Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 05:05А там майже нема українців. Більшість там - звичайні совки та ті, кого називають манкуртами.

Я зустріла більше українців в Канаді, ніж на тому форумі.
для мене неважливо українці чи узбеки,
головне аби були людьми і поводились по-людськи.
тим більше що це нереально - точно визначити
національність, та і я не розумію яке це має значення.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 05:24Може, в інших регіонах по-іншому. У нас саме на Щедрий вечір 12 страв, а в деяких регіонах на Святий.

В нас на Святий вечір і перед Водохрищем - пісні справи і ніякого алкоголю, а сьогодні можна м"ясні і алкоголь.

А 12 страв можна набрати, наприклад, через декілька сортів ковбаси :).
Не розумію навіщо натягувати ту кількість,
не люблю безглуздих речей.
Те саме стосується пісних страв -
це важливо для тих хто витримує піст,
а ми ніколи цього не намагались робити,
тому ходити на Пасху освячувати ковбаси
вважаю лукавством бо я впевнена що
крім релігійних фанатів яких одиниці на мільйон,
ніхто не витримував піст щодо їжі.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 05:30Хотіла. З людиною, яка займається булінгом, не покаялась і на практиці не показала, що змінилась, дружба і взагалі конструктивні відносини неможливі.
повністю згодна з такою твоєю позицією,
і про це я тут писала рік тому
що неможливо нам зі своїми антиподами бути в дружніх стосунках
бо вони нас ненавидять і намагаються облити брудом,
принизити і жерти морально.
А ми звісно на таке не погодимося і будемо захищатися,
протестувати і обурюватися, а це вже боротьба а не дружба.

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 05:30По відношенню до нього я теж була не свята і по-різному знущалась з нього, але я ніколи не булила його, не лізла в його реальне життя і не шантажувала викладенням адрес і школ дітей - цього я йому ніколи не пробачу, як і участі у форумі Z. Навіть якщо він брав мене на понт, такі речі абсолютно неприпустимі.
правильно, ти не булила і не переходила межі,
ти захищалася і гідно відповідала на булінг,
а це не гріх а необхідність,
тому не варто себе визнавати в чомусь винною.

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 05:30Я і не згадую. Але сьогоднішній випадок, безумовно, тригернув.
та прикольно у ліпєцкого ус отклєїлса :lol:

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 05:31для мене неважливо українці чи узбеки,
головне аби були людьми і поводились по-людськи.
тим більше що це нереально - точно визначити
національність, та і я не розумію яке це має значення.

Я маю на увазі, що фейкові українці не мають морального права попрікати когось походом в російський ресторан.

Це якби професійна хвойда повчала когось цноті.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 05:35Не розумію навіщо натягувати ту кількість,
не люблю безглуздих речей.
Те саме стосується пісних страв -
це важливо для тих хто витримує піст,
а ми ніколи цього не намагались робити,
тому ходити на Пасху освячувати ковбаси
вважаю лукавством бо я впевнена що
крім релігійних фанатів яких одиниці на мільйон,
ніхто не витримував піст щодо їжі.

Такі українські національні традиції. Сподіваюсь, Ви не хочете сказати, що не поважаєте їх, навіть якщо самі їх не практикуєте?

Мільйони людей по всьому світу дотримуються посту, і не тільки християни. І ще ніхто від цього не помер. Тим більше що піст може означати не їсти м"ясо два дні на тиждень - замість можна їсти рибу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 05:45Я маю на увазі, що фейкові українці не мають морального права попрікати когось походом в російський ресторан.

Це якби професійна хвойда повчала когось цноті.
а як визначити - фейкові українці чи справжні?
І навіщо це визначати?

