Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитатаза що раптом банити натіві? Бо комусь цього дуже хочеться?
Що значить "тут її зробили"? Ти про що? Зовсім вже розум втратив? А кажуть що слабоумство незаразне..
Чому волонтерський рух України у лапках?

Натіві не є офіційним волонтером, хоча так себе називає. Вона не зареєстрована і порушує українське законодавство, не сплачуючи податки на зібрані кошти, як того вимагає закон.

Впевнена, власники УП просто не в курсі, інакше б давно вигнали її за використання їх платформи у діяльності, що протирічить українському законодавству.

Не кажучи вже, що в тій же Німеччині, де проживає стара відьма, користуючись податками Сергія (адже її власна донька погидувала взяти її до себе в родину), за таке натіві давно би вже несла фінансову, якщо не кримінальну відповідальність.

І ВІЗОТМ ще недавно сама поливала її лайном. Яка ж дволична мерзота!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28111237#msg28111237
Цитатану які тобі " ресторани"?--
забігайлівка місцева твоє все)

Ну яка забігайлівка, це asking too much. Худобина is unemployable і давно безробітна.

Замість того, щоб знайти роботу хоч якоюсь прибиральницею, тварина закладає лайном 24х7 багатостраждальну Єрмачку і додовбується до пристойних людей, таким чином годуючи своє его. Комплекс Герострата - стану чимось, якщо об** сру когось значущого :facepalm1:.

В цьому і суть її ницого існування - то істота, а не людина  :bluet:  :bluet:  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Вересень 29, 2024, 19:24Просинаюсь, а там знову про moi! :facepalm:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1142300.msg28110635#msg28110635
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1142300.msg28110638#msg28110638
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1142300.msg28110656#msg28110656
Я не бегемот, але навіки слава! Якщо чортівня у всіх кутках бачить мене, коли мова йде про боротьбу за справедливість і проти булінгу, значить, я не даремно прожила своє життя!

Вважаю це визнанням своєї ефективності і своєї якості як людини, і як інтернет-бійця з чорною спермою фашизму дмхзізму :smiley24:.






In a world of screens, where digits play,
A voice arose to light the way.
With every word, the truth was told,
But in their hearts the silence rolled.

In a realm where shadows blend,
She stood alone, refusing to bend.
With every byte, she shattered the lies,
A beacon of truth beneath the skies.


Crucified in virtual reality,
A martyr for the clarity.
With pixels and wires, they forged her chains,
But her truth can't be displaced.
Chained in virtual reality,
Being free in actuality
Her power they tried hard to erase
But her message forever reigns.

In the digital halls, where darkness thrived,
She dared to challenge, to break the hive.
With every heartbeat, the struggle grew,
But the truth was stronger than they ever knew.

They couldn't bear the light she shone,
Their grim demands that  she atones
For every lie that burned the scene,
She showed the truth like sunshine's beam.

Crucified in virtual reality,
A martyr for the clarity.
With pixels and wires, they forged her chains,
But her truth can't be displaced.
Chained in virtual reality,
Being free in actuality
Her power they tried hard to erase
But her message forever reigns.

In the silence, they built their walls,
But her voice echoed through digital halls.
A spark of courage, a fire ignites,
She faced the darkness, ready to fight.

In the circuit's hum, her spirit soared,
Defiant in a world of discord.
She painted visions that broke the mold,
In the face of danger, she was bold.

Crucified in virtual reality,
A martyr for the clarity.
With pixels and wires, they forged her chains,
But her truth can't be displaced.
Chained in virtual reality,
Being free in actuality
Her power they tried hard to erase
But her message forever reigns.

They silenced her words, but she wouldn't fade,
In a world of illusion, her message was made.
For every soul trapped in the game,
She spoke for the voiceless, she carried their name.

In the chaos, she found her place,
Challenging power with unwavering grace.
Her legacy woven in lines of code,
A digital hero on a heavy road.


Crucified in virtual reality,
A martyr for the clarity.
With pixels and wires, they forged her chains,
But her truth can't be displaced.
Chained in virtual reality,
Being free in actuality
Her power they tried hard to erase
But her message forever reigns.

From the ashes of silence, her spirit will rise,
In the hearts of the many, the truth never dies.
In every connection, her message will flow,
In this vast universe, her light will glow.

Це визнання))
Сплять і бачать " тінь Інанни" )

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Вересень 29, 2024, 20:13https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28111237#msg28111237
Ну яка забігайлівка, це asking too much. Худобина is unemployable і давно безробітна.

