Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1740


Піпець. Якщо юзер порушив правила, то забаньте.

Але модер, користуючись своїм становищем і повною безкарністю, обклав юзера образами і йому та іншим за це нічого, тоді до Люкса придовбались за якийсь benign perogy.

І коли юзер став вимагати справедливості, його обізвали тонкошкірим!

Ну ні дня без подвійних стандартів. Не дивно, що ця тема така популярна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не встиг топік Люстрації опуститися вниз, а на Єрмачці чергова веселуха:



Чим більше я про це думаю, тим більше Єрмачка нагадує мені Содом і Гомору.

Чи знайдеться там хоч один праведник?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 17, 2023, 20:15Чи знайдеться там хоч один праведник?


Та, в принципі, праведники там є, і далеко не один, але чомусь вони гальмують.  :-\

Wednesday

THE HORROR! ЛЮКС ОБРАЗИВ ЖІНКУ!

Трєвога, трєвога, волк уньос зайчат від автора "вирваної матки"  ;D  ;D  ;D



Ну хто б казав, Банді??



А особливо тішить неабиякий борець з місогінією (нік не називаємо):



Подвійні стандарти Єрмачки і не тільки  >:(  >:(  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 17, 2023, 20:18Та, в принципі, праведники там є, і далеко не один, але чомусь вони гальмують.  :-\

Заінтригував!

І хто ж ці праведники, pray do tell?
 ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1745
Цитата: Wednesday від Березень 18, 2023, 06:37Заінтригував!

І хто ж ці праведники, pray do tell?
 ;D

 :D

Та це я ... ммм... гіпотетично...
Мав на увазі тих, хто спокійно деколи пише своє, а до срачо-булінгів не лізе.
Наприклад... ну, той же com1, той же антік, мать його, графоман.
Та інші...    ;D
Та й срачістів деяких можна до лику святих зарахувати... ту ж Кадру, наприклад.   ;D
Ще є ті, що про історію з географіями затирають, багато їх.   

абабагаламага

#1746
А взагалі, це все суєта. ©

 :D

Віртуал
... по сравнєнію. ©.  з реалом.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 18, 2023, 08:43:D

Та це я ... ммм... гіпотетично...
Мав на увазі тих, хто спокійно деколи пише своє, а до срачо-булінгів не лізе.
Наприклад... ну, той же com1, той же антік, мать його, графоман.
Та інші...    ;D
Та й срачістів деяких можна до лику святих зарахувати... ту ж Кадру, наприклад.   ;D
Ще є ті, що про історію з географіями затирають, багато їх.   

А я мала на увазі, чи знайдеться хоч одна людина, що засудить булінг.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 18, 2023, 08:49А взагалі, це все суєта. ©

 :D

Віртуал
... по сравнєнію. ©.  з реалом.

Ну, не скажіть. Ось одна особа у віртуалі зробила погрозу розправи у реалі.



Закрили на декілька місяців, тому що це було в сторону Люкса.

А за погрозу вбивства у сторону Кадри не закрили навіть на один день. Правда, той пост витерли, але він є у темі про волонерів тут.

Подвійні стандарти Єрмачки у всій своїй красі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 18, 2023, 14:37А я мала на увазі, чи знайдеться хоч одна людина, що засудить булінг.

Та всі, хто проходить мимо, хто не бере в цьому участі, засуджують, по суті. Як це парадоксально не звучало би.
Це як концтабір чи тюрма.
Терор адміністрації і зеків.
Бунт проти них означає смерть(бан).
Концтабір в Україні, і віртуальний і реальний.

Wednesday

Ну, я так думаю, скоро побачимо цього теж у бані до червня, як ВК, адже тут теж погрози розправи у реалі, так? Цікаво, це сам старий карпетманчер поїде бити Люксу морду в Україну чи найме ВК за 500 баксів?



Гарна у декого компанія. Дружба "коврами" at its best і лупіння в десна з калірованою кацапурою  >:(

Але це Авіатора "різати" і бомбити ракетами.

ТЬфу, гидота  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 18, 2023, 14:42Ну, не скажіть. Ось одна особа у віртуалі зробила погрозу розправи у реалі.



Закрили на декілька місяців, тому що це було в сторону Люкса.

А за погрозу вбивства у сторону Кадри не закрили навіть на один день. Правда, той пост витерли, але він є у темі про волонерів тут.

Подвійні стандарти Єрмачки у всій своїй красі.


Фунтів?? ото підставили когось. Піпець  >:(  >:(  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А ось це - даремно. One should keep their emotions in check and not say stupid things they don't mean.

Бо буде, як з погрозами викласти адресу школи. А якщо з Люксом щось станеться, подумають на кого?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, це не гірше, ніж писати про бандєравцев у схронах і прафєссіанальних українцев, пасапивающіх під дідухом.



Пруфи у нас теж є.

Які ж подвійні, щоб не сказати більше, стандарти  >:(  >:(  >:(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бідний той, нік кого не називаю. Ось що буває, коли зв"язався не з тими людьми. Ніби і інтелектуальний чувак, а в певних моментах не дуже розумний. Тому що був гарно поюзаний тими, хто любить загрібати жар чужими руками (про що ми писали часто і багато) на підставі фейкового інтелу.

Актуальне модераторство Люкса - це як неіснуючий "золотий дощ" Трампа. Спеціально придумана та виплекана брехня, на основі якої розробили кейс і таргетовану та скоординовану стратегію знищення. Причому близькі один (одна) до одного особи.

