Мій Друг на фронті оженився.

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Сьогодні взнав новину——
Друг мій оженився .
Він сам виходець з Донбассу—переселенець —у свій час переіхав в Чернівці , де ми з ним і познайомилися.
Зараз працює на західні телеканали "посередником" між знімальними групами та військовими, або органами влади.Ну і перекладачем докупи звичайно.
Працюють досить близько від передку——попадали під обстріли(
Оженився в Києві——і знов поіхав на фронт(
Хороша людина.
Переживаю за нього(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Липень 10, 2023, 22:09Сьогодні взнав новину——
Друг мій оженився .
Він сам виходець з Донбассу—переселенець —у свій час переіхав в Чернівці , де ми з ним і познайомилися.
Зараз працює на західні телеканали "посередником" між знімальними групами та військовими, або органами влади.Ну і перекладачем докупи звичайно.
Працюють досить близько від передку——попадали під обстріли(
Оженився в Києві——і знов поіхав на фронт(
Хороша людина.
Переживаю за нього(

Вітання твоєму другові і сподіваюсь, у нього та його дружини буде багато щасливих років разом.

Зараз багато таких весіль. З гірчинкою, бо молодята не знають, скільки у них може бути часу разом :(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

абабагаламага

#3
Цитата: Wednesday від Липень 10, 2023, 22:14Оженився в Києві——і знов поіхав на фронт(

З одного боку - порядний вчинок - формалізувати стосунки, а з іншого - багато хто, з позитивних героїв, в історії вчиняв протилежно, йдучи на війну, - казав:"Я не знаю коли повернуся, можу й взагалі не повернутися, не хочу тобі затуляти майбутню долю, будь вільна і знайди собі когось іншого для щастя".
То були, правда, часи давні, тепер не так, але певна логіка в цьому є й зараз, все залежить від того, яка це пара і який світогляд і мораль сповідує.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Липень 13, 2023, 14:04все залежить від того, яка це пара і який світогляд і мораль сповідує.

Погоджуюсь.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#5
Ось весілля у дусі часу. Цій родині ще пощастило, що їх чоловік і тато вижив. Без cліз неможливо дивитися. Хай буде прокляте пуйло і весь оркостан за те горе, що вони принесли на українську землю  >:(



Лінк
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це теж весільна світлина - тільки часів Першої Світової війни.



Наречений - другий лейтенант Джон Фредерік Багот. Його наречена — Ейлін «Біллі» Дюбуа Айв із Вудвіля, Південна Австралія, і вони одружилися за тиждень до того, як він пішов на фронт. Вона одягнена в подорожній костюм, тримає букет фіалок і троянд, а також срібну сумочку, подарунок офіцерів.

Весілля відбулося в таборі Broadmeadows, день був мокрим і брудним, як ми бачимо на фотографії.

Джон Багот народився 13 лютого 1886 року в Ґрейндж, Південна Австралія. На момент вступу в Першу світову війну йому було 28 років і він був фермером. Джон Багот вступив на військову службу у вересні 1914 року. Він сів на корабель для відправлення на фронт 28 травня 1915 року і повернувся до Австралії в лютому 1919 року.

Він помер 30 березня 1961 року у віці 75 років.

Його дружина Ейлін померла в 1968 році у віці 76 років.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якби не морони з їх penchant до фотожаб, я б виклала тут фото свого свекра та свекрухи у день їх весілля. Мій свекор був запоморочливим у своїй офіцерській формі, а моя свекруха виглядала як голівудська зірка з її білосніжною шкірою, темним волоссям і сяючою посмішкою, у прекрасному білому платті.

Є фото, як вони проходять під "аркою", створеною шпагами офіцерів, і як ріжуть весільний торт офіцерською шпагою.

Але ви цих фото не побачите  >:(.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Переписувався з Другом на днях.
Іхали допомогти якомусь чуваку речі забрати теплі з якогось містечка там шахтарського—— попали під обстріл(—машину покоцало, перелякалися((
Він уже там на фронті багато чого надивився((
пс. Фотку вислав з Порошенко——він в свій час голосував за Зеленського——і до Порошенко так собі ставився—— а тут пише що бачив наочно яку поміч отримує ЗСУ від Порошенка——і поміняв свою думку про нього.
( просто роздуми навколополітичні)

Сергій Чернівці

Ще один хороший знайомий з Чернівців зв"язався зі мною з проханням допомогти переіхати з Швейцаріі до Німеччини.
Чувак з 2014— того року воював, отримав поранення, робив важку операцію на ногу.Хоче назад на війну(—— але каже що пацани його пишуть йому щоб залишався там(
Тепер ходжу шукаю йому квартиру зняти(—а це дуже складно зараз(
пс. Є плани про купівлю—— можливо й зростеться щось у нас .
Ось такі будні тут в нас(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Листопад 01, 2023, 00:59Ще один хороший знайомий з Чернівців зв"язався зі мною з проханням допомогти переіхати з Швейцаріі до Німеччини.
Чувак з 2014— того року воював, отримав поранення, робив важку операцію на ногу.Хоче назад на війну(—— але каже що пацани його пишуть йому щоб залишався там(
Тепер ходжу шукаю йому квартиру зняти(—а це дуже складно зараз(
пс. Є плани про купівлю—— можливо й зростеться щось у нас .
Ось такі будні тут в нас(

Це чудово, що ти допомагаєш своїм друзям та знайомим. У тебе добре серце.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.