Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

#3000
Що стосується решти підтанцьовки.

І я, і Сергій декларували багато раз: булінг купки психічно хворих соціопатів був би неможливим без експліцитної чи імпліцитної підтримки "спільноти".

За винятком декількох індивідів, які в той чи інший час показали, що є людьми. До них мої слова не відносяться, але вони і не роблять погоду в цілому по палаті.

Тому я ще рік назад сказала: я ні з ким там більше бізнес вести не буду принципово. Розбірки останніх днів показали, що нічого не змінилось, тому моя позиція залишається такою ж.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що стосується конкретно трійки волонтерів.

Я пообіцяла натіві, що якщо від неї конкретно не буде ніякого бруду в бік Сергія, Кадри, Авіатора і мене, то від мене теж коментарів не буде.

Від Бандерівця в мене очікувань ніяких. Він ніколи не зміниться і з нього нічого взяти, крім аналізів.

Від ЛТП колись були очікування, але їх теж давно нема. Я вже написала щодо нього декілька тижнів назад і до тих слів мені додати нічого.

Тому за фактом станом на сьогоднішній день ніякої співпраці і ігнор.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Скільки ж йому років? Я в 1987 ще в школі вчилася. Я думала, це якийсь тупуватий міленіал, а там вже солідний дядько :smilie10:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg28065151#msg28065151
Цитата1987 РІК !!!!
до берега - рівтори сутки бігти
пів року на воді !!!!!!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141873.msg28066425#msg28066425
Цитатата ладно?
ти це серйозно?
ти - який сидиш на лайнобложику, де поливають брудними фантазіями безневинних дітей , де обсмоктують видряпані з інету фотки членів родин ненависних юзерів ФУПа - зараз прямо заявляєш, що таке не можна залишати безкарним???

Вона це мала на увазі?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139901.msg27818614#msg27818614


:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3004
"Мільйонер" питається, як заробити мільйон і "пачіму так дорого" :lol:  :lol:  :lol:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141809.msg28066838#msg28066838
ЦитатаВ Канаде? А куда купувати, любая куйня млн минимум стоит. Откуда у народа такие бабки?

А тому що канадці впахують, а не просиджують спіднє на форумах 30 років, поки папєнька оплачує їх існування :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата"Мільйонер" питається, як заробити мільйон і "пачіму так дорого" :lol:  :lol:  :lol:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141809.msg28066838#msg28066838
ЦитатаВ Канаде? А куда купувати, любая куйня млн минимум стоит. Откуда у народа такие бабки?

А тому що канадці впахують, а не просиджують спіднє на форумах 30 років, поки папєнька оплачує їх існування :bluet:.

Таки нічтожество, нікчема, все життя проскакала та пробулила, а сину навіть будки собачої в Канаді купити нездатна :smiley14: .


А пам"ятаєте, як цей дегенерат буквально відразу після смерті матері побіг на цужик і там "горював", постячи фотожаби і доколупуючись до Авіатора?

Псіхопатіна кінчена :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сивий не дочитав до кінця.

Вона вже була готова, виражаючись словами її глистатого подільника, смоктати лизати у Авіатора.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141873.msg28066061#msg28066061
ЦитатаА якщо пан Авіатор дійсно звернеться - можемо обсудити.

Правда, це їй треба, а не Авіатору, але то таке ... Ніякий Авіатор перед ними плазувати не буде, він себе не на помийці знайшов  :bluet:.

А по виділеному - цілком самокритично, я погоджуюсь! :smiley24: І так, нема чого купувати той самий сир на 20 відсотків дешевше!

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ви не повірите, але ТАК!  :lol:  :lol:  :lol:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141873.msg28066477#msg28066477
ЦитатаЦе ти побувала на куколдській гівнопомийці вже?--
Куколд же соромився посилання давати-- сама знайшла?--
І що там?
Грощі збирають на 54-ту? 

Уже і там збирають ... Лампогаз любить такі приколи  :gigi:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так, сьогодні заглянула подивитись, чи адмін вже завалив ту помийку, чи ні.

