На пам"ять Тіни Тернер

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага


абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 15:25У тебе дислексія чи якесь тунельне бачення? Там був цілий перелік національностей, на які схожа моя зовнішність, і представники якої думали, що я одна з них. А не тільки іранці.

Як це так?
Аааа, зрозумів.
То ти схожа на "багато інших національностей", але тобі найбільше подобається бути "схожою на іранців". Ну, бо "вони дуже вродливі і розумні".  :o
 ;D
Правельно?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 15:27То 3П, виявляється, зводив на тебе наклеп, коли писав про "стабільно підтримувати проміле в крові"?

Ай, як негарно.

Що це з ним таке? На тебе зводив наклеп, на Авівтора, на наших Сергія з Хорватом.

Як ти думаєш, у чому тут причина?

Хто це, бо ти мене вже заплутала?
Який 3п?     :o
І який на мене наклеп і де зводив?

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 15:30Де Зінаїда Панайот, а де Валентина Панеяд  ;D  ;D  ;D

Адін фуй.   ;D

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 19:52Хто це, бо ти мене вже заплутала?
Який 3п?     :o
І який на мене наклеп і де зводив?

Ну хто в нас любить зводити наклепи, наприклад, що я перебуваю у таємній переписці з Авіатором, що він насправді створив цей форум і що я перечисляю кошти у фонд його доньки?

Десь там під час своєї першої ітерації писав про проміле, можеш пошукати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 19:49тобі найбільше подобається бути "схожою на іранців". Ну, бо "вони дуже вродливі і розумні".  :o
 ;D
Правельно?

Я такого не писала, це твої власні вигадки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 19:37А Педівікія каже що був.   :o

Це думка того, хто таке написав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 19:49Як це так?
Аааа, зрозумів.
То ти схожа на "багато інших національностей", але тобі найбільше подобається бути "схожою на іранців". Ну, бо "вони дуже вродливі і розумні".  :o
 ;D
Правельно?

Моя думка про іранців ніяк не пов'язана з тим, що дехто з них сприймав мене за свою. Я б мала таку думку навіть якби була блондинкою.

Дивно, що я повинна пояснювати такі речі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 30, 2023, 13:56До речі, Айк Тирнер був, виявляється, одним з засновників рок-н-рола.

Пішла у вікіпедію, там написано буквально таке:

ЦитатаAn early pioneer of 1950s rock and roll

Слово "піонер" англійською означає:

https://dictionary.cambridge.org/us/dictionary/english/pioneer

a person who is one of the first people to do something
a person who goes to an area and builds a house, begins a farm, etc.


Це не зовсім те, що "засновник", а скоріше, "early adopter".

Засновників рок-н-ролу як таких не існує. Є різні музиканти та гурти, що у різний час зробили певний внесок у розвиток цього жанру. Айк, безперечно, теж зробив такий внесок.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 04:32Це не зовсім те, що "засновник", а скоріше, "early adopter".

Це та Тіна його мабуть такими претензіями діставала, за що він її й п@&див. А ще дупою трясла на сцені.     ;D

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 30, 2023, 21:29Моя думка про іранців ніяк не пов'язана з тим, що дехто з них сприймав мене за свою. Я б мала таку думку навіть якби була блондинкою.

Дивно, що я повинна пояснювати такі речі.

Але тобі більше подобається бути схожою на іранців ніж на французів, правда?

Сергій Чернівці

Повертаючись до Тіни Тьорнер))——
В Кьольні розглядають питання назвати на іі честь якусь вулицю чи площу в районі де вона мешкала.
А прожила вона тут 8 років виявляється.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 10:27Але тобі більше подобається бути схожою на іранців ніж на французів, правда?

Не замислювалась, бо не вантажусь своєю зовнішністю, тим більше порівняннями.

Але іранців знаю багато і в професійному, і в соціальному житті, а французів - жодного. Вони сюди майже не імігрують. А спитала мене, чи я француженка, жінка, а не чоловік. Частково через тип мого акценту, а частково через зовнішність.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Травень 31, 2023, 20:21Не замислювалась, бо не вантажусь своєю зовнішністю, тим більше порівняннями.

Але іранців знаю багато і в професійному, і в соціальному житті, а французів - жодного. Вони сюди майже не імігрують. А спитала мене, чи я француженка, жінка, а не чоловік. Частково через тип мого акценту, а частково через зовнішність.

А жиди тебе через що своєю визнавали?

 ;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Травень 31, 2023, 22:22А жиди тебе через що своєю визнавали?
 ;D

Євреї - через мою чорнявість.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.