Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Anton

Цитата: Wednesday від Жовтень 05, 2024, 20:59Я з усіх сил буду намагатися не "рекламувати" їх тут, але іноді не втримуюсь  :laugh:.
Ну от! А вони про це знають і будуть робити все, щоб не витрималась!

Сергій Чернівці

Цитата: Anton від Жовтень 05, 2024, 20:52А не приходить в голову...
що якщо на них "забити", "чхати", короче ігнорувати, то це їм ще гірше, ніж ти робиш їм рекламу "за свій рахунок" (тобто, посиляння на їх ресурси по ТВОЄМУ форум, аж кішать! Цікаво, на їх форумах посилання на твій теж, аж кішать ?!)
з однієі сторони може й прпвильна тактика--
а з іншоі сторони вони так кумедно агряться коли те гівно паличкою ткнеш)
пс.і загалом Зло має бути покараним(
коли ім не відповідаєш-- ім здається що вони " перемогли" і " Силам Добра")) немає що сказати(--
А як відомо " справжньому чоловікові завжди є що сказати"(с)( фільм з дитинства)

Wednesday

Цитата: Anton від Жовтень 05, 2024, 21:03Та не скажи...
З годом, я хотів би публіковати новини, ті що мені подобаються...
Що невже можна ?! Без питань ?!
І не замислишся над тім - А ЩО ЦЕ ЗА НОВИНИ ТА З ЯКИХ ВОНИ РЕСУРСІВ ?!
От я хотів би в майбутнему питати. - з яких ресурсів можна вибирати БУДЬ ЯКУ новину яка мені сподобалась та публікувати на форумі!
Бо сам не впевнений в ресурсах новин.
От воно як!
Хоті би, щоб ти підсказала або схвалила штук п*ять!
Ну, це все на далеке майбутнє..
я ще до "глобалізму" ніяк не доберусь почитати. :smilie1:

Ну, в кожного свої стандарти і свої запобіжники.

Наприклад, я читаю сайт Цугундер, і багато з того, що там подають, я б сюди не запостила, навіть якщо новини достовірні, наприклад, деякі кацапські телеграми. Я чекаю, коли ці новини з"являться в укрпабліках, і вже тоді можу запостити.

Особисто я не слухаю і не довіряю різним швецям і піонтковським, тому ніколи їх не пощу. Але якщо хтось запостить, я не думаю, що за це буде бан (наприклад, на фуп певного часу банили за Швеця).

Сама "достовірність" новин - дуже неоднозначне поняття, адже "новини" тепер формує сам для себе будь-який бажаючий, хто має доступ в інтернет.

Я більшість свого життя довіряла тому, що читала на УП. А десь пару років назад я почала "просинатися" і розуміти, що багато чого, що нам подавалося певним чином, насправді відбувалося по-іншому.

Я б сказала, постіть те, що Ви вважаєте за потрібне, а ми всі якось розберемось.

Особисто мій фільтр інфи формується правою ідеологією, тому що це мої політичні переконання. Але це форум не тільки для правих, а і для всіх інших.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Жовтень 05, 2024, 21:14Ну, в кожного свої стандарти і свої запобіжники.

Наприклад, я читаю сайт Цугундер, і багато з того, що там подають, я б сюди не запостила, навіть якщо новини достовірні, наприклад, деякі кацапські телеграми. Я чекаю, коли ці новини з"являться в укрпабліках, і вже тоді можу запостити.

Особисто я не слухаю і не довіряю різним швецям і піонтковським, тому ніколи їх не пощу. Але якщо хтось запостить, я не думаю, що за це буде бан (наприклад, на фуп певного часу банили за Швеця).

Сама "достовірність" новин - дуже неоднозначне поняття, адже "новини" тепер формує сам для себе будь-який бажаючий, хто має доступ в інтернет.

Я більшість свого життя довіряла тому, що читала на УП. А десь пару років назад я почала "просинатися" і розуміти, що багато чого, що нам подавалося певним чином, насправді відбувалося по-іншому.

Я б сказала, постіть те, що Ви вважаєте за потрібне, а ми всі якось розберемось.

Особисто мій фільтр інфи формується правою ідеологією, тому що це мої політичні переконання. Але це форум не тільки для правих, а і для всіх інших.

І Ірочку мою теж вправо кидає)
Мій колега- теж з " прпвих"-- називає іі Євою(

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Жовтень 05, 2024, 21:11з однієі сторони може й прпвильна тактика--
а з іншоі сторони вони так кумедно агряться коли те гівно паличкою ткнеш)
пс.і загалом Зло має бути покараним(
коли ім не відповідаєш-- ім здається що вони " перемогли" і " Силам Добра")) немає що сказати(--
А як відомо " справжньому чоловікові завжди є що сказати"(с)( фільм з дитинства)


Ну ось так воно і в мене виходить  :laugh:.

Але ігнор і наше хороше життя - це таки найкраще для них покарання  1&.

"Будь причиною, чому хтось посміхається. Або хтось бухає"  :dance3: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3505
Цитата: Сергій Чернівці від Жовтень 05, 2024, 21:17І Ірочку мою теж вправо кидає)
Мій колега- теж з " прпвих"-- називає іі Євою(

Ну це природній процес - а коли буде забагато "правого", буде напрям вліво :laugh:.

Колись я ненавиділа Буша-молодшого і тримала кулачки за Клінтониху у перших перегонах з Трампом. От жеж була дурепа! :lol:

ПС. А про Гітлера ми знаємо тільки те, що нам вбили в мізки роки пропаганди.

Для мене відкриттям було два факти, що 1) Гітлер підняв економіку Німеччини з практичних руїн до небаченого рівня за декілька років, це було реальне економічне чудо і 2) Він спочатку не тільки не був антисемітом, а і захищав євреїв.

Із розповідей бабусі, яка пережила окупацію совітами і німцями і могла порівняти, німці ставилися до неї набагато гуманніше. Совіти ж практично все відібрали, плюс члени родини загриміли в табори.

Я іноді задумуюсь - це ж Україна була б в Євросоюзі, якби Німеччина перемогла. Правда, говорили б німецькою :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Жовтень 05, 2024, 21:20Ну це природній процес - а коли буде забагато "правого", буде напрям вліво :laugh:.

Колись я ненавиділа Буша-молодшого і тримала кулачки за Клінтониху у перших перегонах з Трампом. От жеж була дурепа! :lol:

ПС. А про Гітлера ми знаємо тільки те, що нам вбили в мізки роки пропаганди.

Для мене відкриттям було два факти, що 1) Гітлер підняв економіку Німеччини з практичних руїн до небаченого рівня за декілька років, це було реальне економічне чудо і 2) Він спочатку не тільки не був антисемітом, а і захищав євреїв.

Із розповідей бабусі, яка пережила окупацію совітами і німцями і могла порівняти, німці ставилися до неї набагато гуманніше. Совіти ж практично все відібрали, плюс члени родини загриміли в табори.

Я іноді задумуюсь - це ж Україна була б в Євросоюзі, якби Німеччина перемогла. Правда, говорили б німецькою :laugh:.

Скоро отримаю результат тесту " життя в Німеччині"-- і буде відео, де будуть декілька цікавих фактів про той тест)( пов" язано з євреями)

Wednesday

До речі, я просто в шоці, але на Х просто неймовірний гітлерівський revival! Раніше такого не було...

Особисто мені подобаються деякі елементи естетики Другого рейху (наприклад, форма).

Що я маю на увазі?

Суто візуально, оце (хоча це не має відношення до нацистської уніформи і взагалі танцюють кацапи):

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.