Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитатая її і так і єтак обходжу. Ніфуя, пістить, і пістить, і пистить і все з приводу моєї родини. Ну якщо так, то тримайся тупа піста!

Так, ми бачили, як спита плєшива карла "обходила мене" :bluet: Аж на 7 сторінок лайна :smiley24:.

Про родини:

ЦитатаСтрапона животворящєго (с) Бегімотівна

Це вона свого чоловіка так задовільняе?
Тож він куколд, а Бегімотівна - гліномес

Я і за свого чоловіка горло перегризу  :smilie9:

То не кажіть, що не попереджала! Лізли до мого чудового чоловіка брудними ластами - буде вам алаверди, брудна мерзота  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1121
ЦитатаТо він за ПТУ- фрау образився

А 2П пишається, що в Лоріка нема вищої освіти і що в 50+ років вона пішла вчитися на перукаря!

Дружина ж Сергія високоосвічена і має університетський диплом.

ЦитатаЗалупа, Лорік дуже ярка та красива жінка. Вона мае самоповагу і ніколи не полювала на чоловіків.

А шу-шу по приватах Єрмачки каже інше. Злі язики кажуть, що 2П заборонив Лоріку продовжувати кар"єру перукарки, бо приревнував її до її викладача.

Я спочатку не могла зрозуміти, чому, бо мені цей чоловік показався геєм.

І якщо там нічого не було, то чому 2П влаштував скандал і кажуть, намагався щось там рішати з нещасним перукарем?  :smilie10:

Я також не розумію, що утримує цю жінку з таким чоловіком. Якби я взнала, чим займаються 2П чи 3-М, я б відразу їх кинула. Така поведінка не відповідала б моїм цінностям, а ділити життя з непотребними людьми - себе не поважати.

Щодо яскравості Лоріка та її краси, всі бачили фото і в молодості (звичайна людина, "не модель") і у зрілому віці (теж звичайна зовнішність, потрійний підборідочок, помірний "бегемот", виглядає на свій вік, надто обколота ботоксом та філерами і непрофесійно, бо це дуже помітно).

2П, скажи Лоріку, що нещодавні дослідження показали, що косметичні філери викликають рак. Тим більше в УА, де підсовують щось несертифіковане та китайське.

В мене нема ні філерів, ні ботоксу і ніколи не було, оскільки вони мені не потрібні. Мій чоловік каже, що я виглядаю на 40, а мала - що на 30, але вона надто упереджена :laugh:. І про вік мій 2П збрехав - я молодша за Хорвата (хоч і ненабагато).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаХома Л.
cьогодні в 14:34
IP/Host: ---.skybroadband.com
Турчинофф, cьогодні в 14:33
Розгорнути попередні цитати...
Ти Бегімотівні адвокат чи ні?
Він вассал лєзал

А ти - вассал смоктал :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаRe: Модир, а й справді...
pavelv
cьогодні в 18:43
IP/Host: ---.sunnet.ua
Без чорноротої матюкливої хабалки аж місяць можна понасолоджуватись ФУПом! Модераторе, зер гут!

Ось тут ми з павліком on the same page! 

Спиту плєшиву карлу не забанили ... ну нічого, він без підтанцьовки навряд чи буде скакати. Може, спєрдалає в самобан або буде генерувати унилу "аналітику", на яку всі тільки с**ть як собаки на паркан :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1124
Ну і ще по залишках.

Читнула, що пишуть на цужику про ту темку.

https://zugunder.com/index.php?topic=393499.0

Та тьотя із Маріуполя, що співпрацює з кацапами, переказала, що їй Рабіновіч напєл - тобто єрмачківську маячню.

Подшум Прибоєв, він же Аеліт, погрався з тим, що випорожнила карова.

А ЧоткоПатріотка сказала, що я написала все правильно.

Тому що я дійсно написала все правильно. І ще раз таке напишу - тому що це ПРАВДА.

А ЧП - розумна і моральна (хоч і не патріотка України).

А тут маєш справу хоч з патріотами, але аморальними.

Буває і так.


ПС. О, мене там обговорюють  :laugh:

Авіатор, якщо прочитаєте, то дякую за теплі слова  :smilie1:.

