Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 20, 2024, 05:39Коротше, це сюр, той кейс, коли life imitates fiction :smilie10: !

Ви не повірите, але коли я слухала інтерв"ю Фіони Харві, коли Пірс Морган спитав її, чи подобався їй той Гадд, вона сказала буквально:

"І don't fancy little boys!".

Touché!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Слухай мене уважно, покидьок - я знаю, ти це прочитаєш (С).

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Please cease and desist all forms of harassment directed towards me, both online and offline, effective immediately. Specifically, your conduct includes posting defamatory statements, spreading false information, sharing personal information and participating in group cyberbullying.

This notice is provided with the intention to resolve this matter amicably and prevent further escalation.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


ПС. Не знаю, що там у вас за кібербулі-компашка у вайбері, але якщо це правда, що ти її покинув, то good for you. Я тобі давно казала триматися подалі від цього бруду, але ти не слухав.

Так ось, вимолюй у Господа, щоб тобі все це не вилізло боком, і щоб тобі не прилетіло за все те, що ти натворив  :smilie9: .

І щоб ти не закінчив, як той Гадд  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що і де я маю відкушувати? Якщо кусок triple-A steak, то вже.


А ви повідкушуйте один в одного і повідсмоктуйте в ницого кацапа, вашого поводиря.

Хоча у вас і відкушувати нічого - одне просто аморфне лайно в джинсах 32 розміру, а інше - проспиртоване :bluet: .

ПС. Треба оновити цитатник емігрохейтера Бандерівця, що так потужно допомагає зібрати бабло від ковбасників :smiley24: .

ПС-2. Щодо ваших зборів, I could not care less. And about you too  :smiley14:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Та що ж це таке? Ну хворий на голову Донні (нове поганяло М-3, нижче буде, чому) скавчить із самого рання, то ще і ці дідки приєдналися до хорового виття.

Відчувають свою скору кончину, коли справжній Донні - Дональд Трамп - стане знову презом  :laugh:.


І цей старий Гервашка такий вульгарний - фу, мова та манери брудного солдафона  :bluet:. А теж себе інтєліхєнтом позиціонував.

Ткни паличкою в цих "інтелігентів", там таке лайно поллється, що пролетарії чи селяни офігіватимуть  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Думаю, це була велика помилка з боку М-3 притягти реферес з "Оленяти" - він навіть не уявляє, як він себе exposed.

Я ще навіть серіал не дивилася, але з критичних коментарів можу скласти певну картину, і розумію, чому істота асоціює себе з Донні.

Спостерігаючи його поведінку уже четвертий рік, я прийшла до висновку, що там все дуже неоднозначно в багатьох аспектах. Я навіть не хочу казати, в яких, бо останнього разу, коли я висунула про це гіпотезу, відбулася величезна істерика, відкриття іменної булінгуючої теми і показове залишення форуму з, як потім виявилось, ритуальним спаленням блокуванням мого імейла :smilie10: .

Я навіть не здивуюсь, якщо в нього є вуду-лялька із моїм фейсом, роздрукованим на принтері, в яку він кожних декілька годин із особливим цинізмом втикає чергову голку :laugh:.

І я бачу абсолютні паралелі між тим, як серіальний Донні вигадав історію з Мартою, і як вигадав історію зі мною лондонський Донні.

Серіальний Донні - нікому не потрібний лузер. Його ніхто не хоче, в нього нема кар"єри, він негарний. Жінкам він не цікавий і він їм не подобається. А як, в його уяві, може відкинути його повна, ще й старша, жінка? Тим більше що в реальному житті це і відбулося - Фіона відкинула його, коли він поліз до неї, і сказала, що в неї є бойфренд (що було правдою). Також Донні сексуально сконфужений.

Лондонський Донні (який, може, і не лузер, але простий звичайний чоловік) - має кризу середнього віку. Коли я почула ще в 2021 році, що він з однією і тою ж жінкою з 18 років, мені все стало зрозуміло. В анамнезі - роки постіння фоток британських дівок, ще його і постійно цим підколювали. Потім - роки постіння власних фоток навіть у нижній білизні у паблік і вимагання компліментів з цього приводу :smilie10:. Я вже про це писала, але насправді це дуже трагічно, коли чоловік в розквіті сил розуміє, що він trapped в деяких аспектах, а деякі він просто не мав можливості дослідити і вже навряд чи матиме.

Тому він і прийняв бруд від двох девіантів (у яких самих - величезні психологічні проблеми) як свою реальність. В його вигаданому світі його "хочуть", його "бажають", його "переслідують". А в реальному світі його просто тролили в перервах між спробами налагодити хоч якесь конструктивне спілкування (бо сприйняли за чисту монету його мантри про "боремся разом проти пуйла" :facepalm1: - так, я наївна, guilty as charged!).

