Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 07, 2024, 04:11я була страшенно шокована коли  Мирослава раптово за один день перетворилася в отаку бридку істоту з цілком пристойної дописувачки яку гнобив альянс на Дурдомі, я її тоді підтримувала півтора роки, спілкувалися щодня по ел.пошті, і якось вона мені написала що втомилася від переслідувань і примирилася з альянсом, я відповіла що це її справа, я не маю претензій.

Але зранку побачивши на форумі що вона взялася разом з мерзотним кодлом обливати брудом мене, я була глибоко вражена таким її перевтіленням і до цього часу не можу зрозуміти і змиритися з цим, важко повірити що порядна людина може так опуститися і зрадити своїм принципам заради того щоб її не чіпали негідники.

Хехе, Мирослава сьогодні приймає зі всіх сторін :facepalm1: і у всі orifices. Правда, не від омріяного Авіатора, а від мудведки і порохоботів, but who the hell cares?? Тільки в одній темі Вело порка аж на 13 сторінок, а ще ж є і в інших темах!

Could not have happened to a nicer person :icon_cool:.

А що до її магічної трансформації за одну ніч, то, можливо, вона уклала угоду із дияволом альянсом дурдому. Зрадити Вас, і тоді її не будуть зачіпати.

Мені таку угоду пропонував медвед осінню 2021 року - публічно загнати ножа в спину Вам і Сергію і тоді вони відчепляться від мене. Я відмовилась, і тоді вони влаштували відомий "загін бегемота".

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1108715.msg25942190#msg25942190

ЦитатаRe: Шикарная Кухня(с) Сборка—установка))
Хома Л.
10 листопада 2021 18:24:34
IP/Host: 90.216.134.---

Косоворотка більше по шоколатьє і крильцям. Я знаю що ти це читаєш.

Бачу люди вже розігріваються

А Мирослава погодилась.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Січень 07, 2024, 06:01Хехе, Мирослава сьогодні приймає зі всіх сторін :facepalm1: і у всі orifices. Правда, не від омріяного Авіатора, а від мудведки і порохоботів, but who the hell cares?? Тільки в одній темі Вело порка аж на 13 сторінок, а ще ж є і в інших темах!

Could not have happened to a nicer person :icon_cool:.

Жерсть! Навіть Альянс поре Мирославу  :smilie10:. Який жорстокий та безпринципний той Альянс - ще недавно пліч-опліч з ВІЗО булив неугодних, а зараз розвернувся і почав шматувати саму ВІЗО  :smilie10:.





До речі, що там вона про фоточки на березі Женевського озера. А хіба і її дочка, і вона сама не карячились на фоточках по різних злачних місцях ПІД ЧАС ВІЙНИ?? то яке ж вона право має тикати цим іншим?

Души її, медведка! Це якраз богоугодна справа з твого боку, хехе  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Darina від Січень 07, 2024, 04:11я була страшенно шокована коли  Мирослава раптово за один день перетворилася в отаку бридку істоту з цілком пристойної дописувачки яку гнобив альянс на Дурдомі, я її тоді підтримувала півтора роки, спілкувалися щодня по ел.пошті, і якось вона мені написала що втомилася від переслідувань і примирилася з альянсом, я відповіла що це її справа, я не маю претензій.

Але зранку побачивши на форумі що вона взялася разом з мерзотним кодлом обливати брудом мене, я була глибоко вражена таким її перевтіленням і до цього часу не можу зрозуміти і змиритися з цим, важко повірити що порядна людина може так опуститися і зрадити своїм принципам заради того щоб її не чіпали негідники.
Мирослава не витримала пресії?

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 07, 2024, 08:12Жерсть! Навіть Альянс поре Мирославу  :smilie10:. Який жорстокий та безпринципний той Альянс - ще недавно пліч-опліч з ВІЗО булив неугодних, а зараз розвернувся і почав шматувати саму ВІЗО  :smilie10:.





До речі, що там вона про фоточки на березі Женевського озера. А хіба і її дочка, і вона сама не карячились на фоточках по різних злачних місцях ПІД ЧАС ВІЙНИ?? то яке ж вона право має тикати цим іншим?

Души її, медведка! Це якраз богоугодна справа з твого боку, хехе  :laugh:.
А мені Мирославу шкода.

Вона сама адекватна з них всіх.

Ми колись на ДД були з нею однодумцями.

