Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Навіть спокійного, як удав, Шаблезуба Анальна Пробка вже забембала :facepalm:.

Так, Анальна Пробка, вона така - у всіх темах і у всіх дупах затичка  :laugh:.

До речі, я вже знайшла одного безробітного адвокатішку у Великій Димерці - але трошки розходяться деталі біографії. Але хто нам гарантував, що Але говорить правду to begin with?

Якщо це він, то там все дуже, дуже сумно  :smilie2:.

Просто хвора людина, яку краще не зачіпати і просто ігнорувати, поки не прийде модер і не евтанізує.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2261
Прокинулась, а помиєчку злі адміни уже і завалили нафіг  :dance3:. Впевнена, нова - це лише питання часу, but who cares about maggots' next adventure? :facepalm1:.

Але якщо в цьому є якась silver lining, то це, що ця ситуація нарешті до кінця розставила всі акценти і прояснила до кінця ті питання, які в мене ще залишалися щодо цих покидьків. Let them burn in hell.

Поржала, як дегенеративне Роздерте Ачко волало до мене. Смердючий кінчений бомж не має права не тільки get acknowledged and responded to, а і навіть подивитися і подумати в мою сторону :bluet: .

Хорошою відповіддю була б сатирична замальовка про вірильних широкоплечих курсантів ЛВВИУС Сергія і Веніаміна, які знущаються над слабким та забитим "самоваром" Максимом, ставлять його на коліна в куток, і під гигкання одногрупників кульмінують на його вже тоді плєшиву макітру, у той час як він розтирає сльози та свіжозгенерований протеїн по негарній кирпатій заточці  :laugh:.

Але це було б надто багато уваги цьому лайну, а уваги воно саме і випрошує.

Тому наша навіть не відповідь, а просто констатація факту скавчання опариша в лайні до ясравої зірки у далекій галактиці - внизу.




Відповідь від зірки - radio silence, але я б трактувала це як мовчазне GFY  1& .

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сьогодні досить похмурий ранок четверга 4 липня 2024 року. Напевно, в нас знову буде дощ.

Подведьом нєкоторие ітогі :smilie7:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.


Wednesday

Як завжди, розгромні теми, в яких я порю скотт, продовжують бути популярними навіть після того, як порка закінчилася  :pooh_lol:.

І ця - не виняток.

Я не планувала такого, вле прийняла певні цілком усвідомлені рішення, як описано в цьому пості.

І я досягла цим певних цілей, які я собі поставила. Деякі я конкретизую, а деякі - ні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27982121#msg27982121
ЦитатаТакI зIла пIгулкI , попустило , но не зовciм

Ніколи не приймала, не приймаю і сподіваюся, що не буду приймати ніякі "пігулки".

Тупі просто не вміють читати. В тій же темі:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27981712#msg27981712
Цитатая не заперечую, що я троль, when I want to be.

Так от, я не пігулками закинулась, а просто відключила троля і стала писати серйозно.

Правда, то було метання бісеру перед свиньми, але може, хоч одна людина прочитала і прониклась.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27982177#msg27982177
ЦитатаХоч би постидалося своїх батьків, простих українських селян.

Дебіл! :facepalm:  Це взагалі не має відношення до обговорення, але мої батьки - професійні інженери. Їх батьки (мої діди) та попередні покоління дійсно були селянами (фермерами по-тутешньому), причому заможними з обох боків. Чим я особисто і пишаюсь. Це відноситься, напевно, до більшої частини українців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27982178#msg27982178
Цитатанавіть матюкатися перестала

Брехня, тому що я ніколи не матюкаюся, крім англійською, і то із зірочками, і то для надання певного стилістичного забарвлення.

А слова "анальна", "пробка", "розірване", "плєшиве", "ачко" та їх комбінації матюками не є і є літературними.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2269
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27982260#msg27982260
ЦитатаВона ще в іншу тему приносила свій портрет в 30 років, на якому ввавжає себе ахуєнною красоткою - місс Луцьк-96.  :laugh: Тільки циці десь по дорозі загубила. Весь час себе порівніє з жінкою Турчинофф, а от із Сірьонькіною красапєтою чогось соромиться.

