Музика, Що Надихає

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Кожного разу, коли мені потрібно підзарядитися, я згадую про яку найбомбезнішу групу всіх часів і народів??

Give me R! Give me A! D! I! O! R! A! M! A!

:super:  :hot:  :super:  :hot:  :super:  :hot:  :super:  :hot:  :super:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#461
Цитата: Wednesday від Травень 24, 2024, 05:36
Кожного разу, коли мені потрібно підзарядитися, я згадую про яку найбомбезнішу групу всіх часів і народів??

Give me R! Give me A! D! I! O! R! A! M! A!

:super:  :hot:  :super:  :hot:  :super:  :hot:  :super:  :hot:  :super:




Продовжуємо підзаряжатися - особливо коли потрібно обробити великий масив даних.

 :hot: :hot: :hot:  А цей альбом - просто термоядерна БОМБА!! :hot: :hot: :hot: 



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#462
Цитата: Wednesday від Травень 24, 2024, 05:36
Кожного разу, коли мені потрібно підзарядитися, я згадую про яку найбомбезнішу групу всіх часів і народів??

Give me R! Give me A! D! I! O! R! A! M! A!

:super:  :hot:  :super:  :hot:  :super:  :hot:  :super:  :hot:  :super:



Цитата
Продовжуємо підзаряжатися - особливо коли потрібно обробити великий масив даних.

 :hot: :hot: :hot:  А цей альбом - просто термоядерна БОМБА!! :hot: :hot: :hot: 





І тут суцільна бомбезність! Моє улюблене Fire - саме в цьому альбомі  :hot:  :hot:  :hot:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#465
55-річний шкільний прибиральник із Терре-От, штат Індіана, Річард Гудолл приєднався до прем'єри 19-го сезону шоу "Америка Має Талант" та вразив аудиторію і мільйони телеглядачів своїм виконанням іконічної пісні Journey "Don't Stop Believin'".

Представляючись учасникам шоу в попередньо записаному інтерв'ю, Гудолл пояснив, що співає пісень, водночас підтримуючи школу на Середньому Заході чистою для учнів, персоналу та адміністраторів.

Сором'язливий чоловік, який чекав, щоб зателефонувати своїй нареченій після виступу, сказав ведучому шоу Террі Крюзу в інтерв'ю, що живе простим життям і любить розважати людей, особливо дітей, які навчаються в школі, де він працює.

Коли він вийшов на сцену, напруга була відчутною. Гудолл смиренно сказав судді Саймону Коуелу, що він радий бути там і що його мрія — стати співаком. "Я люблю співати", — сказав він.

Після того, як Гудолл сказав, що мало хто знає, що він поїхав до Лос-Анджелеса на прослуховування для шоу, почало грати культове фортепіанне інтро до, мабуть, найвпізнаванішого хіта Journey.


Спів Гудала багато раз переривався оваціями і вразив слухачів.

Гудолл пояснив, що виступ перед глядачами та суддями шоу був не лише мрією, але й що для її досягнення йому довелося вперше сісти на борт літака, щоб дістатися до Каліфорнії.

І виступ Річарда, і сама пісня Journey надихають. Ніколи не переставайте вірити!


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Червень 01, 2024, 09:0155-річний шкільний прибиральник із Терре-От, штат Індіана, Річард Гудолл приєднався до прем'єри 19-го сезону шоу "Америка Має Талант" та вразив аудиторію і мільйони телеглядачів своїм виконанням іконічної пісні Journey "Don't Stop Believin'".

Представляючись учасникам шоу в попередньо записаному інтерв'ю, Гудолл пояснив, що співає пісень, водночас підтримуючи школу на Середньому Заході чистою для учнів, персоналу та адміністраторів.

Сором'язливий чоловік, який чекав, щоб зателефонувати своїй нареченій після виступу, сказав ведучому шоу Террі Крюзу в інтерв'ю, що живе простим життям і любить розважати людей, особливо дітей, які навчаються в школі, де він працює.

Коли він вийшов на сцену, напруга була відчутною. Гудолл смиренно сказав судді Саймону Коуелу, що він радий бути там і що його мрія — стати співаком. "Я люблю співати", — сказав він.

Після того, як Гудолл сказав, що мало хто знає, що він поїхав до Лос-Анджелеса на прослуховування для шоу, почало грати культове фортепіанне інтро до, мабуть, найвпізнаванішого хіта Journey.


Спів Гудала багато раз переривався оваціями і вразив слухачів.

Гудолл пояснив, що виступ перед глядачами та суддями шоу був не лише мрією, але й що для її досягнення йому довелося вперше сісти на борт літака, щоб дістатися до Каліфорнії.

І виступ Річарда, і сама пісня Journey надихають. Ніколи не переставайте вірити!



