Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Zdenyk

Цитата: Anton від Сьогодні в 13:24як по мені, то це вже _до_смішного_ ... :lol:
по всяким вибл*кам словники... :lol:
Нехай краще Wednesday забуде тих вибл*ків напроч!

Ну нічого, нічого...
Я думаю у неї, це пройде.
Правда, Wednesday ?!  :smiley25:  :smiley25:  :smiley25:

Ну, нє то нє ... я лиш запитав  :pooh_lol:
Die Herren Politiker - die sind alle doof ! ©

Anton

Цитата: Zdenyk від Сьогодні в 13:43Ну, нє то нє ... я лиш запитав  :pooh_lol:
Ну прийде, Адмін скаже!
Я лише, вимовив свою точку зору!
  :super:

Wednesday

Цитата: Anton від Сьогодні в 12:10Wednesday, у мене до вас питання. Не один раз від вас, чув слова "ярмачка", "на ярмачці", наскільки я зрозумів, це означає форум "Українська правда" ? А чому ?


Єрмачка - від "Єрмак". УП - знаряддя адміну Зе, це, думаю, давно вже ні для кого не секрет. Ми це аналізуємо в цій темі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Anton від Сьогодні в 13:24як по мені, то це вже _до_смішного_ ... :lol:
по всяким вибл*кам словники... :lol:
Нехай краще Wednesday забуде тих вибл*ків напроч!

Ну нічого, нічого...
Я думаю у неї, це пройде.
Правда, Wednesday ?!  :smiley25:  :smiley25:  :smiley25:

Намагаюсь забути і забити, але не можу не давати по зубам булінгуючим покидькам. Така вже моя природа :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Zdenyk від Сьогодні в 12:57Може завести тут окрему гілку-словник ? Щоб новеньким було зрозуміло

Любі юзери! Ви на ресурсі, де все, що не заборонене Правилами, дозволене!  :hot:

Користуйтесь вашими правами та свободами на всю котушку і не питайте нічийого дозволу!

Може, щось десь куди треба буде перенести, прикріпити чи об"єднати, але то таке - дрібні технічні деталі  :dance3:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darka

Цитата: Wednesday від Сьогодні в 18:38Любі юзери! Ви на ресурсі, де все, що не заборонене Правилами, дозволене!  :hot:

Користуйтесь вашими правами та свободами на всю котушку і не питайте нічийого дозволу!

Може, щось десь куди треба буде перенести, прикріпити чи об"єднати, але то таке - дрібні технічні деталі  :dance3:.
Щиро дякую Вам за надану свободу дій! Звісно дії у межах розумного - це як на мене! А хто піде за ті межі, то їй/йому тут просто не місце.
Слава Україні! :Prapor2:

Darka

Цитата: Wednesday від Сьогодні в 18:35Єрмачка - від "Єрмак". УП - знаряддя адміну Зе, це, думаю, давно вже ні для кого не секрет. Ми це аналізуємо в цій темі.
Почала читати "ту" тему і зустріла нове для мене слово "імпліцитно" - що це означає у контексті того речення:
ЦитатаМи ж називаємо його "Єрмачкою", оскільки вважаємо, що він імпліцитно працює на Офіс Президента Зеленського, якщо аналізувати контент та як цей контент регулюється модераторами та адміністраторами ресурсу.

Wednesday

Цитата: Darka від Сьогодні в 19:00Почала читати "ту" тему і зустріла нове для мене слово "імпліцитно" - що це означає у контексті того речення:

https://uk.wiktionary.org/wiki/%D1%96%D0%BC%D0%BF%D0%BB%D1%96%D1%86%D0%B8%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9

Імпліцитний — неявний, схований, такий, що (на відміну від експліцитного) може бути виявлений тільки через свої зв'язки з іншими об'єктами чи процесами.

https://slovotvir.org.ua/words/imlitsytnyi
Тобто я хотіла сказати, що модератор проводить таку політику, не декларуючи її відкрито, а вона виражається його діями та списком банів (оскільки там в основному противники "зелених").
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піду стригти чоловіка, але перед цим роздам деяким сьострам братьям по сєрьгам (деякі з них їх і носять, бугага!).

Притомні юзери, закрийте вуха, носи і очі  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141963.msg28118651#msg28118651

Цитатаяка заздрісна тваринка(

ТваринкИ.

Це хвороба, залежність (С) Колготочна
Хвороба (С) дмзх

 :bluet:  :bluet:  :bluet:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ні, давати по зубах мерзотним булі - це не хвороба, а почесний обов"язок кожного громадянина. А особливо під час війни  :smilie9:.

А ось те, чим хворіє злобна булєрша і збоченка, не лікується :smilie10: :



Фууу ... :bluet:  :bluet:  :bluet:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.