А там новий контент - світлини з Лоріком  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141873.msg28066328#msg28066328
ЦитатаАле ж іноді заглядаєш і до рєбят дивитись свитлини 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3009
Якось тільки зараз побачила це, WTF? :smilie9:

З якого дива? Що у нас тут скріни вашого лайна? То не продукуйте його, ведіть себе пристойно.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141873.msg28066525#msg28066525
ЦитатаА що, до нього хіба не можна законні методи застосувати?

Фандрейзити і одночасно навалювати лайно на голову своїм донорам, як наприклад, тут, не вийде!





Те, що в темі "флуд" - не більше ніж атвєтка. Вона буде стільки, скільки буде бруд в нашу сторону на ВСІХ ресурсах.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В нас нема чого чистити, бо в нас нема нелегального чи будь-якого іншого контенту, який заборонений правилами хостингу. І ми пишемо тут тільки правду.

ЦитатаТо може почистиш свій форум спочатку?

Хай почистять у своїх чорних душах. Ще й ницо виправдовують свій булінг :smilie9::

І навіть не соромляться свого зв"язку і тісної дружби із Камшотом, і повторяють один-в-один його наративи.

Я так розумію, він в них типу бандерші spokesperson - але сам їм не донатить, то для лохів, ЛОЛ!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Потрапило у фід Фейсбуку поряд з укроприколами. Дама дає рекомендації ... ну ви зрозуміли.

Ну, такоє. Але подивіться на її руки :smilie10: Це ж руки чоловіка, вони не тільки велетенські, а якісь кістляві і жиляві :Sho_za:.


Якби бабушка була дєдушкою і на, кхм, нефритовому стержні опинилися ТАКІ руки ... ну я навіть не знаю ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Оце на третій рік війни цінності українців - щоб в курок був вчасний манікюр! :facepalm:



В Канаді цінується не "куряча" краса (надуті губи, надута дупа, пластикові вії та довжелезні пазурі), а природна краса і енергія здорової жінки (атлетична фігура, чистий колір обличчя, блискуче волосся та очні яблука, здорові зуби, натуральний або легкий макіяж).

Звісно, є і куриці - залежить від індивіда.

А скільки тут укроманікюрщиць понаїхало, можна зробити будь-який на вибір.

Так що тут це взагалі не проблема, аби були гроші. Мені приїздять робити педикюр додому, наприклад, професійні сертифіковані медсестри, і це коштує біля 100 баксів, причому я це можу списати.

А десь у підпільних несертифікованих "салонах" і за півціни зроблять, але є ризик підчепити все, що можна - від грибка до СНІДу.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3013
А ще тут шедевр від "волонтера" - до речі, я ЙОМУ нічого не обіцяла  :smiley14:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141873.msg28066037#msg28066037
ЦитатаЯ знаю, і дяка вам за це.

Дяка не на словах, а на ділі - це коли ти не займаєшся "бегемотингом" і не скачеш поряд з покидьками, поливаючи лайном людей, які задонували тобі великі гроші.

ЦитатаВсе було добре, поки ви не почали використовувати це у власному піарі

Якому піарі? В мене від того, що зв"язалася з цією нечистю, одні неприємності і мінус 10К плюс-мінус, які я б могла задонувати туди, де ці донати реально цінують (як останні, що я робила). ТАМ мене не булили, не обзивали, не матюкали і не погрожували моїй родині та дитині.

Цитатанабивати м'ячики і розповідати про те, кому і що треба робити, що їсти у дорозі водієві і за чиї кошти (це узагальнено).

Я це вже раз пояснила Мікі ось тут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1138746.msg27721864#msg27721864


Ну то як вам тепер без нашого "піару" і "набивання м"ячика"? :smiley14: Багато збираєте тисяч доларів на місяць? :laugh:

ЦитатаХочеш допомагати ЗСУ-існує мільйон варіантів, вибір за бажаючим. Не подобається Натіві, велкам до інших фондів або самостійно. Взагалі не бачу тут жодної проблеми.