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 05:47Такі українські національні традиції. Сподіваюсь, Ви не хочете сказати, що не поважаєте їх, навіть якщо самі їх не практикуєте?
Традиції поважаю якщо вважаю їх доцільними,
а якщо вони виглядають безглуздими то мені то нецікаво.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 05:47Мільйони людей по всьому світу дотримуються посту, і не тільки християни. І ще ніхто від цього не помер. Тим більше що піст може означати не їсти м"ясо два дні на тиждень - замість можна їсти рибу.
Це теж для мене виглядає безглуздо,
я не розумію для чого так обмежувати себе і родину.
Якщо людині потрібна відповідна дієта
для схудення чи через хворобу
то певні обмеження в харчуванні то порятунок,
а просто чудити бо хтось так вирішив то несерйозно.
Тим більше що колись я посилено шукала
правильний храм де керує священник від Бога,
запитувала у одного батюшки про піст,
він відповів що не варто розуміти це буквально,
просто в цей період відмовитись від "ізлішеств" -
застілля з жирними стравами та алкоголем,
гульбищ і оргій з голосними музиками, реготом і матюками.
Але якщо людина наприклад хвора на діабет
то він дозволить їсти м"ясо щодня
бо наприклад я рибу не можу їсти часто,
молока можу не вживати місяцями,
а без м"яса не можу витримати одного дня.

Wednesday

#408
Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 05:44та прикольно у ліпєцкого ус отклєїлса :lol:

Ну, це ще поки не 100-відсотково точно відомо.

Хоча мені абсолютно все одно - просто ржачно, якщо це правда  :facepalm1:.

3 клас, середня школа :facepalm:.

Та там на Єрмачці всі такі.

Ось я сьогодні почитала їх в темі про біженців. Це ж жерсть!

По-перше, добряча частина з них - в стільку п"яні.

Бандерівця коментувати нема сенсу, всі все бачать і розуміють.

Вовчик має серйозні проблеми з алкоголем. Коли він бухне, він пише жахливі речі і поводить себе як остання свиня. Він щось там з себе корчить, але насправді страждає, бо живе в США якщо не на соціальному дні, то недалеко від нього. В Україні він був лікарем, трахав все, що рухається, бо погано виховані дешеві жінки йому це дозволяли. За його словами, жінка об"їздила пів-світу. Ми спитали, за які гроші, адже на платню лікаря це неможливо. На що він промовчав, але ми ж розуміємо, що він і вона, напевно, брали хабарі, інакше вистачить лише на маршрутку до аеропорту :facepalm1:.

А в США він живе в депресивному Детройті у жахливій собачій будці з видом на парковку  :facepalm1:, в старих, засалених, повних пилюки апартаментах із зеленими чи рожевими килимами, не ремонтованих 30 років. Працює десь на заводі. Жінка теж працює не за фахом, бо її диплом в США не визнається.

Ось і співає сумних пісень, як в Америці все погано. Насправді погано лише в нього.

Ще й боягуз - на футбол в Європушку він змотався, а в Україну носа боявся показати, щоб не загребли на передок.

Але - напівкацап, перша жінка кацапка, кинула його (це ж яким треба бути непотребом, щоб навіть кацапка кинула!), за легендою адвокат, але з форуму не вилазить, постить навіть серед ночі.

Адвокати, які працюють - одні із найзайнятіших професій, на таке у них просто нема часу. Видно, його погнали з роботи і вже давно.

Медвед ... тут теж без коментарів.

Решта отої швалі - всілякі соросячі олександри, бі, шніперсорни, ще якась фігня.

Напівграмотні, погано освічені, погано виховані, бидлуваті. Давно облисілі і зношені. Тільки українські чоловіки в 30 здатні виглядати на 50, а в 50 - на 80 - далі порівнювати нема сенсу, бо до 80 з українських чоловіків мало хто доживає (core organs давно вбиті алкоголем, палінням, венеричними захворюваннями і стресом).

І оце людське, реально нікому не потрібне, крім їх родин (у кого вони є) сміття дозволяє собі грубо ображати інших людей, жінок?

Ну, по-перше, таким можуть займатися тільки повні неадеквати або бидло типу бомжів під мостом.