Бачу, SOG не оцінила жесту моєї бодрої Олі і продовжує. Ну що ж, брат в ЗСУ (якщо не бреше, а в мене є підстави вважати, що вона бреше по інших питаннях, а раз так, то здатна збрехати і по цьому) не є індульгенцією на хамство і булінг.

На "портреті в 30 років" дівчина із зовнішністю 10 із 10 і це не обговорюється. Особа, якою погидував навіть Люкс, очевидно, просто жорстко заздрить, тому і намагалася to tear me down :facepalm1:. Нагадало, як з приводу іншої фоточки одна заздріслива сучка скавчала, що волосся не помите, хоча воно було просто блискучим (бо здорове і гарне, як на рекламі шампуню).

Але яке це має практичне значення? Ефективність зовнішності (як одного із чинників) вимірюється результатом. В мене він є, а в неї - нема :laugh: .

Щодо з ким порівнюю, так Сергій і не переслідував мене з 2021 року, не називав бегемотом, страшилом і так далі, не вивалював мої фото для булінгу і не робив інші непотребності.

Як виявляється, у тих, хто бегемотив у мою сторону, поряд не менші, якщо не більші бегемоти :smilie10: .

Тому і Лорік, щоб порівнювати apples to apples.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27982304#msg27982304
ЦитатаКоли я побачила ці два фото, виставлені на ФУП з очевидною метою порівняння на користь першого фото, перша думка була : "Так ось яка ти, "високоранговість"!" :facepalm:
Ні, мабуть брешу. Це була друга думка. Першу не озвучуватиму)))

Друге фото належить жінці, якої ніколи на цьому форумі не було, і яка напевно навіть не знає про існування жінки з першого фото.
Як таке кваліфікувати? 

А з чим порівнює Мирослава мою "високоранговість" - із своєю власною зовнішністю чи із зовнішністю своєї доньки, до якої я по віку ближче, ніж до Мирослави (на випадок, якщо вона почне скавчати, чому я її "зачіпаю")? Хоче сказати, що вони гарніші?  :facepalm:

То хай Плєшиве Лайно не тягає фотки чужих жінок, бо навіть якщо вони беруть участь у форумі, то це протирічить його правилам. І не обзиває чужих жінок, якщо не хоче, щоб обзивали його.

А цій іншій жінці добре було б, якби хто підкинув лінк на форум. Хай би почитала, чим займається її чоловік останні 30+ років  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Довгу missive ВІЗОТМ з виправданням булінгу коментувати не збираюсь, це маячня та брехня.

Скажу лише, що вона опустила з нього Хорвата, Алєжку та Сергія СВ, інакше б її "струнка теорія", чому булінг виправданий, розпадається на молекули.

Я особисто ловила її на брехні дуже багато раз, тому скоріше повірю версіям Кадри чи Авіатора.

І так, Кадра у ситуації з натіві була абсолютно правою і хоч натіві повитирала всі її скріни, у нас-то вони є і кожен може переконатися.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27982473#msg27982473

ЦитатаЯ всих цих тонкощів вашого спілкування на інших форумах не знаю, бо відносно недавно тут, але вже достатньо побачила і прочитала. Сірьонькіне вилизування Московії, яке хтось дбайливо зібрав до купки, теж бачила. Та і у нього весь інстаграм - життя на фоні каналу ТНТ. Його пасажі із постійною зміною документів і прізвищ - окремий фейспалм. 


Недавно тут - це рочків 4 по факту. Кокетка підстаркувата  :laugh:.

А "вилизування Московії" Плєшивим Ачком, дбайливо зібране до купки мною і запощене у неї під носом у темі, в якій вона активно гарувала, вона не бачила!

