Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Доброго ранку за моїм часом  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 08, 2023, 10:28Навіщо він це зробив?
Переніс по суті віртуал в реал.
Це виглядало як погроза розвіртуалізації і за саме це повинен отримати бан.
І що, отримав хоча б добу?
Ні.
То про що ти говориш, яке теоретично?
Цілком практичне нагле цинічне створіння, плоть від плоті тієї "модераторської".
"Теоретичний" "вареник" це якраз те, що називають мізогінією, чи не так?  ;D
І що там вона на нього наїхала? Сказала, що не Аполлон?
І це причина "дорослому" "класному фупчику" погрожувати, та ще й жінці?
Мама дарагая.
Один "матки вириває", а другий "вареники голить".
Чим це від "бебі в морозильнику" відрізняється? Та нічим.
Фейспалм в квадраті.


Мені пофігу на Люкса, але я за справедливість. Він нікого не деанонімізував і не зробив нічого, чого не робив той же Хома зі мною майже кожен день, після того, як поліз у мій лінкедін.



І зараз Хома типу бореться за чистоту "очистки" чи як там - це офігенно!

Хома, а чому ти не вимагаєш, щоб назавжди забанили Трололо і Асті, адже ти взнав інфу для пошуку мене в лінкедін саме від них? За твоїми ж словами, Трололо розсилав її на фупі всім бажаючим, а Асті - зокрема, мудведу і ЮАР на суп.

Якщо ти чесний і справедливий, звичайно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 08, 2023, 10:28Цілком практичне нагле цинічне створіння, плоть від плоті тієї "модераторської".
"Теоретичний" "вареник" це якраз те, що називають мізогінією, чи не так?  ;D

Звичайно, що місогінія і я якраз тут на позиції Чок Кекс та інших. Але це окреме питання і до ситуації з "деаноном" не відноситься. Він говорив в цілому про всіх жінок.

Кексу це не сподобалося і вона сказала, що він особисто негарний, на що він їй сказав те ж саме, бо бачив, як вона виглядає.

А для Кекс це урок, бо вона, наприклад, обвинуватила мене, що мої дані тягають, бо нібито я їх десь поширила. А тепер, коли це відбулося з нею, вона знає, що людина може робити все можливе, щоб зберегти свою приватність, але знайдуться придурки, які полізуть туди своїми брудними ластами.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 08, 2023, 10:59Так справа якраз в тому, що перемогти так не вдасться. Від слова взагалі. Це - брехня. І тому виникає питання - хто і чому так бреше? Питання - елементарне і вічне.

Тому що вони хочуть дружити зі мною та іншими і при цьому не нести ніяку моральну відповідальність ні за свої дії, ні за дії своїх друзів. А так не буває.

Відносини повинні бути абсолютно чесними і відкритими і будуватися на основі поваги і довіри.

Ці ж люди не тільки не покаялися за свої попередні злочини (так, булінг - це злочин), а і продовжують займатися цим. І при цьому кажуть - дружи з нами, ми тепер у одному човні! Я не хочу в такий човен, соррі.

Хома вище навів приклад з Гітлером. Це чудово, що він такий святий і всім прощає. Але це не він був на receiving end of bullying and does not have an idea of how it feels. Він хоче, щоб жертви концентраційного табору раптом довірилися ССівцям, які той табір контролювали.

Це особисто моє відчуття наразі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 08, 2023, 11:02Погроза і дія - це різні речі.
З обидвох сторін йшли погрози розвіртуалізації, і першим почав не Люкс, зауваж.
Вона сказала, що бачила його, а він у відповідь натякнув їй, що знає про неї. От і все.
Наразі ніякої розвіртуалізації не було.
Тому, нема за що там бан давати.



Саме так і я це бачу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 08, 2023, 11:09Може я неправильно зрозумів, Кекс ніби на його Ютуб послалася, тобто він не анонімус і про розвіртуалізації мова не йшла?
Чи як, чи це не на канал, а на щось інше вона послалася?
Плутаюся я в тих члєнах клубу і в їхніх понтах.   ;D

Так вона теж ні, якщо він бачив її фотки. Просто вичислив (як я вже сказала, через її захід у його соцмедіа) або хтось злив напряму, але це не має відношення до його колишніх повноважень як модератора.

