Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Березень 05, 2024, 19:38Згоден з Хорватом.
Сиди собі тихо——донать на ЗСУ——"пиши резюме"—— і ніхто б слова не сказав(
А так——пiдор в поганому сенсі слова(
пс. Вибачаюсь за мат(

Ну це кагбе goes without saying.

Хоча є в нього і проблиски хорошого - наприклад, любов до тварин, що я відмічала раніше.

Краще б застосував свою енергію вредного генія до харасменту тих, хто на це заслуговує.

Кацапа 2П, наприклад.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1241
Speaking of.

Спитий дідок 2П настільки емоційно (і, можливо, сексуально) залежний від Авіатора, що практично перебрався жити на цужик і навіть начепив його фото на свою аватарку :facepalm1:.

Як сказала би колготочна, Лорік ставить перед 2П фотку Ганса і щовечора грана ним :smiley24: .

Або як сказала б та ж колготочна, фотка Ганса - і мощщні оргазми в Козині :hot:. А може, і в Куєві :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 05, 2024, 21:36Speaking of.

Спитий дідок 2П настільки емоційно (і, можливо, сексуально) залежний від Авіатора, що практично перебрався жити на цужик і навіть начепив його фото на свою аватарку :facepalm1:.

Як сказала би колготочна, Лорік ставить перед 2П фотку Ганса і щовечора грана ним :smiley24: .

Або як сказала б та ж колготочна, фотка Ганса - і мощщні оргазми в Козині :hot:. А може, і в Куєві :laugh:.


Піпець! Не встигла я написати вищесказане, як плєшивого грохнули на цужику, причому ВЗАГАЛ!! випиляли з бази, що взагалі нічого не залишилось, крім мокрого місця згадок в цитатах  :lol:  :lol:  :lol:.

Навіть кацапи нищать і випилюють 2П! :laugh:

Яка ганьба! :facepalm:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

ded_vova

Цитата: Wednesday від Березень 05, 2024, 16:42Ну звісно, що вдома легше. Навіть в побутовому плані - помитися, перевдягнутися.

І це зрозуміло, що і в тилу виконують надважливу роботу. Ось як ми тут писали про ремонт зброї - це ж які в людей золоті руки і голови.

Але мільйони інших живуть звичайним життям, щоб не сказати гірше. Знаю професійних військових, які або купили броню, або ховаються від воєнкома і при цьому мають повно часу, щоб заводити сайтики і займатися там всілякою мерзотою типу знущань над мертвими дітьми. Поки інші віддають свої життя  :smilie9:. Або хизуватися сумочками за тисячі доларів, поки поряд збирають на ЗСУ по копійці.

Так це ж війна, поки вона буде йти, будуть такі ризики.

Особливо у порівнянні з такими місцями, як Газа, де все в руїнах і поклали всього за декілька місяців 30К мирняка, половина з яких немовлята, діти та підлітки.

Знаючи скільки всього треба в тилу при обслуговуванні техніки (інструментів, запчастин і т.д.), то я хлопцям би пам'ятники ставив. Тому що тягнуть це все за голу зарплату.

PS
А на Газу мені пох - заслужили!

Wednesday

#1244
Цитата: ded_vova від Березень 06, 2024, 10:25Знаючи скільки всього треба в тилу при обслуговуванні техніки (інструментів, запчастин і т.д.), то я хлопцям би пам'ятники ставив. Тому що тягнуть це все за голу зарплату.

А звідки ж вона візьметься, та зарплата, якщо українці не платять податки і дозволяють корупцію на всіх рівнях?

Case in point: видатна "волонтерка" зібрала за 2 роки війни десятки (якщо не сотні) тисяч доларів, але оскільки вона ці ж два роки відмовляється зареєструватися, вона зобов"язана заплатити державі зібрані з цих великих коштів податки. А тепер питання - де ті податки? Вангую, що в одному місці, where the sun don't shine.

Але ця ж "волонтерка" та багато інших дуже обурюються, коли ті ж американці більше не хочуть утримувати вас, ваш уряд і ваших бюджетників. Тому що таких випадків, як я описала - мільйони.

Або ще один приклад. Одна дама дала досить велику суму грошей одному військовому на покупку авто. Пройшло дуже багато часу, за який ця дама двічі і в обличчя задала отримувачу коштів питання - а що сталося з цими грішми? І двічі отримувач просто не відповів. Проігнорував, хоча мав і час, і 10050+ можливостей відповісти.

