Хто що читає?))

Попередня тема - Наступна тема

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 05, 2023, 16:32The series was not the epitome of high literacy... but now I understand the appeal to young and old alike. They were FASCINATING! Finished the next book later with fast efficiency too.

Для багатьох і телереклама може бути захоплюючою. 

абабагаламага

Цитата: Wednesday від Березень 05, 2023, 16:45Наївна, та не зовсім. Колись змусила свою колишню начальницю реготати до сліз описом свого експерієнсу читання книги "50 Відтінків Сірого".

Це реально найгірша, найпримітивніша крижка, яка коли-небудь потрапляла мені на очі. То я всі сцени про секс тупо пропускала і читала лише любовну фабулу типу як ця дівчина типу уникає, а він її переслідує, і потім вони посварилися, а потім помирилися і так далі.

А від описів БДСМ хотілося тупо реготати, а не навпаки :)


Не читав, але засуджую!  ©  >:(

 ;D

абабагаламага

Цитата: John Galt від Грудень 29, 2022, 01:52Ласкаво просимо на новий 100-відсотково проукраїнський і 100-відсотково патріотичний форум! Він створений, щоб дати можливість спілкуватися тим, хто не може чи не хоче це робити на вже існуючих онлайн-ресурсах.

Ми не знаємо, як все буде, але сподіваємося на краще! І сподіваємось, що спілкування буде цікавим, динамічним і стимулюючим ;D.


ЦитатаРоман зображує суспільство, в основі якого лежать бюрократія і культура, що возвеличує егалітаризм, соціальну відповідальність підприємців перед суспільством. Джон Ґолт стає першим, хто свідомо і відкрито відмовляється визнавати громадські інтереси вагомішими за свої особисті. Надалі він починає переконувати інших талановитих людей з різних галузей (музикантів, винахідників, банкірів, промисловців) припинити свою діяльність, щоб своїми діями вони не підтримували систему, спрямовану на досягнення соціальних інтересів, що шкодять їхньому особистому зиску. В романі автор узагальнює образ талановитих людей і зіставляє їх із метафоричним Атлантом, який тримає на собі весь світ.

Дії Ґолта, інженера за фахом, включають у себе відмову від безкоштовного надання своїх талантів. Він організовує і очолює «страйк» промисловців і підприємців проти «бандитів» (охлократії), покликаний «зупинити двигун світу». Суть ідеології Ґолта — не продавати інтелект, не погоджуватися на передачу результатів своїх досліджень (або іншу роботу думки) на користь суспільства або будь-яких інших людей.
Результат повинен повністю належати тому, хто є його автором. Це одна з центральних ідей роману.

Колись вже починав це читати, але не дочитав, забракло часу, а потім забув зовсім. А зараз згадав ...
Думка правильна, але чомусь не спрацювало. Чому?

Дацюки, до речі, пропагують протилежне - місія України, кажуть вони, - змінити світ, тобто дати все, все віддати. Спочатку я навіть повівся на таке.  :-\

абабагаламага

ЦитатаАйн Ренд (справжнє ім'я Аліса Зіновіївна Розенбаум, англ. Ayn Rand, МФА: [ˈaɪn ˈrænd] (20 січня (2 лютого) 1905, Санкт-Петербург — 6 березня 1982, Нью-Йорк) — американська письменниця
єврейського походження, родом з Російської імперії,
авторка бестселерів, філософ,[5] драматург та сценаристка. Засновниця філософської системи, назва якої «об'єктивізм».

Ага, ось звідки ноги ростуть.

;D

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 07, 2023, 20:25Колись вже починав це читати, але не дочитав, забракло часу, а потім забув зовсім. А зараз згадав ...
Думка правильна, але чомусь не спрацювало. Чому?

Дацюки, до речі, пропагують протилежне - місія України, кажуть вони, - змінити світ, тобто дати все, все віддати. Спочатку я навіть повівся на таке.  :-\

Ця книга - маніфест лібертаріанства. Одним із постулатів є те, що людина повинна розраховувати на свої сили, а не жити за рахунок державної підтримки.

До речі, я її поки ще не прочитала :)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 07, 2023, 20:57Ага, ось звідки ноги ростуть.

;D

Сама Ранд закінчила життя на соціалі. Ось тобі і кармічна атвєтка.

ПС. Перенесу це у тему про книжки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: абабагаламага від Березень 07, 2023, 20:25Дацюки, до речі, пропагують протилежне - місія України, кажуть вони, - змінити світ, тобто дати все, все віддати. Спочатку я навіть повівся на таке.  :-\

Дацюк, до речі, йде на. Я більш фейкового "експерта" та "філософа" не бачила - ще й ізичне.

Дацюк - уособлення того, що з Україною щось не так у плані інтелектуально-морального стану значних шарів її суспільства.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: MareK від Лютий 06, 2023, 21:44я при свічках вчергове  перечитую Енциклопедію сучасного бодібілдінгу. Арнольда Шварцнеггера.
але я її і так знаю напамять. ну от немає чим зайнятися - читаю книжку вже 10 раз  ;D
Як впливають сім голубців і три опілля на перевтілення (с) Попелюшка

Цікава книжка

Wednesday

Цитата: білий хорват від Червень 04, 2023, 09:33Як впливають сім голубців і три опілля на перевтілення (с) Попелюшка

Цікава книжка

Це було написано о 21:44 за українським часом, так що, може, на той момент ще дійсно читав і навіть розумів ;D
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.