Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

По-перше, якої ще секти? Я не брала участі у виборах, а агітувала тоді за Порошенка (а ось медвед на супі поливав його лайном). Це раз.

А по-друге, я не належу до єрмачківської спільноти. Я сторонній спостерігач.




Яка ж брехлива хуцпата скотинка цей медвед - ні честі, ні совісті!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Для того, щоб відволікти від того, що відбувається на фронтах, від крадіжки грошей іноземних платників податків, від грифту на всіх рівнях, від "евакуації" "синачек" призовного віку, від страшної жорсткої реальності.

Це віртуальний "пир во время чумы", the last hurrah, оркестр, що грає на палубі Титаніка (але то були справді мужні люди і їх руки нічого не крали :smilie9: ).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 22, 2024, 20:26ЛОЛ, медведа рве на шмаття, бо я сказала, що Сергій привабливіший за нього  :laugh:.

Манчеро унилого ковра, по-перше, я порядна жінка.

А по-друге, ну що ти можеш знати про курв?

You can't even afford them!  :lol:  :lol:  :lol:
Зато він багато знає про ебонітові волохаті палочки.
:gigi:

білий хорват

#864
Цитата: Wednesday від Січень 23, 2024, 20:42Ой, як невдобно :smilie2:.


А дехто з професійних військових вже як два роки резюме пише.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2024, 01:30Брехня. Можна зареєструватися у будь-який момент.

Брехня. Якщо зареєстрований, на зібрані кошти не треба платити податки, податкова нічого не рахує.

Брехня. Податок треба платити, якщо волонтер незареєстрований.

Брехня. Можна реєструватися будь-кому, коли почалося волонтерство - нерелевантно.

Ні, не так  :smiley23:.
Чотири рази збрехав?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 25, 2024, 08:13Чотири рази збрехав?

Чого тільки не зробиш, щоб виправдати "своїх". Ще й under the influence.

Як казав медвед, суцільні manipulation, gaslighting and triangulation  :laugh:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Чому здалися? Просто донують деінде. Адже отримати гроші донаторів та розпоряджатися ними - це не право, а привілей. Тим більше що тих "волонтерів" розвелося як собак нерізаних.



Напевно, не хочуть мати справи. Тим більше що "волонтерка" сама сказала йти піаритися в іншому місці.



То люди і пішли. Все по чєснаку (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#868
:facepalm:  :Sho_za:

Завжди ж можна в Чехію на декілька місяців, як минулого разу. І нічого - отряд 54-а бригада якось вижила і нє замєтіла патєрі байца "видатної волонтерші" :facepalm1:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що тільки не вигадає істота під ніком медвед, щоб привернути до себе мою увагу  :facepalm:.

Обзивав, називав земляним черв"яком, а ось сьогодні дописався, що я латентна ватниця :smilie10:.

Запам"ятай, волохатий поціновувач котячих 0.99: вимір патріотизму вимірюється у тому числі розміром донатів. Таким чином, я мегапатріотка, а ти практично підтираєш дупу пуйлу. Бо за майже 3 роки війни задонував на ЗСУ теж в районі 0.99 (а може, і менше).

Про етнічну складову можна і не говорити. Я українка із родичами, про яких написано у Вікіпедії по тематиці УПА, а ти - російськомовний манкурт (скоріше всього, гусскій генетично), який поїхав вчитися у кацапській бурсі (голос прєдков?). І як би ти не прикидався otherwise, it shows :facepalm1:.

Sad! (C)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Бачу, медвед з манчіння унилого рудого ковра переключився на інший :Sho_za:.

Ну це цілком зрозуміло - він неодноразово заявляв, що йому подобаються старші жінки і що секс з старшими зайшов йому більше, ніж секс з молодшими :shuffle:.

З медведевої 54-річної точки зору, 70-річна цілком сайдьот як Mother I'd Like to F**ck 1&.


