Подвійні Стандарти Форуму ФУП

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1000
Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 17:38Це наша біда, постсовєтів. Той закритий концтабір крім страху за життя ще й страх думати залишив у спадок. І страх до змін. Те, що побачила колись на обкладинці журналу чи в тілівізорі чи в рідному селі, так і залишилося еталоном. І бідність. В ній тримають постсовєтів не просто так, а щоб залишалися рабами, тваринами.
Тільки контакт з зовнішнім світом дасть шанс, побачити не тільки шпілі, але людей треба, тоді є шанс вийти з того концтабору... Білоколготочного.

Чесно, мене якось не хвилює життя опаришів у навозі чи бомжів під мостом. Хай собі вдягаються у що хочуть, обговорюють що хочуть, обсмоктують кого хочуть. Це нічим не змінить їхнього статусу.

А нам своє робити  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 17:48та не треба ніде нічого про себе розказувати, якщо бажаєш комфорту. Соцмережі - це зло.

Я нічого не розказала такого про себе, що було б неправдою і за що мені було б соромно.

Це називається автентичність.

Може, тому цих нікчем і бомбило.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 17:38А ти виїздний? Ти вже 60+?

Майже. )))(((


Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 17:38Дик, ти старий для мене.

А я нічьо такого нє ето. Нічьо абстрактного кажу. Чіста канкрєтна поїхать за колготами. Подивитися чи є в магазинах і яких цвєтов і що пшечки носять по сьолам і гарадскіє. І прикинути чи Венсді правду каже чи лапшу вєшає.
Нічого лічного просто ... сама панімаєш.  ))


Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 17:38Тим більше, у мене немає загранпаспорта, та й мені хату немає на кого покинути - розтягнуть тут усе і собачьку жалко...

Таку дурню говориш, ніби не знаєш що загран за щось біля 500грн місяць часу робицця.
І що сусідів нема чи рідні шоп їх собаку нагрузити годувати пару днів? Ти ж порося чи корову не тримаєш?  :o

Wednesday

Цитата: Букашка від Лютий 24, 2023, 17:45розумієш, мені начхати і на твоє тіло, і на серьогине, і на тіло Асті, бо на форуми я ходжу заради трішки іншого. І коли мені це все навязують, для мене це трішки некомфортно, бо я люблю сама робити свій вибір, і коли перед очима мелькає якась хуйня, що я не можу зосередитися на тому, по що я туди прийшла, мені то неприємно. А вже ступінь неприємності для себе обирає та хуйня, яка мені заважає, тому нехай тепер терпить - настала тепер моя черга виносити мізки.

Можна було поставити в ігнор. Мені, якщо щось неприємно чи не подобається, то я то не читаю. А що можна чи ні, то вирішують власники ресурсу та модератори.

ЦитатаХоча, погоджуюся: поки Сікгєй ще не начудив нового, його можна залишити в спокої.

Підтримую.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 17:55А я нічьо такого нє ето. Нічьо абстрактного кажу. Чіста канкрєтна поїхать за колготами. Подивитися чи є в магазинах і яких цвєтов і що пшечки носять по сьолам і гарадскіє. І прикинути чи Венсді правду каже чи лапшу вєшає.
Нічого лічного просто ... сама панімаєш.  ))

Хаха, а Ви креативний :) я таких pickup lines раніше не бачила :))
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#1005
Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 18:00Хаха, а Ви креативний :) я таких pickup lines раніше не бачила :))

Починається
Жодних пікапів і лендроверів я не обіцяв. Нема грошей на це.  >:(

 :D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 17:52Чесно, мене якось не хвилює життя опаришів у навозі чи бомжів під мостом. Хай собі вдягаються у що хочуть, обговорюють що хочуть, обсмоктують кого хочуть. Це нічим не змінить їхнього статусу.

А нам своє робити  :)

Це все так, але.
Я не про бомжів, там опиняються психічно хворі люди тільки.
І не опариші, не кажи так.
А уяви собі Мауглі.. чи в'язнів концтабору, щойно звільнених...

Точніше... в якому році ти виїхала з концтабору??? Це все пояснить...

Wednesday

#1007
Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 18:33Це все так, але.
Я не про бомжів, там опиняються психічно хворі люди тільки.
І не опариші, не кажи так.
 

Я їх помістила у бомжі і опариші не за ознакою поганого естетичного смаку чи через відсутність класу, елегантності та стилю. Це не злочин.

А суто за моральною оцінкою їх поступків.

Розумієте, це одне - писати, що у когось велика дупа (хоча вона у мене звичайна середньостатистична - і не велика, і не мала. І навіть менша, ніж на світлинах деяких подружок цієї дами. І дякувати Господу, що хоч не пласката - оце був би кріндж. Нема нічого гіршого, ніж пласката дупа і у чоловіків, і у жінок).

