Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Найліпша подруга в нього інша - "біле і пухнасте сонечко".

А мене він погрожував задушити і побажав, щоб я здохла в лютих муках.

Каже, що метафорично, але ж всі в курсі, що говорить у таких випадках народна мудрість  :laugh:.





Але хоча б мав совість підтвердити, що я дійсно донувала, а не що "повернув їй всі донати" :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ех, не встигла відповісти, але вона і тут прочитає  :laugh:.


Ну, за фактом на сьогодні, за те, що я вивчала, платять більше 100 доларів на годину. Cумніваюсь, що Кєкс робить even half that.

І у мене вдома живий і rather impressive ХХХ, а не колекція вібраторів 1& .

Назвати таке "важкою долею"?

Звісно, for whom how  :icon_cool:.

ПС. На "кафедрах" ще навіть тоді ніхто давно за сало не працював. Брали тверду валюту за уроки англійської.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2162
Ого, як old gal, яку юзали виключно в якості отвору, пробиває дно :facepalm1:.

Дурепо, "придивлятися" - це стосунки, це називається "зустрічатися". Звісно, нормальні люди спочатку зустрічаються певний час, щоб краще взнати один одного, це нормально.

Але звідки це цій нещасній старій дівці знати про такі речі? В неї ж не було жодного постійного бойфренда за 41 рік її життя :facepalm1:.

А чоловіка Спарц я вважаю досить симпатичним. І жаль, що із зрозумілих причин не можу показати фото свого чоловіка на момент нашого знайомства. Більшість жінок знайшли б його дуже привабливим, і при мені на нього деякі дамочки навіть намагалися hit on і навіть зараз на нього баби западають, хехе!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бугага, як зразу накинулись на комісарське тіло  :laugh:. Щось там одна недолюблена сучка вила про поширення персональної інфи, ще і на модератора наїздила?

The fact of the matter is, Шаблезуб-то з них не злізе, буде далі їх любити у всі отвори.

А вони - скавчати про "кацапів".

Так вони ось, на підході, поки у них їх трансгендерні ачки палають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що значить повертається?

Так само, як багато інших ніків, які просто читають і час від часу щось там напишуть.

А я постійно пишу тут.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дурепо, це ж вже було.

Було чітко і ясно сказано, що ніяких банів-розбанів за бабло не буде.

Це несправедливо до тих, у кого нема грошей, а там таких 99 відсотків.

Навіть у ковбасників, бо 50-200 баксів раз у місяць - це жалюгідно.

Про гривневі донати я взагалі мовчу.

А мені та помийка взагалі не потрібна, щоб я там ще за щось платила.

Та і прикриють її взагалі, я думаю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Який цікавий спосіб виправдати, що сам нічого не задонував!

Думаю, натіві була більше рада моїм донатам, ніж відсутності його. Навіть якщо моїм була не рада, їм були раді ЗСУ.

Ось таке пишуть і повторюють, а інші читають і думають - ну ок, я теж не буду донувати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кєкс - це жерррсть!  :smilie10:

Ще і дітей обізвала :Sho_za:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Та да.

Старий неповносправний алкаш, який роками бодяжив якесь несертифіковане лайно і торгував ним з агресором - у них моральний авторитет і гуру психіатрії :laugh:.



Та ще й ділився своїм досвідом користування послугами жриць кохання у дружини за спиною  :facepalm:.

Де він взагалі в принципі міг бачити цнотливих і таких, щоб хоч захотіли на нього глянути? :facepalm1:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Червень 27, 2024, 16:28Сергій, погодишся прийняти від мудведа 4 штуки євро?

Якщо погидуєш, I won't blame you  :laugh:.

Але зажме, як завжди - я в цьому навіть і не сумніваюсь  :facepalm1:.

Блін((
Якби я не бачив цих дописів тут——я б ніколи іх би не прочитав(
Настільки пофіг що ті п..дори десь там пишуть)
Про "грощі" від котой..оба——навіть на "троллінг" не схоже(——
По перше г..ндон не відповідає за своі слова від слова "взагалі")
По друге——звідки грощі в ніще..йоба, який навіть не спромігся Тимофєя закопати як порядочного((
пс. І ми всі знаємо що вони це прочитають))

Сергій Чернівці

І ще.
Нічого нового окрім пропозиціі від..смоктати "мій красівий куй"(с) в мене для них немає)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 27, 2024, 23:37І ще.
Нічого нового окрім пропозиціі від..смоктати "мій красівий куй"(с) в мене для них немає)

 :laugh:  :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2173
Цитата: Сергій Чернівці від Червень 27, 2024, 23:22Блін((
Якби я не бачив цих дописів тут——я б ніколи іх би не прочитав(
Настільки пофіг що ті п..дори десь там пишуть)
Про "грощі" від котой..оба——навіть на "троллінг" не схоже(——
По перше г..ндон не відповідає за своі слова від слова "взагалі")
По друге——звідки грощі в ніще..йоба, який навіть не спромігся Тимофєя закопати як порядочного((
пс. І ми всі знаємо що вони це прочитають))

Та це взагалі жерсть! Як базарні баби, ляпають язиками :Sho_za:.