Так, звісно що мої донати були з метою зробити свій посильний внесок у боротьбу України за свободу та незалежність.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2024, 17:48Відповідаю на брехню.
Не варто тратити на це час

Хейтерам це непотрібно, бо і так не перестануть обливати тебе брудом.
Доброзичливим людям також це непотрібно, бо і так знають що до чого та чому.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 10, 2024, 17:57Спочатку пара коментів особисто для ШЛ.

Ну частково це через твій inherent мазохізм. Але якщо ти гомо сапієнс, ти повинен контролювати себе і свої пориви. Бо ж потім сто раз пошкодуєш, що так зробив, і будеш почувати себе погано. Як ти сам сказав - нафіга??

І не дуже інтелектуально замутив все. Практично підірвався на власній петарді, а назвати те, що учинив з тобою Татусь, я вже і боюсь після вчорашнього  :lol:.

І ще твоя проблема - що ти граєш нечесно. В цьому різниця між тобою і авіатором, наприклад. Ти вчергове набрехав, нагазлайтив, перекрутив, навів наклеп. Дорослі чоловіки і порядні люди так  не грають. Вони виходять із шпагою чи мечем, а не з наперстком.

Вєрньомся к нашим баранам. І спитаємо - ну що, варта була шкірка вичинки?

Варто було мутити черговий брудний "футбол головами" та "загін бегемота" під фейковим приводом претензій до мого поста?

Варто було навалювати лайно ВЧЕРГОВЕ на нормальних людей?

Варто було підсилити свою і без того паршиву репутацію брехуна, булі та переслідувача патріотів?

Варто було погіршити і без того погані відносини зі мною і іншими людьми?

Варто було сісти ще в один місячний бан?

Варто, щоб про тебе таке писали:

ЦитатаМожливо, в тому протистоянні і є щось, про що обоє публічно не кажуть.

Я кажу публічно і не приховуючи - мені набридло бути об"єктом булінгу і спостерігати, як це робиться по відношенню до інших. Булі розуміють лише одне - атвєтку і силу. І будуть отримувати відповідно.

Якщо М-3 мав все це за мету, то звісно, він її досяг.

А так, як кажуть, надія помирає останньою. Може, він винесе хоч щось конструктивне з цього непривабливого еспірієнсу  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 19:31Не варто тратити на це час

Хейтерам це непотрібно, бо і так не перестануть обливати тебе брудом.
Доброзичливим людям також це непотрібно, бо і так знають що до чого та чому.

Ото зараз воно пішло в бан і не буде відсвічувати.

А значить, і я його буду ігнорувати.

Реально хочу забити на нього, але це важко не реагувати, коли вони тебе постійно дістають.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 19:31Не варто тратити на це час

Хейтерам це непотрібно, бо і так не перестануть обливати тебе брудом.
Доброзичливим людям також це непотрібно, бо і так знають що до чого та чому.
Ось і я це розумію((-- але рука все одно тягнеться за пістолетом)

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2024, 18:32.

Хорват не ВСПЛИВ. То ти, formerly ШЛ, cпливаєш там де не треба чи не треба :smilie9:

Хорват тобі не хлопчик на побігушках. "Ходь сюди" - так 3П до себе будеш підзивати, хамидло бруднороте  :smilie9:.

Спочатку розкажеш про більше 5 тисяч, які ти нализав на траки без формальних розписок. Не лізь в чужі кишені :smilie9:

Пороть скотт (С) Димихизи має до Хорвата те, що ти маєш до мене. Тебе вона тупо оцінює як шматок відносно молодого м"ясця, а Хорват has captured her heart and soul. Він привабливий, розумний, харизматичний і, найголовніше, клав на неї великого і товстого. Тому вона і регулярно скавчить, як він "сбіг" і як має приїхати за неї воювати, поки її власний чоловік в неї під спідницею.

ПС. За Хорвата я теж горло перегризу  :smilie9:.
Хома, мені реально шкода тратити час на ці безглузді багатогодинні срачі.
Щось комусь доказувати, переконувати...

Нафіга?

А те, що ти прибріхуєш, перекручуєш і вириваєш з контексту - це факт.

Про ПРИЗИ, які майже всі пішли на ЗСУ, і ви про це добре знаєте, але далі брешете, перекручуєте.
І про повернення ВАШИХ ПРИЗІВ також брехня, і ти про це також добре знаєш, але далі брешеш.

Для чого?

Тобі хочеться драйву, розваги?
Чи ти хочеш в очах спільноти показати себе МАЧО?

