Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Чому у минулому ("модеруваЛА"), люба Кадра?

Може, Златадобра і є тим "достойним фупчеком" (С) Марсер, що став нещодавно новим модератором? Принаймі, постійні граматичні помилки у описі банів частково підтверджують мою теорію  :)

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 05, 2023, 16:39Чому у минулому ("модеруваЛА"), люба Кадра?

Може, Златадобра і є тим "достойним фупчеком" (С) Марсер, що став нещодавно новим модератором? Принаймі, постійні граматичні помилки у описі банів частково підтверджують мою теорію  :)



Про це треба Кадру запитати.
Я чомусь думаю, що вона мала на увазі модераторку Дурдому з ніком Овен. А може й ні.  :)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 05, 2023, 16:43Про це треба Кадру запитати.
Я чомусь думаю, що вона мала на увазі модераторку Дурдому з ніком Овен. А може й ні.  :)

Ну це саме по собі. Я, до речі, мала на увазі запостити це у темі про фуп.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А кого деанонімізувала Чок Кекс, що її аж до липня в бан? На сто з чимось років в бан??



Люкса чи що??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1604
Цитата: Wednesday від Березень 06, 2023, 16:21А кого деанонімізувала Чок Кекс, що її аж до липня в бан? На сто з чимось років в бан??

Люкса чи що??

Здається, я зрозуміла, за що її запиляли у бан. Скоріше всього, за те, що дала лінк на кацапський сайт, який ріпортить юзерів ФСБ, якщо вірити інфі нижче:



Але, здається, тут просто незнання та тупість цієї дописувачки (а я ще її сватала Медведці як розумну), аніж якийсь злий умисел.

Скоротіть уже термін Вібраторівні - то несправедливий бан і покарання не відповідає її "злочину".

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1605
Якщо ти просто попросила видалити свій профіль, то чому так і не написали?



А так приходь сюди, якщо хочеш. Ми не злопам"ятні ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1606
Зрозуміло. Ну що ж, значить, моя версія, що всі старі адміни там модерять, виявилася правильною.

Люкс прояснив, що він уже не модер. Я забираю свої слова назад.

Запрошення залишається у силі. Тільки імейл такий роби, щоб ми тебе не вичислили :) і тільки для цього форуму. І ми до таких речей ставимся серйозно - зневажаю Бульку, але його приватну інфу ми витерли.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ОК, я бачу, що на фупі пішла спека з питання Кекса. У нас є скріни поста і Кекса, і Люкса - ось тут.

Кекс натякнула, що заходила у соцмедіа Люкса і трохи проїхалася по його зовнішності. Люкс відповів тим же, натякнувши, що знайомий з соцмедіа Кекса, і теж проїхався по її зовнішності.

Тим не менше він не викладав її ні імейл, ні прізвище. Ідентифікувати її за тим, що було опубліковано, неможливо.

Як він знайшов ту інфу - це питання інше і у мене немає доказів, а є лише припущення.

Це на відміну від декого іншого, хто засвітився у тій темі, і хто шарив мою інфу з лінкедін без мого дозволу.

ПС. Це хороший приклад того, що модерам краще бути анонімними.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тут абсолютно погоджуюсь із Світланою. Асті - одна із найгірших булі ФУПу, про що я та інші тут писали. Їй самій би не завадило вибачитись за поширення приватної інфи - моєї зокрема, наклепи, які вона зводила на мене роками, нібито що я психічно хвора і на пігулках, і просто немотивовані образи мене та інших юзеркинь та юзерів.



Ще раз: Люкс не викладав ні імейлу, ні інфи, за якою можна ідентифікувати Чок Кекс. Дивіться скріни на нашому форумі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1609
А взагалі епічний батл. Асті вчергове обкакалась, бездоказово звівши наклеп. Ось питається - чого ти лізеш, якщо в тебе нема про це ніякої реальної інфи?

А Хома ще її за це "поважає".

Кого в цій ситуації треба поважати, це Світлану, яка розставила точки над і. І нік Кузя, який іншими словами описав те, що я вище. ні, таки трохи перебрехав.

А цей нік Кузя - часом не Кароффка?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Покажіть Асті ці скріни, нарешті - це якийсь треш.

Як так можна обвинувачувати людей огульно?

Втім, можна. Я ж це знаю по собі :( у чому вона лише мене не звинувачувала :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У білоколготочної пішли аргУменти про 20 відсотків.



ТРЕШ! Шоу Джері Спрінгера відпочиває  ;D  ;D  ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ох нічого ж собі. Тепер мені зрозуміло, чому мій нік один і другий зрубали на зльоті.

Славцьо наш. Хто ще там залишився?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Юзер Где Я говорить неправду.

Скріни дивіться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну яка там нафіг краса. Подивіться на відео Сандри - ось там краса і шикарні фейс та тіло.

І яка молодість? Там уже 40+, це називається зрілість. Навіть бальзаківський вік - це 30 plus-minus.



Те, що мізків нема, це в принципі не гріх. А ось що нема честі і совісті - оце проблема.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Такого не було. Кекс просто зробила припущення.

Люкс не викладав її імейл у паблік, як і повне ім"я не викладав. Ім"я та перша літера прізвища не дозволяють ідентифікувати її. Це був доказ, що він знає, хто вона. Чи етично це, не знаю, але це не може ідентифікувати її як таку.



Просто це був урок всім, що якщо людина публічна, то не треба цим харасити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це просто припущення і у вас на це нема ніяких доказів. А що, якщо люксу злив цю інфу хтось, як тобі про мене Булька-Трололо?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну то вибачайся тепер перед Люксом, білоколготочна чушка, за брехню і немотивований черговий наклеп.



Якщо ти взагалі чогось варта.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Угу, Кекс пішла і то є доказом провини Люкса. А я от пішла, бо не робила нічого поганого, але не хотіла перебувати у одному онлайн-просторі з Асті і ВІЗОТМ.



Та нема і не може бути у них ніяких доказів. Є лише гіпотеза.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Про жаб і гадюк були вже коменти?))