Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Ну все ... в 2П, можна сказати, з"явилася нова target. Цей fragile соціопат і нарцисист такого удару під дих не пробачить :smilie9:, він це запам"ятав і собі в книжечку занотував.



А по суті заздрить, бо лузер. Таким чином намагається самостверджуватись за рахунок інших.

Тенденцією чморіння плєшшвого пуйла на Єрмачці задоволена  :smiley24:. Тільки так, чоботом по зубах - інакше він не розуміє :smilie9: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1821
Цитата: Wednesday від Травень 06, 2024, 00:02Медвед, трьом особам, про яких ти згадав, не може бути образливо, тому що з їх зовнішністю все ок (особисто мені лисі навіть подобаються, це не проблема взагалі). І тому що вони не ображають зовнішність інших.

А ти - сам лисий і, м"яко кажучи, не першої молодості чувак - ображаєш.

І вони не напівсенільні, а нормальні люди, що живуть нормальним життям і не займаються дурницями. А ти - пишеш "списки". Та будь-який психіатр побачить той списочок і офігіє  :smilie10:.

ПС. Де ти побачив лисину в авіатора? Він з усіх вас - найпривабливіший hands down і це не обговорюється  :smiley14:.

Вчергове переконуюсь, що членИ ганебного Альянсу, в основному матьорі мужики 40+ і вище, за рівнем психологічної зрілості залишаються в дитячому або у кращому випадку тінейджерському віці :smilie10:.

Медвед читнув мій пост вище і рванув викладати свою актуальну фотку, бо "в інтернеті хтось неправий" :facepalm:.

По-перше, ти сам натякав, що лисий, бо писав що типу лисина - це ще не привід to settle for less з жінками.

По-друге, на фотці, яку ти виклав у відповідь на комент Гаррі, що ти схожий на цигана, ти був на вигляд лисим (хоча я не приглядалася - може, там була надкоротка стрижка, та і фотка та була неякісна).

По-третє, та фотка, що ти виклав вчора, не доводить, що у тебе нема проплішини, як у 2П. Зніми зверху жартую, мені абсолютно пофіг.

Учетверте, на тих фотках, де ти з пальцем уверх і модифікованих фотожабах твоє волосся набагато темніше, ніж на цій фотці. Фарбуєш волосся? Зажав бабло на перстень з фіанітиком, вклався у hair plugs?  :laugh:

А так все одно за фактом, якщо порівнювати суто по фото, то Авіатор виглядає краще. В нього свіже обличчя людини без шкідливих звичок. А ти з ким повівся, від того і набрався.

Поки ти чморив 2П і не якшався з ним, то виглядав як огірочок, на років 10 молодше свого віку, в постах своїх був lucid і поводився більш адекватно (хоч і з рецидивами). А зараз що, знов бухати почав? В постах один мат і образи, якийсь жорсткий треш, списки на 300+ пунктів  :smilie10:.

Візьми себе в руки, займись собою, перестань якшатися з козинським вампірякою і займатись булінгом. І все в тебе буде добре :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Травень 06, 2024, 18:29Вчергове переконуюсь, що членИ ганебного Альянсу, в основному матьорі мужики 40+ і вище, за рівнем психологічної зрілості залишаються в дитячому або у кращому випадку тінейджерському віці :smilie10:.

Медвед читнув мій пост вище і рванув викладати свою актуальну фотку, бо "в інтернеті хтось неправий" :facepalm:.

По-перше, ти сам натякав, що лисий, бо писав що типу лисина - це ще не привід to settle for less з жінками.

По-друге, на фотці, яку ти виклав у відповідь на комент Гаррі, що ти схожий на цигана, ти був на вигляд лисим (хоча я не приглядалася - може, там була надкоротка стрижка, та і фотка та була неякісна).

По-третє, та фотка, що ти виклав вчора, не доводить, що у тебе нема проплішини, як у 2П. Зніми зверху жартую, мені абсолютно пофіг.

Учетверте, на тих фотках, де ти з пальцем уверх і модифікованих фотожабах твоє волосся набагато темніше, ніж на цій фотці. Фарбуєш волосся? Зажав бабло на перстень з фіанітиком, вклався у hair plugs?  :laugh:

А так все одно за фактом, якщо порівнювати суто по фото, то Авіатор виглядає краще. В нього свіже обличчя людини без шкідливих звичок. А ти з ким повівся, від того і набрався.

Поки ти чморив 2П і не якшався з ним, то виглядав як огірочок, на років 10 молодше свого віку, в постах своїх був lucid і поводився більш адекватно (хоч і з рецидивами). А зараз що, знов бухати почав? В постах один мат і образи, якийсь жорсткий треш, списки на 300+ пунктів  :smilie10:.

Візьми себе в руки, займись собою, перестань якшатися з козинським вампірякою і займатись булінгом. І все в тебе буде добре :smiley24:.


