Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ржу. Ну Булька ж теж погрожував, і?



До речі, за наклепи буде бан йому і істоті, яка це замутила?

Адже Люкс - не модер.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, подвійні стандарти Єрмачки просто забилися в істериці  ;D

Звичайно, три місяці юзеру, нік якого я не буду називати, то дурня.

Але come on, man (C). Я активно допомагала 64-ій і мій нік на початку забанили назавжди. А потім другий теж назавжди, і невідомо на якій підставі.

А так три місяці дати Трололо за погрози фізичної розправи, так само як і ВК.

Те, що хтось там воює чи волонтерить, не дає моральної індульгенції погрожувати юзерам вбивством (як це зробив ВК по відношенню до Кадри,  і тоді шуша мовчала) чи фізичною розправою (як це зробив ВК по відношенню до Люкса).

А адміну Єрмачки треба вийти і пояснити раз і назавжди всім істеричкам, що Люкс - не модер.

Бо модераторська кнопка Люкса - такий же фантом, генерований запаленими недозрілими мізками, як і Авіатор під другим ніком Мурчика чи як у свій час Інанна під ніком ЧоткоПатріотки.

У каво што баліт, тот а том і гаваріт.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1762
Щось не густо прохачів про розбан - аж сама здивувалася, хехе!

А особливо приколює аргумент про "розбаньте волонтера".

Безвідносно до бана юзера, нік якого не називаю (вважаю цей бан не зовсім справедливим), такий аргумент просто смішний, тому що бан не має ніякого відношення до волонтерства. Навпаки, в людини може з"явитися більше вільного часу на волонтерство.

А спілкуються "волонтери" поза форумом і так, форумний фунціонал для цього не потрібний. Навіть мене у вотсап і приватний (як я зрозуміла, хоча я там не була і не збираюсь) телеграм запрошували, гагага!

ПС. Боже, як я рада, що не погодилась! Це було другим за останні два роки найкращим рішенням у моєму житті після відмови мрна-вакцинуватись  8). Щось мені підказувало ... і правильно, як виявилось.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1763
Я не маю синергії з Дімцем політично, але тут не можу не зняти the proverbial cowboy hat і сказати - БРАВО!



Так смішно було, як Слав сам про себе відкрив темку:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1131949.msg27119681#msg27119681

Чому назвав ФУП, навіть якщо купив за свої?



А щоб був формальний привід про це запостити на форумі.

Дівчинка із цукровими колінцями у тілі 50-річного чоловіка  :-*  :-*  :-*
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1764
Приходжу з ресторації і бачу, що коє-кому скостили бан. Ну ок тоді.

Але прикольно було спостерігати, як за цих осіб вистроїлися прохати фактично тільки члени of the SPFP Alliance. Не всі, правда, але думаю, ті приклалися по приватах, починаючи з Плєшивого.

Враховуючи вищесказане, а також те, що сказане внизу, думаю, слід прояснити (на випадок, якщо дехто деінде gets unnecessarily excited), що по відношенню до особи, нік якого не називаю, у моєму світі нічого не змінилося:

1) Заходи, викладені тут, були повністю імплементовані. У мене були контакти, але виключно як відповіді на запити і не більше. З мого боку нічого ініційовано не було .
2) Особа як була у санкційному списку by extension через афіліацію з підсанкційними особами, так і залишилася.
3) Критичні коментарі, які я робила за останніх 2-3 тижні по відношенню до цієї особи, залишаються у силі, як і позитивні коментарі, які я робила раніше.

Так само залишається в силі те, що внизу - сподіваюсь, всім зрозуміло, що йдеться лише про можливість and an option вийти з відкритим забралом і сказати людям в обличчя те, що про них думаєш - а не анонімно у них за спиною.

ЦитатаТому, нік кого не згадую: замість того, ніж дописувати бруд по відношенню до людей, які колись тобі довіряли, на форумі Z, чому б тобі не казати це їм в обличчя? Ми тебе за це не забанимо.

Якщо хочеш, то знаєш, на який імейл написати, щоб отримати новий пароль.

Up to you.

Але я дуже здивуюся, якщо побачу у своєму мейлбоксі такий запит. Не всім бути Авіаторами, які мали честь і гідність попросити у всіх пробачення, незважаючи ні на що - у тому числі навіть перед тим, нік кого не називаю.

