Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1620
Цитата: Сергій Чернівці від Березень 07, 2023, 00:54Про жаб і гадюк були вже коменти?))

Давай, а то я одна тут віддуваюсь. Вона і тобі кровиці добре попила, чи не так?

До речі, ще одна особа, у кого є честь, гідність та совість, і хто не побоявся заступитися за Сергія (це в контексті обговорення з Галамагою).

Здогадайтесь, хто?

А це наш Зелений Крокодильчег!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25911287#msg25911287



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25911306#msg25911306


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Березень 07, 2023, 01:02Давай, а то я одна тут віддуваюсь. Вона і тобі кровиці добре попила, чи не так?

До речі, ще одна особа, у кого є честь, гідність та совість, і хто не побоявся заступитися за Сергія (це в контексті обговорення з Галамагою).

Здогадайтесь, хто?

А це наш Зелений Крокодильчег!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25911287#msg25911287



https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25911306#msg25911306




Так))
Було таке))
Респектнув тоді Крокодилу))—— не засцяв як дехто сказати правду в очі))

пс. Але я вже спати((—— мені за 5 годин вже на жердини((

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 06, 2023, 23:35Це хороший приклад того, що модерам краще бути анонімними.

Не тільки модерам, але й всім юзерам.

Wednesday

О, шушиця приповзла.

Шуша, а ти не хочеш запитати у Асті, звідки вона знала, як я виглядала, за її коментами тут?





Або як ваш ганебний Альянс взнав, де живе Хорват і де він працює?

Або чому моя інфа опинилася на форумі СУП і не тільки?

І це лише декілька питань.

Ну, Шуша?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

А Шуша за Януковича голосувала?

Йопт, чого ж я цього раніше не знав?

Alezka їм не подобається...

абабагаламага

#1625
Цитата: Wednesday від Березень 07, 2023, 00:23Такого не було. Кекс просто зробила припущення.

Люкс не викладав її імейл у паблік, як і повне ім"я не викладав. Ім"я та перша літера прізвища не дозволяють ідентифікувати її.

Таки спокусили мене піти туди почитати.  ;D
Та вони там посралися гарно, імейл може не викладав, зате сказав, що з нею спати не буде а вона йому, що тільки за гроші або навпаки.  ;D
Шоколадний кексик і люксовий небритий.
Чого туди ще Астя полізла, приревнувала чишо?
ЛОЛ



Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 07, 2023, 11:50А Шуша за Януковича голосувала?

Йопт, чого ж я цього раніше не знав?

Alezka їм не подобається...

Не знаю, але дивно, що у цій цитаті вона коментує, що регіонали були недостатньо рішучими.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 07, 2023, 14:52Таки спокусили мене піти туди почитати.  ;D
Та вони там посралися гарно, імейл може не викладав, зате сказав, що з нею спати не буде а вона йому, що тільки за гроші або навпаки.   ;D
Шоколадний кексик і люксовий небритий.
Чого туди ще Астя полізла, приревнувала чишо?
ЛОЛ

Просто колись Люкс відмовився визнати Асті Молодою і КрасивоюТМ і публічно поклав на неї великий і товстий.

Асті такого не прощає, ось і підвернувся шанс звести рахунки і навести черговий наклеп.

У них нема ніяких доказів, що Люкс користувався доступом до імейлу Кекс, щоб нарити на неї інфу. Може, повторюю ще раз, як Булька злив Асті у свій час мою, так хтось злив Люксу інфо про Кекс.

Також, у деяких соціальних медіа є можливість побачити, хто заходив у твій профіль, на твою сторінку тощо. Кекс сама визнала, що лазила у Люкса. Ну і ... а оскільки вона багато про себе писала, то він міг визначити психологічний профіль такої особи, наприклад, за уподобаннями і так далі.

А от Асті, як сказала Світлана, засвітила багато цікавої інфи. Наприклад, що як колишній модератор, вона в курсі, що є тулзи, за якими можна нарити інфу по користувачах, користуючись імейлами юзерів, і що у неї серед модераторів є "прикриття".

Цитати надам пізніше, бо пора на жердини.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 07, 2023, 16:22Цитати надам пізніше, бо пора на жердини.


Та не треба!   :o 
Бо це вже стає самоціллю.
До сраки це все. В кого більша, в кого менша.   
Тут в них якраз не подвійний, а одинарний стандарт - срако-дупський. 

MareK

Цитата: Wednesday від Березень 07, 2023, 16:22Просто колись Люкс відмовився визнати Асті Молодою і КрасивоюТМ і публічно поклав на неї великий і товстий.