Як і тисячі доларів та євро, який Сергій задонував на ЗСУ :smilie9: !

Думаю, у шуші з"явилася серйозна конкурентка по дволичності.

Чи це вона просто "варіанти" з Плєшивим Ачком та Анальною Пробкою розробляє?

Так це ж уже the lowest levels of desperation, враховуючи специфіку їх ситуації  :facepalm1: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27982476#msg27982476
ЦитатаЦе не просто Ге, а цілий Джон Голт. Іван розправив товсту пику.

Щось мені підказує, що треба "запам"ятати цей твіт".
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2274
:dance3:  :dance3:  :dance3:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27982166#msg27982166
Цитатакрім «розірване очко» нічого придумати не можеш)

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1084630.msg27982199#msg27982199
ЦитатаТи її дописи почитай
Ключові тези
«Камшотити на могили»
«Анальна пробка»
«Розірване очко»
«Страпонити»)

Звісно, можу, але ж в цьому - самий цимес :laugh:. Розказую, як все було :smilie7:.

Як я вже пояснювала, в реальному житті я не тільки не практикую анальний секс ні в якій формі, а і вважаю його не те що неприроднім, а біологічно нездоровим. В прямій кишці та у вагіні знаходяться різні бактерії, і відповідно занесення різних бактерій у різні orifices - погана річ. Не кажучи вже про механічні чинники і як це впливає на здоров"я прямої кишки. Тому так, для мене анальний секс у всіх формах - це табу.

Але тема анального сексу у моїй протидії булінгу - це цілком продумана, усвідомлена і intentional стратегія :smilie1: .

У своїх розбірках із "опонентами", які першими почали вони, а не я, і які вони вчиняли місяцями проти мене, навіть коли мене не було на ФУП, я іноді почала перегравати метафоричний вираз "пороть скотт", який придумали вони, через метафори типу "трампування" і "страпон животворящий".

Я помітила, що на останнє вони реагують досить негативно, і продовжувала використовувати цю тему у подальшому пушбеку у відповідь на булінг.

Я навіть спеціально підняла психологічну літературу, як можна найсильніше вербально образити чоловіків, і виявилось, що вони вважають найбільшою образою саме алюзії до анального сексу :dance3: .

Зазначу, що я не робила це спеціально, а лише і тільки у відповідь на булінг.

Коли вони відкрили одну із тем, де обливали мене лайном, у якій я навіть відмовилася взяти участь, я написала тут, що "бути відстрапоненим мною - це не право, а привілей" :laugh: .

Це просто нереально тригернуло опонентів 1& . Одного з них забанили на довгий термін, а інший, хоча я його і не зачіпала, почав нити про "гліномєску", що змінило баланс.

Тому що одне писати про "вирву матку" - метафору (С) по відношенню до опонента, а інше - почати втирати гнилий оселедець і писати наклепи, що нібито хтось займається цим в реалі.

Тому і отримали атвєтку у відповідь у вигляді "Плєшивого Ачка", "Розірваного Ачка" і так далі, причому конкретно після того, як істоти почали на порожньому місці ліпити цю маячню і розводити булінг у нейтральній темі.

Тому маємо логічну послідовність:

страпон -> "гліномєска" -> Плєшиве Ачко -> Розірване Ачко (особливо після епізоду з фотожабами).

У випадку Але він сам напросився, постійно камлаючи про оральний секс з чоловіками і брудно ображаючи майже всіх юзерів майже у всіх темах. Тому, логічно, він Анальний Але і Анальна Пробка.

І це дійсно їх дістає, вони вже буквально просять не називати їх так і не казати про таке:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27981991#msg27981991
Цитатати можеш не мислити про анал хочь деякий час.

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:

ЛОЛ! Печуть, болять розідрані в хлам отвори бридких булі - what a sight to see  :laugh:.

І як я уже писала неодноразово, поки існують "бегемоти" та "з**лупи", доти існуватимуть "роздерті очка" та "анальні пробки".