Ми не тільки це і без тебе знаємо, а й вже рік імплементували це в своїх особистих практичних діях. Нам не тільки ви не подобаєтесь, ми вами гидуємо НАСТІЛЬКИ, що навіть прапори та грамоти від вас не взяли  :bluet:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141873.msg28066335#msg28066335
Цитатая б просто послала усіх накуй.

Так кагбе ніби і послала - і імпліцитно, і експліцитно. Сподіваюсь, the message has been well received  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3014
Здається, людожери Єрмачки знайшли собі новий об"єкт - ввічливого, інтелігентного і абсолютно неконфліктного Анатоля.

Який, на мою думку, просто ідеальний дописувач, ще й спілкується тільки та виключно по тематиці Єрмачки, яка позиціонується як політичний форум.

Питання мовної політики - одне із найважливіших для України не тільки в історичному контексті, а й в сучасному. І тому воно абсолютно належить на Єрмачці.

Але ні. Укроси різних мастей почали оточувати Анатоля і покушувати, як стадо акул.

І, найцікавіше, на манєже всьо тє же: Мирослава, скотомогильник, Фішер, T.Blair, шуша, зациклена на Сергієві kasia, вело і навіть Гео, який теж не давав проходу Сергієві невідомо за що. Не вистачає лише Плєшивого і Але :facepalm1:.

І вони використовують такі ж методи:

  • Інсинуація, що юзер кацап і вносить розбрат
  • Інсинуація, що юзер психічно хворий
  • Інсинуація, що його контент непотрібний (він зафлуджує форум, який сенс писати, якщо обстріли (а який сенс взагалі щось робити, якщо обстріли - вставати з ліжка, чистити зуби), пости надто довгі, це графоманія).

Бла, бла, бла ...

Ну то хай ідуть читають випорожнення від скотомогильника та Гранітного Ачка, п"яні соплі торосів у темі "Клійонка" або "аналітику" від "стратегів" типу Блера чи сво1973 у темі про Курськ.

Jedem das seine!  :smiley14:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3015
Якийсь когнітивний дисонанс.

Спочатку це:

ЦитатаВолиняки- вони всі такі.

А потім це:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141889.msg28067789#msg28067789
ЦитатаТакі огроменні тексти ні про що може хуярити ще одна людина. Інанна з Калгарі.

Це феноменально. Я в захваті.

Якщо я відповідаю, то я відповідаю (як ті волиняки, яких він навів у своєму прикладі, що якщо вони розмножуються, то розмножуються, якщо будують, то будують).

І що за проблема з "довгими простинями"? Мої тексти не тільки не "ні про що", а за рівнем перевищують середній IQ Єрмачки так само, як IQ професора Преображенського перевищує IQ Шарикова. І це факт.

Не здатні розуміти друкований текст? То читайте підпис на моїй аватарці.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

ЦитатаСивий не дочитав до кінця.

Вона вже була готова, виражаючись словами її глистатого подільника, смоктати лизати у Авіатора.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141873.msg28066061#msg28066061
ЦитатаА якщо пан Авіатор дійсно звернеться - можемо обсудити.

Правда, це їй треба, а не Авіатору, але то таке ... Ніякий Авіатор перед ними плазувати не буде, він себе не на помийці знайшов  :bluet:.

А по виділеному - цілком самокритично, я погоджуюсь! :smiley24: І так, нема чого купувати той самий сир на 20 відсотків дешевше!


Я думала, багатенький Буратіно Сивий (за словами Бульки, володар заводов, газет, пароходов) підкріпить свій ендорсмент солідним донатом ну хоча б на 500 баксів, але ні.

Не видно ніяких баксів взагалі, тим більше 500, у звіті натіві про останні надходження. І цей all hat, no cattle  :weep:.

Знову читайте і вивчайте мудрість Венсді:


У даному випадку красиво поїздили по вухах, а з донатом дефакто послали  :laugh:.

