Флуд, Флейм, Офтопік та Інші Смаколики

Попередня тема - Наступна тема

Wednesday

Лампогаз, ти задовбав.

Те, що Бойко нібито ХХХ Монтян, абсолютно не має відношення до якості його інфи. Одне іншому не заважає. Це раз.

По-друге, у мене нема часу на твоє ідіотське переписування реєстраціями.

Я тобі вже казала - хочеш спілкуватися по суті, реєструйся і пиши.

А не хочеш - будеш ігнорованим.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата238 Вика, я тебя люблю!    LampoGaz@pe**daliz.net    185.220.101.***    Сьогодні в 19:13

:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ну істчьо би :facepalm:. Ніби я не знаю, що ви всі, лішенці і f**wits, любите мене полум"яною гарячою любов"ю :laugh: . На жаль, не можу відповісти взаємністю  :bluet:.

Не кажучи вже, що Л-слово - це примітивно і нецікаво :smilie2: .

Вчи вас, вчи  :facepalm1:.

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Лампік, мені що ти, що малюк з Лондона, що козьїньске убоїще, що всі ці пльзні, мудведи і бройліки - всі ви абсолютно одинакові.

А bunch of immature losers who are good for one thing only - to troll and mock, when I feel like it :smiley14:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так прикольно - шушиця биренько прибігла сюди, слідкувала, що і як я тут запощу, а потім верещала на Єрмачці, що Сергій несамостійний  :lol:  :lol:  :lol:.

Ржу  :laugh:  :laugh:  :laugh:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

#1644
Бугага, ОдноГлазий, не можна так себе бичувати!

Ну по-перше, ти не б**, бо nobody wants to buy what you are selling. Он козьїнська потвора змогла продати свої 0.99, but nobody cares about yours :smilie2:.

А щодо пігулок, то те, що у тебе, не лікується :smilie10: . Живи тепер з цим (С) :laugh:.

А так набрид. Пшов, униле!
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2024, 08:34Ну він сам про це писав у темі про кому за 45 і ти ще там брав участь, це було ще до війни в 2021 році.

А що шуша і дмхз?

Ето другоє.

Мене ця дволичність і подвійні стандарти просто добивають.
Ну, Шуша вже не проти того, щоб виїжджали, Бяку захищає.

А Бяка дійсно поступила негарно, поїхала, взяла гроші і вернулась.

Патріотично, нічого не скажеш.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2024, 08:36100 відсотків він бере у цьому участь і всі відео- та фотожаби походять від нього.

Я раніше думала, що це медвед, але це плєшивий і це підтвердив сам Лампогаз.

Вони ж в приватах все це координують.
Котойоб також робить фотожаби.
Колись навіть на членів альянсу робив.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 18, 2024, 08:58По стилю видно, що це він ту тему і написав. Там 90 відсотків тем було створено ним, якщо не всі 100.


Якщо це правда, я це запам'ятаю.

білий хорват

Цитата: Wednesday від Квітень 19, 2024, 20:23:lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Ну істчьо би :facepalm:. Ніби я не знаю, що ви всі, лішенці і f**wits, любите мене полум"яною гарячою любов"ю :laugh: . На жаль, не можу відповісти взаємністю  :bluet:.

Не кажучи вже, що Л-слово - це примітивно і нецікаво :smilie2: .

Вчи вас, вчи  :facepalm1:.


Бухає по ночам?

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 20, 2024, 07:53Бухає по ночам?

Там кукуха давно з"їхала - а чи без, чи з алкоголем, вже давно нерелевантно. В їх компанії психічно нормальних нема за умовчанням. Булі - завжди патологія.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Цитата: білий хорват від Квітень 20, 2024, 07:40Котойоб також робить фотожаби.
Колись навіть на членів альянсу робив.

В медведа були примітивні. А плєшивому поставляють професійно зроблені. І якраз не Бінг ШІ, а типу фотошопа, вимагає певний скілсет.

Мені подобалося, як медвед плєшивого діставав. Видно, що це дуже діставало 2П. Медвед тоді жорстко домінував над ним.

А потім впав перед ним на коліна і поцілував перстня у кацапа  :smilie10:.

За фактом, як я вже писала ще в 2021, наш Сергій виявився найбільшим мачо і давно та з розтяжкою ХХХ їх всіх. Тому до цього часу вони скавчать від болю і намагаються переграти, але не взлітає - крила в цих пітушар короткі.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

білий хорват

ЦитатаА потім впав перед ним на коліна і поцілував перстня у кацапа  :smilie10:.
Котойоби вони такі, люблять підлизуватися, ластитися.

Аж муркають, коли це роблять...

Wednesday

ООО!

Просинаюсь, а там наш Сергій та Вія скотт порють!! :dance3:  :dance3:  :dance3:

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Хіба 30 років назад. Злі язики кажуть, що там конкретний бегемот - трак буде коливатися, ще ресори тріснуть  :pooh_lol:.


Але досвід, кажуть, є. Сама розповідала душероздираючу історію про себе юну 18+ річну і одруженого 50+ річного коханця :smilie10: .

Це і є проституція - просто умови оплати інші. Sugar daddy - sugar baby relationship  :bluet:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Ось вона, різниця, між українцями і укросами.

Українці Вія та Сергій чітко бачать ворога-окупанта, п"яту колону, і називають речі своїми іменами. А укроска Бяка верещить, бо зачіпають своїх, "любих друзів" :smilie9:.