Тому, нік кого не згадую: замість того, ніж дописувати бруд по відношенню до людей, які колись тобі довіряли, на форумі Z, чому б тобі не казати це їм в обличчя? Ми тебе за це не забанимо.

Якщо хочеш, то знаєш, на який імейл написати, щоб отримати новий пароль.

Up to you.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Соррі, чомусь пропустила твій цікавий пост.

Цитата: абабагаламага від Березень 18, 2023, 14:46Та всі, хто проходить мимо, хто не бере в цьому участі, засуджують, по суті. Як це парадоксально не звучало би.

Равнодушие — есть наивысшая жестокость.
Митчел Уилсон

Не бойся врагов — в худшем случае они могут тебя убить. Не бойся друзей — в худшем случае они могут тебя предать. Бойся равнодушных — они не убивают и не предают, но только с их молчаливого согласия существует на земле предательство и убийство.
Бруно Ясенский

Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет.
Алигьери Данте

Величайший грех против ближнего — не ненависть, а равнодушие. Это самое нечеловеческое из всех человеческих чувств.
Джордж Бернард Шоу

Скажем прямо: счастливо живёт в свете только тот, кто полностью умертвил некоторые стороны своей души.
Никола Шамфор
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1756
Це те ж саме, що проходити мимо гвалтування дитини. Це дефакто сприяти злочину через бездіяльність, адже гвалт не зупиниться, якщо пройдеш мимо. Проходження мимо нормалізує гвалт - типу, а нічого страшного не відбувається.

Звісно, щоб зупинити гвалт і не пройти мимо, потрібна мужність, потрібна сміливість, потрібна совість.

Тому я і кажу про Авіатора, що він мав і мужність, і сміливість і совість, наприклад, поставити на місце брудну збочену потвору, яка кавіщала про оргазми у Калгарі, чудово знаючи, що я не зможу сама захистити себе. І до речі, більше ніхто цього не зробив, крім ще Сергія на той момент.

Та і Сергія він теж захищав від групи озвірілих покидьків у 30+ чоловік, які самі по собі нічого не варті, але у зграї просто біснувалися від безкарності, поки Авіатор їх трохи не поколошматив, ну і Кадра, звісно ж, і я декілька раз.

Тому Авіатора і забанили назавжди і до цього часу ці самі потвори  обливають його лайном, зводять наклепи, що він ватник та іншу всяку фігню. Тоді, як за моїми даними, він та члени його родини роблять таке для України, що усі ці збори та "волонтерство" на 54-у і поряд не стояли. Але я більше нічого сказати не можу і не буду.

ЦитатаЦе як концтабір чи тюрма.
Терор адміністрації і зеків.
Бунт проти них означає смерть(бан).
Концтабір в Україні, і віртуальний і реальний.

Так, але праведників у свій час це не зупиняло. Тому я не вірю, що на Єрмачці є такі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаПодвійні стандарти модерераторів хвупу
Хома Л.
cьогодні в 13:20
IP/Host: 90.216.150.---

Питання - what's the fuck?  

До речі (пишеться окремо), правильно 'what the f**ck'. 'is/'s' не потрібно.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 18, 2023, 17:31Соррі, чомусь пропустила твій цікавий пост.

Равнодушие — есть наивысшая жестокость.
Митчел Уилсон

Не бойся врагов — в худшем случае они могут тебя убить. Не бойся друзей — в худшем случае они могут тебя предать. Бойся равнодушных — они не убивают и не предают, но только с их молчаливого согласия существует на земле предательство и убийство.
Бруно Ясенский

Самые жаркие уголки в аду оставлены для тех, кто во времена величайших нравственных переломов сохранял нейтралитет.
Алигьери Данте

Величайший грех против ближнего — не ненависть, а равнодушие. Это самое нечеловеческое из всех человеческих чувств.
Джордж Бернард Шоу

Скажем прямо: счастливо живёт в свете только тот, кто полностью умертвил некоторые стороны своей души.
Никола Шамфор

Занадто висока планка як на те місце.
Ці віртуальні війни не варті аж таких оцінок і емоцій.
Ну, ось мене там оббрехали і забанили там, і що?
Той віртуал я не переношу в реал.
Срав я на віртуал, анонімний.

Інша справа, що дехто деанонімізує когось або той хтось сам деанонімізується. Тоді, якщо є погрози чи булінг треба або наплювати і забути про те місце або подавати до суду.

Я плюю на цей приватний гадючник, не вважаю його центром всеукраїнського обміну думками і більше туди не піду реєструватися і писати.
Якщо хтось дотримується іншої думки, то нехай робить так як вважає за потрібне.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 18, 2023, 18:20Занадто висока планка як на те місце.
Ці віртуальні війни не варті аж таких оцінок і емоцій.
Ну, ось мене там оббрехали і забанили там, і що?
Той віртуал я не переношу в реал.
Срав я на віртуал, анонімний.

Інша справа, що дехто деанонімізує когось або той хтось сам деанонімізується. Тоді, якщо є погрози чи булінг треба або наплювати і забути про те місце або подавати до суду.

Я плюю на цей приватний гадючник, не вважаю його центром всеукраїнського обміну думками і більше туди не піду реєструватися і писати.
Якщо хтось дотримується іншої думки, то нехай робить так як вважає за потрібне.

Та я теж не піду, але феномен цікавий. Для мене обговорення цього - "річ в собі", майже філософський концепт.

Як я вже казала у темі про дружбу, я намагалася добитися якихось змін у культурі там, але зазнала поразки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.