Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 21:28Зараз одне вийде з бану, встане в ображену позу і теж попросить видалити його профіль - і це за день бану, який чесно заробив після дуже довгих умовлянь і попереджень.

Якщо він таке зробить, то я заберу свої слова назад.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 21:51Хто я?  :o
Я ніколи такого не вимагав ніде,
Навпаки, я вимагав 1 раз реабілітації за брехливі бани і покарання винних.

Всіх, хто повзає з чєлобітними, зневажаю.

То ж не про Вас, а про Ребе з Шаблезубом. Одного забанили чи на рік, чи назавжди (вже не пам"ятаю), потім ледве випросили змінити термін, а другий там взагалі з банів не вилазить. Ось зараз на місяць.
 
Але ні разу не бачила, щоб вони там вимагали за це видалення своїх профілів.

Зате тут ... ну просто загнобили їх тут, бідних, одним (!) днем бану після півтора місяця постійних handholding, натяків і упрошувань.

Це просто неповага і, відверто кажучи, дійсно якийсь шантаж.

Але я своїх переконань і принципів не зраджу, навіть якщо я залишусь одна на цьому форумі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1062
Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 21:56Але я своїх переконань і принципів не зраджу, навіть якщо я залишусь одна на цьому форумі.

Свободу несправедливо забаненому.
Він фотожаби не ліпив?
Якщо ні, то вся решта - дружній шарж і тролінг!
За ті жаби дурні я сам би забанив і не на день, а на місяць, як мінімум.

Сергій Чернівці

#1063
Поки вас всіх прочитав тільки що——вже й забув кому відповісти хотів))
( заплутався поки по тих кінотеатрах пробігав))
Я дуже дивуюсь коли хтось там пише тіпа "це його згубило"—— і він же дійсно так вважає виявляється?——
Насправді ніхто нічого не губив((
Як десь там написала пані Венсді—— мені за жодне своє слово на фупі не соромно, і все що я там писав——це суцільна правда, яку не бачу сенсу чомусь приховувати((
Про бан "чемного"——
Вважаю що перегнули палку((—— не було там аж такого нічого ((—— хоча й день бану——це теж ні про що—— пересидів і забув((
А от коли вони таки в позу стають——то це смішно від дорослих людей((
І неповага до людини, яка дала вам змогу більш—менш вільно спілкуватися на важливі—цікаві вам речі((
пс. Ось згадалося до речі—— я бачив на фупі пана Шаблезуба——і навіть десь—колись прочитав щось—— зрозумів що то мені нецікаво і прогортую його антивакцинатоську позицію((——
Це до того що не було в мене ніколи навіть бажання потролити його там за щось, чи підколоти((
ппс. Про те серливе не пишу——воно зовсім нецікаве без того потоку чорноротства—— єдина іі "фішка"((
ппппс.
І ті всі "дружні поради" від людей на яких мені начхати—— я пропускаю повз вуха((——
Якщо мені захочеться десь щось написати та запостити десяток фоточек——я це зроблю і не буду звертати уваги на ваш вереск((
Аж допоки це не буде порушувати правил цього форуму((
( до речі на фупі я правила теж особливо не порушував)

MareK

о, друже Марсер зареєструвався.
не витримав нелегкої долі. штабні і просто шизануті навіть тебе, Марсере, дістали :) ну давай сюди заходь. тут модерація доволі поблажлива.

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 24, 2023, 22:13І ті всі "дружні поради" від людей на яких мені начхати—— я пропускаю повз вуха((——
Якщо мені захочеться десь щось написати та запостити десяток фоточек——я це зроблю і не буду звертати уваги на ваш вереск((
Аж допоки це не буде порушувати правил цього форуму((
( до речі на фупі я правила теж особливо не порушував)


ну увесь український інтернет форумний політикум знає шо ти, "чукча нє чітатєль. чукча пісатєль". знаєш цей анігдот ?

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Лютий 24, 2023, 22:18о, друже Марсер зареєструвався.
не витримав нелегкої долі. штабні і просто шизануті навіть тебе, Марсере, дістали :) ну давай сюди заходь. тут модерація доволі поблажлива.

