Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#960
Ну, тепер ми знаємо, з кого ШЛ "змоделював" свою фейкову персону "штунди-дальнобійника з Ліверпуля" під ніком Сєрджіо.

Цей чувак теж водій і мав справу з ШЛ по покупці траків і передачі гуманітарки.



Цікаво, Саме Так в курсі про "Сєрджіо"?

Піпець! З одного боку, в мене немає слів, а з другого, знаючи ШЛ і його патерни поведінки, я навіть не здивована.

Задам лише одне питання. Якщо він брехав по Сєрджіо після того, як йому в очі задали питання, він це чи не він, то яка ціна будь-яким іншим його твердженням з будь-яких інших питань?

Наприклад, по ціні траків?

Адже неможливо формально перевірити, в яких випадках він говорив правду, а в яких "крутив баранку бублика" по вухах людям.

Які звикли мати справу з чесними і порядними індивідами і довіряти їм на слово.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Я також помітила, що на відомих форумах значно поменшало юзерів, що логіняться і пишуть. Навіть на Єрмачці раніше було вдвічі чи втричі більше народу, а останніми тижнями набагато менше.

Видно, людям не до форумів з усіма останніми новинами і постійним негативом. І багато попереходило у Телеграм.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Лютий 01, 2024, 00:35Ну, тепер ми знаємо, з кого ШЛ "змоделював" свою фейкову персону "штунди-дальнобійника з Ліверпуля" під ніком Сєрджіо.

Цей чувак теж водій і мав справу з ШЛ по покупці траків і передачі гуманітарки.



Цікаво, Саме Так в курсі про "Сєрджіо"?

Піпець! З одного боку, в мене немає слів, а з другого, знаючи ШЛ і його патерни поведінки, я навіть не здивована.

Задам лише одне питання. Якщо він брехав по Сєрджіо після того, як йому в очі задали питання, він це чи не він, то яка ціна будь-яким іншим його твердженням з будь-яких інших питань?

Наприклад, по ціні траків?

Адже неможливо формально перевірити, в яких випадках він говорив правду, а в яких "крутив баранку бублика" по вухах людям.

Які звикли мати справу з чесними і порядними індивідами і довіряти їм на слово.
Повний Барбадос

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 01, 2024, 07:19Повний Барбадос

Щось з ним відбувається незрозуміле і вже давно :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаЦей чувак теж водій і мав справу з ШЛ по покупці траків і передачі гуманітарки.
Цікаво, що за негативний досвід в нього був з цими волонтерами?

Що там сталося?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Лютий 01, 2024, 10:33Цікаво, що за негативний досвід в нього був з цими волонтерами?

Що там сталося?

Ну, можливо, ШЛ запозичив деякі риси не тільки в одного Саме Так.

Я пам"ятаю, там була одна історія, як перевізник, якого ШЛ певний час використовував для пересилання в Україну різних ніштяків, різко підняв ціни і ШЛ шукав іншого. Треба буде переглянути ті пости, це міг бути і не Саме Так.

Я пам"ятаю, що Саме Так донував на траки чи ще на щось і ніби досить щедро.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, це галіма маніпуляція. Тільки Шарик та ЮАР забанені з політичних міркувань, а решта - за булінг і непотребності, і правильно.



Та і з ЮАР такий волонтер, як з Єрмака державний діяч. Одна гаряча пара і віддане у безплатне користування ачко (як компонент "волонтерства").
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#967
І які ж у нас проблеми та погляди на світ, крім проукраїнських? Щодо модерації, то ніхто не забанений, навіть різні медведилки  :pooh_lol:.



На піквіку, там, де Шану, одні любителі Демократичної партії США і Байдена, який потопив Україну в крові.

На СУПі навіть сам модер Юкі писати не хоче  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну скільки можна тягати цей недолугий фейк?

Саусблуд був старий дядько, давно на пенсії. Ну який нафіг "пост"?? :Sho_za:



Я це ще тут написала :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 31, 2024, 05:49Сергій підсумував на Єрмачці, а я підсумую тут.

Детрактори Сергія стверджували, що він і його контент не потрібні на Єрмачці, і адвокатували за його забан.