Замість того, щоб знайти роботу хоч якоюсь прибиральницею, тварина закладає лайном 24х7 багатостраждальну Єрмачку і додовбується до пристойних людей, таким чином годуючи своє его. Комплекс Герострата - стану чимось, якщо об** сру когось значущого :facepalm1:.

В цьому і суть її ницого існування - то істота, а не людина  :bluet:  :bluet:  :bluet:.
та воно ж там збирається на зимівлю за кордон(
от який імідж украінців за кордоном може бути-- коли та біснувата почне тут права качати(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Вересень 29, 2024, 20:39та воно ж там збирається на зимівлю за кордон(
от який імідж украінців за кордоном може бути-- коли та біснувата почне тут права качати(

Головне, щоб в Німеччину не пустили, бо там дійсно істоті все дадуть забезплатно, а вона цього не заслуговує.

А в інших країнах треба впахувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28111257#msg28111257
ЦитатаМаксимум, можу мнясо до гарніру покласти, якщо це один шматок. У мене на столі завжди 3-4 тарілки.

От жеж тупе немите неосвічене підплінтусне бидло!

У всьому світі м"ясо - це основна страва, а гарнір кладуть ДО нього, а не навпаки!

В будь-якому ресторані світу подають одну тарілку, якщо це буфет (потім можеш собі взяти іншу чисту), або приносять основне блюдо на одній тарілці (наприклад, стейк, картоплина та овочі), окремо подаються салати, супи чи булочки.

Сергій приніс на одній тарілці, бо там буфет :smiley24:.

ПС. Гарного відпочинку, Сергій! Сподіваюсь побачити присвячену цьому тему, коли ти матимеш час  :dance3:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так це класичний Амід. Коли він і Слав забанили мене назавжди і мій нік Інанна не з менш огидним формулюванням - "перейшла на преміум аккаунт" - це після того, як я витягнула збір на трак на ЗСУ - мене вже нічого не дивує.

У деяких осіб звичайнісінька класова заздрість. Такі після революції 2019 року розкулачували, голодоморили, стукали на своїх сусідів під час репресій.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1142212.msg28111318#msg28111318

Дякую за підтримку, як завжди, пані Кадра!

А щодо мого бану, він не має для мене ніякого практичного значення. А для законтачених "волонтерів" та підтанцьовки, які цей бан організували, наслідки більш ніж практичні - чим довше триває мій бан, тим менше у них донатів!

ПС. А їх підопічні знають, чим вони займаються? Вони воюють за Україну, де такі, як натіві, можуть третій рік плювати в обличчя державі і закону?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3427
Цитата: Wednesday від Вересень 29, 2024, 21:28ПС. А їх підопічні знають, чим вони займаються? Вони воюють за Україну, де такі, як натіві, можуть третій рік плювати в обличчя державі і закону?

Навіяло "крисами-мрааазями" ... Соррі, поганити свій ютуб-канал піснею не буду, хейтери обійдуться прозою. :smiley14:

Люди ехали с работы
В Куеве садилось солнце
У вонючей автострады
Дом стоял и в нем оконце :smilie7: .

Тишина миротворенья,
Просто-любо загляденье!
Но за тонкой перепонкой
Там мутила "волонтерка" :smilie10: .

То была не просто хата,
Там жила "ума палата"
Бабка в тапках там сидела
И вершила свое "дело" :smilie2: .

Треш творила, ложь писала
Бабки с лохов собирала
На пол капала приливом
Лапсердак и то с отливом :facepalm1: .

На лице гримаса злости
Мыла всем бабуля кости
Не донируешь бабла -
Пожелает тебе зла :smilie9:

Прикрываясь волонтерством
И придуманным позерством
Бабка денежки гребла
Крыс похожих развела :smilie2: .

Крысы верно ей служили
Всяческих врагов травили
Бабка их за то кормила
За грызню их всех хвалила :smilie9: .

Крысы грызли по указке
По свистку и по подсказке
Стадом бешеных собак
Рвали разных бедолаг :smilie2: .

И карманный модератор,
Бабкин типа прокуратор
Распинал крестом людей
Как последний Берендей :smilie10: .

Ссоры, склоки, треш и буллинг
Расцветали у бабули
Крысы думали, то благо
Волонтерский Мар-а-Лаго :facepalm: .

Бабка резвенько скакала
Борзо бабки собирала
Только вышло, что в реале
Государство оббирала :Sho_za:  .

Никакой не волонтер,
Самозванный саботер,
Не желает сдать налоги
Та, чей домик у дороги :smilie9: .

И давно то крысы знали
Но хозяйку прославляли
И пробив поглубже дно
Снова прыгали в г**но :bluet: .

