Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

#1280
Цитата: Administrator від Лютий 25, 2023, 19:03Тему буде почищено від офтопу. Для цього буде створено окрему тему у підфорумі Сергія.

А чого це?
Тут нема офтопу, по-перше, все по темі, про огидну огидність огидного хвупу.)))
А по-друге, чим Сергій завинив, за що йому така кара?   :o

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 20:38Дик, їхній принцип - простий - Ярмарок суєти.


Та ні, тут інше. Тут особисте, соціопатичне, кальоним желєзом, методом випаленої землі. Тому вони і не вибирали методів у боротьбі зі мною. Втім, як і з іншими, про що ми вже писали.

Я ніяк не могла зрозуміти, чому білоколготочна постійно приписує мені якусь психіатричну маячню. Просто відкрийте історію її постів і перечитайте самі, якщо не вірите. Це тривало довгий час, поки не стало експліцитно видно, що Трололо-Булька і вона обговорюють це між собою. Ось лише декілька цитат:





Ви дивіться. Коли Хома вийшов з бану, що він першим написав? Зітри тему. Цієї людини "тут нема". Не обговорюй це.

Його не цікавили мої емоції і почуття на протязі декількох років, коли ці потвори використовували подібні аргументи для розправи зі мною.

Його більше цікавило, щоб про це ніхто нічого не знав. Бо він їх за це ПОВАЖАЄ.

ПС. В Канаді нема Золофта. Це американський бранд-нейм. Ці тварі навіть рісерч не здатні були зробити, щоб було правдиво.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 21:06А чого це?
Тут нема офтопу, по-перше, все по темі, про огидну огидність огидного хвупу.)))
В по-друге, чим Сергій завинив, за що йому така кара?   :o


Нічим, але фоточки і обговорення спорту винесу в його власну тему, тим більше що вони тут будуть зариті в масі контенту.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 18:04Можно закрывать. Сюда уже никто не прийдет  ;D

До нього так і не дійшло, що форум робився не для мене, а для інших :) Він думає, що мене цим покарає  ;)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1284
І ще один нюанс. Ви не замислювались:

  • Чому все це кодло продовжує демонізувати Сергія (як вони всі дружно на нього вирячились, як вони ДО ЦЬОГО ЧАСУ, незважаючи на те, що він показав себе не меншим патріотом, ніж всі вони, продовжують ображати його (тидищ назвала його "залупоголовим", а Асті - "оцим"))?
  • Чому вони продовжують казати, що "булінгу не було".
  • Чому вони продовжують вишукувати причини, через які булінг Сергія був "виправданий".
  • Чому вони стали робити вигляд, що булінгу Хорвата, мене і Кадри не існувало.
  • Чому медвед запропонував мені публічно зрадити Кадру та Сергія

Тому що вони не можуть собі дозволити визнати, що були цими монстрами, які роками знущалися з людей. Тому що вони одне ціле, кістка від кістки і плоть від плоті один від одного.

Це ще одна причина, чому я більше не хочу мати ніяких справ з Хомою.

Про виділене писала Кадра. Я завжди знала, що вона perceptive - але у цьому випадку просто браво.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1285
Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 19:49Один з двох юзерів, які тикнули в морду ушльопкам моїм несправедливим баном. А другий це Мирослава. )))
Вам персональне запрошення потрібне?  )))

That's nice of her to be asking about your unfair ban.

А щодо персонального запрошення, я її не тільки не запрошувала, а і відхилила її запит, коли вона намагалася тут зареєструватися. Тому що, за Пунктом 12 Правил форуму, she is not welcome here.

Щоб два рази не вставати, ось досить короткий список покидьків, кого я не хочу бачити ні тут, ні там, ні деінде і сподіваюсь ніколи не побачити:

  • Турчинофф (ФУП)
  • Трололо (ФУП)
  • Asti (ФУП)
  • Мирослава (ФУП)
  • шуша (ФУП)
  • Татусь (ФУП/СУП)
  • ЮАР (СУП)

Є ще багато юзерів, які мені не подобаються - however, they did not make the list.

А ті, що в списку, are a deal-breaker. Це автоматично означає особисто для мене that each person associating themselves with the above individuals will be dealt with accordingly в особисто моїй системі координат і цінностей.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

#1286
Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 19:11До речі, ще один поважаючий, ЛОЛ!



Марік, а ти би зміг свого собаку, як Тидищ?

1. Марек.
2. я би ніколи не залишив свого пса. я би його провіз  ну будь-яким чином але я би без свого пса - не виїхав. я би залишився разом із ним.
3. мої подруги зооволонтерки волосся на голові рвали і рвуть .
4. сотні і сотні собак і котів покинутих на вокзалі у львові у перший місяць.....
5. я теж у їхній банді собаколюбів. чим можу - тим помагаю дівчатам із покинутими собаками і котами. але вони МЕГА круті. в ЄС купу відправили. дівчата молодчинки . дуже їх поважаю і люблю.

Wednesday

Цитата: MareK від Лютий 26, 2023, 01:131. Марек.
2. я би ніколи не залишив свого пса. я би його провіз  ну будь-яким чином але я би без свого пса - не виїхав. я би залишився разом із ним.

Я так і подумала. Дякую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

MareK

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 19:19Ти міня уважаєш?
Це фраза всієї алкашні і прикоритників.
І це основна маса тих "фупчиків".



це ти про мене ?  ;D

MareK

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 01:19Я так і подумала. Дякую.

