Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Сергій Чернівці

Цитата: Wednesday від Травень 31, 2024, 20:09

Два питання:

1) Якою мовою рахує азійське адоптоване дитинча Трололо - телегу, мандарином чи івритом?

2) Чи будуть коментарі від анального расиста Але з приводу "косоглазих абізьян"?  :smilie10:
Щось я пропустив цей момент.
Це звідки інфа?

Wednesday

#1921
Ну, Сергій не румун.


І краще бути румуном, ніж кацапом, одруженим на єврейці з дітьми-євреями, бо продав свої статеві органи за бабло (С) її папєньки :smilie10: . Чи вузькощелепним "українцем", одруженим на єврейці з дітьми-євреями, тому що знайти українку для одруження просто не мав можливості - так швидко обкрутили  :laugh:.

Як казав один видатний лідер свого часу, Jedem das Seine  :smiley14:.

Де анальний расист Але з його Чорножоп**і" Узькогл**зі ОбізьяниТМ?
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: Сергій Чернівці від Травень 31, 2024, 21:01Щось я пропустив цей момент.
Це звідки інфа?

Так ось же:

https://ukrpatriots.com/forum/index.php?msg=28951

А що азійське, то він фотки виставив на своєму фейсбук. Дитина на вигляд азіатка, ну, можливо, мексиканка.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А козьїнський рогоносець схожИЙ на косорилу азіатську абєзьяну (С). Це ж треба так щоб природа посміялась - бо навіть на кацапа не схожий  :smilie10:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Убоїще давно не вигрібало. Ну куди ти лізеш, лузер? Тобі що до Єжі, що до Сергія - ХХХ і ХХХ!


Я одного не розумію - це ж наскільки треба бути небажаним як чоловік, щоб, проживаючи роками в країні, де одна із найбільших насиченостей красунями в Європі, не зацікавити НІКОГО і докотитися до того, щоб виписати якусь проньку з власного СЕЛА!

І навіть вона його ні за що не ставила :facepalm: .

Використовую минулий час, бо воно після ковіду писало, що йде розлучатися :facepalm1:.

Далі не відслідковувала, бо воно мені настільки униле і нецікаве, що ugh :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так, Сергій полюбляє прокусити плєшивому лузеру сонну артерію - правда, крівцю спльовує.

Надто токсична вона у кацапа  :laugh:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Матрьона - то твоя Параска з села. То що, кинула таки вона тебе? А я казала, я попереджала, що якщо дружина так до тебе ставиться, це дуже поганий симптом.


Навіть вона не відчувала в тобі чоловічого начала, топтала тебе і виганяла з хати :smilie2: .

Бо ти слабак негоноровий, можеш лише булити в зграї, а сам по собі не витримуєш навіть 5 хв. в принципі досить м"якої критики.

Це навіть не бета і не гама вже  :smilie2:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вологі мрії косорилого імпотента  :facepalm:. Це рогате таким в баньці займалося, поки Нав"ючене Сідло у Варшаві сиділо?

Мстило за поругану честь?  :laugh:


ПС. Якщо жінка задоволена чоловіком у всіх відношеннях і цінує його, вона НІКОЛИ так не буде себе поводити. Це я про вигнання з квартири і сумну сагу про заморожені пельмені з супермаркету :facepalm:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1139425.msg27937984#msg27937984

Цитатап.с. Віка привіт. приходь. розстав крапки над І.

Гидую кацапськими відсосами, які, у той час, як найкращі віддають свої життя, у той час, як гинуть мирні жителі, прикриваючись купленою бронею та емігранством, від нічого робити розводять лайно під час війни по відношенню до одного із найбільших донорів ЗСУ на тому ресурсі і просто високоякісної, хорошої і достойної людини  :bluet:.

Ви - лайно, а не люди!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Спиті і просто інтелектуально обмежені не доганяють, що Сергій просто не здавав тест на інший рівень. Так що факт здачі на В1 абсолютно не означає, що він не знає мову на вищому рівні.

Не здавав, бо воно йому зараз не потрібно.

А унилі вже зробили висновки космічного масштабу :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Козьїнська пітушара ще очікує відповіді :facepalm1:.



We mentioned it before, but scum does not get to be acknowleged :bluet:.

Гидує Сергій вступати в прямі розмови із цією шваллю, як і я :smiley24: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1931
Дякую, в мене все в порядку, тьху-тьху. Вчора 5 годин підряд впахувала в садочку, з копитцями все okey slash dokey :smiley24: .


