Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 06, 2024, 05:00Дозволила собі сьогодні маленьку слабкість - виграти емігрохейтерів, як то кажуть, увачко (С). Не все ж їм перебиватися портніковським свинячим - нарешті мали можливість відчути, що то є big and hard  1& .

Одному настільки сподобалось, що проспав лише дві години і прикульгав назад в 4 ранку, сподіваючись на продовження  :lol:.

cьогодні в 02:38
Клуб ФУП / Re: Футбольна гілка!

cьогодні в 03:44
Клуб ФУП / Re: громадяни сша не можуть залишати Україну , якщо вони народились в Україні і мають два градянства

Ще один любитель портніковського свинячого, Анальний Але, не встиг очиці продерти і аж не повірив своєму щастю,  ХХХ на радостях, що побачив мій нік :lol:.

Don't get overtly excited, Anal Plug - це був короткий сеанс і він вже закінчився. Ти апаздал  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Козьїнський пєтушарій збудився і давай скакати по Єрмачці, закладати "добривами" :bluet:.

Кацапський агент закликав емігів віддавати свої життя за нього, поки його син та донька відсиджуються за кордоном, а він сам ховається під козьїнським обдертим диваном.

Надавав порад землякам, як краще самоубитись :facepalm:.

Напостив фоток жалюгідного бідного житла із обдертими столами, електроплитками з минулого сторіччя та іншим крінджем  :smilie10:.

З яких часів кацапу дозволяється робити подібні висловлювання по відношенню до українців?

І я правильно зрозуміла, що його син та донька теж попістували з відповідними наслідками?

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140918.msg27945234#msg27945234

ЦитатаКісо ко-ко-ко образилось. Та пістуй по холодку і щоб духу твого не було в Украіні
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Як сказала би карова, люто плюсую!

Лише перед тим, як скинути з мурів, розпороти живота, щоб довго мучилися. Бо ці тварі безпосередньо винні в тому, що відбувається, і у смертях майже мільйона українців на сьогоднішній день.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось у цьому вся ця тупизна, безпробудна нахабність та entitlement українців. Всі їм винні :facepalm:.

Але реальність трохи інша. В Україну дійсно їздили за дешевими зубами ті, у кого тут нема страхування (а у всіх працюючих легально воно є), плюс кошти на політ роблять це не таким вже дешевим.


А тепер не приїдуть. Тому українські стоматологи будуть смоктати бібу, адже статки українських клієнтів різко впали.

А в північноамериканців поряд є Мексика, а в європейців - Польща чи Турція.

Так само як придурок Але написав про поїздки на екскурсії :facepalm:. Емігранти поїдуть в інші місця, а укри будуть смоктати бібу, бо мільярди доларів доходів буде втрачено, і співати сумних пісень  :smiley14: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А дідок Баштан читає цей ресурс! Саме такими словами я його і називала  :laugh:.


Це добре! Можливо, рано чи пізно перевиховається у моєму віртуальному таборі перевиховання перепрограмування  :gigi:.

Але тут він, канєшно, стратив: :facepalm:


Дідок, не очікуй, що за тебе, твоїх доньок та зятька будуть воювати емігранти. Будуть воювати твої родичі і навіть доньки. Ось в моїй родині, наприклад, молода дівчина пішла в ЗСУ.

Так чим вона гірша твоїх, га??

Воювати повинні і будуть українці, хто постійно живе в Україні, а не просто хто має громадянство (а тим більше технічне).

Так що все це - ТВОЇ ПРОБЛЕМИ, а не наші.

Ось так!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ізична тваринка продовжує калічити українську мову :smilie9:.


Не "Вольфганге", а "Вольфгангу" або "Вольфганг"!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Wednesday від Червень 06, 2024, 17:00Напостив фоток жалюгідного бідного житла із обдертими столами, електроплитками з минулого сторіччя та іншим крінджем  :smilie10:.

Жжеррсть! :smilie10: Це так козьїнські "мільйонери" живуть, з такими ніщєбродськими меблями, покоцаним столом "під дерево"? І воно ще в чомусь попрікало Хорвата і Сергія? :smilie10:


Двері, столярка, кухонька "привіт, 90-і" :smilie10:. Який жах!


А плитка, плитка яка!  :smilie10:


А як воно пальці на Єрмачці ламало, як карячилося! :Sho_za:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Що там у кацапів на Єрмачці?

Бачу, поки я солодко спала, у Анальної Пробки та Плєшивого Пуйла добряче бомбануло  :dance3:.

