Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Сергій, уточни, коли закінчується парі по українському часу.

І уточни, що гроші повинні йти суто і конкретно від учасників - а не так, що умовний Слав перекинув на умовного медведа.

Правда, це буде прослідкувати неможливо.

На порядність "волонтерів", які брехали про "корпорацію", в цьому плані розраховувати не можна.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ніщєброд Джінкс знову приліз в тему про донати :facepalm:.

Нагадую, він у свій час сказав мені забратися із "своїми копійками" і донатити "поза фупом".

І я його послухала  :lol:  :lol:  :lol:.



А тепер волонтери смокчуть ХХХ і скавчать - подайтє! Іноді заходжу в ту темку, і крім "видатної волонтерші", бачу єдиного гостя - moi  :laugh:.

Бугага! (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, парі можна закривати.

Ніщєбродіна Мирослава ганебно злилась, а значить, за умовами парі, воно не може бути виконане бай дефолт.

Медвед, напевно, бухає від радості, що не треба викладати 10К  :laugh:.

Бандерівець з лондонцями проходять на три веселі літери - їх пропозиція не відповідає умовам парі.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тепер ви зрозуміли, чому стара с**ка не хотіла, щоб я розповідала про свої донати?

Тому що ні вона, ні її донька ні на що подібне не здатні. А вона ще і брехала, ніби я все вигадала :facepalm1:.

Але проти факту 20К не попреш :laugh:.

Зганьбилася - ВІЗОТМ навіть 1 євро викласти зажала. А на курорти під час війни гроші є :smilie9:.

Тьху, яка ница істота  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Без ексель-таблиць - це голослівні слова, стара відьмо.

Ти навіть 1 євро публічно не здатна задонатити, бо ніщєбродіна, яка живе за рахунок доньки (я сподіваюсь, що вона не отримує жодного євро соціалу).

І твої "донати" існують лише в твой хворій голові.

Давай докази, or it did not happen!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хто-небудь пояснить спитому чму, що його "умови" не відповідають парі?

Чи бухають не тільки у Львові, а і в Лондоні?

Що, можливо, в чомусь пояснює статус кво.

А как дисал. "Я не п"ю, я не п"ю".

Але, може, дійсно не п"є, а нюхає :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Тепер зрозуміло про 10К медведа.

Він міг би це бабло не пересилати взагалі - вони між собою домовилися і думали розвести Сергія на 20К євро  :facepalm1:.

Ці люди настільки непорядні, що натіві могла б збрехати, типу вони отримали донат, а насправді б нічого не було і Сергій би вислав свої гроші.

Сергій, якщо будуть донати, то хай дає скріни, де є дата транзакції та сума. Як це роблю я.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій, наступного разу, коли пропонуватимеш парі, не вибирай цих "волонтерів".

Це нечесні, непорядні люди. Бандерівець просто нажерся в зюзю і вивалив їх "план".

Так само, як він вивалив, що білоколготочна відправила свого "синачку" в США подалі від призову. Нехай сини Люстрації та Гео голови кладуть, а не він. Чи брат Бандерівця. Чи сам Бандерівець, якщо аватара взагалі куди-небудь візьмуть :facepalm1:.

Алкашня така алкашня :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Піпець, як відьму через 1 євро ковбасить!

Воістину, дехто краще вдавиться, аніж задонатить на ЗСУ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Боже, які ниці дегенерати :facepalm:. В людей реально нема ні честі, ні совісті, ні навіть самоповаги.

Якщо в Сергія ще були якісь сумніви щодо якшання з цими виродками, то, сподіваюсь, вони вже зникли остаточно. Як би вони не скакали і як би не позиціонувалися, сьогодні дно пробито остаточно (хоча для мене це було декілька місяців назад) :smilie10:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#490
Але ж це статус кво. Просто так тихенько ніхто донатити не хоче цим "волонтерам". Натіві карячиться і так, і сяк, і перетак, але грошей - катма.



Був шанс зібрати гонорово, як це було раніше. Але тоді грали гонорові учасники типу Сергія і Хорвата.

Зараз там один Сергій, а решта - дешевки та лайно, в яких нема навіть не те що мінімальних сум, а мінімальної самоповаги. Включаючи лайноволонтерів, в яких нема честі і гідності грати чесно і за правилами :bluet: . І які навіть не соромляться багато раз повторити, що мали намір обдурити Сергія :facepalm1:.

Не тратьте, куме, сили.

Не треба грати гонорово з негоноровими людьми.

Не варто тягти їх за вуха з лайна на свій рівень.

Quae sunt Caesaris Caesari et quae sunt Dei Deo.

А лайну - лайно :smiley14:.


