Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Чому "може"? :facepalm:


Тепер медвед ірпіну начепив на спину bull's eye, тому що він його образив, "дядьком" обізвав :smilie10: .

У медведа всі його віку - "старі", навіть однолітки. А сам він молоденький, свіженький парубок :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Серпень 06, 2024, 17:13Для супівців і не тільки, які читають цей ресурс, мова йде про нік Chock_Keks, один із ходячих лежачих мемів Єрмачки, true Вібраторівну (не знаю, чому медвед мене так називає, адже, на відміну від Кекса, в мене нема не тільки їх колекції, а і жодного :facepalm:).

Я ще як мінімум три роки назад continuously suggested to medved звернути увагу на Кекса в романтичному плані. То він викобелювався і казав, що це чоловік :facepalm:.

То я will urge him again.

Вона йому підходить по віку, рівню інтелекту, рівню моральності. Можна сказати, a match made in heaven :smiley15: .

А то колготочна тільки поматросіла і бросіла  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141158.msg28041963#msg28041963

Цитатаможе хто захоче приіхати до тебе в бровари  на могилку посцяти

Обкамшотити :lol:  :lol:  :lol:.

Шучу, шучу (С).

This special priviledge is reserved exclusively for one individual :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Із Шановної Української ЖінкиТМ полилася її справжня натура  :smilie9:.

Мразь ховає чоловіка в панталонах і хамить дружині бійця ЗСУ, який воює за Україну  :smilie9:.


І так, вона не шановна, не українська, і не жінка  :smiley23:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Серпень 05, 2024, 22:26Анальна Пробка рве дупу (pun intended) на британський прапор (pun intended) за своїх  :dance3:. Ну що ж, цілком логічно!

Саме так! Рада, що не тільки я це підмітила :smiley24:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141158.msg28041604#msg28041604
ЦитатаВ нього в усіх темах,  де погано згадуються підари чи різні кінчені фріки,  що називають себе лгбт, просто очко рветься від болю.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2745
Почитала сьогодні чергові жахливі образи емігрантів від Бандерівця, чергові мати і хамство, і моя перша реакція, як завжди у таких випадках, була знову написати щось нищівне в його адресу, тому що це діє на мене як червона ганчірка на бика  :smilie9:.

І тут я згадала, як ми з Сергієм відправляли пакунки на 54-у і як Бандерівець старався зробити все можливе, щоб все пройшло якнайкраще, як він постійно давав нам звіти, що і як, і де ті пакунки, реально старався, щоб ми були задоволені, і ми дійсно були дуже задоволені тою співпрацею, і не могли нічого сказати, крім найкращих позитивних слів про ту його роботу з нами.

І коли я це згадала, то ... несподівано для себе розплакалася :smilie2: .

Я не знаю, як пояснити свої емоції. І я точно знаю, що ті люди, на кого Бандерівець спрямовує свій гнів і образи, в більшості своїй не заслужили цього :smiley23:.

Але, напевно, є більш важливі речі в житті, ніж образи на п"яну голову і моя реакція на них.

Принаймі я так думаю у цю хвилину  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Самовар знову заливає Єрмачку, фантазує про "кобил"  :bluet:. Що, "корови" поряд вже не вставляють? :laugh:


 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В Куєві, з найкращим в Україні ППО, тоді як інші місцеві і навіть обласні пункти можуть лише про таке мріяти. Попрікати біженців зі сходу та півдня України біженством може тільки остання зажерта куївська мразота  :smiley23:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141679.msg28043056#msg28043056
Цитатаяк же так сталося, що я, тиха пристосуванка, й досі в Україні

Краще вставляти англійські слова, ніж російські, як це постійно робить куянка шуша :smilie9:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141679.msg28043131#msg28043131
ЦитатаТи диви, ще одна почала англійські слова вставляти. Це щоб всі пам'ятали, що ти вже не така, як всі

А взагалі жабогадюкінг - хай переможе найтоксичніша  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хтось ще до цього часу вірить, що воно юрист? :facepalm:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141158.msg28043278#msg28043278
ЦитатаКонфединційна інформація) 

Втім, як я вже вказала вище, яка держава, такі і "юристи" :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Серпень 07, 2024, 18:43Самовар знову заливає Єрмачку, фантазує про "кобил"  :bluet:. Що, "корови" поряд вже не вставляють? :laugh:


 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Аааа! Порка скотта :smiley15:.