Тому що все зводиться до the line which is dotted. Одні красиво гвандять і "правильно" скачуть, а інші - розкривають гаманець і донують.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3017
Сьогодні вранці мені спало на думку, що риторика єрмачківців стовідсотково нагадує риторику пуйла і так званих "друзів України.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141873.msg28066335#msg28066335

Цитатачого мене не буллять? як вважаєш?

ти ж радо в цьому буллінгу приймаєш участь. ти ж підживлюєш цей ганебний стан.

ти йопнута? навіщо то тобі? ти ж сама розпалюєш вогонь.

ти не вмієш оцінювати ситуацію і прогнозувати наслідки.

ти вперта кобила, яка чомусь вирішила "пабєдіть". і руйнуєш саму себе.

хоча, чим би дитина не тішилася -я роблю парадоксальний висновок - тебе уся ця ситуація влаштовує.

тобі, навіть, подобається, цей адреналин.

можливо, усе це наповнює твоє життя сенсом, якого раніше не було, га?

думаю, тобі комфортно в цьому лайні порпатися

Тобто коли людина намагається захистити себе від психологічної агресії, вона винна, тому що протидіє їй? Треба лягти і розслабитися, так, Елко?

Коли Сергій відкривав свої теми і постив свої відео, як будь-який інший юзер, вони відмовляли йому у цьому праві вирішувати, який контент постити як автономний дописувач. А якби він того не робив, то вони б не булили. Так само як вони кажуть, що якби Україна не рипалася в НАТО, то б і війни не було. Вона сама розпалила вогонь, бо намагалася жити вільно і незалежно. За Елкою, не вміла оцінити ситуацію і прогнозувати наслідки. Сама розпалила вогонь  :smilie9:.

Не пости свої відосики, не скачи з м"ячем, донуй тихенько. Віддай нам свої природні ресурси, відмовся від збройних сил і можливості захистити себе, підпиши Стамбульські домовленості.

Не чини опір, роби вигляд, що брудних помийок, де ми знущаємося з твоїх родин, мастимо тебе лайном і насміхаємося над помираючими людьми, не існує, не відповідай на булінг, не захищай себе. Не бий по ворогу по його території, адже це буде ескалація. За Елкою, Україна "йопнута якась" :smilie9:.

А якщо ти зайдеш, щоб надати відсіч або заступитися за пригноблених, це тому, що ти отримуєш задоволення від порпання в лайні. Тобто, за Елкою, Україна отримує задоволення від того, що бере участь у війні, намагаючись захистити себе і відстояти своє "я" як незалежної країни. Напевно, за Елкою, їй дуже подобається адреналін  :smilie9:. Україна - теж "вперта кобила, яка чомусь вирішила пабєдіть"? Треба було не рипатися і просто здатися, це ж вона таке рекомендує мені і Сергію.

І коли почитаєш таких Елок і як вона каже, що в неї нема до нас емпатії, то у мене до неї і таких, як вона, теж нема емпатії. Я маю справу з людьми, а дволичним потворам, як вона, доведеться мати справу з Богом і моєї підтримки вони не отримають ні в якому сенсі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#3018
Який безсоромний, цинічний газлайтинг!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141873.msg28066234#msg28066234
ЦитатаЩе раз: поменьше особистої інформації в інеті

Так, про дитину я написала сама, тому що тут нічого сороміцького нема і ніхто не чекав, що знайдеться падаль, яка буде над цим "жартувати", як написав дуже чесний і порядний "волонтер" з Лондона. Так само, як ніхто не чекав, що знайдеться падаль, яка буде "жартувати" над онкологічною хворою чи зовнішністю дружини СергіяСВ, наприклад.

Решту інфи я НІКОЛИ ніде не викладала. Єдине місце, де була інфа про мене, це лінкедін, звідки ЛТП викрав моє фото і потім поширював його, ще й прямим текстом написав, що послав інфу про мене Камшоту (цитати я тут викладала), і обітниці моїх померлих родичів, звідки вони і взяли ім"я мого чоловіка (спочатку Булька, а потім він поширив цю інфу іншим). ЛТП особисто у 2021 році написав, що поліз, знайшов і читав мою дисертацію, і це він скинув цю інфу Камшоту.