Але зовсім інше - шукати і розсилати персональні дані з метою залякування та шантажу. Організовувати і вивалювати це в паблік ручками інших (як це зробив ВВВ з даними іншої дописувачки).

Писати, що ти психічно хвора, приймаєш пігулки. Що ти розлучена, безробітна, живеш на соціалі і всяку іншу маячню. Тобто спеціально і таргетовано брехати та наводити наклепи з метою принизити, дискредитувати, морально знищити.

Таке можуть робити лише найниціші люди без честі, совісті і навіть самоповаги. Бо людина, яка поважає себе, просто не принизить себе до такого.

Тому вони на найнижчому ступені ієрархії у моїй градації ссавців Єрмачки і у мене до них немає ніяких емоцій, крім легкої огиди і бажання триматися подалі від цієї бридкої нечисті.

ЦитатаА уяви собі Мауглі.. чи в'язнів концтабору, щойно звільнених...

Та в мене купа родичів із села and they would not be caught dead в такому прикиді.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 18:51Але зовсім інше - шукати і розсилати персональні дані з метою залякування та шантажу.

Таке робити може тільки психопат,
але ж ти сама казала, що він обісрався, коли до нього Гео прийшов. Тобто це все - віртуальні, нічого не варті погрози і просто випробовування нервів на міцність.

А ось інший випадок зі спортсменом і тим іншим, кого побили, це серйозніше, якщо правда.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 18:51Писати, що ти психічно хвора, приймаєш пігулки. Що ти розлучена, безробітна, живеш на соціалі і всяку іншу маячню. Тобто спеціально і таргетовано брехати та наводити наклепи з метою принизити, дискредитувати, морально знищити.

Таке можуть робити лише найниціші люди без честі, совісті і навіть самоповаги. Бо людина, яка поважає себе, просто не принизить себе до такого.

Тому вони на найнижчому ступені ієрархії у моїй градації ссавців Єрмачки і у мене до них немає ніяких емоцій, крім легкої огиди і бажання триматися подалі від цієї бридкої нечисті.

Це знову ж таки випробовування нервів.
Зневажати і ігнорувати.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 18:51Та в мене купа родичів із села and they would not be caught dead в такому прикиді.

Я про те, що ті інші це просто жертви і їх можна просто пожаліти, що вони такі. І якийсь мінімальний шанс їм залишити, теоретичний.
Я просто невиправний оптиміст і не втрачаю надії.  )))

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 19:15Таке робити може тільки психопат,
Тобто це все - віртуальні, нічого не варті погрози і просто випробовування нервів на міцність.

Ну якщо особа використовувала знайомих у канадських соцорганах, щоб нарити на мене інфу, то це ще віртуал чи уже ні? Вони давно перейшли у реал.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 18:51дупа (хоча вона у мене звичайна середньостатистична - і не велика, і не мала. І навіть менша, ніж на світлинах деяких подружок цієї дами. І дякувати Господу, що хоч не пласката - оце був би кріндж. Нема нічого гіршого, ніж пласката дупа і у чоловіків, і у жінок).

Повністю і категорично погоджуюся!
Дупа має бути гармонійно звабливою.

:D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 19:18Це знову ж таки випробовування нервів.
Зневажати і ігнорувати.

Зневажати - то емоція, її ще треба заслужити. Наприклад, я дівчинку з цукровими колінцями зневажаю  :)

А цими, висловлюючись мовою агресора, брєзгую. Гидую українською. Це не емоція, а реакція на підсвідомо-біологічному рівні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 19:23Я просто невиправний оптиміст і не втрачаю надії. )))

Я всім дала такий шанс, крім тих, хто дійсно підлі. Rotten to the core.

Причому прикидаються білими та пухнастими "сонечками", а насправді творять такі речі. Що робить їх ще ницішими and even more depraved.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Лютий 24, 2023, 19:26Ну якщо особа використовувала знайомих у канадських соцорганах, щоб нарити на мене інфу, то це ще віртуал чи уже ні? Вони давно перейшли у реал.

Це виходить, що або ті знайомі, якщо вони дійсно існували, це такі ж психопати або та особа вміє дуже добре, правдоподібно брехати.
А як тобі стало відомо про це?

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Лютий 24, 2023, 19:32Це виходить, що або ті знайомі, якщо вони дійсно існували, це такі ж психопати або та особа вміє дуже добре, правдоподібно брехати.
А як тобі стало відомо про це?

Булька-Трололо сам про це похвалявся. Правда, що він там нарив на той час, не відповідало дійсності, але сам факт, що він намагався, говорить сам за себе.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Афігєть! Більше тисячі відповідей у темі і майже 17 тисяч проглядів!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Всьо, закриваєм це питання, вже надоїло.

Wednesday

До речі, багато гостей із Єрмачки просто зараз всотують кожну літеру  :)

Хелоу!  :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.