Асті такого не прощає, ось і підвернувся шанс звести рахунки і навести черговий наклеп.

У них нема ніяких доказів, що Люкс користувався доступом до імейлу Кекс, щоб нарити на неї інфу. Може, повторюю ще раз, як Булька злив Асті у свій час мою, так хтось злив Люксу інфо про Кекс.

Також, у деяких соціальних медіа є можливість побачити, хто заходив у твій профіль, на твою сторінку тощо. Кекс сама визнала, що лазила у Люкса. Ну і ... а оскільки вона багато про себе писала, то він міг визначити психологічний профіль такої особи, наприклад, за уподобаннями і так далі.

А от Асті, як сказала Світлана, засвітила багато цікавої інфи. Наприклад, що як колишній модератор, вона в курсі, що є тулзи, за якими можна нарити інфу по користувачах, користуючись імейлами юзерів, і що у неї серед модераторів є "прикриття".

Цитати надам пізніше, бо пора на жердини.


дівчата - ідіть в сраку. пересварились між собою невідомо чому а образи тримаєте донині. попустіться. ми усі в одній лодці - нам москалоту перемогти треба. москалів у 5 разів більше ніж нас. а ви фігньою займаєтесь нмд. давайте разом до Перемоги. прошу вас.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 07, 2023, 16:22Просто колись Люкс відмовився визнати Асті Молодою і КрасивоюТМ і публічно поклав на неї великий і товстий.

Той цілий Люкс почав з "волосатого вареника", який взагалі не вартий шлюбу, потім було це:

ЦитатаЧувак, я бачила тебе на ютубі. Дякуй, що тобі за гроші дають.  :lol:

ЦитатаТанічка Д.  дивлюсь на твої фото, звиняй, я за таке не буду ніц платити :-) Шукай собі мужчину з Марса

А потім ще й сказав їй поголити вареника і помитися, а потім буде торгуватися.

Потім ще й адміни послали того кексика, тому й не дивно, що кексик послав в результаті той цілий гадючник назавжди.

Це - щоб вже закінчити з тією сраною комсомолією і птушнею з гебешнею.  ::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 08, 2023, 00:14Той цілий Люкс почав з "волосатого вареника", який взагалі не вартий шлюбу, потім було це:

А потім ще й сказав їй поголити вареника і помитися, а потім буде торгуватися.

Потім ще й адміни послали того кексика, тому й не дивно, що кексик послав в результаті той цілий гадючник назавжди.

Це - щоб вже закінчити з тією сраною комсомолією і птушнею з гебешнею.  ::)


Ну про вареник то було ні про кого конкретно і суто теоретично.

А ось Кекс думала, що анонімна, і негарно наїхала на Люкса. Нагадало, як наш Шаблезуб почав знущатися з зовнішності публічного Марсера, будучи анонімним. На мою думку, це неспортивна поведінка, бо в нерівних умовах.

Аж но (С) Люкс несподівано присунув атвєтку. Karma is ..., etcetera.

Але, якщо Люкс не був модером з 2018 року, а Кекс зареєструвалася в 2020 (5 січня 2020 14:32:46), то на Люкса і Кекс, і Асті, і Юки, і вся інша шушера навели конкретний наклеп, тому що він просто не міг мати доступу до її профілю.

Значить, як я і зазначила вище, він отримав про неї інфу іншим чином (скоріше всього, через те, що вона шарила в його соцмедіа).

І таким чином всі свої претензії ця шобла може запхати where the sun don't shine. А Асті та Кексу непогано було б вибачитися перед ним за наклеп.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: MareK від Березень 07, 2023, 23:25дівчата - ідіть в сраку. пересварились між собою невідомо чому а образи тримаєте донині. попустіться. ми усі в одній лодці - нам москалоту перемогти треба. москалів у 5 разів більше ніж нас. а ви фігньою займаєтесь нмд. давайте разом до Перемоги. прошу вас.

Хіба тільки після того, як ти по-братерськи (звісно ж) обіймешся з Мудведкою, а Хома зіллється в дружньому (звісно ж) екстазі із Авіатором.  А тидищ попросить пробачення у Сергія за систематичні грубі образи його зовнішності. А дмхз визнає, що займалася брутальним булінгом. А Асті впаде на коліна і вибачиться переді мною, Кадрою та іншими жінками та чоловіками за роки наклепів та брехні.

Тоді, може, я і розгляну your business proposal.