По-друге, в кращому випадку вони самі звичайної зовнішності, а в гіршому - звичайне зношене укробидло (див. коментарі вище). Реально привабливі жінки і чоловіки зустрічаються рідко.

А по-третє, можу побитися об заклад, що їх жінки виглядають не краще і багатьох я бачила. Звичайні люди, моделей серед них нема. Хай покажуть фотки своїх мам, сестер, бабусь - а ми поржемо!

І що роблять нормальні люди серед цього лайна? Питання риторичне.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 05:48а як визначити - фейкові українці чи справжні?
І навіщо це визначати?

Чому визначати? Я зразу їх розпізнаю. Я вже писала, що таке етнічний українець, повторятися не буду.

Для когось це має значення, для когось ні.

І це нормально.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Просто я надивилась на тих хто дуже пильно
дотримується тих вигаданих іншими людьми безглуздих традицій,
і в той же час іде на форуми і нахабно та підло жере людей,
і я не хочу бути схожою на таких аморалів,
тому роблю навпаки - традиції аналізую на свій розсуд,
але не дозволяю собі порушувати чужі права,
знущатися з когось, цькувати чи оббріхувати,
принципово не чіпаю чужих дітей чи батьків і тд.
Я впевнена що друге значно важливіше ніж перше.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 06:06Чому визначати? Я зразу їх розпізнаю. Я вже писала, що таке етнічний українець, повторятися не буду.

Для когось це має значення, для когось ні.

І це нормально.
Кому потрібна та етнічність і навіщо?
Краще бути людяним ніж етнічним.
Бо це таки якість а не порожній ярлик.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 05:50Традиції поважаю якщо вважаю їх доцільними,
а якщо вони виглядають безглуздими то мені то нецікаво.

Коли хтось називає чиїсь традиції безглуздими, вони ображають почуття людей, для яких ці традиції щось означають.

Наприклад, я б ніколи не сказала євреям, чи мусульманам, чи евенкам, чи чукчам, чи місцевим індійцямм, що вважаю їх традиції безглуздими. Особливо в Канаді, де етнічність, національність, мультикультуралізм святкуються як одна із суспільних цінностей.

Як українка, я не піддаю сумнівам традиції. Це частина моєї культури, яку практикували покоління до мене на протязі тисячоліть. Хто я така, щоб вважати їх безглуздими?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 06:07Просто я надивилась на тих хто дуже пильно
дотримується тих вигаданих іншими людьми безглуздих традицій,
і в той же час іде на форуми і нахабно та підло жере людей,
і я не хочу бути схожою на таких аморалів,
тому роблю навпаки - традиції аналізую на свій розсуд,
але не дозволяю собі порушувати чужі права,
знущатися з когось, цькувати чи оббріхувати,
принципово не чіпаю чужих дітей чи батьків і тд.
Я впевнена що друге значно важливіше ніж перше.

Я не корелюю одне з іншим. Це знову яблука вс. грушки. Традицій дотримуються аморали і морали. Традицій не дотримуються аморали і морали.

Хоча, з моїх спостережень, жеруть якраз ті, кого я вважаю неукраїнцями, і вони якраз кутю не їдять і ці свята не святкують.

Я помітила, що вони мутили найбільший хейт і сварки якраз перед Різдвом, перед Новим роком, перед нашим Різдвом і навіть сьогодні, на Василя.

Ніби в них чорти вселяються.

Якщо ви піднімете дописи Альянсу перед 25 грудня, ви побачите, що вони практично з Єрмачки не вилазили, тобто Різдво не святкували.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 06:09Кому потрібна та етнічність і навіщо?
Краще бути людяним ніж етнічним.
Бо це таки якість а не порожній ярлик.

Одне не заважає іншому.

Індивідуальність людини має багато вимірів.

Але для багатьох людей це дісно не важливо. В Канаді багато людей, в яких нема конкретної прив"язки до конкретної етнічності, вони вважають себе просто канадцями.

