Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Що цей старий алкаш плете - хто на кому стояв?

Я просто написала, що він не приїхав нареченою - не зрозуміло, що дідок має на увазі своїм стейтментом, якщо він мені за цю правду навіть подякував?

Що там мудвед писав про сенілів ... лінь копіпастити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Збулася мрія ідіота розважливого чувака - КУАЕТ животворящий дозволив потрапити в Канаду!


І для цього не треба було ХХХ ніяку цнотливу канадієчку (С) :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

З таким обличчям текстом грошей ніхто не дасть :Sho_za:.


Невже так важко сісти і виправити граматичні помилки чи хоча б скористатись гугл-транслейтом?

Людина не знає про існування української літери "і"  :smilie10:.

Чи на крайняк попросити допомоги у інших двох "видатних волонтерів"??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Kozyn Turd продовжує блєацтати смердіти  :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1844
Крейсер? :smilie10:



Dope? Shrooms? чи як папік, традиційно "калагрі"?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

То Штурмер - це Бокстер?

Це багато чого пояснює. Тільки чому тоді він до мене скакав, коли я писала про глобалізм на супі? Нарешті дійшло, що я була права?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А що за істерика?



Тут же тобі чітко і ясно написали - донати не потрібні. І ти не заперечила, прмовчала, а значить, імпліцитно погодилася з твердженням чувака із твоєї компашки.



Так живи тепер з цим (С).

Або проси конкретно у "мільйонера".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще зовсім недавно ця істота відкривала образливі персональні теми, переслідувала емігрантів, ницо булила у зграї мегадонорів ЗСУ і цинічно виправдовувала свою поведінку тим, що вона "під бомбами" і тому нібито має індульгенцію :smilie9: .

А зараз, почавши вигрібати за власну непробудну тупість, заскавчала про "людяність" :smiley14:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось за це вело - лойк!  :smiley24:


Цинік - один із найогидніших, найсмердючіших тхорів Єрмачки  :bluet:. Подейкують, що старий сеніл з Флоріди також сексот та колишній "інформатор" КДБ. Як він потрапив в США, спитаєте ви? А як туди потрапили такі ж кдбешники швеці і т.п.?

Не кажучи про те, як огидно він обвинувачує у війні саму Україну :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тільки зараз це побачила - ну це ж геніально!  :pooh_lol: 



Для тих, хто не зрозумів, чому, пояснюю.

Є такий феномен, коли люди, які всіляко поливають лайном гомосексуалістів, насправді є латентними (прихованими) геями.

Так і Татусь - всіляко поливає Трампа лайном, а насправді під ковдрою, відвернувшись від спини хроплячої дружини, наярює на його пости в Truth Social  :laugh:.

Medvedka, well done! :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так нема чим, перебої з енергопостачанням, вібратор розрядився (С).


Колись мене за цю фразу забанили на Єрмачці за те, що нібито я знущаюсь над постраждалими під час війни  :lol:  :lol:  :lol:.

Це ж в якому маразмі треба бути, щоб таке написати!

По-перше, я просто констатувала факт, це не є знущанням.

По-друге, "вібратор розрядився" - це навіть не моя фраза, а ніка гарі, який розповів, як ходив трахати сусідку по будинку, коли вона послала йому відповідний текст.

По-третє, ну це ж видно, що Чок Кекс стало ну просто забагато - а це значить, що вона менше займається своїм улюбленим pastime  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я на Єрмачці з 2017 року і мала можливість спостерігати індивідуальні патерни різних користувачів. Чок Кекс ніколи не дописувала в таких кількостях навіть до війни.

А зараз вона поводить себе так само, як Йож і Слав, коли у них була кнопка, і коли вони копіпастили 24х7, генеруючи контент на Єрмачці, бо органічні дописи впали. Я навіть занесла їх у список ботів. Як тільки ж у них повідбирали кнопки, їх пости звелися практично до нуля.

Чок Кекс підхопила давно впалий та затоптаний прапор ботиці тидищ, забаненої на довгий термін, і це видно неозброєним оком. Правда, на відміну від тидищ, в неї трохи більше власного контенту, але фейкове чірлідерство та порохоботячість не прикриєш парою-трійкою власновигаданих образ чи картинкою з твітера, знайденою власноручно, а не спущеною разом з методичкою.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1852
Тобто ця особа пропонує увести майновий ценз на дописи?

І якщо в людини мало грошей, це автоматично робить її тупою?


Ось вона, якість української освіти і розтопирені пальці особи, яка навряд чи досягла чогось в житті, якби не народилася із срібною ложкою в роті у родині радянської номенклатури. Просто як козьЇнська пітушара із своїм ко-ко-ко про який він "мільйонер", не заробивши в житті копійки самостійно :bluet: .



У віці за 40+ пора б уже розуміти значення приказки "від тюрми і від суми не зарікайся". Бо сьогодні можна бути на коні, а завтра стати Катериною Великою, if you know what I mean :shuffle: .

Тільки Катерина була здоровою бабою, десенсибілізованою в плані великої, товстої, пружної реальності.

А в даному випадку реальність - китайські тоненькі чарівні палички :smilie2: .

Так що не винесе Чок Кекс Болівара  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це дуже просто. Етнічний українець - це мова, звичаї та культура. Ті, що не практикують українську мову в побуті, а також різні звичаї та традиції, не можуть вважатися українцями, навіть якщо їх діди це робили.