Чому він придовбався саме до мене? А чьйорт єго знаєт. Придовбався не тільки він, тому, видно, моя онлайн-персона чимось їм була цікава. Вони ж не лізуть до дмхз, шуш чи ще кого, лізли саме до мене.

А не було б мене, був би хтось інший. Емоційна милиця.

А треба було давно до психолога або приймати якийсь альтернативний лайфстайл. Бо там все сумно  :smilie2:.

Мене від цього всього майже фізично нудить. Не планую більше acknowledge цю істоту і сподіваюсь на взаємність  :smiley14: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Коли читаєш такі новини і бачиш лайно, яке розводить козьїнська мерзота та підтанцьовка на Єрмачці, хочеш кинути на цих покидьків ядерну бомбу  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2126
Саме Так, з identity якого Донні змоделював свого Серджіо (видно, затаїв образу, що той задер ціни за перевезення "гуманітарки") - і ні, це не обговорення Донні, це обговорення фактажу навкруги "волонтерства", запитує, яку машину треба, щоб задонувати своїх 200 фунтів.


Наша відповідь - таку, на яку буде розписка, що підтверджує її вартість.

Це раз.

А по-друге, кращі, новіші і дешевші машини можна купити тут  :smiley14:.

ПС. Але ж я була дурепа! А Авіатор же попереджав :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Report to SBU incoming! Як посміли ображати святу соросячу Єрмачку, називати її помийкою! Це антиукраїнська, ворожа діяльність! :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не знала про таке :smilie10: .

I am having an epiphany  :lol:  :lol:  :lol:. Пазлик склався, бугага (С)

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якраз не самка. Просто істота на соціопатичному спектрі з усіма витікаючими. На Єрмачці таких багато.

Цікаво, вона теж пише списки, складає досьє і стукає у всі можливі органи?


Ще й ботиха, як ми вказували раніше:


Що, тепер на Єрмачці вже кошерно біженством попрікати? Златадобра - біженка, а не емігрантка. Причому реальна.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

У, зараз дехто тригернецця ... такі слова не можна вживати на публічному форумі, про чоловіків чи жінок взагалі не можна згадувати, адже це злісний булінг і ознака є**нутості! :smilie9:


А по суті, що обговорювати? Є словник літературної української мови, багато слів у списку are fully legit.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну всьо! Його вже взяли на олівець і записали в список для злісного булінгу, переслідувань та наклепів :super: .

"Психічно хворий", "на золофті", "старий", "страшний", "менопаузальний", "очами отако луп-луп" епітети incoming! :hot:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Уууу ... сьогодні Кекс в ударі! Таки Златадобра права щодо "папочки" - що ж ці міленіали такі кінчені і злобні, все досьє на всіх збирають? :Sho_za:

І чому таке вибіркове ставлення? Зеббілу можна було і плєшивому в Росію, а Кадриному сину (allegedly) нє? А що дружина в нього звідти, то нічого? Як і Порошенкова невістка, наприклад?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2134
ЛОЛ!

В мене на всю катушку валить мій трек про Italo Disco Girl. Мій чоловік заходить і каже - пора тобі вже взяти якесь італійське ім"я :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, принаймі я свої 20К, які я задонувала на ЗСУ, заробила власними руками і інтелектом, а не так як ця, яка поперлася через океан за халявними 3К, які їй не належали :bluet:.

Ось такі вони, українці ... Трампісти оплачують їх існування, а вони їм гадять, і гадять, і гадять :smilie9: . Ще й досьє збирають, пишуть списки та катають доноси у знак вдячності! :smiley24:


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Оксана Давида - пундіт, політикеса.

А хто такі Бяка та Бандерівець? Nobodys, які живуть за рахунок ось таких оксан та інших платників податків США (половина з яких кляті трампісти).


То я правильно розумію, що Бандерівець обізвав свого друга сином агента ФСБ?

А не боїться, що прилетить за наклеп і шкоду репутації?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2137
І що, вже більше не вважає? А ще позавчора вважав, хвалив, казав, що мулюдець :laugh:.


Чи це вони мене таким способом назад до себе виманити хочуть?

А ось їм великий товстий трампівський через усю мордяку! :lol:

Not interested :smilie9: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2138
І до речі, я їх не зачіпала, чому Бандерівець придовбався саме зараз до мого поста декількатижневої давності?

Щоб що, навалити лайна вчергове?

Ну-ну.

Ото ж бо, по їхніх плодах ви пізнаєте їх! (Вiд Матвiя 7:15-23 UBIO)

Мої плоди зараз на фронті допомагають вбивати кацапів. І допомагають вилікувати скалічених бійців ЗСУ.

А ті, що зводять на мене поклепи - покидьки :bluet: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ні, не схожий навіть близько.


Дон Джонсон - один із найпривабливіших чоловіків сучасності, навіть в свої 70+ він легко побиває більшість молодших чоловіків.


А Притула - cheap f**ck, відсмоктувач вівчара, заточки можна подивитися тут:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.