Всі ці роки він рив і пошиирював мою інформацію і навіть не посоромився визнати, що в нього на мене є досьє. Три роки переслідувань не пройшли даремно :smilie9:.

То я рекомендую натіві і всім іншим, які щось квакнуть в цьому плані, завалити ротяки, бо я нічого не зробила, щоб призвести до такого.

ПС. Зараз вони на своїй помийці "жартують", як "розвалити черепушку Лоріка так, щоб ...", далі цитувати не буду, це нецензурщина.

І це писав не Авіатор. Всі давно знають, хто здатний таке написати і в кого з кукухою не все ок. Ішов би кацапам черепушки розвалювати, то хоч би мав можливість імплементувати свої "мрії" в реальність  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Серпень 27, 2024, 04:24Здається, людожери Єрмачки знайшли собі новий об"єкт - ввічливого, інтелігентного і абсолютно неконфліктного Анатоля.

Який, на мою думку, просто ідеальний дописувач, ще й спілкується тільки та виключно по тематиці Єрмачки, яка позиціонується як політичний форум.

Питання мовної політики - одне із найважливіших для України не тільки в історичному контексті, а й в сучасному. І тому воно абсолютно належить на Єрмачці.

Але ні. Укроси різних мастей почали оточувати Анатоля і покушувати, як стадо акул.

І, найцікавіше, на манєже всьо тє же: Мирослава, скотомогильник, Фішер, T.Blair, шуша, зациклена на Сергієві kasia, вело, ватна мавка і навіть Гео, який теж не давав проходу Сергієві невідомо за що. Не вистачає лише Плєшивого і Але :facepalm1:.

І вони використовують такі ж методи:

  • Інсинуація, що юзер кацап і вносить розбрат
  • Інсинуація, що юзер психічно хворий
  • Інсинуація, що його контент непотрібний (він зафлуджує форум, який сенс писати, якщо обстріли (а який сенс взагалі щось робити, якщо обстріли - вставати з ліжка, чистити зуби), пости надто довгі, це графоманія).

Бла, бла, бла ...

Ну то хай ідуть читають випорожнення від скотомогильника та Гранітного Ачка, п"яні соплі торосів у темі "Клійонка" або "аналітику" від "стратегів" типу Блера чи сво1973 у темі про Курськ.

Jedem das seine!  :smiley14:

Ось я це саме писала вже давно: цінності українців не передбачають булінг. Українці завжди допомагали один одному як одна спільнота, вони не займалися організованим харасментом один одного.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141889.msg28068216#msg28068216
ЦитатаБагато фупівців пишуть тут українською, але писанина їхня агресивно україноненависницьк а.
Просто образи і грубі нападки на українців. За українську позицію.

ЦитатаЧи просто так зручніше нападати на українців?
Бо якщо будеш нападати російською, то тут все ясно - підкацапник ненавидить українця.

ЦитатаВ той же час їхні нападки на українців, на українську позицію , намагання дискредитувати українців і українську позицію риносять шкоду українізації України.

ЦитатаА от коли нападаєш українською, то можна українця обзивати агентом ФСБ, ворогом України, і взагалі нічим себе не обмежувати в епітетах.
І робити таким чином підміну, щоб недосвідчений читач і не розібрав, де тут позиція українська, а де антиукраїнська.

Це в руслі стратегії укросів - називати себе українцями, а українців недолугими рагулями чи ворогами України.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141889.msg28068259#msg28068259
ЦитатаЗагроза тим більше небезпечна, що, несучи русскій мір, маскується під українство.
А справжніх свідомих українців намагається дискредитувати, витіснити на маргінез, цькувати і переслідувати, зобразити ворогами України, що несуть розкол.

Ну це просто 100-відсоткове попадання! Саме це і робить булінгуюча компашка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.