ua/publications/2023/04/7/698865/

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 07, 2023, 21:38Вона там до Сєрьогі ще щось мамрочила про податкі.
Які податки?

Я так і не зрозумів.
Сєрьога що просив її за якісь податки?

Чи то в неї як на злодії шапка горить.

Збираєте гроші для ЗСУ? Готуйтеся до проблем з податковою

https://www.epravda.com.ua/publications/2023/04/7/698865/

Та то її Хома накрутив, вона про такі речі поняття зеленого не має. Хомі було дуже боляче, що я його відрізала після того, як він сказав, що поважає Асті, і він намагався мені показати, що типу робить те ж саме і не хоче брати моїх грошей. Хоча попередньо давно на то погодився. Тому і повернув мій платіж 4 рази.

А коли я знайшла спосіб передати гроші через Сергія, його попердолило ще більше,  ось він і використав ситуацію із відео Сергія, щоб накрутити її на підставі абсолютно дебільних інсинуацій.

Це вийшло, натіві проковтнула це і публічно самознищила свій кейс - купа народу звернула на це увагу, і хоч не всі прокоментували публічно, дуже багато зауважило несправедливість її звинувачень по відношенню до Сергія.

Не кажучи про нелогічність, адже чим більше людей знає про це, тим більше бабла б вони зібрали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.