Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#1220
Ні, це Шановна Українська ЖінкаТМ. Чим більш ница, примітивна та вульгарна, тим більш Шановна і Українська :Prapor2:.


ПС. У кого што боліт. Чужі статеві члени, чужі уявні оргазми, чужі чоловіки, Золофт ... you get the drift :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якого ще жаху? Тьотя з Одеси красується в соцмедіа сумочками за тисячі доларів. Куївські качки з дискотек та спортзалів не вилазять. Кафешки процвітають, ресторації торгують аж гай шумить, на діскачах кацапська музичка звучить і ухилянтська. Євробачення знову ж.

Продажі елітних авто лише зросли під час війни, як пише Хорват. Купа укрочиновників під час війни стали доларовими мільйонерами.

Топові теми на Єрмачці - про авто і футбольчег. А Шановна Українська Жінка (блін, і для цього треба аббревіацію вже! ШУЖ скорочено) димихизи "під бомбами" теми про модельок відкриває та персональні теми для булінгу неугодних - то який де жах??

Це раз.

А по-друге, війна - це не індульгенція чи карт-бланш на булінг та агресію. Гризіть один одного - правильно вам Кадра кладе через щоку  :smiley14:.

Це два, покидьки  :smilie9:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 22, 2024, 00:04Чому ВІЗОТМ постійно пише "пащЮ" :Sho_za: ? Вона не володіє українською мовою?



Та скільки ж уже можна?? :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:



Скільки можна калічити українську мову??

Ну скажіть вже цій укросці хтось, що це не "пащя", а "паща"!

"Паща", "пащі", "пащею", "пащо"!

:smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

А професійний військовий вже третій рік подає Резюме


Wednesday

#1224
Цитата: білий хорват від Березень 04, 2024, 07:33А професійний військовий вже третій рік подає Резюме

А я ось подивилась на це все і думаю - а чи справедливі ми, підколюючи цим медведку?

Я вважаю, що емігранти нічого Україні не зобов"язані в цьому плані. Вони виїхали давно і нічого від України не просили і не очікували. Виїхали абсолютно на порожнє місце, з мінімальними грішми, а часто з декількома валізами і малолітніми дітьми на шиї.

На відміну від тих, хто рванув після початку повномасштабного вторгнення, хто все життя гешефтив і власноручно довів свою країну до ручки, вибираючи лайно, не платячи податки і так далі.

Тому я ніколи не виставляю претензій тим, хто давно емігрант, крім коли постійно додовбуються до тебе чи Сергія приїхати в Україну воювати. Якщо так, то додовбуйтесь одинаково до всіх емігрантів - у тому числі the likes of М-3, Алі, Вуйка, медведа і так далі.

Так, медвед за освітою професійний військовий, ну і що? Він вже як 10 років не живе в Україні.

На відміну від "укроіліти" типу папіної радості чи Слава, які дивовижним чином не в окопах, медвед досяг всього того, що він має, виключно своїм розумом і важкою працею.

Я так розумію, він походить із небагатої родини (писав, як ковбасу в дитинстві їв декілька раз - так це в часи "застою", досить зажиточні на той час для совіцьких людей) і тим не менше має дві вищі освіти і дужє пристойну як для українця кар"єру.

І навіть зараз він постійно вчиться, отримує якісь сертифікації і так далі.

Якщо так подумати, він і М-3 - єдині в ганебному альянсі істоти, які досягли чогось в житті, причому як self-made men - через свій інтелект і працю.

А тепер питання - а якого милого медвед повинен їхати в Україну, ризикувати і віддавати своє життя, поки "іліта" типу Слава, 2П, купи приблатнених слуг народу, всі, що відмітилися в темі про ухилянтів, чоловіки та ф**ри всіх цих дмхз, колготочних та шушобяк, і евакуйовані ними "синачки" скачуть? Хто відкрито, відкупившись від призову, хто приховано - під диванами чи спідницями, а хто взагалі за кордоном?

Так я скажу - ні, не повинен. Тільки після ЦИХ  :smilie9:.

А ті, що все одно приїздять, а особливо негромадяни України - різні канадці, французи, амери, грузини, чеченці і так далі - то не мейнстрім, а виняток. То є справді натуральні, справжні герої і люди з великої літери.

Але очікувати таке від мейнстрім емігрантів українці не повинні і не мають морального права.

ПС. Мені особисто іноді закидають - от, ти винна Україні, бо отримала бесплатну освіту. Це так. Я дісно отримала бесплатну освіту від держави. Але потім 7 років впахувала за копійки на цю ж державу, поки пеці та пінчуки дерибанили її і наживали мільярди на праці мільйонів таких, як я. І я теж приїхала в Канаду з декількома сотнями доларів і двома валізами (одна була з книжками). І все заробила своєю працею і своїми мізками. І я Україні абсолютно НІЧОГО не винна.

Так чому пінчуки, пеці і їх діти та внуки не воюють? А українці вимагають щось від таких, як ми?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: ded_vova від Березень 04, 2024, 20:25Не знаю несправжнього.
Я ded_vova ще з 90р.)))