Тому що я не веду бізнес з покидьками і у один човен з ними не сяду - тим більше під час війни.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Uki

Я ще не стикався, але підозрював що час від часу ви практикуєте маніпулятивні оббріхування тих хто не стелиться перед вами.
Ось і впіймав на гарячому!
Поперше ніхто не мав інформації з хронології подій.
Подруге я там нікого не звинувачував, а лише ставив питання. Яким чином цей лінк між ніком та справжньою особою у нього з'явився?.....
Форум має право знати причини витоку, або пояснення як інакше, якщо не через витік ця інфа опинилась у дмснт. Також форум має право хоча б на якусь гіпотетичну моральну відповідальність посвячених за збереження приватної інформації.

Wednesday

#1634
Цитата: MareK від Березень 07, 2023, 23:25ви фігньою займаєтесь нмд. давайте разом до Перемоги. прошу вас.

Тільки щось ти Асті цього не сказав, коли вона мене недавно знову обізвала психічно хворою.

До речі, ту тему ніхто не зніс - її зліпили  з темою про "сміття" і вона прикріплена у Передбаннику.

ПС. Я з Асті взагалі не сварилась. Вона мені в принципі ніколи не була цікава ні в якому аспекті як інтелектуально і фізично сіра миша з низькою самооцінкою, поганою освітою, foul mouth та поганими манерами (див. тему про жердини та і всю її "творчість").

Все почалось з моєї ремарки, що бойфренд - не чоловік (що є технічно і юридично правильним твердженням). Після цього вона мене зненавиділа (ніби це я винна, що на ній відмовляються одружуватися вже 18 років), і почала мене переслідувати, обзивати мою зовнішність та ментальний статус, писати гидоту про мою родину і брехати та зводити наклепи.

З мого боку ви не знайдете нічого подібного в її сторону. Треба зазначити, що всю цю гидоту вона виливала на мене разом з Хомою переважно коли мене на форумі взагалі не було.

Про поширення моєї персональної інфи та організацію цькування мене, Кадри та інших я вже мовчу. Бо в інтелектуальному двобої і on merit вона мене перемогти була не здатна, тому опустилася до ницих брудних методів (включаючи залучення покидька ВВВ і т.д.).

Ви собі з такими крокуйте до Перемоги, якщо хочете, а я пас.

До речі, а якщо держслужбовець кидає свій пост напризволяще і три місяці відсиджується за кордоном за рахунок податків платників інших країн, це крокування до Перемоги чи ще ні? Сподіваюсь, гроші, якщо вони виплачувалися, були повернуті назад у казну?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1635
Цитата: Uki від Березень 08, 2023, 03:50Я ще не стикався, але підозрював що час від часу ви практикуєте маніпулятивні оббріхування тих хто не стелиться перед вами.
Ось і впіймав на гарячому!
Поперше ніхто не мав інформації з хронології подій.
Подруге я там нікого не звинувачував, а лише ставив питання. Яким чином цей лінк між ніком та справжньою особою у нього з'явився?.....
Форум має право знати причини витоку, або пояснення як інакше, якщо не через витік ця інфа опинилась у дмснт. Також форум має право хоча б на якусь гіпотетичну моральну відповідальність посвячених за збереження приватної інформації.

А був витік? Наприклад, якщо коли Булька поліз до мене у лінкедін, таким чином він себе розвіртуалізував. Не ліз би, так мені було б невідомо, хто ця ница особа.

Де докази, що Люкс бачив її імейл, якщо він давно не був модером? Це ви брешете!

Хочете моральну відповідальність? Почніть із колишньої модераторші Асті, яка шарила мою приватну інфу, у чому сама і зізналась.

Я якраз нікого не оббріхувала. Якщо я щось стверджую, то у мене на це є цитати. А у вас нічого, крім брехні, which you pulled out of your ass.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лол! Перечитую ту тему, а там мудведка себе рекламує  ;D

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1082635.msg24380783#msg24380783



Бідняжка. Навряд чи хто за всі ці роки на ті кубики клюнув :( сидить ото в Плєшивого, віршики клепає :(
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 08, 2023, 04:52Лол! Перечитую ту тему, а там мудведка себе рекламує  ;D

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1082635.msg24380783#msg24380783



Бідняжка. Навряд чи хто за всі ці роки на ті кубики клюнув :( сидить ото в Плєшивого, віршики клепає :(
Що там, прийшла весна і Котойоб вазбуділся?

Заслинився?

Нехай оближе губи, а то в Плєшивого насмарк почнеться.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 08, 2023, 06:31Нехай оближе губи, а то в Плєшивого насмарк почнеться.

 ;D  ;D  ;D  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1639
Хорват, іди сюди, поржеш:



Якщо це так, то чому одна - 50-річна перукарша (!) з плєшивим імпотентом-лузером за чоловіка, а другу 18 років заміж не беруть?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.