ну я вдячний що ви так подумали.
я зі своїми тваринками буду жити так як вийде при цій війні.. і спершу я годую собаку. а потім їм сам.
і це не пафос. от я така людина.

MareK

ось документальне кіно про тих хто рятував тваринок на початку. вони МЕГА круті люди. я перед ними схиляю голову, знімаю капелюха і тисну їм руку. це МЕГА люди.

https://tv.kyivstar.ua/ua/movie/6306798b0754cc9b14dae1d2-2022-devyat-zhittiv

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 21:37До нього так і не дійшло, що форум робився не для мене, а для інших :) Він думає, що мене цим покарає  ;)

Гірше. Він думає, що для нього і таких як він форум робився. Чи це може дійсно так?   :o

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 00:21А щодо персонального запрошення, я її не тільки не запрошувала, а і відхилила її запит, коли вона намагалася тут зареєструватися. Тому що, за Пунктом 12 Правил форуму, she is not welcome here.

Це вона тебе теж булила чи це за двобій Кадра-Мирослава?
Я дійсно не в курсі всіх перипетій...

абабагаламага

Цитата: MareK від Лютий 26, 2023, 01:19це ти про мене ?  ;D

Ну, якщо ти алкаш чи прикоритник, то залазь до купи.
Купи "поважальщиків".    ::)

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 03:32Гірше. Він думає, що для нього і таких як він форум робився. Чи це може дійсно так?   :o

Ну я його ж особисто запросила. Незважаючи на те, що він вимагав мене випиляти з фупу.

Ось такі у нас юзери. Були.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1295
Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 03:38Це вона тебе теж булила чи це за двобій Кадра-Мирослава?
Я дійсно не в курсі всіх перипетій...

Вона і теж брехала і наводила наклепи. Частково просто, тому що я, а частково тому що відмовилася зрадити Кадру. У темі про чоловіків та одруження вони цілим кодлом на мене насідали, і нарешті після декількох тижнів інсинуацій та брехні у адресу  Кадри, включаючи на адресу її дітей, одна з них (нік Фор Рідінг, вона ж Вільха на цузі) визнала, що я маю принципи і те, що я не відмовилася від Кадри, заслуговує на повагу.

Обзивати товстою з великою дупою це одне, а зовсім інше - психічнохворою на пігулках, зачіпати мого чоловіка. Асті зокрема писала про нього найогидніші речі. Вона ж грубо ображала зовнішність Кадри, насміхалася над її життєвою історією, її дітьми та чоловіком. Все це є у різних темах і кожен при бажанні може пересвідчитися.

Вона ж і Мирослава потім зорганізувала черговий вилив приватної інфи Кадри ручками ВВВ (до речі, першого разу він за це був забанений назавжди), а потім вони, шуша, Турчинов, Хома і вся ця шушера ржали і глумилилися, коли ВВВ це зробив останнього разу.

Щось не бачила я від Хоми тоді вимог знести ту тему. Бо це свої, їм можна.

Дійсно ОГИДНО.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 21:48І ще один нюанс. Ви не замислювались:

  • Чому все це кодло продовжує демонізувати Сергія (як вони всі дружно на нього вирячились, як вони ДО ЦЬОГО ЧАСУ, незважаючи на те, що він показав себе не меншим патріотом, ніж всі вони, продовжують ображати його (тидищ назвала його "залупоголовим", а Асті - "оцим"))?
  • Чому вони продовжують казати, що "булінгу не було".
  • Чому вони продовжують вишукувати причини, через які булінг Сергія був "виправданий".
  • Чому вони стали робити вигляд, що булінгу Хорвата, мене і Кадри не існувало.
  • Чому медвед запропонував мені публічно зрадити Кадру та Сергія

Тому що вони не можуть собі дозволити визнати, що були цими монстрами, які роками знущалися з людей. Тому що вони одне ціле, кістка від кістки і плоть від плоті один від одного.

Це ще одна причина, чому я більше не хочу мати ніяких справ з Хомою.

Про виділене писала Кадра. Я завжди знала, що вона perceptive - але у цьому випадку просто браво.


Це все "кодло" хоче, щоб його "поважали".  ;D
 Це у нього такий пунктик і кожен, хто не стане в реверанс, щоденний, "поважаючий", а тим більше той, хто почне їх тролити, буде об'єктом глузувань.
В принципі, нічого страшного в цьому нема, це як ввічливість - хеллоу, хау ду ю ду, але тут до хау ду ю ду треба ще додавати "уважуху".
Мені це смішно.
Просто смішно і все.
Щодня до "привіту" додавати "ку" і реверанс.
Смішно і застаріло.
А сміяцця над "кодлом" ніззя.
Бо буде абіда і забанять.
Ну, й що?
Не переймайся цим дитячим престарілим садочком.

 :D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 26, 2023, 04:09Не переймайся цим дитячим престарілим садочком.


Я і не переймаюсь. Але червоні лінії проведено з відповідними наслідками.

And, frankly, I feel great about it.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: MareK від Лютий 26, 2023, 01:13. але вони МЕГА круті. в ЄС купу відправили.

Нахвіга?
Там власних песиків вистачає.
Навіщо цей "експорт"?
Частину старих і всяких небезпечних бультер'єрів треба було усипити, а решту - роздати поступово людям.
Сільрада не має коштів на це?
То нахуй ту Сільраду разом зі всіма задовими.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 26, 2023, 04:04Ну я його ж особисто запросила. Незважаючи на те, що він вимагав мене випиляти з фупу.

Навіщо, ти мазохістка?   >:(