Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg27957014#msg27957014
ЦитатаЧерез скільки хвилин вона б почала виносити Залупі мозок та жерить його з гівном.

По-перше, Сергій мене не називав ворогом народу, а цей ресурс ворожим. Якщо Плєшиве хоче сказати, що я вижерла Хорвату мозок, то for starters треба, щоб було що жерти :laugh: .

Ну а по-друге, у мене інше питання: через скільки тижнів Альянс повісить bullseye на спину Динозавере (С) і почне рвати його на шматки?

Адже ніхто не змінився і ніхто нічого не забув :smilie7: ... а угоди з кацапами не варті і частини screen real estate, на якому вони надруковані.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2061
Цитата: Wednesday від Червень 15, 2024, 23:09Ну ось він так само "образно" назвав мене ворогом народу. А цей ресурс, в який я вклала стільки сил і зусиль - ворожим.

А виходить і сприймається як персональна образа та наклеп.

"Нові старі друзі" поаплодували і поплескали по плечу - маладца, накинув непогано :smiley24:.

Але Бог з ним  :smilie2:.

Moving on.

І так само "образно" почав погрожувати :smilie10:. А потім - ой! А чому я більше не модератор?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg27956459#msg27956459

Ну він же не очікує, що я прийду на Єрмачку і буду з ним дискутувати? І що взагалі після цього буду з ним спілкуватися після цього?

По решті закидонів я відповім у відповідних темах на нашому ресурсі, тому що він - ходячий приклад промивання мізків і зомбування українців.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І ще спало на думку: я писала про Сороса, ВЕФ і глобалізм із самого початку створення цього ресурсу. І не тільки я. І весь цей час він цього кагбе не бачив, все це толерував і нічого не казав. А тут різко це почало його напрягати.

Що ж змінилося?

Ні, я не хочу в це вірити ...

Я не хочу вірити в те, що є ймовірність того, що всі ці М-3 та плєшиві могли мати рацію :smilie9: .

Тому що моя позиція та мої політичні погляди та заяви не змінилися!

Змінилося те, що більше немає призів і розиграшів  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2063
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg27956992#msg27956992
Цитатаразом зі своїм законним (є штамп в паспорті, якому люто задрять всі Асті і Чок Кекси)

Ну так гріх же не констатувати сумний для цих агресивних чорноротих істот факт, що "старі", "негарні" та "психічно хворі" чомусь роками у щасливих шлюбах і реалізували себе у всіх відношеннях, знаходячись в даний момент на вершині піраміди Маслоу.

А вони, "молоді" (:facepalm:), "гарні" (:facepalm1:) і "психічно здорові"( :smilie10:) за фактом нікому не потрібні( :smilie2: ).

То кому тут треба в консерваторії підправити і хто, я повторюю, перший почав?

Ці дві особи регулярно ображають і інших жінок, і інших чоловіків, і це робилося у випадку колготочної давно до мого приходу на Єрмачку і практично тими ж словами - "стара", "негарна", "психічно хвора", "заздрить" їй, молодій та красивій :facepalm:. На моїй пам"яті, навскідкуТМ, по відношенню до ніків Віра, Кароффка, Кадра, Ольга Тейлор і Трейсі.

ПС. Проста сєрмяжна правда полягає в тому, що штамп не має значення, якщо цього не бажає сама жінка (і це так, є дійсно такі жінки).

А якщо жінка бажає, хоче, відкрито декларує це, буквально мріє про це і пише, як боїться лишній крок ступити, щоб "не спугнуть" бойфренда, це вже аб"юз :smilie2: .

Коли чоловік відмовляється дати жінці те, що вона хоче, тим більше так довго змушуючи її чекати омріяної пропозиції - це вид психологічного знущання  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Червень 16, 2024, 18:50І ще спало на думку: я писала про Сороса, ВЕФ і глобалізм із самого початку створення цього ресурсу. І не тільки я. І весь цей час він цього кагбе не бачив, все це толерував і нічого не казав. А тут різко це почало його напрягати.

Що ж змінилося?

Ні, я не хочу в це вірити ...