Як ви думаєте, чому отримувач відмовляється відповідати на ці питання?

Я наївно думала, що війна щось змінить у свідомості українців. Нічого не змінила і стало лише гірше. Тому що якщо раніше просто тупо крали і махлювали, то зараз прикривають свої оборудки кров"ю ЗСУ, що є цинізмом і непотребністю вищої міри :smilie9:.

ЦитатаА на Газу мені пох - заслужили!

Ну, це досить поширений сантимент серед жителів та вихідців з території України.

Мільйони людей у всьому світі вважають, що українці теж заслужили.

Я давно перестала намагатись переконувати і тих, і інших.

В кінці кінців, якщо немовлята, діти і невинні тварини Гази - "майбутні терористи" (таке пояснення дав мені один "українець"), то українські немовлята, діти і невинні тварини - "майбутні нацисти і корупціонери".

Логічно! :smiley24:

ПС. Нацистами українців вважають не тільки кацапи, а ще й євреї Північної Америки і не тільки. Див. скандал про героя України пана Гуньку і відмову деяких держав визнати Голодомор як геноцид. "Українці самі винні".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

До речі, Вільху-Ольху на цужику теж забанили. Приєднуйтесь до нас - Ви велика патріотка України  :smiley24: :Prapor2: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=943390.msg27823961#msg27823961

ЦитатаДолари, гривні, євро - валить мені все, грошей треба зараз чімало.

Що, закінчилися "психічно хворі" "тварини", "кацапські курви", "мерзота" і "в**ки на п**ду каліки", які тисячами донували?

Пічалька  :smilie2:.

ЦитатаТому дуже прошу вас зробити свої благодійний внески на нашу правильну чесну та справедливу справу.

Спочатку податки заплати на зібране за 2022-2023 як мінімум  :smilie9:.

ЦитатаА что если сделать какой-то пусть и ограниченный ФУП в телеграме, с интересными новостями и обращением за донатами?

Дурень думкою багатіє.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1247
О, джанні проти старої унилої немезиди дездемони "а пачіму горшок пустой? я в самовар сходіла" :laugh:.

Буде весело! (С)

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1248
Цитата: Wednesday від Березень 07, 2024, 03:00О, джанні проти старої унилої немезиди дездемони "а пачіму горшок пустой? я в самовар сходіла" :laugh:.

Буде весело! (С)

І що? Прийшла з тренування в очікуванні, а там - nothing  :smilie2:. Булька predictably звалив :facepalm:.

Не той тепер Мирогород Нью-Джерсі, Хорол Делавар-річка не та :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1249
Напевно, всі, хто мене знає віртуально, в курсі, що одна із речей, яку я найбільше не люблю у своєму житті - це несправедливість.

Ось хороший приклад.

Я вже не вперше помічаю, що ВІЗОТМ безпідставно звинувачує родину Кадри, що нібито вони виселили їх у якусь квартиру з неграми. Ось, наприклад, як тут:



За фактом родина Кадри володіє власним багатоквартирним будинком, де і надали окрему квартиру батькам. В цьому нема нічого поганого - навпаки, у них власне житло і вони не знаходяться на шиї американських платників податків. Також думаю, що цей будинок у досить пристойному районі і коштує чимало.

А ось ситуація ВІЗО:



ВІЗО не раз розповідала, що живе в окремому житлі. Виходить, що її донька не захотіла, щоб її батьки жили з ними у приватному будинку і вигнала їх та посадила у субсидоване житло за рахунок німецьких платників податків. Її донька - простий програмер і навіть не мінімальний лід чи менеджер і не може дозволити собі окрему квартиру.

З опису ситуації, що в її смітники викидають сміття якісь погано виховані сусіди, можна зробити висновок, що її будинок знаходиться не у престижному районі, де живе публіка відповідного рівня, а у якомусь гето :smilie10:.

У будь-якому випадку рівень життя та досягнень дітей Кадри на порядки вищий за рівень життя і досягнень доньки ВІЗО, тому і страшенна хронічна заздрість ВІЗО до Кадри.