А ось біполярочка в анального Але, бачу, навіть вже й пігулками не лікується :smilie2: . В Україні 2 години ночі, а воно генерує контент :facepalm: .

Ну травень-червень, загострення маніакальної фази, a textbook case  :icon_cool:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1932
Це неможливо. Я укрочоловіків до себе після 25 не підпускала, а кацапів - тим більше.


А стрясти воно може хіба заспиртоване на мармизу Нав"юченого Сідла. Може, допоможе більше, ніж ті відра ботоксу :smilie10: .

Або тим дешевим хвойдам у баньці :bluet:.

Хоча у мене великі сумніви, що спитий кацап взагалі здатний. Тільки подивіться на це фото - там давно male menopause  і улєтєлі лістья с тапалєй, павтарілась в мірє нєізбєжность.

:lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1933
Що взяти з етнічної росіянки, крім аналізів настойки білої поганки і супу з кільки? :smilie10:


Це навіть читати гидко, а їсти? :smilie10:

Жах! (С)
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1934
Цитата: Wednesday від Червень 01, 2024, 07:02Що взяти з етнічної росіянки, крім аналізів настойки білої поганки і супу з кільки? :smilie10:


Це навіть читати гидко, а їсти? :smilie10:

Жах! (С)

Клопів кацапів на Єрмачці мало, але вони смердючі :bluet:.

А хай би тебе шлях трафив з твоїм свєкольніком, твоєю окрошкою, твоїми щами, твоєю тюрєю і всім твоїм русськім міром! :smilie9:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1935
Якби цей напівздохлий кацап приділяв хоча би десяту частину уваги Нав"юченому Сідлу з тої, що він приділяє Сергію, то вона б не перетворювала себе у ходяче відро з ботоксом і не асоціювалася б з підстаркуватими гейського вигляду інструкторами по стрижці :smilie10: .


Враховуючи, що плєшиве з самого срання знов побігло до Сергія, бачу, вчора знову не струсилося  :smilie2:.

Я ж кажу, чоловіча менопауза - страшна річ  :smilie10:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1936
Лежу я така зранку з мігренню в ліжечку, чоловік приносить пігулку, води і мисочку винограду, щоб полегшити мої страждання. Кажу, принеси-но мені ше й таблетку (в сенсі планшет), подивлюсь, що в світі робиться.

Зайшла на Єрмачку, а там дві події:

1) Перебіжчики з СУПу контру влаштували
2) Недолюблений Слав ушиці просить, оточений колом лузерів, що посмикують 0.99 на "алєгарха" плюс примкнувшая к нім колготочна, яка виповзла з кубла на фотку халявного бухлішка :laugh:.

В мене аж мігрень пройшла, ЛОЛ! Ніщо так не стимулює, як фестиваль ідіотизму та недолугості les miserables в єрмачківському контексті  :weep:  :weep:  :weep: .
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1937
Саме так. Його ніколи ніхто не любив і він насправді нікому не потрібний.



Діагноз поставлений тут. Навіть за його гроші ніхто його не любить і ніхто його не поважає, крім таких же лузерів, як він, хто фапає на його бабло. Забери в нього ці гроші, вони першими на нього будуть с**ти.

Взагалі ця ситуація показує бридке, прогниле обличчя українського суспільства.

Славу не треба йти в ЗСУ, не треба помирати, тому що він багатий (С) клейнод.

Насправді не Слав керує своїм підприємством, він для цього надто тупий. Керують наймані робітники, яким дійсно потрібна броня.

І коли Слав топирить пальці, як він їздить по закордонах, коли іншим це заказано, це кууул! А коли Сергій раз запостив фотку з басейна, йому на декілька сторінок докоряли, що це негарно, і це ХИЗУВАННЯ під час війни. Тобто для Слава правила одні, а для інших - інші, кажуть корумповані єрмачківці.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Сергій якраз миє руки.


А ось після Слава я б не ризикнула доторкатися до клямки, за яку взялась його долоня.

Тому що порядні дівчата з ним не бажають, а українські хвойди - малоосвічені і неперебірливі  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Просто погидує. Нащо йому витрачати свій дорогоцінний час і зустрічатися з якимось малограмотним, нещасним типом, який сам не досяг нічого в житті?


Сергій зробив себе сам, своєю працею та інтелектом. А все, що зробив Слав - продав свої статеві органи за матеріальні цінності (С).

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.