Я не хочу вірити в те, що є ймовірність того, що всі ці М-3 та плєшиві могли мати рацію :smilie9: .

Тому що моя позиція та мої політичні погляди та заяви не змінилися!

Змінилося те, що більше немає призів і розиграшів  :smilie2:.

Та ну(
Ніхто особливо на ті "призи" не вівся——і в більшості своій вони йшли на донати.
Не думаю так про Хорвата(
( Навіть напишу що впевнений в цьому)

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Червень 16, 2024, 19:36Та ну(
Ніхто особливо на ті "призи" не вівся——і в більшості своій вони йшли на донати.
Не думаю так про Хорвата(
( Навіть напишу що впевнений в цьому)

Ну, я теж не хочу в це вірити.

Але факт залишається фактом - навіть якщо відокремити факт донатів.

Цілий рік він мовчав на цю тему. І лише зараз не тільки особисто образив мене, а ще й став погрожувати СБУ і психушкою, як в старі добрі радянські часи :smiley24: .

Що далі? Фандрейзинг, щоб найняти кілера, ну щоб вже точно закрити мені рот? Адже цей ресурс не підпадає ні під юрисдикцію СБУ і України, ні під юрисдикцію Канади, та і ніяке СБУ не буде цим займатися - я пізніше опишу, чому.

Але сам факт - це, безперечно, червона лінія  :smiley23:.

Це навіть гірше, ніж коли М-3 погрожував викласти адресу школи моєї дитини і інші персональні дані :smilie2: .

Це реально жерсть, дно  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Таки Лорік не обласкала плєшиве лайно сьогодні ...

Злий як чорт!  :lol:  :lol:  :lol:

Це добре :dance3:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2067
https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg27957191#msg27957191
ЦитатаКоли це знущання та стьоб стали заздрістью? 

А коли це заздрість негарного, спитого менопаузального кацапа стала знущанням та стьобом по відношенню до гарного, успішного і популярного чувака?

Так, рефлекторні подригування лабораторної жаби після чергової дози струму  :lol:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Червень 16, 2024, 20:09Таки Лорік не обласкала плєшиве лайно сьогодні ...

Злий як чорт!  :lol:  :lol:  :lol:

Це добре :dance3:.

Так)
Це весело)

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg27957202#msg27957202
ЦитатаПістець тепер гілке

F**ck! Ось ще одна причина, чому той ресурс антиукраїнський - тому що бридким кацапурам дозволено безкарно калічити і знущатися над українською мовою  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2070
Ну ти ж їх просто без ножа  :facepalm:.


Це ж одна двадцята десята п"ята конурки колготочної  :facepalm:.

А скоро ця сумка буде вартувати більше, ніж десять таких конурок плюс козьїнський "mansion" в додаток.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Після появи Плєшивого лайна та ВІЗОшуш досить мила і лампова навіть із врахуванням п"яних поплакушок в тарілку тема predictably скотилась в лайно :smiley23:.

Лайномідаси, my ass - все, до чого доторкається ганебний Альянс, перетворюється в дрек :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 16, 2024, 18:33Щось у плєшивої пєтушари поганий настрій сьогодні. А вчора був сумирним, як ягня.

Недопив?

Перепив?

Не вдалося струсити на Нав"ючене сідло чи на фотожабу з фото чужої дружини?

Нав"ючене Сідло на День Батька привітало тільки сушеним хвостиком в анус замість омріяного страпона?

Ну так не всі такі дружини, як у мого чоловіка  :smiley14:.

Sad!(C)

Бачу, моя гіпотеза вище виявилася правильною  :smilie2:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg27957222#msg27957222
Цитата сраку

Таки Анальна Ковирялка ще не купила і не вислала страпон :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2073
Цитата: Сергій Чернівці від Червень 16, 2024, 20:18Так)
Це весело)

Можна було б зайти і покопати дегенерата, як він мріє, моїм ruggedized boot, але я давно don't acknowledge his existence. Він надто низько в моїй ієрархії, щоб спілкуватися з ним безпосередньо і удостоювати його моєї уваги.