Про інтелект, рівень виховання, почуття гумору, цінності і так далі я вже мовчу. It's clearly no contest - Кадра регулярно побиває їх всіх і витирає ними підлогу, як Трамп Нікі Хейлі, хехехехе!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2024, 02:27Якого ще жаху? Тьотя з Одеси красується в соцмедіа сумочками за тисячі доларів. Куївські качки з дискотек та спортзалів не вилазять. Кафешки процвітають, ресторації торгують аж гай шумить, на діскачах кацапська музичка звучить і ухилянтська. Євробачення знову ж.

Продажі елітних авто лише зросли під час війни, як пише Хорват. Купа укрочиновників під час війни стали доларовими мільйонерами.

Топові теми на Єрмачці - про авто і футбольчег. А Шановна Українська Жінка (блін, і для цього треба аббревіацію вже! ШУЖ скорочено) димихизи "під бомбами" теми про модельок відкриває та персональні теми для булінгу неугодних - то який де жах??

Це раз.

А по-друге, війна - це не індульгенція чи карт-бланш на булінг та агресію. Гризіть один одного - правильно вам Кадра кладе через щоку  :smiley14:.

Це два, покидьки  :smilie9:.




Киньте це тій маніпулятивній потворі. І так, до речі, по всій Україні, а особливо у великих містах з великою кількістю укросів типу Куєва.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1251
А в чому, власне, проблема? Цитування дописів, хоч і давніх, не є порушенням ніяких правил.

А робиться це, щоб показати натуру опонента і що вони собою представляють. Тому що цитати відтворюють позиції і цінності тих осіб.



Нагадало мені, коли одна особа погрожувала мені баном за те, що я знайшла її власні розповіді, як вона посилала свої фото за спиною свого довготривалого співмешканця чужим одруженим чоловікам.

І вона таки домоглася запроторення мене в бан ручками прикормлених модераторів, бо сама колись була модераторшою. І коли я була в бані, прийшла і скакала від радощів. А коли інші питали, чому вона так радіє, то кокетливо хіхікала як справжнє "форумне сонечко" :bluet:.

Але це не змінило того, що вона собою представляє, і як описані нею самою та отримувачами всіх цих фото дії характеризують її. Як жінку, як людину, як дописувачку.

Так що чим більше Кадра викладе на світ божий, тим у чіткішому світі Єрмачка побачить її опонентів. І це не проблеми Кадри, а проблеми некрасивого, брудного, недостойного внутрішнього світу цих осіб.

Тому що у нормальних, достойних, порядних людей нема таких дописів. As simple as that.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1252
Бугага! (С) Класно Meanmen плєшивого тролить :lol:  :lol:  :lol:  :smiley24:



Плєшивий давно на вигляд не відрізняється від класичного споживача потрійного "еліксиру". Це в його ДНК - можна сказати, національна традиція :russian:.



А тут ну просто без ножа і просто в пах!

Ах!



:lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1253
Цитата: ded_vova від Березень 06, 2024, 10:25А на Газу мені пох - заслужили!

Ну, а тут пишуть, що українці заслужили, і бідкаються, що світ не співчуває і не звертає уваги. Дішло до того, що брали фотки мемів із Гази і ліпили на них фото дітей, що загинули в Одесі.

Але ж одесити не тільки не співчувають загиблим дітям Гази, а ще й дуже багато одеситів і інших жителів України грубо насміхаються і зловтішаються над стражданнями мирних жителів Палестини, включаючи дітей і немовлят.

На мою думку, невинні діти і в Україні, і в Газі, і в США, і в Африці - абсолютно одинакові і заслуговують підтримки і співчуття.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну і дурак (С).

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139989.msg27825262#msg27825262
ЦитатаЯк я це вузькооке бл**дво кєтайське  ненавиджу я вам передати не можу. ще більше я ненавиджу муслімів і негрів.
так. я расист галицький.  :-)o

Не тих ненавидиш. Треба ненавидіти тих хитровироблених с**чар, які, ховаючись за спиною твого брата і за спинами чужих синів і доньок, живуть, дихають і с***ть, а своїх "особливих" синачек повивозили.

Нехай інші воюють і нехай інші помирають!

Але ж ти цього не зробиш. Будеш і далі вилизувати їм і ачко, і ще гірше.

І в цьому буде для тебе велика вселенська справеливість  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво, як старий кдбешник циня розпинався, що наш форум ніхто не читає, а сам звідси не вилазить :laugh: .

Ну, не ти перший, не ти останній  :smiley14:.