О, скільки це дає матеріалу для досліджень і психологічного аналізу, що в мене аж пальчики зачесались все це описати :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1968
Почнемо з того, що ці два кацапи чудово продемонстрували на новому прикладі мій посил і пояснення мети їх перебування на Єрмачці - зробити все можливе, щоб посилити ворожнечу і відвернути допомогу від ЗСУ.

Ну козьїнский ждун вже ВДРУГЕ і ПРЯМИМ ТЕКСТОМ написав, що донати ЗСУ не потрібні. Він спеціально і цілеспрямовано підсилює цей месидж.

Перший раз було ось це:


А зараз оце:


Тобто саме те, про що я писала.

Сергій задонував не пару соточок, а пару тисяч євро і доларів. Впевнена, це набагато перевищує "допомогу ЗСУ" козьїнської пітушари, яка кинула раз чи два пару штук гривень в результаті парі з Хорватом, а решта "допомоги" складала ПРОДАЖ старлінків з суто номінальною знижкою.

Тому його і поре від заздрощів, що звичайні емігранти задонували в рази більше, ніж він.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

По-друге, їх реакція - класичний narcissistic rage в результаті narcissistic injury. Кожного разу коли я чи інші протикають їх хітинову оболонку, смердючий контент виливається бочками :smilie10:.

Крім того, плєшиве ще й на соціопатичному спектрі.

А в Але щось органічне типу біполярки чи шизофренії. Він колотить по 500+ постів за добу і майже не спить. У нас один такий не спав, не спав, а потім перерізав горло своїм дітям, дружині і дамі в бейсменті.

Трівожна  :smilie10:.

Це один аспект.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1970
А інший аспект - це реакція загнаного звіра, вірніше реакція звіра, хворого на сказ. Кидаються, скаженіють, летить токсична слина, намагаються вкусити себе і оточуючих.

Тому що хворий скажений звір знає і відчуває нутром, що йому недовго залишилось. Лікування нема, і він на downward spiral.

Вони ж самі визнали, що тваринно бояться і депресують. Саме тому не пішли в ЗСУ ні одне, ні друге і саме тому в іраціональній гарячці свого мислення, як я уже там написала, вони готові на всі варіанти, аби тільки не зачепило їх - навіть ті, що просто неможливі (що за них приїдуть воювати емігранти :facepalm:).

Цією фразою все сказано і ця фраза - їх діагноз:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140918.msg27946896#msg27946896
ЦитатаТут кожен день прожитий як подарунок

Я нікому не нав"язую свого бачення, але, враховуючи їх антиукраїнську діяльність на Єрмачці, просто хочу побажати їм, щоб їх хвороба поскоріше, кхм, завершилася.

Сидимо на березі річки, плескаємо ніжками в прохолодній водичці :beach: .

If you know what I mean  :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1971
Бачу, плєшиве не на жарт зацікавилося анальним сексом. Постійно про це говорить, видно, цікаво йому.

Ну, з ким поведешся, від того наберешся:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140918.msg27946509#msg27946509
ЦитатаАле дуже яскравий дописувач.

Це у них сімейне? :smilie10:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140918.msg27946524#msg27946524
Цитатакалгарійска гліномєска

На жаль, я не маю такого досвіду і не можу йому нічого порадити, крім як попросити у свого просунутого синачки замовити та прислати в Україну добротного страпона та хай і практикує разом з Нав"юченим Сідлом :smiley24:.

Хай передивляться відео Портнікова, що там до чого, нагинають один одного раком і ... Як казала одна досвідчена у таких справах дописувачка, Лорік поставить перед ліжком фотку перукаря Цибульського і 2П буде граний кожного вечора  :smiley24:.

Цікаво, хто там буде топ чи ботом? Плєшиве любить бути домінованим, тим більше що якщо НС внизу і 2П slams too hard, ботоксна дупа може і репнути  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1972
І ще один цікавий факт і феномен, який я помічала раніше.

Вчора Бандерівець на словах зробив спробу помиритися зі мною (якщо що, я не сприймаю ці слова серйозно. Просто вчора це був "добренький" Бандерівець, а сьогодні може бути "нейтральний" чи "злий" Бандерівець із черговими матами, образами або твердженнями, які повністю суперечать тому, що він сказав вчора, і такі "розвороти" були раніше багато-багато раз).

Але варто було Бандерівцю сказати хоч два хороших слова про мене, Сергія і Хорвата, тут-як-тут вискочила козьїнська пєтушара і почала люто поливати нас із Сергієм лайном (із Хорватом в нього угода про ненапад, хоча він як раніше знущався, так і зараз продовжує знущатися над ним та його родиною за його спиною на різних альтернативних помийках, які вони заводять час від часу).