Вибач, мені по барабану, що ви там собі думаєте і робите.
Мені шкода часу на такі дурниці.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 11, 2024, 19:46Ось і я це розумію((-- але рука все одно тягнеться за пістолетом)

Мені тільки шкода, що забанили тебе ні за що.

Якщо тебе, то треба було банити і Мирославу, і шушу, і всіх інших - про 2П я вже мовчу.

Це несправедливо. Мене формально не мали права банити, бо я там не написала жодного слова.  Але для мене це не має практичного значення.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А чого єрмачківці гвандять про цуг?

Там раніше дописували і М-3, і медвед, і Плзень під лівим ніком погрожував вбити ЧоткоПатріотку в екзилі. То це було тоді ок, а зараз Сергію не можна?

І там багато проукраїнських дописувачів, що створює відповідний баланс і пушбек кацапам. Якби там були всі кацапи, то було б краще?

За останній рік я знаходжу цужик більш інтелектуальним, ніж Єрмачка. Тому що на Єомачці випиляли всіх цікавих дописувачів.

Ось взяти Аеліта. Він ДУЖЕ розумний. Але єрмачківське середовище просто не змогло його оцінити.

Або "альянс" скавчить, що Авіатор вата. Навіть за фактами свого життя він не вата, це раз. А якщо уважно почитати його пости по суті, а не за стилем викладення (він в нього насмішливий і цинічний, це є), там насправді правда. Неприємна і гірка, але правда. Правда реальності, яка, чесно кажучи, наразі дуже фігова.

А на Єрмачці ура-патріоти писали, що "Україна вже перемогла" і "Рашка вже програла" саме тоді, коли українські хлопці вискакували з Бредлі і за секунду залишалися без кінцівок на мінних полях (так званий контрнаступ).

Треба мати голову на плечах і сіру речовину в ній і навчитись критично оцінювати інформацію самому. А звідки вона прийшла - з Єрмачки, цугу, Вашингтон Пост - нерелевантно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 11, 2024, 19:55А те, що ти прибріхуєш, перекручуєш і вириваєш з контексту - це факт.

Про ПРИЗИ, які майже всі пішли на ЗСУ, і ви про це добре знаєте, але далі брешете, перекручуєте.
І про повернення ВАШИХ ПРИЗІВ також брехня, і ти про це також добре знаєш, але далі брешеш.

Для чого?


Дуже важливий нюанс. Якби він грав чесно і у good faith, він би ніколи цього не робив. Але робить, що призвело до того, що в нього credibility - на нулю. Я тепер не можу сприймати як правдиве жодне його твердження за умовчанням. Як і 2П, бо декілька раз зловила його на брехні і потім це було доведено іншими.

Хороший приклад такої маніпуляції - "сексуальне насильство кацапів", про яке верещав М-3.

Але кожен, хто прочитає мій пост, побачить, що там такого нема і не може бути.

Мова йшла про те, що в окупації у жінок два варіанти "працевлаштування" - якісь прості роботи типу прибирання (оскільки основні підприємства і так далі можуть не працювати і багато професіоналів можуть втратити роботу) або секс-послуги (що є реальністю, і не тільки в окупації, і не тільки у біженцях, а і просто в Україні і це факт).

Так ось, секс-послуги - це не секс-насильство. Це угода, в якій надаються послуги за гроші.

Сексуальне насильство - це коли одна сторона робить з іншою що побажає без усяких угод і усяких грошей.

І до нього ніхто не закликав. Там констатувались ФАКТИ.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А що то за гілка про високорангових сучок, якою мене всі попрікають?

Я вже не пам"ятаю, що там, хоча так щось пригадую, що писала, коли хтось поставив когось на місце.

Треба знайти і перечитати.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 11, 2024, 19:55Мені тільки шкода, що забанили тебе ні за що.

Якщо тебе, то треба було банити і Мирославу, і шушу, і всіх інших - про 2П я вже мовчу.

Це несправедливо. Мене формально не мали права банити, бо я там не написала жодного слова.  Але для мене це не має практичного значення.

