Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Нагадую, що Плєшивий багато раз реєструвався на цузі, щоб бути поряд із його нерозділеним коханням, і навіть відразу після смерті своєї матері :smilie10:.

Йому Авіатор був важливіший, ніж втрата власної мами!

І він там настільки брудно "горював", що Рукі грохнув його з усіма потрохами :smiley24:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну це ще невідомо, хто кого.

ЦитатаТам треба тількі мочить.

Може, послухає "Missile of Love", замислиться.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Поїдаю морозиво у вафельній оболонці - ну просто як тут  :laugh: - і плачу  :weep:

Цитататож пан Іон теж пристрастився до тієі забавки——вистукувати куєм азбуку Морзе на чолі господарів.

Сергій, скажи їм, що ти не плагіатиш, а що сатирично висміюєш "тук-тук" в їх головах та дупах.

Правда, різницю може зрозуміти хіба Але, та і то сумніваюсь  :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2223
Ну хто б казав! :Sho_za:

Цитатати обісравшись зможеш перетинути кордон, будеш йти тако по Козьїну, а хтось впізнає і скаже - ось дивиться, дивиться я цього предурка в інеті бачив.

І не тільки бачив, а і статті читав. І жінку його бачили, і синачку, і дочечку.

Ото пишаються своїм татом та чоловіком, про якого аж в газетах написали, що він кінчений в д**пу гей в поганому розумінні, ще й родину свою прославив на увесь білий світ :facepalm1:.

Хто б Лоріку у фейсбук посилання на цю тему дав та на статтю, як гендиректор корпорації юзерів прослуховує :smilie10: .

А доці та синачці написав у соцмедіа, що їх тато закликає до фізичної розправи над представниками ЛГБТ. В багатьох країнах світу це вважається hate crime :smilie9: .

І бійцям ЗСУ підкинув, що ця падла про Україну під час війни пише  :smilie9:.

І Вересу лінк послав, як ця мразь казала, що мегадонори донували їм тисячі доларів, щоб бути посланими їх же "волонтерами". Після чого донори, звісно, більше ніколи нічого 54-й не задонують  :smilie9:  :smilie9:  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитатаот ти троллиш Нумерного "чатом Альянсу", а вони сприймають це як факт існування не тільки якогось альянсу, але й чату теж пожалій убогих розумом, шолє...

Технічний термін, не має значення. Якби я не збилася з ліку щодо додаткових помийок, які вони заводили після того, як основну грохнули, то я б нічого і не казала.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сказала істота, яка не соромиться вийти у світ в "персикових" шортах :facepalm:.

Цитатав захист Іона - це єврогейський тренд. ти звісно бачив як там вбираються. відчуваю себе якимось орангутангом з гір коли в Мілані прогулювався.

А ачечки добре порвали, бо надто вже довго скавулять  :facepalm:.

Добре моя missile of love підірвала отвори  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Різниця в тому, що Сергієва дружина на всіх світлинах поряд з чоловіком і ніде ні в чому не помічена.

А ось дружина Плєшивого непристойно близько стоїть поряд з не своїм чоловіком, ще й непристойно настовбурчилась на нього, типу як тут:


Тобто фактаж наліцо, а по відношенню до Сергія в них нема нічого, крім гнилого оселедця :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як він сам колись казав, Royal Flush  :laugh:.

Цитатаhttp://Булька стрємітєльно залітає в чатік і заходить з козирєй)

До речі, щось останнім часом він почав до мене підлизуватись :smilie10: . А де його муза "штор" та "коврів"?

Туалети миє крабів на Алясці чистить?  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так чьйорная тріада плєшивого кацапа же ... Пам"ятаєте, така темка була? :lol:

Це ж психопатіна про себе написала! :facepalm:

ЦитатаВведение каких-то членов в какой-то треугольник ...

Так, в цей трєугольнік ще вводити і вводити ... Боже, яке ж воно бридке у всіх відношеннях ...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107169.msg25707912#msg25707912

Навіть фотку тут не хочу постити, щоб не забруднити його мерзенною заточкою цей ресурс :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Взагалі-то вона його теж обнімає, там червоними стрілочками було показано.

І цей конкретно цирюльник якраз гетеросексуал, а не гей. Це можна побачити в інеті.

ЦитатаГоворят, шо это некий мастер-цирюльник. :) И что есть некая фота, где он кого-то обнимает за плечи. :)

Обычно такие мастера-цирюльники - нетрадиционной ориентации   
.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 30, 2024, 20:05А куколд - це Розірване Ачко, бо він прийняв невірну дружину назад.

Тому що знає, що більше нікому не потрібний. А так вона хоч за бабло з ним залишиться  :smilie2:.

А таки ж куколд! Рогатий  :gigi:. Цікаво, як ті роги на плєшивій макітрі тримаються?


Prompt: "bald middle aged man with antlers looking sad, digital art" :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Да, мерзеннєйша заточка у куколда ... я навіть не уявляю, як таке до тебе лізе, беееее :bluet: :bluet: :bluet:.

Навіть Цибульський якось цивілізованіше виглядає у порівнянні ... Та на відміну від Плєшивого, хоч щось досяг в житті.

Тут Нав"ючене Сідло можна зрозуміти.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Да?

ЦитатаТут шансів в тебе нуль.

Мені дуже подобається те фото, там де тичинка і пєстік Мудвед і Плєшивий з відповідними digitally enhanced features  :laugh:.

Ото був би Royal Flush  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ааааа! Сльози! :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

А я недаремно казала Роздертому Ачку мастити дупу вазеліном  :weep:  :weep:  :weep:

Bolukan is in da house! :super:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Фсмисле випросив? Плєшиве же саме це фото на Єрмачку запостило і воно доступне в прямому доступі там.

Чому ниє?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

В цій темі цікаві фотки Вудік напостив ... заніматєльно!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107169.0
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Саме це фото і надихнуло на відоме поганяло  :facepalm:.

Бррр!


Питається, нащо постити таке? Він вважає, що це ок і хтось вважатиме це якщо не привабливим, то не огидним? :smilie10:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так це - метафора (С).



Чувак таке городить ... ніби це не в нього прорвалося про фізичне насильство по відношенню до жінок  :smilie9:. Десь цитата валяється.

А насправді те, що там відбувалося, це оце:


Домінація і приниження  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Це якийсь кошмар - цілий день пішов коту під хвіст, регочу, не перестаючи і тільки що з"їла третій ice cream cone :facepalm1: . І що це може означати?

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Можє, це мороженко так подіяло, але тут мені спала на думку цікава мислЯ.

Що спонукало 50-річну жінку записатися на курси перукарів?

В неї було ціле життя отримати купу вищих освіт, але ок, якщо з якихось причин цього не сталося, якщо тобі 50 плюс-мінус, нащо вчитися на професію, яка для 20-30-річних?

Хіба не краще було вивчитися на якогось бухгалтера, наприклад, ну щось таке більш dignified?

І зрозумійте мене правильно, я ні в якому разі не хочу принизити чудову професію перукаря, вона дуже потрібна. Але в 50 років стригти чуже волосся, працювати із шкідливими хімікаліями - ну ви розумієте, про що я?

То питання: а не чи був чинником вибору "навчання" саме пан Цибульський? :smilie10:

Тому що яке ще може бути у цьому всьому логічне пояснення??
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А Лорікові фотки чому можна було?


От жеж дволичні лицемірні баби  :facepalm: . Ну просто безкінечно безсоромні :facepalm1:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.