Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

До речі, підіть хтось скажіть Йожу, щоб виправила назву теми. Ну у 2023 році під час війни так писати - це повний зашквар:



А у нас тут є своя тема про цю чудову італійську республіканку.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я про це вже як мінімум три місяці віщаю, а до декого лише зараз дійшло:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Нарешті знайшла цитату, звідки походить фраза про Мирославу як про відьму з закоченими очима (ВІЗОТМ):

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1106001.msg25631920#msg25631920



Так шо харє переводити стрілки на мене. Тим більше що у тій темі ще багатенько choice words у сторону цієї особі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



"І, НАЗЛО ВСІМ, підтримую цей ресурс, створюючи там авторський контент і таким чином легітимізуючи цей Богом проклятий ресурс. Ось як я вас покарав так покарав!"

Nicely done! Нагадує мені чоловіка, який розлучився і всім розказує, яка сучка його колишня, але регулярно навідується до неї і від душі тр***є  ;D  ;D  ;D .

ПС. До речі, це ж саме стосуюється переважної більшості істот з форуму СУП, які проклинають Єрмачку, але при найменшій можливості біжать туди творити контент, а коли їх банять, гірко плачуть.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А що, нік магістр тепер працює на УП?

Дуже дивно, що він почав штучно генерувати контент, як Слав і Йож. Навіть надцяту тему створив про Трампа і 24 години, яка нікого не цікавить.

Якщо естраполювати мої коментарі вище на цю ситуацію, то цілком може бути, що магістр - новий модер.

А що? це цілком "класний фупчик" (С) Марсер. Істинний арієць. Характер - нордичний, витриманий і далі по тексту.

Спостерігаємо далі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я думала, ЕльХ**ка пішла в ЗСУ, а вона ж з Єрмачки не вилазить!



Ще і кинула свою впалу грудну клітку на амбразуру - захистити поругану честь  :'( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Магістр, який фейс-контроль?

Не той ай-пі, який ти очікував побачити у контролз?



Ну, злі язики кажуть, що Мирося дописувала на форумі Z і там сказала, що більше не живе у Ессені ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Звідки магістр може про це знати, якщо він не модер?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 26, 2023, 21:16Я думала, ЕльХ**ка пішла в ЗСУ, а вона ж з Єрмачки не вилазить!



Ще і кинула свою впалу грудну клітку на амбразуру - захистити поругану честь  :'( .

він штабний юльок. нема чому дивуватися.

Wednesday

#1789
Мушу визнати, що юзер Петро Шаблезуб, наш колишній товариш по форуму, є для мене енігмою.

Чому особа, яка є однією із небагатьох із дійсно критичним мисленням, після купи банів, пригноблень і принижень keeps coming back to an absolutely hopeless place and situation і ... очікує та вимагає справедливості?



Реально не розумію.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 30, 2023, 05:00Мушу визнати, що юзер Петро Шаблезуб, наш колишній товариш по форуму, є для мене енігмою.

Чому особа, яка є однією із небагатьох із дійсно критичним мисленням, після купи банів, пригноблень і принижень keeps coming back to an absolutely hopeless place and situation і ... очікує та вимагає справедливості?

Реально не розумію.

Сьогодні почитала дописи Шаблезуба на Єрмачці і до мене дійшло, чому він там.

Тому що він дюбрий, тому що справжній гуманіст (я це раніше помітила, коли він коментував по темі абортів).

Тому і намагається щиро і терпляче пояснити лемінгам, що їх чекають умовні газові печі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 08:15справжній гуманіст (я це раніше помітила, коли він коментував по темі абортів).

А в чому саме гуманізм там полягає?
В праві жінок робити аборти?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 31, 2023, 08:23А в чому саме гуманізм там полягає?

Хоче врятувати їх заблудші душі від глобалістичного гулагу шляхом жертовної просвітницької діяльності.

За що гноблений і переслідуваний оверлордами Єрмачки як той Ісус Христос. Розпинають банами на постійній основі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 31, 2023, 08:25Хоче врятувати їх заблудші душі від глобалістичного гулагу

То як конкретно, бо я тему не шукав, не читав?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 31, 2023, 08:32То як конкретно, бо я тему не шукав, не читав?

Роз"яснюючи правду про глобалізм та глобалістів.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1795
Мде, Амід встав сьогодні не з тієї ноги.

Того нещасного ТЧ3Н і так всі човпуть, а тут ледве встиг вийти і знову забанили аж на місяць. Ну це вже взагалі.



Забанили за оце:



А треба було б всього-навсього пояснити лагідно, що Люкс - не модератор. І всі були б щасливі.

А бідолаху аргона - взагалі на більш ніж два роки:



За оце:



Таки мде.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 01, 2023, 01:21Мде, Амід встав сьогодні не з тієї ноги.

Того нещасного ТЧ3Н і так всі човпуть, а тут ледве встиг вийти і знову забанили аж на місяць. Ну це вже взагалі.



Забанили за оце:





Таки мде.
А мене інше зацікавило.

Логіка

Докину, якщо не забанять.

Це виглядає більше як на шантаж і ультиматум.
Не баньте, а то не буду докидати.

wiedz

Що це за загадковий форум? Можна посилання?