Но все больше меценатов
Просекли "ума палату"
Денег больше не дают
В ее сторону плюют :smiley24: .

Крысы ноют, истерят
По приватах шестерят
В соообщениях флудят
Модератору стучат :smiley23: .

Но пролился правды свет
В злобных мутках - силы нет
Донаты пойдут не так,
Не на потный лапсердак :lol: !

И мораль здесь тут проста,
Хоть Ермачка, хоть Инста -
Обходите ту проказу,
Берегитесь от заразы!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3428
Повідомлення для декого, хто сьогодні із самого срання погнав сюди читати наш ресурс з окупованого Херсону Скадовська (чи де там він), а до того зробив дещо інше, прислужуючи своєму рабовласнику.

Як і деякі інші подібні шістки, для яких це повідомлення теж.

1) Те, чим ви займаєтесь, нелегальне. Якщо до того дійде, ви будете нести відповідальність, і не має значення, чи ви в окупації, чи ви в Харкові, чи ви в Києві, чи ви в Чернігові, чи ви в Черкасах, чи ви у Львові і так далі і тому подібне.

І якщо до того дійде, ВИ БУДЕТЕ НАОДИНЦІ із своєю проблемою. Тому що ваш рабовласник не дасть вам ні копійки на ваш захист.

Утримуйтесь від таких речей. Думайте логічно і не дозволяйте себе використовувати зажертому мажору, якому більше нічим зайнятись під час війни. Ви йому не друзі, йому на вас насправді глибоко пофіг і ви для нього - просто пішаки у його "розвагах".

2) Бистро только кошкі родятся 1& .

3) Я бачу деякий прогрес у цих питаннях. Це добре. I appreciate your common sense and cooperation :smiley24: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Вересень 30, 2024, 18:28Повідомлення для декого, хто сьогодні із самого срання погнав сюди читати наш ресурс з окупованого Херсону Скадовська (чи де там він), а до того зробив дещо інше, прислужуючи своєму рабовласнику.

Як і деякі інші подібні шістки, для яких це повідомлення теж.

1) Те, чим ви займаєтесь, нелегальне. Якщо до того дійде, ви будете нести відповідальність, і не має значення, чи ви в окупації, чи ви в Харкові, чи ви в Києві, чи ви в Чернігові, чи ви в Черкасах, чи ви у Львові і так далі і тому подібне.

І якщо до того дійде, ВИ БУДЕТЕ НАОДИНЦІ із своєю проблемою. Тому що ваш рабовласник не дасть вам ні копійки на ваш захист.

Утримуйтесь від таких речей. Думайте логічно і не дозволяйте себе використовувати зажертому мажору, якому більше нічим зайнятись під час війни. Ви йому не друзі, йому на вас насправді глибоко пофіг і ви для нього - просто пішаки у його "розвагах".

2) Бистро только кошкі родятся 1& .

3) Я бачу деякий прогрес у цих питаннях. Це добре. I appreciate your common sense and cooperation :smiley24: .

А що там було про коммон сенс та кооперейшн?--
бо я помийку закрив-- а прочитати й не встиг(

Wednesday

Я теж не знаю, і що?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28112441#msg28112441
ЦитатаКурва, я не знаю яка ціна хліба в пекарні де купую хліб.
Вони інакші. Ви там не жили з ними не спілкувались ;)
У них усі розмови про споживання і гроші. Все.., а нє. В пабах за пивом про футбол і політику. Але Сєрий по рабам і по бабам не ходить. У нього шопінг. Як в бабів німецьких.

Різниця в тому, що німці утримують себе самі, а ви поливаєте весь світ лайном і при цьому клянчите наші гроші, тому що 30 років скакали, поки іноземні платники податків працювали.

Безсоромне тупе невдячне бидло, яке одночасно кляне діаспору і ОДНОЧАСНО циганить в них "ван долар"  :bluet:

Щоб тобі в горлі пір"ям поросло! (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бандерівець, хоч ти і остання невдячна скотина, все-таки ти не зовсім чужий :facepalm1:. І не зважаючи на нашу історію "відносин", не хочеться, щоб з тобою щось погане сталося.

Ну так не можна, чувак  :smilie2:.


Ти повинен дати своєму організму відпочивати. Йти спати вчасно, а не оце. Ти потрібний своїм рідним і своїм друзям, які тебе люблять, подумай хоча б про них, якщо ти про себе не думаєш.