А другий нік - окреме питання.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ні, не тільки Люкс. Також якщо ти Трололо, Асті і Хома:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чому нудно? Ти продовжуєш, як раніше, вважати Сергія та Хорвата нижчими за себе? Ну піди злийся в інтелектуальному екстазі із своїми справжніми друзями Турчем, Трололо, ВВВ та іншими покидьками.

Обговориш там з ними ім"я для нового трака для ЗСУ, наприклад. Та і ти там вчора уже дописував, обсмоктуючи того ж Люкса. Wow.



А пані Кадра може писати де хоче. It's a free world, і не тобі їй вказувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1668
А якщо серйозно, Хома, то ... не повторюй ситуації із фейковими обвинуваченнями  щодо Авіатора, то був великий зашквар.

Лінії комунікації для тебе відкриті. З часу мого поста, на який ти відреагував, нічого по відношенню до тебе не змінилось, і я тобі відповіла на твої імейли.

Якщо ти хочеш і для тебе це важливо, комунікуй далі. I have an open mind and I sincerely want this to work out. There is something in you that makes me want to keep trying.

ПС. Я не перевіряю пошту регулярно і не завжди можу відповісти відразу. Don't read too much into it.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1669
Просто зараз цю тему читають Турч, Булька, одна особь з Монреалю (не член Альянсу) і якісь особі під Тором :)

ВВВ тільки не бачу і мудведки - певно, на своїх жердинах :)

Про зовнішність смішно :). Зовнішність для жінки не має ніякого значення, якщо немає результату.

Хоча ви мене мотивуєте :) if you know what I mean.

А зараз марш до своїх справжніх бегемотів і павуків - все-таки у вас, кацапів, Мєждународний Женскій Дєнь. Фотки бачила, співчуваю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

ЦитатаLuxetenebris
cьогодні в 14:07
я вже не питаю хто ти такий щоб тобі якісь пояснення давати

Намана.    ::)

Wednesday

Хахаха, тільки що чоловік зайшов з букетом і привітаннями  ;D  ;D  ;D



З 8 Березня вас, "дівчатка" форуму Z і не тільки  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 04:39А був витік? Наприклад, якщо коли Булька поліз до мене у лінкедін, таким чином він себе розвіртуалізував. Не ліз би, так мені було б невідомо, хто ця ница особа.

Був деанон. Якщо він стався не через витік, а в якийсь інший спосіб - то треба пояснити це.

Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 04:39Я якраз нікого не оббріхувала. Якщо я щось стверджую, то у мене на це є цитати. А у вас нічого, крім брехні, which you pulled out of your ass.

Тобто якщо не наведете цитати де я висовую якісь звинувачення, то можна вас вважати брехливою маніпуляторшою?
Гаразд. Чекаю

Wednesday

Цитата: Uki від Березень 08, 2023, 15:32Був деанон. Якщо він стався не через витік, а в якийсь інший спосіб - то треба пояснити це.

Тобто якщо не наведете цитати де я висовую якісь звинувачення, то можна вас вважати брехливою маніпуляторшою?
Гаразд. Чекаю



Чекає воно. Де докази вищеназваного? Нема? це наклеп. Він не був модером, коли Кекс зареєструвалася і не міг мати доступу до її інфи.

Отримав іншим чином, але не як модер.

Некрасиво!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 15:35

Чекає воно.

Мало того що брехлива, так ще й звичайна совкова хамка

Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 15:35Де докази вищеназваного? Нема? це наклеп. Він не був модером, коли Кекс зареєструвалася і не міг мати доступу до її інфи.

Отримав іншим чином, але не як модер.

Некрасиво!

1. Було озвучене спражнє Ім'я та Ініціал юзерші (вона сама підтвердила що це справжня інформація своєю реакцією). Вірогідність того що він угадав практично нульова, а отже це можна вважати доказом того що він МАЄ цю інформацію

2. Доказом того що адміністрація намагається замести це під ковдру є досить швидке перенесення теми в недоступний для загалу підрозділ. Назвати це звичайною практикою неможливо бо серед тем в Адмін розділі таких прецедентів дуже мало, а отже це можна вважати доказом спроби сховати проблему.