Циня, дякуємо за прогляди і привіт з "етеру"! Черговий бустер влупити не забудь :pooh_lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1256
Цитата: Wednesday від Березень 08, 2024, 04:10Цікаво, як старий кдбешник циня розпинався, що наш форум ніхто не читає, а сам звідси не вилазить :laugh: .

От жеж старе дволичне лайно! А как дисал! :facepalm:



Що цікаво, чим більше хтось кричить, як тут все погано, як тут ніхто не пише, як тут нема чим дихати і чого читати, як тут навіть антик і Кадра гидують бути, яка жахлива, зла, погана і є**та Венсді і так далі і тому подібне ... парадоксально, але тим більше їм тут як медком намазано 1&.

І шуша, і Златадобра, і ВІЗО, і Медведило, і купа інших детракторів - всі вони сюди ходять і читають :smiley24:.

Але нам не шкода - для того ми і пишемо :gigi:. Приходьте, читайте і навіть пишіть, якщо ви не в списку небажаних і якщо дотримуватиметесь правил 1& .

Ось згадала - в Європушці ранок дня Святого Валентина ледве-ледве настав, а медвед і М-3 вже тут були із самого срання :facepalm: . Мої найбільші фанати плюс ЛампоГаз  :dance3:. І я б збрехала, якби сказала, що це не потішило моє ДУЖЕ велике Его  :lol:  :lol:  :lol: .

(Which reminds me).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тобто, за поясненням цього кацапа, який настільки боїться призову, що навіть розглядає записати себе доглядачем своєї матері (що ж це за дружина у нього така, що відмовляється доглядати свою стареньку свекруху, члена своєї родини? навіть карова виконала цей нелегкий обов"язок з честю), всі жінки-професіонали страждають від недостатності сексу?



А він зможе повторити це в обличчя оцим дівчатам та жінкам, за спинами яких він ховається?

От жеж примітивна, невдячна, кацапська скотина!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Разброд і шатанія в рядах Альянсу? Чи вже нарешті почали відкриватися очі на статус кво??

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

ded_vova

Цитата: Wednesday від Березень 06, 2024, 17:49А звідки ж вона візьметься, та зарплата, якщо українці не платять податки і дозволяють корупцію на всіх рівнях?

Case in point: видатна "волонтерка" зібрала за 2 роки війни десятки (якщо не сотні) тисяч доларів, але оскільки вона ці ж два роки відмовляється зареєструватися, вона зобов"язана заплатити державі зібрані з цих великих коштів податки. А тепер питання - де ті податки? Вангую, що в одному місці, where the sun don't shine.

Але ця ж "волонтерка" та багато інших дуже обурюються, коли ті ж американці більше не хочуть утримувати вас, ваш уряд і ваших бюджетників. Тому що таких випадків, як я описала - мільйони.

Або ще один приклад. Одна дама дала досить велику суму грошей одному військовому на покупку авто. Пройшло дуже багато часу, за який ця дама двічі і в обличчя задала отримувачу коштів питання - а що сталося з цими грішми? І двічі отримувач просто не відповів. Проігнорував, хоча мав і час, і 10050+ можливостей відповісти.

Як ви думаєте, чому отримувач відмовляється відповідати на ці питання?

Я наївно думала, що війна щось змінить у свідомості українців. Нічого не змінила і стало лише гірше. Тому що якщо раніше просто тупо крали і махлювали, то зараз прикривають свої оборудки кров"ю ЗСУ, що є цинізмом і непотребністю вищої міри :smilie9:.

Ну, це досить поширений сантимент серед жителів та вихідців з території України.

Мільйони людей у всьому світі вважають, що українці теж заслужили.

Я давно перестала намагатись переконувати і тих, і інших.

В кінці кінців, якщо немовлята, діти і невинні тварини Гази - "майбутні терористи" (таке пояснення дав мені один "українець"), то українські немовлята, діти і невинні тварини - "майбутні нацисти і корупціонери".

Логічно! :smiley24:

ПС. Нацистами українців вважають не тільки кацапи, а ще й євреї Північної Америки і не тільки. Див. скандал про героя України пана Гуньку і відмову деяких держав визнати Голодомор як геноцид. "Українці самі винні".

Можна звинувачувати й українців, доля вини в цій ситуації знайдеться - хоча б в тому що турбувались про власну кишеню, а не про державу. Але, на відміну від палестинців, голови мирняку не різали. І до речі,  у палестинців теж був час і гроші на побудову держави, але мета інша - знищити Ізраїль