Ну, це тішить  :gigi:. Трошки збила з пантелику локація Вашого С., ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: ded_vova від Березень 04, 2024, 20:26Та які справи - служба.
Дежавю з елементами двіжу

Сподіваюсь, буде можливість піти на відпочинок після такого довгого терміну служби?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

ded_vova

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2024, 21:07Сподіваюсь, буде можливість піти на відпочинок після такого довгого терміну служби?
Та хотілось би і під час служби)))


ded_vova

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2024, 21:06Ну, це тішить  :gigi:. Трошки збила з пантелику локація Вашого С., ЛОЛ!

Місцезнаходження?
Старлінк!  :smilie1:

Wednesday

Цитата: ded_vova від Березень 04, 2024, 22:20Та хотілось би і під час служби)))

Ну ніби Зе щось там підписав про виведення на ротацію, це ж люди два роки воюють.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: ded_vova від Березень 04, 2024, 22:21Місцезнаходження?
Старлінк!  :smilie1:

Так. Ось в декого іншого Старлінк показував в Україні - а у Вас - за межами.

Напевно, така конфігурація.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

ded_vova

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2024, 22:31Так. Ось в декого іншого Старлінк показував в Україні - а у Вас - за межами.

Напевно, така конфігурація.
Я так розумію, залежить від прив'язки акаунту. У мене навіть реклама в ютубі іде словацька

ded_vova

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2024, 22:29Ну ніби Зе щось там підписав про виведення на ротацію, це ж люди два роки воюють.

Два рази на пару тижнів виводили на відновлення - це дурдом.
Статут, папери і затяг особового складу.


Wednesday

Цитата: ded_vova від Березень 04, 2024, 22:46Два рази на пару тижнів виводили на відновлення - це дурдом.
Статут, папери і затяг особового складу.

 :smilie2:

Це несправедливо  :smilie9:. Одні вигрібають, а інші по тилах штани протирають.

Ну, по можливості приєднуйтесь до обговорень. Тут не банять  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Березень 04, 2024, 17:28А я ось подивилась на це все і думаю - а чи справедливі ми, підколюючи цим медведку?

Я вважаю, що емігранти нічого Україні не зобов"язані в цьому плані. Вони виїхали давно і нічого від України не просили і не очікували. Виїхали абсолютно на порожнє місце, з мінімальними грішми, а часто з декількома валізами і малолітніми дітьми на шиї.

На відміну від тих, хто рванув після початку повномасштабного вторгнення, хто все життя гешефтив і власноручно довів свою країну до ручки, вибираючи лайно, не платячи податки і так далі.

Тому я ніколи не виставляю претензій тим, хто давно емігрант, крім коли постійно додовбуються до тебе чи Сергія приїхати в Україну воювати. Якщо так, то додовбуйтесь одинаково до всіх емігрантів - у тому числі the likes of М-3, Алі, Вуйка, медведа і так далі.

Так, медвед за освітою професійний військовий, ну і що? Він вже як 10 років не живе в Україні.

На відміну від "укроіліти" типу папіної радості чи Слава, які дивовижним чином не в окопах, медвед досяг всього того, що він має, виключно своїм розумом і важкою працею.

Я так розумію, він походить із небагатої родини (писав, як ковбасу в дитинстві їв декілька раз - так це в часи "застою", досить зажиточні на той час для совіцьких людей) і тим не менше має дві вищі освіти і дужє пристойну як для українця кар"єру.

І навіть зараз він постійно вчиться, отримує якісь сертифікації і так далі.

Якщо так подумати, він і М-3 - єдині в ганебному альянсі істоти, які досягли чогось в житті, причому як self-made men - через свій інтелект і працю.

А тепер питання - а якого милого медвед повинен їхати в Україну, ризикувати і віддавати своє життя, поки "іліта" типу Слава, 2П, купи приблатнених слуг народу, всі, що відмітилися в темі про ухилянтів, чоловіки та ф**ри всіх цих дмхз, колготочних та шушобяк, і евакуйовані ними "синачки" скачуть? Хто відкрито, відкупившись від призову, хто приховано - під диванами чи спідницями, а хто взагалі за кордоном?

Так я скажу - ні, не повинен. Тільки після ЦИХ  :smilie9:.

А ті, що все одно приїздять, а особливо негромадяни України - різні канадці, французи, амери, грузини, чеченці і так далі - то не мейнстрім, а виняток. То є справді натуральні, справжні герої і люди з великої літери.

Але очікувати таке від мейнстрім емігрантів українці не повинні і не мають морального права.

ПС. Мені особисто іноді закидають - от, ти винна Україні, бо отримала бесплатну освіту. Це так. Я дісно отримала бесплатну освіту від держави. Але потім 7 років впахувала за копійки на цю ж державу, поки пеці та пінчуки дерибанили її і наживали мільярди на праці мільйонів таких, як я. І я теж приїхала в Канаду з декількома сотнями доларів і двома валізами (одна була з книжками). І все заробила своєю працею і своїми мізками. І я Україні абсолютно НІЧОГО не винна.