Enjoy, медведка  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2024, 21:15Чому здалися? Просто донують деінде. Адже отримати гроші донаторів та розпоряджатися ними - це не право, а привілей. Тим більше що тих "волонтерів" розвелося як собак нерізаних.



Напевно, не хочуть мати справи. Тим більше що "волонтерка" сама сказала йти піаритися в іншому місці.



То люди і пішли. Все по чєснаку (С).
Пішли "чєсать чувство собствєнного достоєнства в другоє мєсто".

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2024, 23:24:facepalm:  :Sho_za:

Завжди ж можна в Чехію на декілька місяців, як минулого разу. І нічого - отряд 54-а бригада якось вижила і нє замєтіла патєрі байца "видатної волонтерші" :facepalm1:.




До Котойоба?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 25, 2024, 23:30Що тільки не вигадає істота під ніком медвед, щоб привернути до себе мою увагу  :facepalm:.

Обзивав, називав земляним черв"яком, а ось сьогодні дописався, що я латентна ватниця :smilie10:.

Запам"ятай, волохатий поціновувач котячих 0.99: вимір патріотизму вимірюється у тому числі розміром донатів. Таким чином, я мегапатріотка, а ти практично підтираєш дупу пуйлу. Бо за майже 3 роки війни задонував на ЗСУ теж в районі 0.99 (а може, і менше).

Про етнічну складову можна і не говорити. Я українка із родичами, про яких написано у Вікіпедії по тематиці УПА, а ти - російськомовний манкурт (скоріше всього, гусскій генетично), який поїхав вчитися у кацапській бурсі (голос прєдков?). І як би ти не прикидався otherwise, it shows :facepalm1:.

Sad! (C)
Зато скільки він патріотичних резюме понависилав!

Це що, не рахується?

білий хорват

ЦитатаЗ медведевої 54-річної точки зору, 70-річна цілком сайдьот як Mother I'd Like to F**ck 1&.
:lol:  :lol:  :lol:

А як же ебонітова палочка Тімафєя?

Wednesday

#875
Цитата: білий хорват від Січень 26, 2024, 07:32До Котойоба?

Так, десь у темі про волонтерський спіноф я робила аналіз, як після початку вторгнення "волонтерка" буквально кинула катят, пусть, як вона каже, ХХХться как хатят, і звалила в Чехію. І сиділа там десь до травня чи червня.

Тому я не можу спокійно читати, як вона робить із себе пуп землі, без якого 54-та просто вимре (але ж в найтяжчі місяці якось обійшлося без її "послуг"). Як вона пише - "я же всєх нє магу абнять" (а що, хтось просився у ті обійми з ароматом мухоморної настойки? питання риторичне) :facepalm1:. Бо якби не гроші ІНШИХ людей, те "волонтерство" б закінчилось дуже швидко.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#876
Цитата: білий хорват від Січень 26, 2024, 07:35Зато скільки він патріотичних резюме понависилав!

Це що, не рахується?

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Там на Єрмачці ще один такий же "патріот", ТС - той ухилянт "моніторить посади в ЗСУ" вже третій рік з Польщі  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 26, 2024, 07:37:lol:  :lol:  :lol:

А як же ебонітова палочка Тімафєя?

Ну, може у ВІЗО є своя "паличка-виручалочка", як співала куївська укрохвойда Наташка Корольова?

If you know what I mean??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Ну, тут напевно все з розрахунку.

На молодих в нього грошей нема, а 70-річні бабусі спонсорують його.

Ще й нахаляву пива налиють.

Котойоб - пльзеньський жиголо!

:lol:

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 26, 2024, 07:50Ну, може у ВІЗО є своя "паличка-виручалочка", як співала куївська укрохвойда Наташка Корольова?

If you know what I mean??
Ні, я думаю, він на пам'ять по Тімофєю відрізав і залишив собі ебонітову палочку Тімофєя.

Коли бракує грошей на оплату за електроенергію, він дістає її з морозильника і своїми зморщеними губками добуває струм.