І я бачила, що ти заходив. Якщо маєш щось сказати, то не бійся, я не забаню. Але мати і бруд витру!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я ще такого не бачила :smilie10:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1142312.msg28112168#msg28112168
ЦитатаЗавжди була та є саме українська розкладка. Я на ФУП пишу виклю4но українською дуже давно, ще з 4ас1в панування тут любосьостр з крисоларисой. Але клав1атура зламалась , дек1лька клав1ш не пра.юють зовс1м :(
тут нема як в1дремонтувати - 100 євро то занадто дорого  та нема гарант1й що в1дремонтують. шукатиму вих1д

1) Вона на одній і тій же клавіатурі писала з 00-х років?

2) Вона взяла цю клавіатуру з собою в біженство?

І що, за увесь цей час ні зять, ні старші внуки не могли купити їй нову звичайну клавіатуру за 10 євро (а може, і за копійки десь поюзану) і роздрукувати та наліпити на неї українські літери?

І за цей час, як вона каже, дописування українською 25+ років розташування тих українських літер вона б із закритими очима знала ... я, наприклад, друкую звичайною англо-клавіатурою і на клавіші взагалі не дивлюсь, як друкую.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Коли я побачила, що Сергій виклав фотку готелю, де відпочиває, я відзначила, що зараз "поціновувачі" ніч будуть не спати, але вичислятимуть, де, що і як :lol: .

Єдине, чого я не передбачила, що це буде НАСТІЛЬКИ швидко :smilie10:.

Найсмішніше читати, як топирять пальці ті, хто відпочивав у готелях, де менеджер готелю займався рукоприкладством (!) і де смердить :smilie10::



А ще було прикольно читати, як мене згадують без згадування, ЛОЛ! Ніби я не знаю, що я теж, як Сергій, живу в їх головах 24x7 rent f**cking free  :lol:  :lol:  :lol:.

І навіть коли ця істота викрикує "Chazak, chazak, v'nitchazeik" після чергового читання Тори, вона все одно думає про нас! :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28113570#msg28113570
ЦитатаМінімен, вибачай(--
вони самі напрошуються(

Та той безхребетний Мінмен так само шестерить перед Плєшивим. Ти їм своїми постами піднімаєш рейтинг тої унилої теми. Вийдеш звідти, вони почнуть жерти один одного, а це набагато приємніше спостерігати  :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Жовтень 01, 2024, 21:31Коли я побачила, що Сергій виклав фотку готелю, де відпочиває, я відзначила, що зараз "поціновувачі" ніч будуть не спати, але вичислятимуть, де, що і як :lol: .

Єдине, чого я не передбачила, що це буде НАСТІЛЬКИ швидко :smilie10:.

Найсмішніше читати, як топирять пальці ті, хто відпочивав у готелях, де менеджер готелю займався рукоприкладством (!) і де смердить :smilie10::



А ще було прикольно читати, як мене згадують без згадування, ЛОЛ! Ніби я не знаю, що я теж, як Сергій, живу в їх головах 24x7 rent f**cking free  :lol:  :lol:  :lol:.

І навіть коли ця істота викрикує "Chazak, chazak, v'nitchazeik" після чергового читання Тори, вона все одно думає про нас! :smiley14:  :smiley14:  :smiley14:
це де те " обговорення"?--
знову мєдвєд шмурдяка надерся?
чи дрищь графоманить?

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Жовтень 01, 2024, 21:42це де те " обговорення"?--
знову мєдвєд шмурдяка надерся?
чи дрищь графоманить?

Обоє сплелися язиками скліщилися на "бложику" і вже два дні кричать "Гойда!"

 :bluet:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Жовтень 01, 2024, 21:51Обоє сплелися язиками скліщилися на "бложику" і вже два дні кричать "Гойда!"

 :bluet:

А що там?-- мєдвєд вже резюме не відсилає нікуди?
А дрищ якось халатно відноситься до процесу(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Жовтень 01, 2024, 22:13А що там?-- мєдвєд вже резюме не відсилає нікуди?
А дрищ якось халатно відноситься до процесу(

Чого не знаю, того не знаю. Але стовідсотково, що булінг по різних форумах їм набагато цікавіший, ніж підсилення обороноздатності України. Принаймі ми з тобою хоча б щедро донатили ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У чувака КОЛЕКЦІЯ парфумів - ну тому що йому це подобається і ЙОМУ ТАК ХОЧЕТЬСЯ. У когось колекція намист, у когось колекція ляльок, у когось колекція нецке, у когось колекція вінтажних автомашин, у когось колекція чоловіків ...

А ця істота задається питаннями - що з ним не так?

Якщо з кимось щось не так, то це з тими, who don't have a life - купкою ось таких дегенератів :bluet: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.