Мені не сподобалось(
пс.Часом на тих шоу проштовхується "повісточка"(
Бачив декілька разів як надавали перевагу комусь такому--а молоді таланти, як вважалося-- і самі доб"ються успіху.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 01, 2024, 13:01Мені не сподобалось(
пс.Часом на тих шоу проштовхується "повісточка"(
Бачив декілька разів як надавали перевагу комусь такому--а молоді таланти, як вважалося-- і самі доб"ються успіху.

Якщо чесно, мені сподобалося, як він співає заспів (практично звучав як сам Перрі), а приспів не дуже.

Але мені завжди подобається, коли прості люди ось так проявляють себе на велику аудиторію і стають популярними. Це дійсно надихає і це ставалося з багатьма іншими до нього.

Звісно, до певної міри ці шоу зрежисовані. Колись я дивилася перші сезони Американського і Канадського Ідолів, а потім вже ні. І саме людські історії і особистості учасників складають велику частину привабливості цих шоу, а не стільки, власне, їх таланти.

В цьому шоу мені ведучий сподобався. Люблю його в цьому фільмі і в цьому епізоді:  :laugh:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#468
:dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:

Один із найкрутіших deep house DJs!!






Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#469
1&  :super:  :dance3:  :super:  1&  :super:  :dance3:  :super:  1&  :super:  :dance3:  :super:  1&


Як же офігенно! Can't get enough of this ...


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#471
Мушу сьогодні довше працювати ... але надзвичайно продуктивно працюється під цей офігенний трек!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#472
:dance3:  :dance3:  :dance3: Просто нереально крутий трек! :dance3:  :dance3:  :dance3:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#475
:heart:  :love:  :heart: Всім татам присвячується :heart:  :love:  :heart:


Знаєш, тату,
Завжди відкладаю на потім
Слова, які хочу сказати тобі
Важливі слова

Знаєш, тату,
Вже літо змінює осінь
І сивина цілує тепер
Скроні твої

Тату, тату, хочу дякую сказати
Та не можу підібрати
Правильних слів
Тату, тату, буду завжди памʼятати
Ті поради коли хати
Що давав ти мені

Чуєш, тату,
А давай з тобою згадаєм
Дитячі мої безтурботні роки
Юні роки...
Мій тату
Рідніш за тебе немає
Взірцем для мене ти будеш завжди
для мене завжди.



I wasn't much more than a baby I thought he was a bear
The way my daddy carried me around
They said I learned to walk while holdin' on to just one finger
On the hand of a man that stands at six-foot-three.

Not old enough to understand the meaning of depression
Just something people talked about a lot
My daddy wasn't one that tried to make no big impressions
Just one heck of a man that worked for what he got.

They don't make men like my daddy anymore
Guess they've thrown away the pattern through the years
In a great big land of freedom at a time we really need 'em
They don't make 'em like my daddy anymore.

From the Johnson County coal camps to the hills of West Virginia
My daddy hauled the timber for the mines
Education didn't count so much as what you had born in you
Like the will to live and a dream of better times.

Daddy never took a handout we ate pinto beans a bacon
But he worked to keep the wolf back from the door
And it only proves one thing to me when folks start belly achin'.

They don't make 'em like my daddy anymore
They don't make men...
They don't make 'em like my daddy anymore.


There was a time I used to look into my father's eyes
In a happy home, I was a queen, I had a golden throne
Those days are gone, now the memory's on the wall
I hear the songs from the places where I was born.

Up on that hill across the blue lake
That's where I had my first heartbreak
I still remember how it all changed.

My father said:
"Don't you worry, don't you worry, child
See, Heaven's got a plan for you
Don't you worry, don't you worry now"

There was a time, I met a boy of a different kind
We ruled the world, I thought I'd never lose him out of sight
We were so young, I think of him now and then.
I still hear the songs remindin' me of a friend.

Up on that hill across the blue lake
That's where I had my first heartbreak
I still remember how it all changed.

My father said:
"Don't you worry, don't you worry, child
See, Heaven's got a plan for you
Don't you worry, don't you worry now."
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

1&  1&  1& Може, так нескромно з мого боку, але не можу наслухатися ... тому що це в чомусь про мене! 1&  1&  1& 

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#477
:dance3:  :dance3:  :dance3: Просто офігенний трек - дах зносить від бомбезності! :dance3:  :dance3:  :dance3:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я навіть не знаю, скільки раз я сьогодні переслухала свій новий шедевр!

Просто феноменальний трек, і я рада, що він подобається не тільки мені!

:dance3:  1&  :dance3:  1&  :dance3:  1&  :dance3:  1&  :dance3:  1&  :dance3:  1&  :dance3:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#479
Сьогодні я випірнула із світу власної електронної музики і - сюрприз! - відкрила для себе новинки.

:dance3:  :dance3:  :dance3: Одна із них - абсолютно бомбезна! Я б сказала, супербомбезна, if you know what I mean  :dance3:  :dance3:  :dance3:

:dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:
 :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:



 :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:
 :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.