Мене одна недолуга особа, яка чомусь вважає себе українцем, спілкуючись в родині російською, і чия жінка ні разу не спекла паски чи зробила кутю, обвинуватила у тому, що я єврейка, тому що я чорнява.

Ну по-перше, як я уже писала, мої діди-прадіди були землеробцями, а євреї таким не займались.

А по-друге, скільки ви знаєте євреїв, які печуть паски, фарбують яйця, роблять кутю, не тільки знають різницю між колядками та щедрівками, а і знають напам"ять і співають кожного року і так далі і тому подібне - тобто ПРАКТИКУЮТЬ свою етнічність і культуру?

0 цілих 0 десятих.

Якщо вам потрапляє на очі ось таке, то це не етнічний українець. Це українець за громадянством та паспортом і не більше.



І в Куєві таких, за моїми оцінками, від 70 до 90 відсотків. Це щодо "семи колін".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1854
Ой, ну хто б казав :facepalm:.


Якщо "досліджувати" Чок Кекс, то там просто малахітові гори корисних копалин для аналізу та психоаналізу :facepalm1:.

Ось хоча б це чого варто  :smilie10:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1078589.msg24171031#msg24171031
ЦитатаХтось здає своє тіло під чужу дитину, хтось під хєр і вібратор.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1079231.msg24200770#msg24200770
ЦитатаВаши «традиционные» ценности давно поломались

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1079231.msg24201038#msg24201038
Цитатадолжна ли я быть свиноматкой прижизненно или это "не норма"


:facepalm:  :Sho_za:  :smilie2:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1855
Взагалі я ніколи не мала нічого проти Чок Кекс і навіть колись її сюди запрошувала.

Просто вона неоригінальна у своїх думках і світосприйнятті і при цьому чомусь вирішила, що може "досліджувати кал" інших. Може, звісно, але come on, man!

Вона у мене в голові асоціюється із певним підтипом українських жінок, які хочуть здаватися крутими та просунутими, але при цьому не здатні створити власний унікальний стиль і емулюють те, що вважалося крутим та просунутим на Заході років 10-15 назад.

Вони носять кеди з платтями та спідницями, вставляють металеві предмети в різні частини тіла (тут я маю на увазі не вібратор, а пірсинг, ЛОЛ!), в стилі Яніни Соколової пацяють губи надто яскравою помадою і потім ними брудно матюкаються, розповідають на публіку про своє статеве життя і про своїх одружених коханців ... you get the drift. Вони хочуть здаватися Bad Bitch, але за фактом є Basic.

Найсумніше, що така поведінка, якщо взагалі прийнятна, то десь в районі 16-18 років.

А коли тобі 40+, це депресивно. Ну що, дамочки, допомогли вам ваші "нетрадиційні" цінності? :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1856
Завжди шокує, коли люди непослідовні і не дотримуються власних слів, позицій, обіцянок. Тобто коли вони не відповідають за базар :smilie9: .

Скільки лайна вилив Медведило на Єрмачку. І так, і сяк, і перетак не задовільняла вона його очікувань (втім, як і будь-який інший ресурс, де він коли-небудь перебував, but we digress).

І лякав, що піде, але не тільки не пішов, але й обіс**ся, що забанять, і через це навіть став дописувати українською  :facepalm:.

А тепер постить графіки, як Єрмачка змертвіла :smilie10: .


Але ж ти сам цього хотів, сам цього добивався, намагаючись обмежити юзерам кількість дописів, а декого взагалі випиляти з ресурсу!

Твої бажання здійснилися, то чому ти не скачеш від радощів?

Ні Сергій, ні я, ні навіть Кадра, кого ти хотів віртуально вбити, вже давно не дописують там. Міні-екосистеми, які створювали ці харизматичні юзери, зникли разом з ними.

Так само не дописують, бо забанені, пішли самі або не пішли, але самоцензуруються, купа інших дописувачів, яким ти колись хотів обмежити кількість постів.

Залишилися лише боти, інтелектуальні дегенерати, які вигідні керівництву ресурсу, бо гарно споживають інформаційну жуйку і не мають критичного мислення, щоб задавати незручні питання, і пристосуванці типу тебе, що ходять по струнці.

Хотів - отримав. Так хоч не плач та не скавчи - живи тепер з цим (С) :smiley14: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :laugh:  :laugh:  :laugh:


Цікаво, йому ні один рогатий чоловік за ці роки пику не натовк?

Чи він приходував в основному таких, що незаміжні чи розлучені?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Олександр, за легендою людина з вищою освітою, не знає, як працює ТОР і що він змінює айпі без зусиль юзера? Так в кого тут шизофренія?


Я взагалі розумію, нащо Шаблезуб це робить - він добра людина і хоче допомогти.

Але допомогти можна лише до певної межі.

Якщо людина свідомо вколола шмурдяк (крім випадків, коли вона не хотіла, але була змушена, щоб продовжувати працювати і годувати родину), то вона, без сумніву, intellectually inferior.

А якщо так, то нащо культивувати тупість? Хай колються чим побільше ... вони просто з часом природньо зникнуть у відповідності з законами Дарвіна.

Як на мене, це лише позитив для цивілізації в цілому :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Просинаюся, а на Єрмачці - a shit volcano explosion!


Зараз прокоментуємо ... Я знаю, you want it, you need it і ви все це прочитаєте (С)  :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.