Darina

Цитата: білий хорват від Січень 07, 2024, 17:14Мирослава не витримала пресії?
це дійсно важко було для неї, вона виглядала страшенно виснаженою морально, адже вкрай емоційно реагувала на булінг з боку альянсу (це були Ґазда, Дій, карофка, та їхні друзі)
Мені було її шкода, тому я позитивно сприйняла її примирення з ними, але для мене було тяжким шоком те що вона почала воювати зі мною, адже ми були подругами. Я це сприйняла як зраду і тоді навіть захворіла, лежала в лікарні під крапельницями. І до цього часу не можу повірити що це та сама людина пише такі бридкі наклепи на мене і лазить по соцмережах вишукуючи фото чи дописи моїх дітей аби перебрехати і приволокти на ФУП щоб зробити мені боляче. Виходить що вона мені мстить невідомо за що, хіба що за СВОЮ зраду бо я перед нею ні в чому не винна.

Darina

Цитата: білий хорват від Січень 07, 2024, 17:20А мені Мирославу шкода.

Вона сама адекватна з них всіх.

Ми колись на ДД були з нею однодумцями.
так, форма висловлювання у неї більш пристойна ніж у карофки але лише коли вона спокійна, а коли злиться то в емоціях таки ригає брудом.
Мені теж її шкода бо вона від слабкості духу продала душу мерзотникам і буде за це відповідати перед кармою.
А щодо однодумства в політиці то це для неї має значення лише коли їй підкоритись і підігрувати в її підлих мерзотних вчинках, ми ж нею обидві юльчихи але це не завадило їй отак підло вчинити зі мною - побігти в зграю мерзотників які Юлю ненавидять і разом з ними знищувати мене.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 06, 2024, 21:17Не чіпай. ШЛ і так мене завалив матюками по імейлу :facepalm:.
Дякував за призи?

білий хорват

#247
Цитата: Wednesday від Січень 07, 2024, 05:43То її так медвед називає. Спочатку "ворог мого ворога мій друг", потім "пані каровка", а потім ... страшно сказати і словами описати! :smilie10:

До речі, щось в цьому є ... уявляєте, які там BDSM та white dragons можна замутити?? Спочатку він її батогом і лигати, а вона йому - udder suffocation session  :heart:  :love:  :heart:.

50 shades of hay  :lol:  :lol:  :lol:.
Дається в знаки відсутність Тімофєя.

Перетворився на Коровойоба.

Cow fucker

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 07, 2024, 18:10Дається в знаки відсутність Тімофєя.

Перетворився на Коровойоба.

Cow fucker

:laugh:  :facepalm1:  :facepalm:

Якийсь зоофіл виходить :smilie10:.

А якби не зажав бабло на перстень з фіанітиком, все було б по-іншому!

Може, ще не пізно??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 07, 2024, 18:06Дякував за призи?

Ну так кращий представник куївської інтелігенції :smiley24:. Там таких культурних і витончених багато: шуша, Бяка, колготочна, Але, Булька, медвед, 2П, тидищ ...

Не те, що ми, немиті провінційні пейзани :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Січень 07, 2024, 19:59:laugh:  :facepalm1:  :facepalm:

Якийсь зоофіл виходить :smilie10:.

А якби не зажав бабло на перстень з фіанітиком, все було б по-іншому!

Може, ще не пізно??
Та вже мабуть пізно.

Тепер тільки і залишилось розраховувати на "Пані Коровка"

:laugh:

Wednesday

#251
Цитата: білий хорват від Січень 07, 2024, 17:20А мені Мирославу шкода.

Вона сама адекватна з них всіх.


Жартуєш? Та там темна тріада на всю голову. Особливо макіавелізм. Вона недаремно в досить короткому списку небажаних на цьому ресурсі - тому що вже три роки підряд поширює про мене брехню та наклепи разом із рештою покидьків в тому списку і брала участь у організованому кібербулінгу на ряді форумів. Одної її участі на помийці Z, яка добре задокументована (рукописи не горять) досить, щоб віднести її до кагалу найниціших, найопущеніших істот укрнету :smilie9:.

Мирослава - одна із двох жінок (друга самі знаєте хто), через кого я пішла з Єрмачки зимою 2021. Навіть не через ШЛ.