Тим більше що все це легко довести і нафіга мені взагалі про це брехати, щоб що??

Якби Медвед витратив стільки часу і зусиль, скільки він за ці роки витратив на переслідування мене, на власний дейтинг, давно би вже був одружений і обвішаний купою дітлахів, whether he wanted that or not :facepalm1:.

Може, ще і не пізно, якби воно взялося за розум and cleaned up his act. Чого я завжди в принципі йому і бажала.

По Кєксу, якщо це її свідомий вибір не мати серйозних стосунків та дітей, як Саманта із "Секс у Великому Місті", її право.

Але я її не за це критикую, а за чухню, яку вона пише про одружених  :facepalm1:.

Це ж треба дописатися, що одружуються за "заштопану вагіну" :smilie10: і що в 38 вже виходять "в утиль" :lol:  . У неї все зводиться до сексу, а що таке relationship, вона просто тупо не вкурює, і я навіть не про шлюб :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Скавчить клаповухе)
Це добре)
пс. Не зрозумів серед тих всіх помий——це він цурається своєі національності?
Чи це хитрий хід був——скористатися  національністю дружини?)
Боіться що його за національністю ображати будуть?——так там і без цього є з чого приколотися)

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2176
Що вона городить?? (С)

Я її не впізнаю - вона комусь віддала свій нік?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141138.msg27971263#msg27971263

З кожним новим постом дно пробивається все більше і більше?

Власна мама її теж личинкою називає, ілі ето другоє?

Чувисі 41 рік, жерсть!  :smilie10:

ПС. Дах поїхав жорстко - що воно верзе?  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2177
Просинаюсь, а на Єрмачці істерика зачотнєйша :lol:, просто уже агонія з піною на губах  :hot:.

Ото бомбануло у Альянсу :pooh_lol:.

Але щось слабувато наклали. Все, що вони змогли виставити проти Сергія та Інанни - це саме Гостинне Плєшиве Ачко, психічно хвора Old Gal, нещасний Бокхуз і Shushay ((С), не моє). Навіть Анальна Пробка всього на один пост спромоглася :facepalm1:.

ПС. Я тепер чітко розрізняю, коли Плєшивий тверезий, а коли ужраний в зюзю.

Реально шкода ту Лорік, я тільки можу уявити, що воно витворяє вдома в такому стані  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, Сергій, даремно ти написав sad f**cked in the head старій дівці, що тобі її шкода.

Мені її не тільки не шкода, а я б навіть і оплатила їй якийсь новий вібратор of her choice as a sign of my appreciation :laugh: . Ми всі зокрема і українське суспільство в цілому повинні бути їй вдячні, що вона не розмножилась, бо істота (людиною це, звісно, не назвеш) глибоко психічно хвора, а генетичний чинник - біля 50 відсотків :smilie10: .

Звісно, це вона не за власним вибором - she is simply naturally outselected from the genetic pool. Але ж якби хотіла, могла пробити якийсь кондом чи учинити Boris Becker situation. Тому так, мулюдець, що бездітна :smiley24: .

Бо можна тільки уявити, якого Чікатіла могла б виростити така "матір"  :smilie9:.

Good doggie old gal! :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Прикольно взагалі, зараз зрозумієте, чому я так кажу.

Справа в тому, що в моїй голові (і думаю, так вважає багато інших) "волонтери"= Плєшиве Ачко.

Вони облизували його from the get go, лупилися з ним в десна і в інші частини тіла (пам"ятаєте гойда-гусінь форуму Z) і до цього часу продовжують його облизувати.

При цьому він уже третій рік веде систематичну пропагандистську кампанію не тільки проти мегаволонтерів, а і проти емігрантів та донаторства взагалі. Це підкріплено цілою купою цитат, він це взагалі не приховує і "волонтери" це чудово знають.

Ну так the chicken have come home to roost :smiley14:.

Продовжуєте толерувати покидьків у своєму колі?

Ваші підопічні отримають менше донатів.

As simple as that.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.