Ці повністю обгрунтовані тези - не є наклепом, в якому ви мене звинуватили ще й хамським принизливим тоном.
Так що все з вами зрозуміло, пані брехлива маніпуляторша

Wednesday

Цитата: Uki від Березень 08, 2023, 15:48Мало того що брехлива, так ще й звичайна совкова хамка

1. Було озвучене спражнє Ім'я та Ініціал юзерші (вона сама підтвердила що це справжня інформація своєю реакцією). Вірогідність того що він угадав практично нульова, а отже це можна вважати доказом того що він МАЄ цю інформацію

2. Доказом того що адміністрація намагається замести це під ковдру є досить швидке перенесення теми в недоступний для загалу підрозділ. Назвати це звичайною практикою неможливо бо серед тем в Адмін розділі таких прецедентів дуже мало, а отже це можна вважати доказом спроби сховати проблему.

Ці повністю обгрунтовані тези - не є наклепом, в якому ви мене звинуватили ще й хамським принизливим тоном.
Так що все з вами зрозуміло, пані брехлива маніпуляторша


Де докази, що Люкс це робив? Нема? В баню.

Не тільки ту тему знесли. а Сергія, наприклад, заперли в бан на місяць. І що тепер?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хома написав. Коментую суто із своєї точки зору:

ЦитатаСтворив тему щоб прояснити деякі моменти, які підпалюють тухеси на деяких ресурсах.
1) Я отримую гроші у форумчан і закуповую те що мене просять.
2) Гроші ідуть на ЗСУ, а не мені у карман.  Зі свого карману я також докладаю, якщо вам цікаво, але про це я не завжди пишу
3) З 24.02.2022 я не приймаю участь у срачах. Ми всі або українці або ватні потвори.
4) Якщо я у вас взяв гроші, це не означає що я вам щось винен. Це ви не мені дали гроші, а ЗСУ.  Я вам дуже вдячний. 
5) Усі хто хочуть щоб я змінив свої власні уподобання і світогляд можуть йти за кораблем.
6) Деякі істоти продовжують використовувати старі срачі для раскрутки власних ютубів і піару.  Вважаю їх гандонами і мразотами.
7) Якщо у вас є питання до мене, додавайте сюди.

Пункт 6 протирічить пункту 3.

Є різниця між "не приймати участь у сварках після початку війни" і "визнати і покаятись за свою участь у булінгу". Одне не відміняє інше.

Пункт 6 - це брехня і наклеп, більшість людей вважають Сергія порядною і хорошою людиною. Пункт 6 говорить, що юзер продовжує виправдовувати свою попередню недостойну поведінку. Просто зараз відбувається огидний булінг цілого ряду дописувачів на форумі Z, але Хома цього не бачить і продовжує відмазувати таку поведінку пунктом 3).

Якщо це і є дійсно твої уподобання і світогляд, то ми не можемо ніяк його змінити. Але я особисто відмовляюсь мати справу з людьми, у кого такий світогляд.

Я вибираю бути з Хорватом і Сергієм, і з іншими нормальними порядними людьми. А ти кагбе вже зробив свій вибір.

Єдине, на що я можу ще сподіватись у твоєму випадку, що може, це моя невірна інтерпретація. Але боюсь, що все-таки вірна  :( .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 15:24Хахаха, тільки що чоловік зайшов з букетом і привітаннями  ;D  ;D  ;D



З 8 Березня вас, "дівчатка" форуму Z і не тільки  ;D  ;D  ;D
А в мене п'ять дєвок до привітання.
Купив кожній по шоколадці і також привітав.

Хоть якась радість біженцям буде.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 15:24Хахаха, тільки що чоловік зайшов з букетом і привітаннями  ;D  ;D  ;D

Він що, комуняка канадський?   :o

 ;D

Сергій Чернівці

Хома вже як той вуж на пательні))——
На жаль не можу прямо зараз там дописати((
Але ж ти і тут прочитаєш?))——
Ти сцикливе лайно, хома((