Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Така собі історія.
Ти можеш краще.

Ребе Моше


Wednesday

#1122
Цитата: Ребе Моше від Лютий 25, 2023, 09:28Обговорювати колготи, тухлі, довжину спідниці

Колготи були виставлені у паблік тисячу років назад, і обговорені відповідно. Це є один з мемів фупу, який символізує poor taste, lack of class and aesthetic depravity цього індивіда.

На відміну від моєї персональної інформації, яку ця особа підло поширювала, порушуючи правила Фупу, і наклепів про мене.

Цитатаі тухес

Взагалі-то її тухес, вірніше, його відсутність, ніхто не обговорював. Обговорювався мій, і часто. І не тільки тухес. Якщо забули, читайте підбірочку "вибраного" Асті, починаючи з цього поста.

Цитаталюдини якої тут нема

Вона не гнушалася багато раз обговорювати мене, коли мене ТАМ не було. Мою зовнішність, мій ментальний статус, мого чоловіка, мої позиції.

А, я забула. It takes two to tango. ТИ, саме ти, був тим, хто це з нею обговорював, КОЛИ МЕНЕ ТАМ НЕ БУЛО.

Цитатаі яку я поважаю 

Дякую, що нарешті визнав. Довго ж ти маскувався. Завжди було щось таке in my perception that I could not put my finger to it - значить, інтуїція таки існує.

А тепер розповідаю, що буде далі. В понеділок я відправлю пакунок мостом і пошлю на твій імейл і Бандерівцю в приват the tracking number. І пошлю Натіві на її пейпал чи тобі на твій пару доларів, щоб Бандерівець не платив за пересилку із своєї кишені.

А після того ти ніколи більше від мене не почуєш.

Я не можу і не буду спілкуватися з тими, хто "поважає" підлих людей. Особливо враховуючи, що тобі пояснили, хто ці люди, фактично відразу і ти сказав, що це жахливо і що ти зробив висновки. Ніяких висновків ти не зробив і мало того, не тільки виправдав їх поведінку, а виявляється, ще і поважаєш їх. Таким чином, твоє так зване вибачення теж нічого не вартує.

Тим, хто не в курсі. Я в принципі вже тут раз написала про те, що моя перша дитина померла (не знаю, чи хто помітив). Так ось, Булька-Трололо, знайшовши в інтернеті обітниці, почав мене цим шантажувати. А Асті = Булька, вони дуже тісно спілкувалися.

Уявляєте, що це за люди? Вони використовували мертву дитину, щоб зводити зі мною рахунки! Тому вона і писала, що я психічно хвора (хоча я вийшла на роботу відразу після похорону і ніколи в житті не приймала ніяких пігулок психіатричного плану, незважаючи на все це).

Хома все це знав, бо я йому про це розповіла практично відразу, після того, як ми стали спілкуватися після мого доната.

І він її поважає.

ЦитатаНу що ж, будемо лікувати спільноту.

Що буде з цією спільнотою, побачимо. Залишилось декілька днів. Але не покидькам її "лікувати". Лікуйте себе - хоча для зомбі з Walking Dead ліків немає.

Щодо тебе конкретно, мені все одно, де ти будеш і на яких форумах. Але ти не можеш поважати їх і продовжувати перебувати у моєму світі.

Я сподівалася і неодноразово просила твоєї підтримки, але за фактом you are useless to me anyway - від тебе ніякої допомоги, але постійно якісь проблеми.

I am done.

ЦитатаПропоную тему про хвуп видалити. Вона огидна.

Ти не пропонував видалити насправді огидні теми з булінгом, загонами бегемота, знущанням над Сергієм, Хорватом, Кадрою, а тут, коли на світ Божий вийшла правда про те, хто такі всі ці неймовірні пухнасті сонечка, то тема стала "огидною"!

Ні, це не тема огидна. Огидні ви і те, що ви витворяли. Але найогидніше те, що ні ти, ні твої так звані друзі до цього часу не усвідомили цього і не шкодуєте. Ви зробили це разом і при найменшій можливості зробили б знову.

І тому я умиваю руки - з тобою зокрема. Тому що Булька = Асті = Хома. 

І цього ніколи не змінити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ця тема буде об"єднана з основною, оскільки є її логічним продовженням.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 12:24А щодо контексту обговорення——
Тобто про Асті))——

В мене не було з Асті особливих тьорок——в тій "спортивній" гілці вона мені навіть подобалась якийсь час.
Аж допоки не вилізло з неі таке собі зверхнє відношення до людей—— зокрема до тих хто на іі думку знаходиться нижче неі на соціальній драбинці.
І ось цей відставлений в сторону наманікюрений мізинчик і зверхньо надутий свисток——
Повністю перекреслив для мене Асті як "нормального" персонажа))

Вони і до цього часу вважають себе вищими за тебе, мене і так далі.