А за фактом виходить, що він та його контент якраз потрібні та бажані з точки зору власників ресурсу, а ось якраз його детракторів - НІ! NO! NEIN! НЬЄТ!

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

За фактом - з точки зору адміністрації Єрмачки -  ці юзери і їх контент непотрібні (поки тимчасово, але більшість з них в бані регулярно):

1) 2П - у бані
2) ШЛ - у бані
3) Медведило - у бані
4) Медвед - у бані
5) тидищ - у бані
6) Бандерівець - у бані
7) Але - у бані
8) Гео - у бані

Ці юзери зникли або під шконкою:

9) Кароффка
10) Мирослава
11) дмхз
12) шуша
13) Асті
14) Моллі П
15) alex_kyiv
16) brolisviking
17) Serg A (aka MG42)
18) клейнод
19) Златадобра
20) mar


Ще одного учасника "альянсу" випиляли - правда, за "політичними" мотивами  :facepalm1:.



А в чому, власне, "фейки" про Драгон Капітал? Були перепощені лінки на мейнстрім-медіа - це вони фейки поширювали? І що там було фейком?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday



В смислє що їй заважає? Я зрозуміла, що Сергій їй повідомив, що коодинат його знайомого поки нема і що вона вільна пересилати гроші куди захоче.

За її словами, вона це вже зробила. Які претензії?

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ти що, реально хочеш їхнього повернення? Єрмачка без цих чорномордих хоча б стала наполовину читабельною (в плані інтелекту там читати нічого, але хоча би бруду поменшало). Вилучити Але і 2П - і ШЛ сидить тихесенько сам по собі.

Я коли не бачу їх ніки, то практично забуваю про їх існування. А так маячать перед очима як чиряки на немитій дупі  :bluet:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, за легендою, псевдоСєрджіо (він же ШЛ, він же Хома Л. на Єрмачці) - у відпустці :beach:.

Тому він не залогіниться до кінця, поки не "повернеться".



Тому що якщо він залогіниться під своєю айпішкою чи тором, значить, він збрехав про "Барбадос".

А якщо залогіниться з умовно барбадоського айпі, то "похизується" перед єрмачківцями, як повіз свою безцінну дупу на курорти під час війни, витрачаючи тисячі доларів на себе коханого, тоді як його подруга по "волонтерству" карячиться за кожну гривню і малоімущі українці відривають від себе останнє на ЗСУ :smilie9:.

Який "патріотичний" Catch-22 :Prapor2:!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2024, 19:01Ну, за легендою, псевдоСєрджіо (він же ШЛ, він же Хома Л. на Єрмачці) - у відпустці :beach:.

Тому він не залогіниться до кінця, поки не "повернеться".



Тому що якщо він залогіниться під своєю айпішкою чи тором, значить, він збрехав про "Барбадос".

А якщо залогіниться з умовно барбадоського айпі, то "похизується" перед єрмачківцями, як повіз свою безцінну дупу на курорти під час війни, витрачаючи тисячі доларів на себе коханого, тоді як його подруга по "волонтерству" карячиться за кожну гривню і малоімущі українці відривають від себе останнє на ЗСУ :smilie9:.

Який "патріотичний" Catch-22 :Prapor2:!

Я коли роблю великі закупки якісь, або поіздки такі типу у відпустку——завжди намагаюся якусь частину з бюджету викроіти і на ЗСУ.
Тому практично весь мій якийсь недешевий Шопінг——"компенсується" ( так назвемо це) донатами. Наприклад десь в час своєі останньоі відпустки в Турцію——я коли купував путівки——зразу ж виділив і декілька сотень на донати.
Якось без такоі "компенсаціі"——Шмот не приносить задоволення((

Wednesday

#974


А що тут розказувати? Щасливі шлюби, як писав Толстой, всі одинакові.

Коли ти не танцюєш навколо "коханого", недоїдаючи та зашиваючи певні частини тіла, щоб утримати його, а коли танцюють навколо тебе і люблять та цінують тебе такою, як ти є.