Такої чорнухи я ні від кого в своєму житті не бачила. Ось її справжнє обличчя - брудне і брехливе:



І звичайно ж, вона називала мене психічно хворою, бо я не пустилася во всє тяжкіє, не співжила ні з ким до весілля і не принесла байстрюка в пелені. І навпаки, мене поважали всі хлопці, з якими я зустрічалася, цінували, формально і на колінах (у снігу, зазначу) попросили моєї руки з діамантовим перстнем (про що вона нила, що я все вигадала :facepalm:).

Тоді як цнота - суспільна та біологічна НОРМА на протязі тисячоліть, скільки не існувало людство. І лише у другій половині 20-му століття вона перестала бути нормою. Як і неприпустимість дітовбивства перестала бути нормою через нормалізацію абортів.



І зазначте, що її майже рік ніхто взагалі не зачіпав, але як тільки ця змія виповзла на Єрмачку після декількох місяців мовчання, вона зразу почала докопуватися до мене.

Вона навіть опустилася до того, що почала виправдовувати свої і колготочні наклепи:



Колготочна і Трололо поширювали про мене якраз дуже конкретні наклепи, а саме що я психічно хвора і приймаю Золофт (правда, прокололися на тому, що Золофта в Канаді просто не існує), і що я розлучена, безробітна, живу в соціальному житлі. Насправді Золофт приймав бойфренд Асті, я ж ніколи не була, не є, і сподіваюсь, не буду психічно хворою і ніколи не приймала ніяких пігулок від психічних хвороб, тому що вони мені не потрібні.

Решта - маячня. Всі чудово знають про контекст ікселю і цитат - саме для того, щоб спростувати брехню цих осіб.

Мирослава роками брехала про мене, що я все вигадала, що ні діамантів, ні лексуса, ні решти, про що я писала, не існує в природі.

А коли пішли мої донати, в цих потвор заціпило, тому що самі суми цих донатів сканселювали їх брехню і наклепи.

І тоді Мирослава почала вимагати, щоб я перестала розповідати про свої донати - вона просто не могла більше цього знести  :laugh:.



Діагноз Мирославі поставили тут і реально більше нічого додати:




Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Січень 07, 2024, 20:06Та вже мабуть пізно.

Тепер тільки і залишилось розраховувати на "Пані Коровка"

:laugh:

Нема формального шлюбу - значить, all bets are off і медвед має шанс :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 07, 2024, 17:46це дійсно важко було для неї, вона виглядала страшенно виснаженою морально, адже вкрай емоційно реагувала на булінг з боку альянсу (це були Ґазда, Дій, карофка, та їхні друзі)
Мені було її шкода, тому я позитивно сприйняла її примирення з ними, але для мене було тяжким шоком те що вона почала воювати зі мною, адже ми були подругами. Я це сприйняла як зраду і тоді навіть захворіла, лежала в лікарні під крапельницями. І до цього часу не можу повірити що це та сама людина пише такі бридкі наклепи на мене і лазить по соцмережах вишукуючи фото чи дописи моїх дітей аби перебрехати і приволокти на ФУП щоб зробити мені боляче. Виходить що вона мені мстить невідомо за що, хіба що за СВОЮ зраду бо я перед нею ні в чому не винна.

Просто заздрить страшенно. Ви виховали порядних дітей і чудових синів, ще і успішних. Тому і ковбасить її.

З тою фоткою вона дуже сильно зашкварилась, пробила дно.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Darina від Січень 07, 2024, 17:55так, форма висловлювання у неї більш пристойна ніж у карофки але лише коли вона спокійна, а коли злиться то в емоціях таки ригає брудом.
Мені теж її шкода бо вона від слабкості духу продала душу мерзотникам і буде за це відповідати перед кармою.
А щодо однодумства в політиці то це для неї має значення лише коли їй підкоритись і підігрувати в її підлих мерзотних вчинках, ми ж нею обидві юльчихи але це не завадило їй отак підло вчинити зі мною - побігти в зграю мерзотників які Юлю ненавидять і разом з ними знищувати мене.

Для мене політичні преференції не мають значення. Має значення чесність і порядність. Я завжди казала, що якщо людина порядна, то вона буде поводити себе порядно і в інтернеті.

Схоже, що її знову булять гуртом  :facepalm1:. Навіть беззубий торос, який доїдав шашлики після 2П, взявся за неї.

Так смішно спостерігати "дискусії" на Єрмачці - понапиваються і починають "дискутувати" один з одним  :facepalm1:.