Медведка читнув, побіг і видалив фотку  :facepalm:.

Сподіваюся, ти не взяв мої коментарі (супердипломатичні у порявнянні з тим, що ваше кодло писало про мене) надто близько до серця?

Та нормальна в тебе зовнішність, не плакай. Міг би по десять бабів на день мати, якби хтів.

Але твої проблеми - не в твоїй зовнішності. Вони - в твоїй голові  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Класно сьогодні клейнод випоров плєшивого  :weep:. Той чує, що в нього десь щось вставлено, але так gently - щось там повискує, поки клейнод з "растяжечкой" робить свою справу  :laugh:.

В темі "клійонка":



А від цього я реально реготала вголос  :lol:  :lol:  :lol: :

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні я не дуже добре спала, а ще погода така, що закандибасило і невідомо, чи то буде йти сніг, чи то дощ  :Sho_za:.

Коротше, я вирішила to take the afternoon off, лягла на диванчику і вже почала засинати, читаючи Єрмачку.

Аж поки не потрапив на очі оцей пост. Почала так реготати, що сама себе розбудила  :lol:  :lol:  :lol:.

Який пафос, яка інтроспекція, який, нарешті, правильний діагноз  :laugh: .



Це ж торос вже дорослим був, коли крав ті підсклянники чи як це буде українською ... 92-й рік, my ass!

Ooo! А взагалі колоритний персонаж. Якби не шилив та не булив за наказом свого рабовласника, то може б, мені він в чомусь і подобався своєю нативною безпосередністю  :pooh_lol: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1825
Медведка, іди привітай свою екс із ДН :love: .

ЧоткоПатріотка, з Днем Народження  :give_rose: (хоча вона навряд чи читає цей ресурс).

Дякую тобі, що ти порядна людина і що так сміливо чморила Альянс :laugh:.

Хоч і не патріотка України, на жаль. Але тим не менше повернулась в Україну, а це багато значить в сучасних умовах.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Яке він має на увазі водосховище - Канівське чи звідки там Київ воду бере? :lol:  :lol:  :lol:


На Єрмачці взагалі залишилися ті, хто 1) пише тверезим і/або 2) не має довідки із психлікарні?

 :Sho_za:  :facepalm:  :smilie2:  :smilie9:  :smiley23:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Скільки треба спожити Златогору, щоб сплутати його із Златадоброю? :facepalm:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Як не грішив?

1) Працював найманим attack dog за шматок недоїдженого шашлика
2) Смоктав кацапського ХХХ

Як на що "намєкає"?

1) Харє бухати
2) Харє булити.



Торос швидко стає одним із моїх найулюбленіших персонажів на Єрмачці :pooh_lol: .

Піши істчо! :smiley24:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ще один мій улюблений дописувач  :super:.


Колись обіцяв мене здати в Королівську кінську поліцію - правда, ніяк не згадаю, за що. Думаю, він теж :lol:  :lol:  :lol:.

:dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:  :dance3:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Геть допився  :smilie2:.




Drake (tru), даффай до нас! Все одно до серпня десь тусуватися тре.

Ми з тебе зробимо справжнього чоловіка консерватора-республіканця :good:. Ліваки - то не сексі  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Козьїнська пітушара розправила крила і кричить - ко-ко-ко!  :weep:

Юзери Єрмачки колаборанту і ухилянту: йди наХХХ із своєю "аналітикою"  :smiley14:. Жодного поста у темі за 10 хвилин  :pooh_lol:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

The Kozyn Turd блєастає на Єрмачці, як свіжевідкладена собача "ковбаска" під дощем  :bluet:.

Боже, яке ж воно тупе, малоосвічене, неграмотне, недолуге, примітивне, інтелектуально і морально дегенероване, просто блювотне!



Прівінтіть його цепом до дивана і відберіть в нього телефон! :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Оце читаю Єрмачку і думаю. Якби я була якимось військовим розпорядником і мусила застосувати їх на потреби фронту, що б я з ними зробила, які б завдання їм надала?

І чесно, я не впевнена, що могла б їм щось підібрати.

Тому що вони НАСТІЛЬКИ ТУПІ, що сітку сплетуть криво, а віск на окопні свічки роззілють гарячим на свої нестрижені пальці  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1836
В "аналітиці" від Kozyn Turd слабке місце - це Kozyn Turd  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Зразу видно, хто "пакти про взаємний ненапад" не укладав і не поступається принципами :smiley24:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Здається, 2П знайшов собі новий об"єкт для "футболу головами" - нік Ізя Шніперсон.

Уже почав додовбуватися з усіх сторін - в принципі вже давно, але останніми днями це особливо помітно.

Будєм наблюдать (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну а що очікувати from a bunch of losers, яких повипускали з бану невідомо для чого?

Тисніть кнопки, тому що це реально жерсть  :smilie10:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.