Коли до тебе ставляться не як до безплатної прибиральниці, яку роками годують обіцянками одружитися, а купують діамантовий перстень, стають в снігу на коліна і просять твоєї руки. А потім, офіційно, перед усім світом, називають тебе своєю.

Коли ти не плачешся подругам, що твій бойфренд чи чоловік вчергове "забув" про твій др, Валентина чи річницю вашого одруження, а коли про це забуваєш ТИ :gigi:. Але тобі нагадують пучком троянд :give_rose: , подарунками та розвагами і pampering you like a princess.

Коли (і це теж із Толстого) твого чоловіка цікавить колір какашок твого немовляти не менше, ніж це цікавить тебе.

Коли за майже 20 років сімейного життя не було ні разу, щоб тобі не сказали "I love you!" - чи перед сном, чи після ... but we digress 1&.

Коли ти можеш дозволити собі поспати до обіду по вихідних, тому що твій чоловік will take care of everything. Як він takes care of everything не тільки з моменту нашого одруження, а з моменту, коли я його зустріла.

Коли для тебе твій партнер у шлюбі - не просто офіційний коханець і батько твоїх дітей, з яким ти ділиш життя, а твій найкращий друг, людина, якій ти повністю довіряєш, who you look up to, хто для тебе взірець і еталон не тільки чоловіка, а і людини в цілому, з ким не тільки надійно, але цікаво і весело і разом з тим you feel privileged бути поряд з ним.

Так що я цілком розумію жінок, які мають щасливі шлюби, бо мені не треба пояснювати, що це таке.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#975
А ось чого я не розумію, це жінок, в яких настільки здоровенні роги, що я навіть не знаю, як вони пересуваються по своїх крихітних квартирах :smilie10:.

Що рухає такими жінками? Любов? Всепрощення? Ілюзія шлюбу, родини, партнерства, навіть знаючи, що в цих відносинах існуєш лише ти?

Це не любов, а нездорова залежність, коли твій чоловік зраджує тобі роками, а ти миришся з цим.

Коли ти роками робиш вигляд, що не бачиш, як він знову притягся серед ночі додому нажертим, що від нього бридко смердить сумішшю алкоголю і чужих парфумів, що на одязі звисає волосся не того кольору, що у тебе.

Коли твої подруги хихикають і роблять дивні коментарі у тебе за спиною - і ти вже давно в курсі, чому.

Коли тобі знову доводиться ховати очі у венеролога, коли він чи вона виписує тобі черговий рецепт.

Коли ти з ним у ліжку, а в голові - що він вже був у 1001 різних хвойд перед тим, як бути з тобою. І це було вже 1001 раз і що це не зміниться. І тому ти намагаєшся насолодитися хоча б часткою його, тим, що він виділив тобі з сукупності 1001 часток себе, які він роздав і продовжує роздавати чужим жінкам.

Коли ти настільки вимотана, змучена, невпевнена в собі і емоційно випотрошена, що навіть не можеш уявити себе без нього. Тому що думаєш, що більш нікому не потрібна, бо твій власний чоловік не цінує тебе, а що ж казати про інших.

Коли ти роками миришся з цим, заганяючи у найглибші кутки свідомості свої почуття, надії і бажання.

Коли з кожним роком твої очі стають все сумнішими і колись яскравий, чистий їх вогонь згасає. Бо ти розумієш, що витратила своє життя на того, хто не був вартим тебе. Хто насправді ніколи тебе не любив і ніколи тебе не цінував.

Тому що такий шлюб складається практично з однієї людини :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#976
Цитата: Сергій Чернівці від Лютий 03, 2024, 19:11Я коли роблю великі закупки якісь, або поіздки такі типу у відпустку——завжди намагаюся якусь частину з бюджету викроіти і на ЗСУ.
Тому практично весь мій якийсь недешевий Шопінг——"компенсується" ( так назвемо це) донатами. Наприклад десь в час своєі останньоі відпустки в Турцію——я коли купував путівки——зразу ж виділив і декілька сотень на донати.
Якось без такоі "компенсаціі"——Шмот не приносить задоволення((

Так ти себе не порівнюй з ним. Це ж він, скільки я себе пам"ятаю на Єрмачці, чіплявся до вас, і що типу ось він, пуп землі, програміст, який в 40 років не скаче по жердинах, стільки заробляє, що вам і не снилось, ніщєбродам.