The choice is theirs to make  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, тепер я знову відключу троля.

Як я вже написала тут, я змінюю стратегію по відношенню до цих всіх анальних пробок та плєшивих розідраних ачок. Деталей не дам.

Єдине, що я скажу, це що всі, хто співпрацює із мерзенною істотою, яку я називаю Плєшивим, автоматично вважаються законтаченим ним з відповідними наслідками.

Наприклад, такими я вважаю "волонтерів" - всіх трьох. І судячи з деякої інформації, двоє з них взяли участь у ситуації з мерзенними фотожабами. Навіть того, що вони не засудили дії свого товариша, достатньо, щоб вважати їх такими ж мерзотниками і геями в поганому розумінні, як і саме Плєшиве :smilie9: .

Тому по відношенню до них піднімається а full firewall. Ніби їх не існує взагалі.

Я буду продовжувати відслідковувати донати як частину моїх свого роду досліджень. І якщо захочу, коментувати певну поведінку.

І продовжувати спостерігати (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2276
ЛОЛ!

Кожного ранку, коли лунає будильник на моєму планшеті і я просинаюсь, я певний час "полежую" і проглядаю пару-трійку онлайн-ресурсів.

Сьогодні заходжу на СУП і бачу, що там медвед. І просто побачивши його нік, я вже зразу знала, яку тему він читає :laugh:.

Так, ви не помилилися - він читав тему, яку відкрив, щоб діставати мене. В якій я не відписувала вже довгий час, і ніхто взагалі не відписував - вона майже внизу в основному відділі.

Медвед, ти що, теж таємно в мене закоханий?  :laugh:

Come on, man, ми хоч і могли б сидіти за однією партою, я дійсно для тебе старувата, та і not available 1& .

Я тобі вже давно кажу, що якби ти тільки захотів, то б давно знайшов собі a girl of your dreams. В Чехії дофіга гарних жінок. Просто вибирай тих, в кого є вища освіта, і by default вони будуть адекватні інтелектуально. Знайомся, постійно ходи на побачення, ніби ти ходиш на інтерв"ю, коли шукаєш роботу. А далі буде просто справа техніки.

І не слухай f**cked up дегенераток про "старих дідів" і "підстаркуватих батьків". Якщо для тебе це цінність і в тебе є бажання стати батьком, не відмовляй собі у цьому. Твій вік абсолютно не проблема і в тебе ще багато часу, щоб виростити дитину і поставити її на ноги. Тим більше кажуть, що у старших батьків народжуються генії  1&.

Don't take my comments too personally. Я дійсно бажаю тобі цього, хоч ти ставився і до мене, і до інших як остання свиня  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Анальну Пробку реально попердолило - відповідає на старі пости, в яких місяцями немає активності :facepalm:.

Що цікаво, він зазвичай відповідає на кожен мій пост, обливаючи його лайном, а ось на моїх декілька постів, де говориться про дружину викинутого з юридичної практики чувака з Великої Димерки, яка робить манікюри, щоб прогодувати родину, чомусь ні разу не відповів ...

Цікаво, скільки в тій Великій Димерці адвокатів у подібній ситуації - на 13 тисяч чоловік? :smilie7:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ох, кацапські адміни мегаефективні, ЛОЛ! :smiley24: 

Зрубали нову помийку просто на зльоті :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1141239.msg27982364#msg27982364
ЦитатаВона буде скавчати, що от ви "лізите в сім*ї", а значить і їй можна. Це при тому що лисий хєр сам сюди носить свої фотки, тік-токи і відоси, а Кадру ніхто за язик не тягнув описувати свої сексульні походеньки.

Але коли потішаються над її вібраторами, unf**ckable dogface (C) та дікпіками замість перстня з діамантом, то це хник-хник, ето другоє :smilie2:.

Бо її ніхто за язик не тягнув описувати свої сексуальні походеньки (С).
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.