Якби ж то тільки в цьому проблема ... там одні мрії і zero ability to execute  :lol:  :lol:  :lol:.

І взагалі ... писати таке на цілий білий світ, публічно фапати на коняк, ганьбити дружину :facepalm:.



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2751
Цитата: Wednesday від Серпень 07, 2024, 21:00Аааа! Порка скотта :smiley15:.



Якби ж то тільки в цьому проблема ... там одні мрії і zero ability to execute  :lol:  :lol:  :lol:.

І взагалі ... писати таке на цілий білий світ, публічно фапати на коняк, ганьбити дружину :facepalm:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141158.msg28043593#msg28043593
ЦитатаЯ - 173

На фотках, які виклав Олдвуд, там і 163 не пахне :facepalm:. І Вудік, людина, яка особисто провела з ним багато часу, назвав його коротишкою. Він за Лоріка вищий всього на півголови, а вона на вигляд невисока жінка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О, ЛампоГлаз in da house темі про спорстменок.

Трохи не туди. Так, там є брюнетки, але з великими дупами? Hardly.


Ніколи не забуду, як я ржала до сліз, читаючи, як він пише італійській хвойді: "Babe, you r so hot! All the best to you!"

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

О Боже! Радость-то какая! Аж цілих 10 днів ми не побачимо матів, чорнухи та лайна від Анальної Пробки! :dance3:

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ці слабкі шмакодявки просто парою із всіх отворів виходять, коли їх ставить на коліна a powerful charismatic woman  :laugh:.


Просто як тут, хехе! 1&
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2755
Сьогодні на Єрмачці підтвердився шостий закон Венсді: якщо залишити ганебний Альянс в спокої, ганебний Альянс почне пожирати сам себе :smiley24:.




Feast for the eyes indeed!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2756
You will not be able to stay home, brother
You will not be able to plug in, turn on and cop out
You will not be able to lose yourself on skag and
Skip out for beer during commercials
Because the revolution will not be televised
The revolution will not be televised.

Revolution розпад українського суспільства is televised - на Єрмачці :bluet: .

Всі проти всіх - огидно читати  :smilie9:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2757
Як завжди, особливо шокують нешановні неукраїнські нежінки  :smilie10: . Чи є в них взагалі якесь дно?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141706.msg28044283#msg28044283

Та ні, не потрібно мати дітей чи взагалі жити в Україні, щоб вказувати на те, що півукраїни відкупилося від призову за бабло, тому що Україна - глибоко корумпована, продажна на всіх рівнях країна :smilie9:. І конкретно ось такі дописувачі теж :smilie9:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141706.msg28045132#msg28045132


Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Якщо укрочоловіки вважають красивим таке, то не дивно, що їх країна у такій глибокій ... дупі :smilie10: .

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це ще "мамка" mode чи вже "мега-мамка" mode? :facepalm:

А якщо це їй Паша видере волосся? :Sho_za:

А якщо він з "кузнєцом" прийде? :lol:  :lol:  :lol:

Бачу порушення цього пункту правил:

4.3. Заборонені: погрози будь-кому з учасників ФУПу (юзеру, модератору, адміністратору), зловживання матом та зловмисний флуд. Перехід на близьких та рідних дописувача або ж погрози перенести форумні суперечки в реал караються з особливим цинізмом.

Чи для "волонтерів" правила не писані?



Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.