До речі дійсно хотілося би побільше почитати Марсера того ж——що там і як в Швайці тому?
Що подобається—що не подобається? Які заробітки середні і чим люди займаються? Як розважаються врешті—решт?
Все цікаво.
І з фоточками))
пс. Ніж читати купки серлиння краще почитав би цікаву людину((

Сергій Чернівці

Цитата: MareK від Лютий 24, 2023, 22:20ну увесь український інтернет форумний політикум знає шо ти, "чукча нє чітатєль. чукча пісатєль". знаєш цей анігдот ?
Навіть якщо весь "світовий форумний політикум" буде намагатися лити на мене бруд——мені це буде до одного місця поки я розумію що я правий.
пс. І ти перебільшуєш значення "форумного політикума"——
Тим більше що серед цього політикума є багато цікавих та цілком адекватних людей.

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 24, 2023, 22:13Про бан "чемного"——
Вважаю що перегнули палку((—— не було там аж такого нічого ((

Альо, адмін!

Медведылло

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 24, 2023, 22:13Якщо мені захочеться десь щось написати та запостити десяток фоточек——я це зроблю і не буду звертати уваги на ваш вереск((

Не "десь", а в той загорожке с табличкой "Сехгей-Чегновцы", которая тебе выделена. Там можешь постить че угодно, никто слова не скажет.  ;D

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 24, 2023, 22:26лити на мене бруд——мені це буде до одного місця поки я розумію що я правий.

1. сам для себе ти завжди правий.
2. ти просто пишеш бо ти так хочеш.

ну от так я тебе бачу усі ці роки.
та пиши - хто ж тобі заваджає ? ;D

абабагаламага

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 24, 2023, 22:13А от коли вони таки в позу стають——то це смішно від дорослих людей((
І неповага до людини, яка дала вам змогу більш—менш вільно спілкуватися на важливі—цікаві вам речі((

Це так, і будемо сподіватися, що більше такого не буде.

А з іншого боку, та людина має теж зрозуміти, що це було попередження і коли станеться остаточне розчарування, то буде вже запізно.

MareK

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 24, 2023, 22:22До речі дійсно хотілося би побільше почитати Марсера того ж——що там і як в Швайці тому?
Що подобається—що не подобається? Які заробітки середні і чим люди займаються? Як розважаються врешті—решт?
Все цікаво.
І з фоточками))
пс. Ніж читати купки серлиння краще почитав би цікаву людину((

ну Марсер зареєструвався тут.

MareK

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 22:34Це так, і будемо сподіватися, що більше такого не буде.

А з іншого боку, та людина має теж зрозуміти, що це було попередження і коли станеться остаточне розчарування, то буде вже запізно.

Мирослава ? це ти ? бо бачу тільки якесь внутрішнє серління від вас.

абабагаламага

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 22:29Не "десь", а в той загорожке с табличкой "Сехгей-Чегновцы", которая тебе выделена. Там можешь постить че угодно, никто слова не скажет.  ;D

Нахуй це нахуй, кацапе.

абабагаламага

Цитата: MareK від Лютий 24, 2023, 22:36Мирослава ? це ти ? бо бачу тільки якесь внутрішнє серління від вас.

Ти ідійот?

Медведылло


Сергій Чернівці

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 22:29Не "десь", а в той загорожке с табличкой "Сехгей-Чегновцы", которая тебе выделена. Там можешь постить че угодно, никто слова не скажет.  ;D

Ты ведь не думаешь что твои советы мне для чего—то нужны и мне на них не насрать?))

Wednesday

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 21:04Затикаєте рота за констатацію фактів?


Констатацію яких фактів? Що у когось якісь недоліки фігури? Це якось нівелює цю людину як віртуального співрозмовника?

Ви на вулиці підходите до всіх, хто не відповідає Вашим естетичним стандартам, і висміюєте та коментуєте їх?

Свобода слова не означає вседозволеності, завжди є червоні лінії. Навіть на абсолютно вільному хості цього ресурсу є речі, які заборонені і нелегальні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І до речі. Я взагалі не хотіла робити цей бан, тому що хотіла триматися від модерації подалі, але ж тих людей, кого я попросила допомогти з модерацією, днем з вогнем не знайти.

Я не можу сидіти на форумі 24х7 і все відслідковувати. Тут кричать - забань, там кричать - розбань. І це на форумі з буквально менш ніж десяткою активних юзерів. Це якась шизофренія!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.