Торос взагалі якийсь відбитий (правда, нажерся просто до свинячого писку). Наїхав на Аутлендера - який з трьома чи більше дітьми пішов в ЗСУ.

Торос камлав, що нібито в перший день пішов у воєнкомат. А що ж змінилося? Перейди на українську сторону і знову піди у воєнкомат.

Але не піде нікуди це спите жалюгідне чмо без честі і гідності :facepalm1:.

А хтось за нього має віддавати своє життя  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#255
Так це ж було уже (С). На сторінках цього ресурсу ми з цитатами описували, як "видатна волонтерка" відразу після початку повномасштабного вторгнення кинула своїх підопічних "котиків" і звалила в Чехію, де відсиджувалась декілька місяців.

Але там не "поволонтериш", та і по решті скілсету вона виявилася неконкуретноздатною, тому і довелось повернутися.



А темка була відкрита з метою "викликати емпатію", щоб збити бабло, потік якого на "волонтерів" майже засох.

Але ніхто не вкурив цей нюанс, тому довелося врізати прямим текстом на 4-й сторінці:



Вона вже раз робила цей фінт, коли написала декілька місяців назад, що раз не донують, то буде "закриватися". Ніхто не зреагував, тому вона "передумала" :facepalm:.

А ми їх попереджали ще рік назад, що цим закінчиться, якщо вони не змінять свою поведінку.

Але вони не слухали, поведінку не виправили і продовжують в цьому роді, далі закопуючи свій кейс.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Січень 07, 2024, 22:07Для мене політичні преференції не мають значення. Має значення чесність і порядність. Я завжди казала, що якщо людина порядна, то вона буде поводити себе порядно і в інтернеті.

Схоже, що її знову булять гуртом  :facepalm1:. Навіть беззубий торос, який доїдав шашлики після 2П, взявся за неї.

Так смішно спостерігати "дискусії" на Єрмачці - понапиваються і починають "дискутувати" один з одним  :facepalm1:.

Торос взагалі якийсь відбитий (правда, нажерся просто до свинячого писку). Наїхав на Аутлендера - який з трьома чи більше дітьми пішов в ЗСУ.

Торос камлав, що нібито в перший день пішов у воєнкомат. А що ж змінилося? Перейди на українську сторону і знову піди у воєнкомат.

Але не піде нікуди це спите жалюгідне чмо без честі і гідності :facepalm1:.

А хтось за нього має віддавати своє життя  :smilie9:.

Там вже й кацапський паспорт оформлений по повній програмі(
пс.Не хочу нікого засуджувати——але в такій ситуаціі я би звідти валив при першій нагоді(——а воно пішло паспорт оформлювати(
Але хєр з тобою——оформив паспорт——виіжджай кудись в Турцію——та й вертайся в Украіну——у воєнкомат такий "омріяний"((
Нє——воно на форумі буде напиватися та сльози лити(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Січень 07, 2024, 23:40Нє——воно на форумі буде напиватися та сльози лити(


Саме так. І такі ж "патріоти" з теми про ухилянтів та "патріотки" з чоловіками-підспідничниками та "евакуйованими" в Штати синачкамі (С) Бандерівець камлають - ти тримайся там!

 :facepalm1:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ШЛ, подувшись три дні, зайшов до нас, читнув і поніс у своє "волонтерське" гніздечко, як та сорока-ворона, в дзьобику чергового наклепа :facepalm:.



Якщо вона має на увазі нас, то цитату в студію, де ми таке казали :smilie9:.

А як не буде цитати, то це черговий приклад брехні та негідної поведінки "волонтерів".

Черговий приклад того, як ми говорили, що не треба їм так себе поводити, але вони не слухають. Тому що брехня, наклепи, хамство та булінг несумісні з фандрейзерством і волонтерством.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Darina

Цитата: Wednesday від Січень 07, 2024, 23:46брехня, наклепи, хамство та булінг несумісні з фандрейзерством і волонтерством.
:smiley24: мерзотники нездатні на добрі справи бо то суперечить їхній сутності а тим більше безкорисливо трудитися аби комусь допомогти це для них абсолютно нереально, на таке спроможні лише гідні люди яких видно по їх поведінці та вчинках, тому негідники ніколи не отримають від мене донат, хоч би вони мільйон разів назвали себе волонтерами, це для мене було б приниженням