Ну і щоб два рази не вставати. Авіатор не мав, не має і не матиме відношення до цього форуму як організатор чи у будь-якій іншій іпостасі, крім того, що він публічно написав чи напише у майбутньому як юзер, бо має акаунт.

Я ніколи з ним не спілкувалася, крім віртуально під час тих часів, коли ми перетиналися на фупі у темі про бушні речі, здається (що було ще до ковіду). Запросила я його через пані Кадру, бо у мене не було і нема ніяких його імейлів, вайберів, вотсапів і так далі. Мені ніхто не пише ні у які мобільні чати і не диктує ніяких інструкцій. Він не був, не є і не буде адміном цього форуму. Я також не спілкувалася і не спілкуюсь з його дітьми чи іншими членами його родини чи якимись іншими людьми у його колі.

Так що живіть тепер з цим (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 18, 2023, 14:49Ну, я так думаю, скоро побачимо цього теж у бані до червня, як ВК, адже тут теж погрози розправи у реалі, так? Цікаво, це сам старий карпетманчер поїде бити Люксу морду в Україну чи найме ВК за 500 баксів?



Гарна у декого компанія. Дружба "коврами" at its best і лупіння в десна з калірованою кацапурою  >:(

Але це Авіатора "різати" і бомбити ракетами.

ТЬфу, гидота  >:(
Amid дав характеристику

Сутяжництво (кверулянство) — заняття позовами з корисливих міркувань, пристрасть до позовів.[1] Кверулянство (від лат. querulus — «той, що скаржиться») — те саме, що сутяжництво.[2]

Кверулянт (лат.) — сутяга; той, що несправедливо скаржиться.[3]

З семантичної точки зору слово «сутяга» означає назву особи (адвоката чи іншої людини[4]) за її соціальними вадами і дає оцінку вказаної вади.[5][4]

Сутяжництво, яке може набувати різних форм, є найбільш поширеним видом зловживання правом на звернення до суду за судовим захистом в адміністративному судочинстві.

В психіатрії кверулянтська поведінка, що має вигляд безпричинної тривоги, гніву, страху — може бути свідченням душевної хвороби.

Концепція до 2004 року зникла з психіатричної літератури; значною мірою через те, що існує ймовірність неправильного використання при стигматизації поведінки людей, які прагнуть вирішити дійсні скарги.[13] Тому поняття з'являється в МКХ-10 під його латинською назвою «Paranoia querulans» (параноя кверулянська) у підрозділі «F22.8 ,,Інші постійні маячні розлади"» розділу «F22 ,,Постійні маячні розлади"» з блоку «F20-F29 ,,Шизофренія, шизотипові та маячні розлади"».[14]

Маячення кверулянства (сутяжництва) — надцінні психопатологічні захоплення,[15][16][17][18] хворобливе привласнення місії боротьби з перебільшеними неіснуючими або уявними недоліками або ж за свої або чужі нібито зневажені права і гідність;[19] непохитна ідея боротьби за відновлення спаплюженої справедливості, зокрема, захисту порушених прав хворого;[3] непереборна схильність відстоювати порушені, на думку хворого інтереси, права.[20] Хворі переконані в неуважному, несправедливому чи недоброзичливому ставленні до них, конфліктують, присвячують себе викриттю, витрачають на це багато сил, часу, а часом і всі свої матеріальні засоби, скаржаться в різні інстанції, включають у марення все більше нових осіб; тематика марення черпається з реальної ситуації: конфлікту із сусідами, виробничих конфліктів, зіткнення з членами родини, розділу майна, різних проявів соціальної несправедливості.[18] Засобами тут виступають скарги, заяви, позови, і т. ін.[19] Це може бути змістом надцінних ідей.[19][20]

Маячення обвинувачення (засудження) — хворий переконаний, що його засуджують і переслідують навколишні особи, які помилково або навмисне звинувачують його в скоєнні непорядних вчинків чи злочинів, до яких він насправді не має ніякого відношення, або перебільшують його реальні вчинки в минулому.[19] Марення переслідування часто супроводжується сутяжництвом або агресивністю відносно осіб, які, на думку хворого, заподіюють йому шкоду.[18]

Wednesday

#1766
Цитата: білий хорват від Березень 19, 2023, 08:10Amid дав характеристику

Сутяжництво (кверулянство) — заняття позовами з корисливих міркувань, пристрасть до позовів.[1] Кверулянство (від лат. querulus — «той, що скаржиться») — те саме, що сутяжництво.[2]


Там трохи інше. Там іде конкретно кампанія проти Люкса. І там мєжду строк виявилася цікава інфа.