Я таке помічала і раніше. Як тільки чи М-3 говорив щось об"єктивне, не кажучи вже хороше, про мене, чи хтось говорив позитивно про мої відносини з Бандерівцем чи М-3, які були на початку, 2П вскакувало і перекручувало та "виправляло" все в негативному ключі :smilie10: .

Тобто він свідомо працював на розкол у наших відносинах.

Якби ця скотина разом з ЛампоГазом не завела ту помийку і не продовжувала булінг, можливо, наші відносини з М-3 і Бандерівцем до цього часу були б хорошими. Разом з тим я не знімаю з них відповідальності. Це дорослі люди, які чудово знали, куди вони йшли, у що ув"язалися і чим займалися. Вони назавжди законтачені цим покидьком і їм буде дуже важко відмитися від цього лайна, якщо це взагалі можливо.

І я з самого початку попереджала їх всіх триматися від нього подалі, але вони все одно продовжують з ним спілкуватися і навіть захищають його (як вчора це зробив Бандерівець).

То я ще раз кажу - he is bad news. Це кацап до мозку кісток, абсолютно не український, а просто мімікруючий. Такий же ждун і майбутній колаборант, як його підгавкувач Торос. Якщо і коли відбудеться окупація, він перший побіжить і здасть ту ж натіві, Бандерівця і так далі, які реально працюють на ЗСУ, а не так, як він.

Згадаєте моє слово  :smilie9:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1973
ВІЗОТМ навіть не читала. Вона чомусь вирішила, що мені рівня і що я маю acknowledge her existence :Sho_za:.

Нецікава і нерелевантна.

Так само як сенільний старець із Флориди, що лазить за мною по всіх темах і постійно мене згадує :facepalm:.

А ось за Кадрою скучаю :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Дуже приємно здивував Codename47 та інші, хто не побоявся протистояти двом скаженим кацапурам.

А ось Vovchik вчергове пробив дно  :smilie2:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140918.msg27946873#msg27946873
ЦитатаAle мені чимось нагадує Вольнова, а Вольнов мені подобається

Ну не можна ж так ницо плазувати ... ти ж теж емігрант і тебе ТЕЖ вони ображають!

Не кажучи вже про підтримку такого бруду :facepalm:.

Ти взагалі чоловік? Може, ні, і всі ці історії, як ти жінці роги наставляєш, просто вигадки, щоб це компенсувати?

Фу ...
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

І поки я це писала, Вовчикові "друзі" брудно потопталися по честі та репутації його доньки :smilie10:.





Ось що буває, коли якшаєшся з непотребом і прислужуєш йому!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну, це не дивно, що папіна радосць, яка нічого не досягла в житті самостійно і не заробила самостійно ні цента, не в курсі, як працює бізнес.


Ми ж з Булькою на пальцях пояснили, що емігів і їх грошей вже не буде купити ту каву, а в українців скоро не буде грошей купити навіть елементарну їжу, тому їх кава і послуги взагалі нікому не будуть потрібні.

Забери іноземні дотації бюджету за НАШ рахунок, і в Україні почнеться соціальний колапс і Walking Dead вже за декілька тижнів.

А вони пальці топирять  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Решту коментарів, які стосуватимуться волонтерства і донатів, зроблю в цій темі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ну це і є дешево попхатися. Отримувати молоко безплатно без покупки корови.

Так само і плєшивого донька.


Є два типи жінок. На одних одружуються та потім носять на руках, інших дешево пхають.

Це результат поганого сімейного виховання і низькоранговості. Потім таким дівчатам дуже важко вийти заміж, чекають по 16+ років і нічого не виходить.

І потім такі чоловіки одружуються за декілька місяців на тих, кого дійсно кохають, і зразу бажання знаходиться "пхатися задорого" :lol:  :lol:  :lol: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цікаво, як плєшиве знає, що я про нього і взагалі пишу, якщо він сюди не заходить?

Теж підписаний на цю тему, як М-3? :facepalm:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140918.msg27947113#msg27947113

Цитатамій форум це найкраще що було у моєму житті (С)

Не найкраще, а одна із найкращих речей, і це так. Дуже задоволена відвідуваністю, і то це я ще навіть не почала його розкручувати.

Trying to stay low на час виборів в США - це будуть ну дуже турбулентні часи, а в Україні тим більше все буде погано.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.