Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 24, 2023, 19:50Всьо, закриваєм це питання, вже надоїло.

Яке конкретно, адже тут обговорюється багато чого.

До речі, я взнала щось нове. Можливо, мені не треба наступного разу донувати на наступне авто, а  ...

Стерла, я не така.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Среда, а ты потерла ссылку на статейку про Марсера?

Медведылло

И еще вопрос: у тебя форум закрыт для поисковиков? Ничего через Гугл найти нельзя. На любой запрос с указанием искать на этом форуме в результате ноль

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 19:59Среда, а ты потерла ссылку на статейку про Марсера?

Ні, всі стерті пости (крім Ребиної, яку він сам стер, до того, як цей функціонал відключили) у адмінці.

Хіба це тут постили? Я щось такого не пригадую. Це постили нібито на супі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1024
Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 20:01И еще вопрос: у тебя форум закрыт для поисковиков? Ничего через Гугл найти нельзя. На любой запрос с указанием искать на этом форуме в результате ноль

Деякі пошуковики (кацапські та китайські) відключені спеціально, а гугл, майкрософт і ще інші шерстять форум. Також я підключила гугл аналітикс.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

#1025
Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 20:10Ні, всі стерті пости (крім Ребиної, яку він сам стер, до того, як цей функціонал відключили) у адмінці.

Хіба це тут постили? Я щось такого не пригадую. Це постили нібито на супі.

Ты сама постила, скопировав откуда-то, кажись это была цитата Коровки на фупе, которую там тоже потерли

А может и Ребе постил, не помню уже.

А нахера стерли? Двойные стандарты ФУПа... (Форум Украинских Патриотов :)))

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 20:12Ты сама постила, скопировав откуда-то, кажись это была цитата Коровки на фупе, которую там тоже потерли

Зараз подивлюся. Так, я це пам"ятаю, що писала. Посил був, що модери ділили юзерів на сорти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 20:12Ты сама постила, скопировав откуда-то, кажись это была цитата Коровки на фупе, которую там тоже потерли

А нахера стерли? Двойные стандарты ФУПа... (Форум Украинских Патриотов :)))

І вже зразу теж наклепи наводите  ;D  ;D  ;D

Ніхто нічого не стирав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 20:11Деякі пошуковики (кацапські та китайські) відключені спеціально, а гугл, майкрософт і ще інші шестерять форум. Також я підключила гугл аналітикс.





Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 20:18І вже зразу теж наклепи наводите  ;D  ;D  ;D

Ніхто нічого не стирав.

не, не то, там про тяжке життя биженця Марсера в Швейцарии. Ссылка была на какой-то ресурс, где была целая статья про это

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 20:22не, не то, там про тяжке життя биженця Марсера в Швейцарии. Ссылка была на какой-то ресурс, где была целая статья про это

В нас її нібито не було as such, але знайти легко на доу. Треба?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 20:23В нас її нібито не було as such, але знайти легко на доу. Треба?

да тут была эта ссылка

Петро Шаблезуб

"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 20:11Деякі пошуковики (кацапські та китайські) відключені спеціально, а гугл, майкрософт і ще інші шестерять форум. Також я підключила гугл аналітикс.

Шерстять.

 ;D

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 20:25да тут была эта ссылка


Я її тут не пригадую, але точно пригадую, що на супі її давав медвед.

Ось.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Медведылло

Цитата: Петро Шаблезуб від Лютий 24, 2023, 20:26https://dou.ua/lenta/interviews/developer-from-lviv-about-life-and-work-in-switzerland/

а ну да вот оно :)

А что ж такое с поиском в гугле — загадочка. У меня не находит ничего по любому запросу

Wednesday

Цитата: Медведылло від Лютий 24, 2023, 20:32а ну да вот оно :)

А что ж такое с поиском в гугле — загадочка. У меня не находит ничего по любому запросу

У Вас нема надлишкових пробілів?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Петро Шаблезуб

"У школі запровадили уроки інформатики для семикласників. Це був 1997 рік і комп'ютери «Корвет», а я знав, що якщо натиснути в ZX Spectrum на Р, то виконається команда «print». Але якось у мене не пішло з «Корветом», в якому треба було все набирати ручками, і я отримав трійку за семестр у 7 класі з інформатики. Це було для мене не просто ляпасом, а й викликом. Відтоді я й зацікавився програмуванням: за зимові канікули підтягнув знання і в другому семестрі вже був улюбленим учнем тієї ж вчительки."

P.S. Nice boobs, bro!  ;D
"None are more hopelessly enslaved than those who falsely believe they are free"