Спочатку про це писала білоколготочна у темі, яку знесли (але скріни залишилися), а потім той, нік кого не можна називати, заявивши оце:



Тобто хтось із модерів зливає інфу про все, що відбувається, білоколготочній, а та тому, хто її "поважає".



Йож правильно запідозрила злив інфи, але ж вона не може не знати, хто там модерує. Один із них - це Слав, якого теж "поважають", інший - не знаю, хто це. Чомусь постійно Златадобра спадає на думку, але звісно ж, це нічого не означає.



Це на замітку тим, хто вимагає якоїсь справедливості у плані модерації. Вимагають відкритості та чесності, список модерів, ЛОЛ!



Good luck to you!  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, правильно "як вуж на пательні", а не "як гадюка на пательні".

Але звідки членАм of the SPFP Alliance знати такі нюанси.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1768
Цитата: MareK від Березень 20, 2023, 22:23там банать за саму присутність на форкмі  ;D

І хто, на твою думку, там ще один модер, крім Слава і Аміда?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1769
Деякі висловлюють думки, нібито наш форум неактивний. Це так, тому що це відносно новий форум і тут мало юзерів, з яких активно дописує ще менше число.

Але, на мою суб"єктивну думку, на нашому форумі набагато більше движу, ніж на тому ж СУПі, де показує велику кількість "гостей" (насправді це боти-кролери типу Яндекса (які ми забанили спеціально), а теми сидять, не рухаючись, годинами.

А що ж відбувається на ФУПі Єрмачці? За фактом те ж саме, хоча там набагато більше зареєстрованих юзерів, які дописують, і тим більше читачів-гостей.

Я проаналізувала останні тенденції на ФУПІ і мої висновки невтішні (для них), бо активність дописувачів впала. Це видно по таких речах, як:

1) Посилена генерація контенту особами, причетними до керівництва форумом.

Наприклад, адмін форуму нік африканский_йож генерує в середньому 22 повідомлення в день:

Ім'я користувача:африканский_йож
Дата реєстрації:4 лютого 2008 00:35:00
Повідомлень:123 593 (~22 в день)

Модератор нік Слав генерує ще більше:

Ім'я користувача:Слав
Дата реєстрації:26 липня 2005 09:09:00
Повідомлень:149 203 (~23 в день)

Це майже вдвічі від ніка Inanna, яку колись обвинувачували в тому, що вона не вилазить з форуму:

Ім'я користувача:Inanna
Дата реєстрації:20 серпня 2017 19:40:46
Повідомлень:20 529 (~10 в день)

Велика, якщо не переважна частина дописів цих ніків - контент із інших ресурсів (перепости із Телеграм та інших соціальних медіа), що говорить про те, що вони генерують контент штучно і за суттю є ботами, схожими до ніка тидищ, чий ботизм був доведений шляхом аналізу.

2) Велика кількість старих тем, піднятих з метою оновлення контенту (некропостинг). Зараз у цей момент на першій сторінці Єрмачки 70 тем. З них майже половина (31 тема) створена до 2023 року.

3) Штучне педалювання контенту, що не має відношення до війни та поточної ситуації (наприклад, юзером com1).

4) Низька активність дописувачів. Станом на зараз із 70 тем були оновлені коментами від 22 березня 2023 року лише 20 тем із 70. Останні три оновлення були від одного і того ж юзера.

5) Низький інтелектуальний рівень дописувачів. Хіба можна сприймати серйозно те, що генерує мозок ніка Вольтер? Або ніка Аналітик? Або ніка пін і так далі? Ми насміхаємося над інтелектуальною дегеративністю Єрмачки on a permanent basis.

Легше назвати тих, хто розумний і чий контент можна і потрібно читати. Це як із infamous списком мудведа - легше перерахувати тих, кого він НЕ ненавидить, бо список має уже більше 200+ позицій, ЛОЛ!  :o ).


Можна лише побажати форуму Єрмачки подальших успіхів у цій царині  ;D .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday





Хмм ...



















Можна подивитись на інші айпішки аргона і співставити з айпішками вищенаведених ніків у той самий час,
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 21, 2023, 01:29І хто, на твою думку, там ще один модер, крім Слава і Аміда?