Так чому пінчуки, пеці і їх діти та внуки не воюють? А українці вимагають щось від таких, як ми?
Все так, але...

Якби він сидів тихо і не закидував іншим, що не правильні українці, якби не складав списки, в яких фігурують люди, в яких рідні загинули на війні, а він такий правильний "українець", сидить в Чехії і два роки резюме пише, якби він всього цього не робив, я б йому і слова не сказав.

Мікі Мастіфі без жодних слів і без жодних резюме взяв торбу і з Європи приїхав в ЗСУ, а цей Котойоб повчає всіх, як і що правильно робити.

В свої списки заніс людину, в якої син на війні загинув.

Гівно не людина ©

ded_vova

Цитата: Wednesday від Березень 05, 2024, 05:08:smilie2:

Це несправедливо  :smilie9:. Одні вигрібають, а інші по тилах штани протирають.

Ну, по можливості приєднуйтесь до обговорень. Тут не банять  :gigi:.

Чесно кажучи, по тилах у народу теж багато роботи. І ще й не скажу де легше.
Тим більше зараз, коли прилетіти може куди завгодно

Wednesday

Цитата: ded_vova від Березень 05, 2024, 08:50Чесно кажучи, по тилах у народу теж багато роботи. І ще й не скажу де легше.

Ну звісно, що вдома легше. Навіть в побутовому плані - помитися, перевдягнутися.

І це зрозуміло, що і в тилу виконують надважливу роботу. Ось як ми тут писали про ремонт зброї - це ж які в людей золоті руки і голови.

Але мільйони інших живуть звичайним життям, щоб не сказати гірше. Знаю професійних військових, які або купили броню, або ховаються від воєнкома і при цьому мають повно часу, щоб заводити сайтики і займатися там всілякою мерзотою типу знущань над мертвими дітьми. Поки інші віддають свої життя  :smilie9:. Або хизуватися сумочками за тисячі доларів, поки поряд збирають на ЗСУ по копійці.

ЦитатаТим більше зараз, коли прилетіти може куди завгодно

Так це ж війна, поки вона буде йти, будуть такі ризики.

Особливо у порівнянні з такими місцями, як Газа, де все в руїнах і поклали всього за декілька місяців 30К мирняка, половина з яких немовлята, діти та підлітки.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 05, 2024, 08:06Все так, але...

Якби він сидів тихо і не закидував іншим, що не правильні українці, якби не складав списки, в яких фігурують люди, в яких рідні загинули на війні, а він такий правильний "українець", сидить в Чехії і два роки резюме пише, якби він всього цього не робив, я б йому і слова не сказав.

Мікі Мастіфі без жодних слів і без жодних резюме взяв торбу і з Європи приїхав в ЗСУ, а цей Котойоб повчає всіх, як і що правильно робити.

В свої списки заніс людину, в якої син на війні загинув.

Гівно не людина ©

Ну, це окремий аспект, до служби в ЗСУ не має відношення.

Звісно, що така поведінка неприпустима, тим більше що йому на пальцях пояснили, що некрасиво тримати Люстрацію у тому списку. Порядна людина б зашарілася від сорому, побігла б та швиденько витерла звідти її їм"я.

Тим більше що бридкого кацапа 2П він звідти взагалі видалив, незважаючи на роки пропагандистської діяльності і просування кацапських наративів.

Але ми знаємо, з ким ми маємо справу.

Це зрілі і перезрілі чоловіки з уже сивими гонадами, а ментальність у них в кращому випадку прищавих підлітків, а в гіршому 2-3-річних тодлерів.

Arrested development. Недаремно у медведа був такий аватар. Сам собі поставив діагноз  :lol:  :lol:  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Березень 05, 2024, 08:06Мікі Мастіфі без жодних слів і без жодних резюме взяв торбу і з Європи приїхав в ЗСУ, а цей Котойоб повчає всіх, як і що правильно робити.

Ще уточнення. На відміну від медведа, Мікі не жив постійно в Європі, а просто перебував там на момент початку війни. Тобто він проживав в Україні.

А медвед постійно проживає в Чехії.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Березень 05, 2024, 08:06Все так, але...

Якби він сидів тихо і не закидував іншим, що не правильні українці, якби не складав списки, в яких фігурують люди, в яких рідні загинули на війні, а він такий правильний "українець", сидить в Чехії і два роки резюме пише, якби він всього цього не робив, я б йому і слова не сказав.

Мікі Мастіфі без жодних слів і без жодних резюме взяв торбу і з Європи приїхав в ЗСУ, а цей Котойоб повчає всіх, як і що правильно робити.

В свої списки заніс людину, в якої син на війні загинув.

Гівно не людина ©

Згоден з Хорватом.
Сиди собі тихо——донать на ЗСУ——"пиши резюме"—— і ніхто б слова не сказав(
А так——пiдор в поганому сенсі слова(
пс. Вибачаюсь за мат(