Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2024, 23:42Це брехня, я не бачила, щоб Кадра погоджувалася донатити туди, де попросив Мастіфо.



Забираю свої слова назад. Пішла перевірила, дійсно, Кадра зробила цю обіцянку:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138746.msg27730377#msg27730377



В такому випадку Кадра дійсно повинна була б задонувати на той лінк, адже відомостей про карту бійця ЗСУ на передовій до цього часу нема.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Не побажає. Мені дуже шкода, але принцип є принцип.



З серпня 2023 року "тварина", "сучара", "психічно хвора", "ТП", "курва задушив би на**й", "В**ка на п**ду каліка", "є***нута", яка "наживалася на війні", "й**нута сука", "луцьке г**вно"не донує ні на що, до чого доторкнулася Єрмачка. Навіть якщо доторкнулися on behalf of Yermachka воїни ЗСУ.

Моя пропозиція заматчити стосувалася сценарію, якщо Кадра донує твоєму знайомому в окопах. Але цей варіант is off the table.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Стару дурепу рве на шмаття - хоче привернути увагу до своєї персони.

Яка  різниця, скільки ти раз перерахувала на ЗСУ по одному євро?

Ти хоч тисячу євро в сукупності перерахувала?

Ні?

А чому ні?

То згинь - тобі до Сергія як до неба рачки!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я цього спитого бабника і ухилянта майже не зачіпаю, але я дуже не люблю брехні :smilie9:.



Того, що це мурло написало, ніколи не було, тому що Трамп гермафоб і тому що досьє "золотий дощ" давно було визнано фейком.

Тому відповім потворі його ж словами: якщо Трамп кацапський агент, то ти здохнеш в муках :smilie9:.



Хоча тут він більше о свайом, дєвічьєм. Проектує свій власний досвід на нормальних людей.

Адже він розказував, що чим більше жінка принижує його і гидує ним, тим більше він її хоче :smilie10:.

А що може бути більшим приниженням, ніж золотий дощ в брудну ротяку чи лайно на кучеряву заточку?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Welcome "home", псевдоСєрджіо :smiley15:.

Ну як набарбадосився?

"Відпочив"?  :lol:  :lol:  :lol:

Добре, що вже не ховаєшся за анонімайзером і чесно заходиш, ЛОЛ!

Не треба соромитися того, що ти любиш читати наш ресурс - ми це цінуємо :smiley24:.

І не треба соромитися тут дописувати, if you know what I mean :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#985
Мерзотне укробидло з пенісами (чоловіками цих істот не назвеш, та і пеніси там суто номінально) брудно ображає жінок (хоча в самих в ліжку 70+ бабусі за фактом):







А якщо неструнка чи повна жінка в ЗСУ і обороняє батьківщину, поки ви, так звані чоловіки, ховаєтесь за її великою дупою широкою спиною?




Га?

В глаза сматрєть, падли! Таких, як ви, треба випилювати безжально, щоб і духу вашого не було.

Бо ви - частина системних проблем цієї країни :smilie9:.

І я не про чоловічий шовінізм, а про відсутність честі, совісті, порядності і достоїнства  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 05, 2024, 21:18

Дарую Альоні ідею для репчика:

Скво, май чи не май до шиї ноги
Але краще не май розлогі роги :super:

:smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 05, 2024, 21:18І я не про чоловічий шовінізм, а про відсутність честі, совісті, порядності і достоїнства  :smilie9:.

До речі, зайшла в ютуб і там практично всі коментарі зі всього світу дуже позитивні (хоча співачки трохи партачили спів суто акустично) і дають максимальну кількість балів за цю пісню.

Про Альону пишуть, що вона надихає жінок та дівчат.



І щось я не побачила коментарів про "жиробасів" та "корів", крім як від укробидла на укрофорумах :smiley23:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 05, 2024, 17:05Welcome "home", псевдоСєрджіо :smiley15:.

Ну як набарбадосився?

"Відпочив"?  :lol:  :lol:  :lol:

Добре, що вже не ховаєшся за анонімайзером і чесно заходиш, ЛОЛ!

Не треба соромитися того, що ти любиш читати наш ресурс - ми це цінуємо :smiley24:.

І не треба соромитися тут дописувати, if you know what I mean :laugh:.
Якщо дописувати з мобільного телефону, то буде завжди показувати IP країни оператора, в любій точці земної кулі.

Пам'ятаєш, я перебуваючи в Хорватії, раз мав IP хорватське, а раз польське.

От саме польське це було з мобільного телефону з польською карточкою в роумінгу.

Тому, не факт, що повернувся.

В роумінгу можна бути в любій точці земної кулі, а IP завжди буде то саме.

Wednesday

#989
Цитата: білий хорват від Лютий 06, 2024, 07:25Якщо дописувати з мобільного телефону, то буде завжди показувати IP країни оператора, в любій точці земної кулі.

Пам'ятаєш, я перебуваючи в Хорватії, раз мав IP хорватське, а раз польське.

От саме польське це було з мобільного телефону з польською карточкою в роумінгу.

Тому, не факт, що повернувся.

В роумінгу можна бути в любій точці земної кулі, а IP завжди буде то саме.

Це не той випадок.

Він минулого року був в Європі, здається, і це правило не виконувалось.

