Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Мудвед, так чому ти спочатку перемістив на нижчі місця, а потім взагалі видалив із свого списка плєшиве пуйло, га??

Яка з цих версій вірна?

1) Тебе попросила Колготочна
2) Тебе кинула Колготочна, зливши твою інфу 2П з метою шантажу
3) Плєшиве пуйло тебе попросило (включаючи у формі, де ти не міг відмовитись)
4) Плєшиве пуйло тобі заплатило
5) Ти патріот на словах, а на ділі просто любиш стояти на колінах перед кацапами і смоктати їх ХХХ.

Думаю, комбінація 1) і 5).

 :bluet:  :bluet:  :bluet:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1801
Що буває, якщо змішати докупи відбиті "дєдами" мізки, декади алкоголізму, два ковідних шмурдяки і літри проспиртованого підстаркуватого кацапського протеїну?

Вийде troubled, mentally and intellectually challenged, deranged гомункул - ще й до того ж злий на увесь світ (тільки гляньте, скільки позицій в його так званому "списку" :Sho_za: ).

Case in point:

1) Hippocentaur - це не те, що ти подумав, волохата тварино. Це кентавр - міфічна істота.

2) Щодо "senilis", то в такому випадку ти теж - тому що я не старша за тебе. Живи тепер з цим знанням, лисе напівсенільне нікому не потрібне чмо  1&.

3) Не лізь до чужих недоступних тобі жінок. Купи собі набивного кота чи бегемота скелета, як продають на Хелоуін, наліпи на нього сам знаєш чиє фото, і втішайся скільки влізе :smiley24: . No takers for your d**ck, so your right hand got it for free  :lol:  :lol:  :lol:.

We won't hold it against you. Diversity and inclusion!  :laugh:


ПС. Ти законтачене трейлер трешем і тому ти давно під плінтусом в моїй системі координат, але після того, як ти змішав з лайном військових ЗСУ у своєму списку і відмовився виправити це неподобство після того, як я тобі на це вказала, ти для мене взагалі здох :smiley23: . Тобі ніхто навіть віртуально руку після цього не подасть :bluet: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ого! Приємно здивована, що хтось на Єрмачці читає цей акаунт - це просунутий контент - особливо для тої інтелектуальної помийки  :smiley24:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Який же бридкий цей львівський ухилянт :bluet: . Воюють люди без рук і без ніг, а воно скавчить! Факер видри думає, що особливий із своїми колінами. Хворий знайшовся  :smilie9:.


Правильно йому Лапайдух написав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Да? А якщо людина задонувала за рік більше, ніж ти заробив за той рік, це невдаха? На Єрмачці ті еміги, що донують, не є невдахами. Є жадібні типу Татуся, циніка та Редька, але навіть вони не під мостом.


А ось план Єгната - перемир"я і звалити за кордон, поки кордони відкриті. Сам про це писав.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Травень 03, 2024, 04:271) Hippocentaur - це не те, що ти подумав, волохата тварино. Це кентавр - міфічна істота.

Медвед сьогодні із самого ранку, не встигши продерти очі, прибіг сюди, читнув, метнувся на суп і виправив:


Образи ж бійців ЗСУ залишилися  :smilie9:.

Причому я перевірила - в попередній ітерації Мікі Мастіфо не було.

Видно, заздрить йому, що його поважають як крутого чувака. Тому і додав у список  :smilie2:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лампоглазік, щодо неї погоджуюся - якби ти це зробив раніше, вона була б добрішою і не займалася би булінгом :smiley24:. Адже, наскільки я пригадую, ти не на золофті (тому що від того, що в тебе, ліків ще не знайшли  :smilie2:).

А по решті - злийся в екстазі з медведкою, ви два чоботи пара :facepalm:.

До речі, чому він тебе так не любить?  :smilie10:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво, чим? Я донедавна навіть не підозрювала про твоє існування  :facepalm:.

Так що там з медведкою? чому він тебе не  :heart:?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну який він шизик? Шизофренік з реальним діагнозом не буде здатний функціонувати, а він в професійному плані highly functional.

Я недавно перечитувала старі теми і просто насолоджувалась його інтелектуальними і дотепними коментарями. А що з ним зараз стало  :smilie2:. Я скучаю за тим медведкою.

І недавно перечитувала тему колись свою про копитце, та навіть ту про сало. Всі нормально спілкувались, був якийсь декорум.

А зараз?

І ви зробили це разом  :smilie2:

But we digress. Так чим я тобі життя твоє поруйнувала? :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу, дехто не здатний знести моєї відсутності навіть на 24 години  :facepalm:

Завалили у Великдень купою фейкових реєстрацій, ушиці просять  :Sho_za:

Безбожники! Всі нормальні люди ще святкують, а в Північній напівкулі взагалі ще з церкви не повернулися!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1810
На Єрмачці зразу видно, де українці, а де укроси та кацапи.

Сьогодні, у Великдень, українці в церкві, снідають з родинами, ходять один до одного в гості, ніхто на форумах не скніє (це не відноситься до закордонних українців та тих, хто не є православними).