А для людей з мого хору, наприклад, їх українськість - важливий чинник того, ким вони себе вважають. Тому вони свідомі того, свідомі своєї культури, мови, традицій і так далі. І в цьому нічого поганого нема і ніхто не має права їм це заперечити.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 06:04Ну, це ще поки не 100-відсотково точно відомо.

Хоча мені абсолютно все одно - просто ржачно, якщо це правда  :facepalm1:.

3 клас, середня школа :facepalm:.

Та там на Єрмачці всі такі.

Ось я сьогодні почитала їх в темі про біженців. Це ж жерсть!

По-перше, добряча частина з них - в стільку п"яні.

Бандерівця коментувати нема сенсу, всі все бачать і розуміють.

Вовчик має серйозні проблеми з алкоголем. Коли він бухне, він пише жахливі речі і поводить себе як остання свиня. Він щось там з себе корчить, але насправді страждає, бо живе в США якщо не на соціальному дні, то недалеко від нього. В Україні він був лікарем, трахав все, що рухається, бо погано виховані дешеві жінки йому це дозволяли. За його словами, жінка об"їздила пів-світу. Ми спитали, за які гроші, адже на платню лікаря це неможливо. На що він промовчав, але ми ж розуміємо, що він і вона, напевно, брали хабарі, інакше вистачить лише на маршрутку до аеропорту  :facepalm1:.

А в США він живе в депресивному Детройті у жахливій собачій будці з видом на парковку  :facepalm1:, в старих, засалених, повних пилюки апартаментах із зеленими чи рожевими килимами, не ремонтованих 30 років. Працює десь на заводі. Жінка теж працює не за фахом, бо її диплом в США не визнається.

Ось і співає сумних пісень, як в Америці все погано. Насправді погано лише в нього.

Ще й боягуз - на футбол в Європушку він змотався, а в Україну носа боявся показати, щоб не загребли на передок.

Але - напівкацап, перша жінка кацапка, кинула його (це ж яким треба бути непотребом, щоб навіть кацапка кинула!), за легендою адвокат, але з форуму не вилазить, постить навіть серед ночі.

Адвокати, які працюють - одні із найзайнятіших професій, на таке у них просто нема часу. Видно, його погнали з роботи і вже давно.

Медвед ... тут теж без коментарів.

Решта отої швалі - всілякі соросячі олександри, бі, шніперсорни, ще якась фігня.

Напівграмотні, напівосвічені, погано освічені, погано виховані, бидлуваті. Давно облисілі і зношені. Тільки українські чоловіки в 30 здатні виглядати на 50, а в 50 - на 80 - далі порівнювати нема сенсу, бо до 80 з українських чоловіків мало хто доживає (core organs давно вбиті алкоголем, палінням, венеричними захворюваннями і стресом).

І оце людське, реально нікому не потрібне, крім їх родин (у кого вони є) сміття дозволяє собі грубо ображати інших людей, жінок?

Ну, по-перше, таким можуть займатися тільки повні неадеквати або бидло типу бомжів під мостом.

По-друге, в кращому випадку вони самі звичайної зовнішності, а в гіршому - звичайне зношене укробидло (див. коментарі вище). Реально привабливі жінки і чоловіки зустрічаються рідко.

А по-третє, можу побитися об заклад, що їх жінки виглядають не краще і багатьох я бачила. Звичайні люди, моделей серед них нема. Хай покажуть фотки своїх мам, сестер, бабусь - а ми поржемо!

І що роблять нормальні люди серед цього лайна? Питання риторичне.


Я вбиваю час і отримую задоволення від того що я краща за них,
мабуть це мені потрібно, хоча діти мене критикують за це
і радять зайнятись вивченням англмови а не бродити серед дебілів на фупі. :gigi:
Але як вірно пишуть на форумах що це наркотик, шкідлива звичка,
від якої важко відмовитись, особливо якщо стаж великий.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 06:14Я не корелюю одне з іншим. Це знову яблука вс. грушки. Традицій дотримуються аморали і морали. Традицій не дотримуються аморали і морали.
Звичайно, то я некоректно висловилась,
я мала на увазі що морали традицій дотримуються щиро,
а аморали формально, не розуміючи навіщо.
І це огидно виглядає. Я ж не люблю безглуздих речей,
до того ж що стосується церковних традицій
не все сприймаю бо не є релігійною фанаткою,
маю Бога в душі а по церквах давно припинила їздити,
бо там так і не знайшла Бога.