А щодо цієї особи, йде проста компенсація. Такий психологічний термін. Насправді це ти наверху, а вони внизу. Я про це описала вище.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Блін((
Я про цю історію нічого не знав((
Пані Венсді,співчуваю((

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 15:06Тим, хто не в курсі. Я в принципі вже тут раз написала про те, що моя перша дитина померла (не знаю, чи хто помітив).
Я не знав цього.

А скільки років дитині було?

Wednesday

#1127
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 15:14Блін((
Я про цю історію нічого не знав((
Пані Венсді,співчуваю((

Це було давно. Наша перша дитина, перша вагітність. Всі так раділи, не могли дочекатися її народження. Почали дарувати сувеніри (які ми потім поклали у її труну). Я ще навіть вишила для неї ковдрочку, в яку ми її загорнули.

Вона померла, коли я була ще вагітна. І поки знайшлися місця в лікарні, я ще тиждень чи скільки ходила на роботу, носячи під серцем мертву дитину. До речі, мені це робити було зовсім не важко психологічно і я продовжувала виконувати свої обов"язки, як завжди. Пігулок не було. Під кінець почалися трохи фізичні глюки, бо організм відчуває, що в твоєму тілі щось не так.

Незважаючи на те, що вона померла, її народження було одним із найкращих досвідів у моєму житті. Тому що та любов та турбота, якою мене оточили лікарі та медсестри, не кажучи вже про друзів, знайомих та родину, була просто неймовірна. Персонал в лікарні - я навіть не знаю, як їх описати, крім того, що це ангели на землі.

Після похорону (так, був похорон із крихітною труною і відповідною процедурою, бо вона померла на такому терміні, де видавали сертифікат про смерть), ми прийшли додому і відчули такий спокій і умиротворення, що мене до цього часу це дивує. І кожного разу, коли я думаю про неї, я відчуваю так само. Ніби це частина чогось більшого, і ти просто ще не розумієш, чого, але знаєш, що так треба.

Але тут не про неї, а про ЦИХ.

Тепер ви розумієте, що це за люди?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Среда, или ты заткнешь эту лысую Залупу с его фоточками в его загорожку «Сехкгей Тгчегновцы», или останешься тут с ним одним. Будете напару восхищаться друг другом. Ну, может еще 2-3 юзера останется. Выбирай!

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 25, 2023, 15:14Блін((
Я про цю історію нічого не знав((
Пані Венсді,співчуваю((

Я теж по дурних гілляках на тисячі сторінок про тухеси не ходив і не збираюся.

Wednesday

Тепер ви розумієте, чому вона писала стільки раз, що я психічно хвора, що я на пігулках?

Тому що дійсно насправді дуже багато матерів не відходять від цього. Наприклад, мама моєї співробітниці (яка вже була сама пенсійного віку, значить, з її мамою це сталося багато років назад) після втрати дитини захворіла на клінічну депресію.

Ось вони і спроектували це на мене, щоб знищити мене. Брехали і натякали.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 15:32Среда, или ты заткнешь эту лысую Залупу с его фоточками в его загорожку «Сехкгей Тгчегновцы», или останешься тут с ним одним. Будете напару восхищаться друг другом. Ну, может еще 2-3 юзера останется. Выбирай!

Ти теж "поважаєш" Асті?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 15:30Тепер ви розумієте, що це за люди?

Звичайні шизофреніки в стані загострення. Агресивні.

Ребе Моше

Сім мішків гречаної вовни. Валіть усе на Хому.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 15:38Ти теж "поважаєш" Асті?

Та пошли цього кацапа на 3 букви, іншої мови вони не розуміють.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 15:39Звичайні шизофреніки в стані загострення. Агресивні.

Ні. Це так само, коли кажуть, що Пуйло ідіот. Навпаки, він цинічний, російською мовою, "рассчетливый" і інтелектуально адекватний хижак і монстр.

Так само і там. Особливо враховуючи, як вона робила це чужими руками. Сама шукала ВВВ (він був раніше забанений навічно), а потім ВВВ вивалював це в онлайн, і закликав "дєвачєк" сидіти і спостерігати шоу. Як це було з приватною інфо Кадри.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 25, 2023, 15:38Ти теж "поважаєш" Асті?

При чем тут Асти? Какого рожна Залупа тулит свою залупу сюда в ветку, посвященную ФУПу?

Медведылло

Цитата: абабагаламага від Лютий 25, 2023, 15:44Та пошли цього кацапа на 3 букви, іншої мови вони не розуміють.

Шавка тупорылая, не переживай, ты останешься тут с Залупой, когда все свалят

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 15:47При чем тут Асти? Какого рожна Залупа тулит свою залупу сюда в ветку, посвященную ФУПу?

З цим потім розберемся. Зараз більш важливі обговорення.

Втім, Вас тут теж ніхто не тримає. Все одно Ви ідеологічно і ментально ближчі до асцєей, як і Хома.

Don't torture yourself.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Ребе Моше

Цитата: Медведылло від Лютий 25, 2023, 15:47При чем тут Асти? Какого рожна Залупа тулит свою залупу сюда в ветку, посвященную ФУПу?
Усі срачі були ДО війни. Ми усі змінились. Крім нумерного олігофрена.