А укроси і кацапи розвели розбірки на 15 сторінок - і всі ті ж самі usual suspects - плєшиве пуйло та різні шушобяки  :bluet:.

Я не вперше помічаю, що як тільки велике українське релігійне свято, мерзенного кацапа 2П тіпає і корчить і він мутить оцю всяку чортівню.

Ніби в його пом"ятій плюгавій тушці оселився диявол і спонукає його на ці дії :smilie9:.

Спіймати би його, прив"язати б до ліжка та провести б сеанс екзорсизму :smilie9: .

Впевнена, ним буде так кидати, що вся та його козинська халупа розлетиться на атоми. Залишиться тільки ліжко, напівмертве жалюгідне тільце на ньому і офігівше від побаченого Нав"ючене Сідло  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А казав, що не нажирається по неділях :facepalm:.

"Т-т-ти менья уважаєшь??"

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тому що ти там - ніхто (С). Ніщєброд, не здатний зняти квартиру сину-студенту. Фейковий мільйонер. Хіба тільки розпустити пір"я перед людьми типу селянки Моллі чи шушиці, які справжніх мільйонерів хіба в кіно бачили :facepalm1: .

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140576.msg27907175#msg27907175
ЦитатаПримерно как Канада - огромная страна, а цены ужос.

А ми з Сергієм поряд з такими працюємо, разом з ними їмо ланч, разом з ними відпочиваємо у кантрі-клубах. Я от себе не вважаю мільйонером, а під мільйон доларів тільки податків я уже в Канаді заплатила  :smiley14:.

І поменше слухайте казочок від цього утирка. Він в житті жодної копійки сам не заробив. 30+ років протирав штани на різних форумах і займався булінгом та нелегальним прослуховуванням клієнтів свого батька. А все тому, що вштрикнув член у неосвічену і скромну зовнішністю, але доцю багатого папіка.

Ось і вся "історія успіху" цієї особи, що "продала доступ до статевих органів за матеріальні цінності" (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Саме так.



П"яна плєшива кацапура ницо бреше про КУАЕТ (він навіть цю абревіатуру правильно не здатний написати).

Ця програма була для людей, що постраждали від війни. Так записано в її описі. Те, що Канада взагалі не увела ніяких критеріїв і не робила ніяких перевірок, не означає, що вона була для "всіх українців".

Бяка не постраждала від війни. Мало того, вона забезпечена людина. Гроші ці - підйомні і призначалися для тих, хто приїхав в Канаду на тимчасове проживання, щоб, наприклад, стати на ноги, змогти зняти квартиру, тощо.

Бяка не збиралася жити в Канаді, просто тупо взяла гроші і звалила. Те, що вона колись приїде чи не приїде назад, нерелевантне, оскільки вона не жила там після приїзду, бо гроші були саме на те.

Цим фактом вона показала рівень її цінностей. Вона з тих, які іздять у футбанк на Мерседесі, бо там дають безплатну їжу. Низькорангова дешева людина - люди, у кого є честь, гідність та самоповага, до такого не опустяться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛампоГлазік, Христос Воскрес  :laugh:.

Чи ти теж безбожник?

Я до твоїх месиджів ще не дійшла, stay put.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Щодо фоткі сісег, come on, man! (C) :facepalm:

Я ж не Секс-СимволТМ, своїх фоток лівим чувакам за спиною чоловіка не розсилаю. Звернись за цим до сам знаєш кого ... Oh wait!

Або до карови - там повна пазуха за класиком. І ще й велика дупа, якою вона навіть похвалялася. І до того ж вона - брюнетка. Все, як ти любиш  :smiley24:.

Чи на крайняк до 2П - там другий розмір як мінімум  :laugh:  :laugh:  :laugh: . Секс-СимволТМ нервово бухає в старонкє :laugh: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що ж ви всі Колготочну тільки ХХХ хочете, а одружитися то зразу в кущі?? Як каже мій чоловік про цю ситуацію - нащо купувати корову, якщо можна доїти молоко безплатно, так, козлики?

Ось і вся ціна вашим охам і ахам.

Тому що як доходить до "sign on the line which is dotted", тут все ваше "кохання" та "захоплення" і закінчується  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Мій чоловік і Бяка? ЛОЛ!

Мій чоловік надійний, бажаний і престижний Лексус на бляшанку-Теслу не проміняє  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Медвед, трьом особам, про яких ти згадав, не може бути образливо, тому що з їх зовнішністю все ок (особисто мені лисі навіть подобаються, це не проблема взагалі). І тому що вони не ображають зовнішність інших.

А ти - сам лисий і, м"яко кажучи, не першої молодості чувак - ображаєш.

І вони не напівсенільні, а нормальні люди, що живуть нормальним життям і не займаються дурницями. А ти - пишеш "списки". Та будь-який психіатр побачить той списочок і офігіє  :smilie10:.

ПС. Де ти побачив лисину в авіатора? Він з усіх вас - найпривабливіший hands down і це не обговорюється  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Златадобрі дуже не подобалось, коли я її бабусею називала, а сама ейджистка ще та! Хоча, думаю, вони з Лартою приблизно одинакового віку і Ларта може навіть бути молодшою.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.