І це ж не ви вимагаєте бабло на ЗСУ від інших 24х7, а за фактом витрачаєте на себе коханих, тисячі доларів, щоб прокататися на другий кінець світу на курорт. Ви відпочиваєте бюджетно і не хизуєтесь цим.

Він же спеціально сюди прийшов, щоб цим похвалитись. Так тут нічого особливого нема - це просто питання грошей і не більше. Є такі люди, які вважають себе кращими за інших, бо люблять тягатися по світу і хвалитися цим.

Особисто в мене є гроші на подорожі, але я не люблю літати і мені абсолютно пофіг чужі подорожі і курорти. І те, що він там погрів дупу 10 днів, не зробить його кращим як людину - від себе навіть на Барбадосі не втічеш  :smiley14:.

Просто набридло скавчання про "жердини" і "ван долар" від істот з подвійною мораллю  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це брехня, я не бачила, щоб Кадра погоджувалася донатити туди, де попросив Мастіфо.



Я недавно спитала Сергія, чи він отримав номер картки від свого знайомого, і він сказав, що ні, бо у них змінилися обставини. Тоді я сказала, що він може сказати Кадрі, що вона може донатити куди забажає.

Я не знаю, чи вони спілкувалися на цю тему чи ні, але бачила оцей пост Кадри, з чого зробила висновок, що це питання знято, оскільки вона задонатила.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#978
Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2024, 19:01Ну, за легендою, псевдоСєрджіо (він же ШЛ, він же Хома Л. на Єрмачці) - у відпустці :beach:.

Тому він не залогіниться до кінця, поки не "повернеться".

Тому що якщо він залогіниться під своєю айпішкою чи тором, значить, він збрехав про "Барбадос".

А якщо залогіниться з умовно барбадоського айпі, то "похизується" перед єрмачківцями, як повіз свою безцінну дупу на курорти під час війни, витрачаючи тисячі доларів на себе коханого, тоді як його подруга по "волонтерству" карячиться за кожну гривню і малоімущі українці відривають від себе останнє на ЗСУ :smilie9:.

Який "патріотичний" Catch-22 :Prapor2:!

Коротше, починяла я сьогодні примус з нашим адміном, робила бекап у C-Panel, ну, думаю, раз я вже там, то зайду в статистику відвідувань.

Аж но! (С) Виявляється, що знайома айпішечка відвідала наш бложик вчора вранці! Правда, чи з бодуна, чи спросоння, чи на автоматі, бо пробула тут буквально декілька секунд і щезла - видно, юзер швидко зреагував  :lol:.

Коротше, спалився ШЛ не по дитячому. Спалився знову на черговій брехні. Не був він ні в якому Барбадосі і ніде взагалі не був.

Скажете, а може, він був і повернувся? Ан нєт - він казав, що нібито вилітає в неділю 28 січня на 10 днів. Йому ще там на "Барбадосі" декілька днів сидіти :lol:  :lol:  :lol:.

Боже, яке ж брехливе це клаповухе нещастя :facepalm:. Ну як його після всього цього можна сприймати серйозно? Забрехалося по самі вінця. Все, що він каже, зразу треба ділити на 10 і то не гарантія, що отримаєте правду  :smilie9:.

Так що закінчуй ламати цю комедію, ШЛ, і виповзай вже на Єрмачку. Ти ж копитом б"єш, так тобі цього хочеться, щоб нас знову там обливати лайном. То не стримуйся - кажуть, це погано для здоров"я  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Лютий 03, 2024, 19:55Коли ти можеш дозволити собі поспати до обіду по вихідних, тому що твій чоловік will take care of everything. Як він takes care of everything не тільки з моменту нашого одруження, а з моменту, коли я його зустріла.

Хехе! Так і вийшло сьогодні. Спала до 12 дня  :smilie10:. У нас сніг, чому б і не поспати.

Встаю - на столі стейк просто з духовки :).

Їм стейк, пощу тут :smiley25:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.