Wednesday

#417
Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 06:17Я вбиваю час і отримую задоволення від того що я краща за них,
мабуть це мені потрібно, хоча діти мене критикують за це
і радять зайнятись вивченням англмови а не бродити серед дебілів на фупі. :gigi:
Але як вірно пишуть на форумах що це наркотик, шкідлива звичка,
від якої важко відмовитись, особливо якщо стаж великий.

Мені більш приємно дивитись, коли вони жеруть один одного (як Бандерівець Трололо, а медвед - пентагона і когось ще там, а Трололо - Вовчика), ніж коли вони нападають на хороших людей типу Вас чи Сергія.

А щодо англійської, то діти мають рацію.

Ви ще дуже молода і одна із найрозумніших людей, кого я зустрічала. І я впевнена, швидко опануєте англійську. Тим більше що вивчення іноземних мов дуже корисне для мозку.

Але я дуже розумію Вас в плані "наркотику" - сама така :gigi:. Ви краще знаєте, як Вам поступати, і де знаходитися.

Просто там вже надтоксично буває - жаль, що власники закинули той форум і він не модерується.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 14, 2024, 06:22Звичайно, то я некоректно висловилась,
я мала на увазі що морали традицій дотримуються щиро,
а аморали формально, не розуміючи навіщо.
І це огидно виглядає. Я ж не люблю безглуздих речей,
до того ж що стосується церковних традицій
не все сприймаю бо не є релігійною фанаткою,
маю Бога в душі а по церквах давно припинила їздити,
бо там так і не знайшла Бога.

Зрозуміло - тоді ми з Вами думаємо одинаково, але хоч є зв"язок із церквою, але він не абсолютний.

Наприклад, "щедрик" - із дохристиянських часів. Там взагалі про весну, ластівочку - тобто кореляція далеко не із зимою і Різдвом.

Так само і кутя, традиція "сію, вію, посіваю" - це із глибин давнини.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

#419
Цитата: Wednesday від Січень 14, 2024, 06:16Одне не заважає іншому.

Індивідуальність людини має багато вимірів.

Але для багатьох людей це дісно не важливо. В Канаді багато людей, в яких нема конкретної прив"язки до конкретної етнічності, вони вважають себе просто канадцями.

А для людей з мого хору, наприклад, їх українськість - важливий чинник того, ким вони себе вважають. Тому вони свідомі того, свідомі своєї культури, мови, традицій і так далі. І в цьому нічого поганого нема і ніхто не має права їм це заперечити.
Для мене справжня Батьківщина не там де мене народили, не питаючи мене,
а там де мені добре, там де мої діти отримали можливість реалізуватися,
стати на ноги і не відчувати що держава їх гнобить і знищує.
В Україні моя родина дуже страждала, ми там були "не у своїй тарілці".
І це мене дуже гнітило, я не відчувала що я живу, і було дуже боляче
що час іде, вже роки немолоді, невдовзі треба готуватися до вічності,
а жити я там так і не почала. І головне що діти мої там виявились непотрібними,
не мали шансів на заможне життя бо не навчені красти, брехати і лизати дупу начальству.
Тому вдячна Америці яка прихистила нашу родину
і дала гідне життя нам усім, вдячна Богу що дав мені гарну родину,
хороших дітей які нас люблять як ми їх, і які для нас намагаються
створити максимальний комфорт, навіть на Маямі повезли відпочити.
А етнічність... мене це не цікавило ніколи
і не було для мене хоч трішечки важливим. А от Мораль - понад усе.