Слав не модер.
Амід головний і ше є куманда якась.
нормальний юдгдредд. інших ми не знаємо.
Люкс модер бо спалився. Корова його упіймала.

Wednesday

#1772
Цитата: MareK від Березень 22, 2023, 21:41Слав не модер.
Амід головний і ше є куманда якась.
нормальний юдгдредд. інших ми не знаємо.
Люкс модер бо спалився. Корова його упіймала.

Слав модер, його завжди можна ідентифікувати за відсутністю фантазії в коментах про бан і дебільними фразами про кацапський корабель та іпсо. Також це експліцитно підтвердив Марсер просто на цьому ресурсі.

Також доказом є те, що дімця з його критикою Слава не забанили. Якби забанили, то б всі знали, що Слав зашкварився.

Про Люкса смішно. Корова могла лише себе за хвоста упіймати, щоб не сказати гірше. Те, що того, чий нік не буду називати, забанили так швидко, ніяким чином не є доказом того. що Люкс модер. Навпаки, якби це було так, то Люкс би не забанив цього індивіда взагалі і тим більше так швидко.

Скоріше всього, це відслідковувалося, а може того, чий нік не буду називати, поставили на watch list (це я теж можу зробити тут як адмін) - поведінка такого юзера моніториться більш щільно.

ПС. Тут це офтоп, тому буде винесено у відповідну тему.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 22, 2023, 06:231) Посилена генерація контенту особами, причетними до керівництва форумом.

Модератор нік Слав генерує ще більше:

Ім'я користувача:Слав
Дата реєстрації:26 липня 2005 09:09:00
Повідомлень:149 203 (~23 в день)


Ну ось - case in point  ;D Модер Слав вчергове генерує лайноконтент під час війни - а я казала, краще б окопи йшло рити.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А безграмотне яке (чи нажерлося на ніч?) - понівИчила!

А контент який релевантний - відірвала яйце!

Тьфу, дегенерати - і це коли кращі хлопці в окопах гинуть  >:(  >:(  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Слав там не модер.
Слав великий донатора на військо з 2015 року і донині.
Слав того нігди не показує але це так є. повір мені.

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 23, 2023, 00:05Слав там не модер.

Ну що ти мені доказуєш? Слав особисто ось недавно забанив Амірана. Як мінімум. Він банив навічно нік протон. Ось Марсер про це тут написав:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=31.msg4566#msg4566

Якщо не доходить, то процитую:

Більшість контроверсійних банів на совісті Аміда і Слава. Тобто Слав МОДЕРАТОР. Що ще не ясно?

ЦитатаСлав великий донатора на військо з 2015 року і донині.
Слав того нігди не показує але це так є. повір мені.

Це окреме питання і воно його модераторства не стосується. І не дає ніяких індульгенцій, інакше це - корупція.

Нічого собі не показує - он недавно тему відкрив, сам себе хвалив, хехе.

У нього, як і у Плєшивого, є своя кліка відсмоктувачів і відлизувачів. Люблять "українці" плазувати перед багатшими за себе, забувши про честь, совість і статеву гігієну.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хахаха! А наш форум читають ... Ну нащо так палитися, ГА??



Тепер якщо і були якісь сумніви, що Слав модер, вони повинні точно розвіятися. Якщо іншому модеру Марсеру не вірите.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 23, 2023, 00:42Ну що ти мені доказуєш? Слав особисто ось недавно забанив Амірана. Як мінімум. Він банив навічно нік протон. Ось Марсер про це тут написав:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?topic=31.msg4566#msg4566

Якщо не доходить, то процитую:

Більшість контроверсійних банів на совісті Аміда і Слава. Тобто Слав МОДЕРАТОР. Що ще не ясно?



ніфіга собі. я в шокови. а марсер то той самий марсер ? чи нє ? як ти знаєш шо то він точно ?

Wednesday

#1779
Цитата: MareK від Березень 23, 2023, 20:48ніфіга собі. я в шокови. а марсер то той самий марсер ? чи нє ? як ти знаєш шо то він точно ?

Стовідсотково він. Тут був епічний батл між ним, Кароффкою (Букашкою) та Шаблезубом. Відгортай надцять сторінок у цій темі.

Я до цього часу регочу - це, можна сказати, один із кращих епізодів в історії цього форуму  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.