І коли він подорожує в інші місця ЮК, айпішка теж змінюється.

ПС. Мені в принципі все одно, чи він подорожував чи ні, просто нащо брехати? Примітивні розваги, як на мене, але чого чекати від 40-річного тодлера? це ж було уже (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

#990
Цитата: Wednesday від Лютий 06, 2024, 07:29Це не той випадок.

Він минулого року був в Європі, здається, і це правило не виконувалось.

І коли він подорожує в інші місця ЮК, айпішка теж змінюється.
Може йому грошей на роумінг шкода?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 06, 2024, 07:29ПС. Мені в принципі все одно, чи він подорожував чи ні, просто нащо брехати? Примітивні розваги, як на мене, але чого чекати від 40-річного тодлера? це ж було уже (С).
Це як гра в котка і мишку.
Tom і Jerry

Злапай мене, якщо зможеш ©

:smilie1:

Wednesday

О Боже :facepalm:. Копитне видибало на Єрмачку після what looks like довготривалий запій :bluet:. А так було спокійно, культурно останніми тижнями, коли лайно повичищали трохи :smilie2: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЛОЛ! Форумні любителі комунізму, Обами та прутня в дупі - ниці жалюгідні ніщєброди.



За фактом умовні трампісти виявилися найбільшими патріотами України, задонувавши тисячі доларів на ту ж 54-у. Всі перелічені - задонували 0 цілих 0 десятих. Ніколи не забуду, як "волонтери" просили їх задонувати хоч "ван долар", але вони довго і бридко відмазувалися і так нічого і не задонували.

Це дуже типово для демів і ліваків. Гроші мають йти тільки і виключно з чужих кишень.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В Газі вбито більше 30 тисяч мирних жителів, половина з яких підлітки, маленькі діти та немовлята.

Їх вбивство та винищення продовжується кожного дня. Там відбувається буквальний геноцид. Але ви не тільки їм не співчуваєте, а ще і знущаєтесь із їх страждань, порівнюючи невинних людей із терористами та тваринами, дегуманізуючи їх.

І багато з тих киян, хто зараз вимагають співчуття до себе, віртуально топтались по розчавлених і скривавлених тільцях новонароджених у Газі і не тільки. Я це запам"ятала.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я не знайома детально з творчістю ніка pavelv, крім деяких окремих епізодів.

І дуже довго не могла зрозуміти, чи він 1) троль міжгалактичного рівня, чи просто 2) інтелектуально та психічно challenged individual.

Але останнім часом я зрозуміла, що це останнє. Бо висновки, як він писав, що в 2022 Росія розпадеться, неможливі у інтелектуальної людини, а тролити на таку тему може тільки неадекват.

Тобто за фактом pavelv - інвалід :smilie2: .

А хто здатний знущатися над таким? Знущатися над м"яко кажучи, диваком, людиною, поведінка якої корелює з поведінкою високофункціональної людини з синдромом Дауна?

Ясно хто - покидьки  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#996
От нащо розбанили це нещастя? :smilie2:

Він не бот в плані, що не проплачений, але бот в плані, що несе селеві потоки лайна тупої маячні, не особливо обтяженої навіть розділовими знаками :smilie9:.


І забиває вигрібними нечистотами своєї тупості будь-які зародки інтелектуального дискурсу  :Sho_za:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Кажуть, що в критичних ситуаціях і під стресом проявляється справжне обличчя людини.



А цей пан не думає, що Анатоль може його і пережити?

Як казала одна дамиця, життя бентежне.

Може, у череві Жменя вже 3 чи 4 стадія безсимптомна, а він і не в курсі. Такого зараз - дофіга.

В кожному з нас є ракові клітини, а якщо ти вакцинований чи бустернутий, твої шанси зростають в рази.

Так що не треба тішитись чужими пухлинами і радіти, що хтось скоро помре. Бо цей "хтось" може бути вами.

:smilie9:  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Україна - земля тупого, дрімучого, неосвіченого, дегенерованого у всіх відношеннях БИДЛА :smilie9:.



Яка ще нафіг рачиця?

Саркома - один із типів раку, як і карцинома.

Карцинома походить із клітин, які вистилають поверхні вашого тіла та поза ним, наприклад шкіру та інші органи. Це 80% усіх діагнозів раку.

Саркома походить із клітин кісток, нервів, м'яких тканин та сполучних тканин. Це 1% випадків раку у дорослих і 15% випадків раку у дітей.

Саркоми дійсно дуже агресивні, але агресивність раку в цілому залежить не від того, саркома це чи ні, а від його градації та класифікації. З деякими видами раку люди живуть роками і це як хронічна хвороба.

Не слухайте безграмотне укробидло, читайте WebMD!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#999
Піпець. Прокинулася, а там :facepalm:.

Зроблю лише один скріншотик і виключно для того, щоб всі бачили, хто за ким бігає і хто мріє про чий великий і товстий (мій, звісно, бо у опонента такого катма :laugh:).



Я псевдоСерджіо взагалі після його "повернення" ні разу не згадала і не зачіпала. Але ж в нього - інша ситуація :smilie10:.

Від творців "It's a Sin" (бугага! (С)):



Для нього нема гіршої кари, ніж коли я про нього не згадую :facepalm1:. Ось таким чином і нагадує про себе  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.