Тому він повністю твій. Хай звивається від болючого екстазу у твоїх міцних досвічених руках :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 16, 2024, 20:37Тому він повністю твій. Хай звивається від болючого екстазу у твоїх міцних досвічених руках :laugh:.

До речі, чим не топік для майбутньої серії цифрових хітяр?

Це ж скільки можна нагенерувати на тему "Painful Ecstasy" і "Make Me Hurt For You" :hot:

 :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Боже, які вони тупі!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg27957246#msg27957246
ЦитатаВи троє живете ілюзією, вигадкою, що вам трьом всі заздрять. Тобі - бо ти на відміну від українців в Україні маєш змогу прошвирнуться Кьольном і накупити кгосовочків, сумочок та парфумів, і взагалі маєш змогу побачити різдвяні ярмарки у Кьольні, Кадрі - бо вона тепер амерЕканка і зробила собі декілька операцій коштом американських платників податків, що є категорично недоступним для українців в Україні, НСБ - бо вона має законного чоловіка, з яким разом вивчають ФУП, "регочуть вголос", їдять чорниці (чи що там?...) взимку і сильно знає англійську мову.  ------------)))))))))))))))
Ви навіть не здатні зрозуміти, чому над вами щиро потішаються)))----

Чому? Цілком здатні зрозуміти. Бомжі під мостом теж думають, що потішаються, коли мимо проходять бізнесмени на ланч у популярний ресторан у не найкращій локації.

Тому що "потішатися", а вірніше, займатися булінгом, здорові психологічно люди не здатні за умовчанням. Це - патологія, девіантність, психічна хвороба, яка базується саме на низькій самооцінці і почутті власної неадекватності, яка лише підсилюється в присутності адекватних, успішних людей.

І це особливо видно у тому, як вона перерахувала всі ці факти з наших біографій. Кожне слово вичитала  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Камінг-аут Хорвата is fascinating on its own.

Мені дуже цікаво буде спостерігати за динамікою. Ну, що М-3 та Плєшиве рано чи пізно почнуть його знову жерти, я і не сумніваюсь, а медвед і Плзень у цьому і не зупинялись.

А ось чи продовжуватиме чморити його дмхз, обзивати втікачем і закликати приїхати воювати за неї та її синів, це питання дуже цікаве. І Шушиця.

Будєм наблюдать (С)  :smilie7: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Показове облизування Хорвата Мирославою, бо він таки послухав Альянс і покинув "ворожий ресурс" - це як медвежа послуга, комплімент у зворотній бік :facepalm1: .

Тому що на Мирославу на Єрмачці не плює лише лінивий і її там дуже сильно не люблять і зневажають :smilie10: .

Це як отримати похвалу від Гітлера у 1944 році  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139806.msg27957276#msg27957276
ЦитатаКадра  звалила з форуму, щоб не донатити на ЗСУ.

Чергова брехня та фантазії психічнохворої булєрші :facepalm:.

Те, що Кадра не надала доказів свого донату, не значить, що вона його не зробила.

А не дописувала довго вона і раніше.

Пішла, як і багато інших, в рід онлі.

Сподіваюсь, в неї все ок.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#2079
Боже, який жах  :smilie10:.

По-перше, не вірю, що він здатний щось змайструвати. Спите чмо ж не майстровитий Авіатор з його потужними золотими руками, що в банку не влазять (С).

А якщо найняв йогось, то це тим більше жерсть  :smilie10:.


Зверніть увагу на ніжки цього "творіння" - вони шокують  :Sho_za:.

І що це за кацапсько-дєрєвєнский дізайн хліва поруч?

:bluet:  :bluet:  :bluet:

ПС. Кацапа видно по якості газону (до речі, і в Канаді теж). Зверніть увагу на купу зілля і як воно росте між кладкою :smilie10: .

На професійного садівника грошей нема, а самі кацапи зілля повидирати лінуються :bluet:.

ПС-2. А яким деревом він це обклав :Sho_za: . Треба, щоб дощечки були такі пласкатенькі :facepalm:. От жеж тупе недолуге кацапське лайно!  :smilie2: 
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.