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 23:00І дурепа вчергове shoot herself in the foot :facepalm1:.



Вона сама не здатна ніфіга зібрати, а тут була легка і дотепна можливість зібрати тисячі євро, а вона своїма руками знищила цю можливість :Sho_za: .

Сергій, ну ти розумієш, що їм - саме їм - не варто допомагати?

Це просто, прости Господи, тупі невиправні ідіоти і люди з низькою самооцінкою, які постійно комплексують і від цього постійно програють :facepalm1:.
:smiley24: мене щоразу шокує Сергієва фраза що він довіряє тій мерзенній істоті :facepalm:

Wednesday

Не бреши, умнік. Те, що ти сам сіра миша і нікому не цікавий, крім медведа, не означає, що можна газлайтити і не помічати фактів :smilie9:.



Навскидку: павлов, сергійСв, алєжка, фантамаз, хорват, сергій, я, авіатор, кадра, ще купа ніків на дурдомі.

Насправді булить лише купка неадекватів-любителів RU-cum на чолі з фсбешною кацапурою. Решті пофіг. Та і нема на єрмачці тисяч юзерів. Є декілька десятків активних дописувачів 50+ і геріатриків, а "тисячі читачів" - то боти і кролери.

Але скоро всьому цьому scum прийде законний і довгоочікуваний триндець  :smiley24:.

І в цьому буде велика вселенська справедливість 1& .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитатана форумі най-патріотичних патріотів

Так, на нашому форумі порядні люди, як Сергій, Хорват та Кадра, поважаються та святкуються кожного дня. Як і донатори та меценати ЗСУ.

В нас - конкретні результати.

А у вас - ніщєбродство, дешевий хайп, лайножерство, кацапський мір і величезна, бегемотячих розмірів, ГАНЬБА!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 01:23Тепер зрозуміло про 10К медведа.

Він міг би це бабло не пересилати взагалі - вони між собою домовилися і думали розвести Сергія на 20К євро  :facepalm1:.

Ці люди настільки непорядні, що натіві могла б збрехати, типу вони отримали донат, а насправді б нічого не було і Сергій би вислав свої гроші.

Сергій, якщо будуть донати, то хай дає скріни, де є дата транзакції та сума. Як це роблю я.
:good: От про що я багато разів наголошувала -
з аморальними аферистами не можна мати жодних справ
бо у них на меті одне - як когось нажухати,
і у них лише під це заточений мозок.
А "добрі справи" то лише ширма для їхніх афер.

Wednesday

#495
Особисто я після цих слів цю худобину навіть не помічатиму, навіть якщо вона сюди вчергове приповзе із своїми п"яними сльозливими "подяками", від яких мене завжди нудило  :bluet:.

В нього самого донька і брат в ЗСУ. Він не боїться кармічного бумерангу писати таке іншим, ні у чому не винним людям?

Яка ж бридка спита скотина!



І коли ж нарешті цю потвору пошлють в бан за його дружками за той же тупий флуд картинками??

Якщо не за перманентний мат, образи і п"яну риганину буквально КОЖНОГО БОЖОГО ДНЯ??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 15, 2024, 02:51:good: От про що я багато разів наголошувала -
з аморальними аферистами не можна мати жодних справ
бо у них на меті одне - як когось нажухати,
і у них лише під це заточений мозок.
А "добрі справи" то лише ширма для їхніх афер.

Я не розумію реально, нащо вони постійно роблять собі тільки гірше оцим брудом?

Чи насправді для них важливо зібрати кошти на ЗСУ?

Мені здається, їм важливіше звести рахунки з Сергієм :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 15, 2024, 02:43:smiley24: мене щоразу шокує Сергієва фраза що він довіряє тій мерзенній істоті :facepalm:

Просто він порядна людина і довіряє імпліцитно, як я у свій час.

Нормальні люди так роблять завжди, поки не отримають фактаж зворотнього.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 15, 2024, 02:57Я не розумію реально, нащо вони постійно роблять собі тільки гірше оцим брудом?

Чи насправді для них важливо зібрати кошти на ЗСУ?

Мені здається, їм важливіше звести рахунки з Сергієм :smilie9:.
Вони інакше не можуть бо мають гниле нутро

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 15, 2024, 03:00Вони інакше не можуть бо мають гниле нутро

Просто дико заздрять йому. Якби це була просто якась неповага, вони б його не помічали, як не помічають і не зачіпають багатьох worthless losers на Єрмачці.

Але оскільки він не лузер, а віннер, і в нього є те, чого нема в них - любов і повага нормальних високоякісних людей, ось вони і казяться, намагаються знищити, намагаються принизити його в очах інших.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.