Та пофіг)
Я не переймаюсь)
Все одно останнім часом тільки пару слів вставляв про біженців-- тому що близько знайомий з декількома.
Ну й ще коли відверту брехню пишуть-- не можу не відповісти(
А те що ті бабиська там будуть продовжувати стрибати-- якось насрати з високоі дзвіниці)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 11, 2024, 21:01Та пофіг)
Я не переймаюсь)
Все одно останнім часом тільки пару слів вставляв про біженців-- тому що близько знайомий з декількома.
Ну й ще коли відверту брехню пишуть-- не можу не відповісти(
А те що ті бабиська там будуть продовжувати стрибати-- якось насрати з високоі дзвіниці)

По факту тебе забанили саме тому, що ти за мене заступився :(.

Як за українську жінку, на яку стадо хворих неадекватів виливало лайно, але для них це - другоє.

Вони цього все ще ніяк не зрозуміють, але замутивши і відкривши таку тему, вони зробили собі ще набагато гірше з фандрейзингом.

Тепер всі побачили, що вони витворяють з людьми, які допомагають ЗСУ. Що вони зробили зі мною і з Сергієм.

Причому всі ці обгавкувачі самі нічого не донують, або донують в невеликих масштабах.

А їх брехня про "призи" та повернення донатів - це за гранню :bluet: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну от почалося скавчання:




"Банять волонтерів", ааа!

Вже, бачу, набульбався Алі - у видатного консультанта синапси не працюють, що його "питання" можна задати по імейлу, який буквально кожному стовпі? Або спитати цей імейл у натіві?

Донати волонтерство - не індульгенція (С).

"Волонтер" свідомо на це пішов.

Живіть тепер з цим (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Все ще ніяк не можу заспокоїтись від того, що потвора понаписувала про мене  :smilie9:.



1) Це він купив пластиковий диплом, а я кожне слово своєї роботи написала чесно. Штирить йому моя дисертація і правильно! То тобі не розмір джинсів, яким нібито чоловік (!) міряється із жінкою :smiley14:

2) Пишаюсь своїм шлюбом і своїм чоловіком. А особливо як він мені романтично зробив пропозицію. Тобі так ніколи не жити, обкручений в кущах  :bluet:.

І воно ницо брехало. Мені пофіг на шлюби інших жінок. Але одна дамиця, яка роками знущалась над моєю зовнішністю і хизувалась нібито своєю красою, і яка аж в штани люрить, щоб її взяли заміж, так і залишається співмешканкою.

Якщо жінка не хоче заміж, це одне. Це її вибір. А якщо хоче і роками чекає, а чоловік не бажає дати їй того, що вона так бажає, висновки про її цінність як жінки відповідні. І про це їй навіть 2П сказав.

Якщо вона 17+ років все ще чекає, це і є дефініція "хворої", а "на пігулках" там співмешканець, тому і зойки про уявні чужі оргазми на весь світ :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І тут потвора набрехала і навела наклеп!



Ніколи я не вимагала назвати колготочну нічим. Я подала всі скріни і всі можуть побачити, що М-3 навів на мене наклеп. А для колготочної у мене є свої епітети. Тому що погано вихована, не має базових манер, матюклива, заздріслива і вульгарна.

Нормальна людина не могла б спокійно спати і жити, знаючи, що поступала несправедливо і наробила багато зла іншим. Бачити це як якесь приниження може тільки психічно неадекватний монстр.

А щодо плазування, то він і так плазує. Кожного дня плазує по декілька раз на наш сайтик і вичитує КОЖНЕ СЛОВО :smilie10:.

І це приємно лоскоче моє велике ЕГО  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1139
А ще мене добило, як вони намагаються виставити нашу доброчинність як "психічну хворобу" і "даунізм".

Кацапи роблять все, щоб донори подумали - якщо я зроблю великий донат, значить, я даун?

Цитатаця шизоїдна місяць поки я був у бані і не писав на фупі кожного божого дня згадувала мене

ЦитатаЦе ж не жарти, людина дійсно може бути хворою.

ЦитатаІннана повний неадекват

Цитатаце як с прикладом дауна. Наприклад даун задонував на ЗСУ. Повага йому? Звісно що повага.

ЦитатаБо яка різниця -дає неадекват, прокацапська курва (ну, супер же, за кацапів, а гроші башляє ЗСУ- бінго) чи українець, який душою за Україну, чи вата. Треба усіх,УСІХ, заохочувати, що  і робив Хома.

Я так розумію, що всі ці особи готові відповідати за свої слова і поклястися здоров"ям своїх дітей та внуків (С), що це правда?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.