Музика, Що Надихає

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#521
:love:  :heart:  :love: Вітаємо особливу Лану Дель Рей з одруженням! :heart:  :love:  :heart:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

:heart:  :love:  :heart: Надихає абсолютно - офігенний трек вийшов, просто WOW! :heart:  :love:  :heart:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darka

Цитата: Wednesday від Січень 08, 2023, 01:53А цей трек в мене постійно грає декілька тижнів підряд.

The pages that I write,
They are the story of my life.


Від нього допамін, що здається, злітаєш у повітря. Нащо наркотики і алкоголь, коли є такі треки?  ;D
Чудова композиція!🎵❤️
Нарешті знайшла тему, яка найбільш мене цікавить - це музика!😇
В ютюбі я підписана, як окрім на деяких наших укр.виконавців/гуртів, так і на декілька музичних каналів (певно американських). І от сьогодні дзвоник "сповістив" про нову роботу, яка мені "зайшла":

Wednesday

Цитата: Darka від Жовтень 04, 2024, 09:46Чудова композиція!🎵❤️
Нарешті знайшла тему, яка найбільш мене цікавить - це музика!😇
В ютюбі я підписана, як окрім на деяких наших укр.виконавців/гуртів, так і на декілька музичних каналів (певно американських). І от сьогодні дзвоник "сповістив" про нову роботу, яка мені "зайшла":

Бачу, в нас багато в чому схожі музичні смаки  :smiley15:. Я раніше більше слухала вокальний транс, а останні два роки в основному переключилася на діп хауз  :dance3:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Anton

Мені, особисто не чужда ніяка музика і ніякі стилі в музиці!
Ну або ж майже ніякі!
Я слухаю, всяку музику, залежно від настрою!
Можу й старьо послухати, але це не означає, що я фанатик саме старих пісень!
Просто, глянув, що у мене зараз "найближче" до мене, (що недавно слухав) те й викладу, з вашого дозволу...
якщо така музика тут не по ділу, - видаліть, я не ображусь!


Anton


Anton


Anton


Anton


Zdenyk

А я люблю самодіяльність  :dance3:  :dance3:  :dance3:

Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Zdenyk

А це музичка моєї юності ... в ті далекі часи ми фанатіли під звуки польського радіо, котре можна було зловити у Львові на довгих хвилях...

Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Darka

Цитата: Wednesday від Жовтень 05, 2024, 07:18Бачу, в нас багато в чому схожі музичні смаки  :smiley15:. Я раніше більше слухала вокальний транс, а останні два роки в основному переключилася на діп хауз  :dance3:.

У 2011-му році, коли у мене вдома з'явився дом.інтернет, я відкрила для себе чимало нової музики🎵 Дізналася з Вікіпедії про новий для мене жанр "транс", шукаючи інфу про Арміна Ван Бюрена:

А десь приблизно у 2013-му в програвачі "вінамп" випадковим чином натрапила на онлайн-радіо "Chilltrax" - https://www.chilltrax.com/
і закохалася у цю радіостанцію!🎧😍
Один з най- найулюбленіших треків, який я почула вперше на цій радійці:
І також ось цей:

Darka

Ось ютюб підкинув мені цю відеороботу, але мені таке не дуже, однак пісня нова і можливо комусь буде до вподоби🎵:

Wednesday

Цитата: Darka від Жовтень 05, 2024, 13:10У 2011-му році, коли у мене вдома з'явився дом.інтернет, я відкрила для себе чимало нової музики🎵 Дізналася з Вікіпедії про новий для мене жанр "транс", шукаючи інфу про Арміна Ван Бюрена:

А десь приблизно у 2013-му в програвачі "вінамп" випадковим чином натрапила на онлайн-радіо "Chilltrax" - https://www.chilltrax.com/
і закохалася у цю радіостанцію!🎧😍
Один з най- найулюбленіших треків, який я почула вперше на цій радійці:


Ура!! В мене є музичні однодумці! :dance3:  :dance3:  :dance3:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

1&  :heart:  1&  :love:  1&  :heart:  1&  :love:  1&  :heart:  1&  :love:  1&  :heart:  1& 

:dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:


:dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.