Тому що така сама. Вона з такими робить бізнес, вона з ними дружить. Це вони розкрадали країну і закривали очі на те, як це робили їх такі ж самі друзі та знайомі. Це вони покривали злочини один одного. Це вони йшли "на компроміси", декадами приховували податки, це їх філософія - урвати своє, а країна хай горить синім полум"ям.

І це вони повивозили своїх дітей - нехай за них та Україну помирають чужі діти. Вона так і написала!

Тепер ви бачите, чому Авіатор - патріот України, а ця шваль - гниди на її тілі :smilie9:. Тому що діти Авіатора і сам він - в Україні. І лише цього фактора - достатньо.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Вони реально не розуміють, в чому проблема  :smilie10:.

Тому що вони - люди низької якості.

Ну як пояснити людині, яка непорядна і в якої нема кодексу честі, чому те, що вона зробила, не робиться між високоякісних людей?

Тому що порядні, classy, high quality people не б"ють лежачого і не крадуть у бідного.

Такі люди не куплять собі кави за гроші, зібрані з пенсіонерок.

Такі люди не платять комусь, щоб зробив фейковий внесок на благочинність, щоб обманути та розкрутити на ще більше бабло і без того щедрого донора ЗСУ.

Вони не відшкодують собі на хотдог, тому що мають гонор і можливість цей хотдог самі собі купити.

Вони не поїдуть у фудбанк за безплатною їжею, бо можуть самі собі її дозволити.

І вони знайдуть тисячу причин, щоб виправдати свою ницу поведінку. Можна їздити у фудбанк на Мерседесі у норковій шубі, можна похвалятися, як на***бав довірливу Канаду на халяву, можна топирити пальці, яка ти "іліта", та насміхатися з простих людей, але ти як людина - нижче плінтуса, нижче найницішого бомжа, нижче найсмердючішої вигрібної канави  :bluet:.

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27888364#msg27888364
Цитатаа ладно тобі, канадський уряд роздає всім украінцям подряд по 3КАД доларів. Нехай роздають. Тут кажуть що канадський уряд такий наівний, доброзичливий, довірливий. Мбуггагаа.
По перше, як Бяка вірно написала - вона всі ті гроші там і залишила. По друге, там вже хлопці з західноі украіни цілий бізнес надалили на ту програму КУАЕД, цілими сіламі їздять та за якись % відстьогуютьь цим організаторам - мародерам.
Але ж багато хто і залишаеться. А хто залишаеться, вони отримують ті 3К, але привозять з собою 10, 20, 50, 100, а хтось і мільйони доларів яки вливають в канадську економіку яки там і залишаються. Так що ті 3К дол то ні про що. Канада ще не хіло зарабляє на украінцях. Я вже не кажу скількі заробила Польша на нашоі биді.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

А по темі розмови ... КУАЕТ - це просто тимчасова програма перебування в Канаді на 3 роки, люди можуть заїхати, вчитися і працювати.

А далі - всьо. Подавайся на загальних умовах на еміграцію, в більшості шанси невисокі.

Подаватися можуть Бяка і чоловік, їх син - залежний від них. Бяка - 50+, чоловік там набагато старший, це 60+. Мову навряд чи знають, професійну роботу навряд чи знайдуть, вони практично непрохідні.

Якщо навіть залишиться сам син і буде вчитися, публічні школи в Канаді мають низький рівень освіти. Щось нормальне - це або приватна школа, яка коштує немало, або якісь чартерні школи, на чергу в які записують дітей з народження. Університети навіть для канадців - платні.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Поржала, читаючи про "мільйонера :facepalm1: ".

Просто наведу факти із існування "мільйонера":

1) Не зміг послати сина в Гарвард чи MIT, чи навіть десь в Лондон (ось в Слава діти вчились в Англії, тому що він може це собі дозволити, а козьїнський дегенерат - ні). Послав в простенький канадський вуз.

2) Не здатний фінансово потягнути житло для сина. Багаті люди знімають дітям квартиру чи окремий будинок. Син співживе з іншими і нелегально бере тварин, щоб підзаробити (за словами батька).

3) Іздить на простій Тойоті з дешевіших.

4) Не здатний виплатити борг в 3 тисячі доларів вже більше року  :smilie10:.

5) Живе в страшній cringeworthy обстановці, яке ніколи не бачило дизайнера. Що це за жах, це так живуть мільйонери? Облізлий витертий 30-річний на вигляд диван, стіл навіть не з суцільного натурального дерева, а з якоїсь паркетної дошки, облізлий поліестровий килимок під "турцію". А ці тюлі, ці шторки!  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:

І він це постить на публіку? Він цим пишається?  :smilie10:  :smilie10:  :smilie10:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140271.msg27867536#msg27867536

Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Так, Бяка перша напала на Сергія ще два дні назад і вона перша напала на і грубо образила його дружину, ось тут:

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27888617#msg27888617
ЦитатаТоді якого хєра ти від мене хочеш, чучєло ? :lol:
Хвостом крутить твоя баба на трасі, утирок.

Сергій має рацію: Бяка - такий же низькоранговий, матюкливий, хабалячий low class trailer trash, як і карова, калготочна і решта їх шушери. Її погано виховали - бо якій молодій дівчині батьки дозволять тягатися з одруженим набагато старшим чоловіком?

І оця ситуація з 3 тисячами доларів - ще один доказ.

Бо як я вже написала вище, люди з кодексом честі ніколи б не поставили себе в такі обставини.

Ще і забрехалася по вуха, забувши, що сама писала, що поїхала тільки і виключно за грішми  :facepalm:.
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.

Wednesday

Які мізки? Він всі ці 30+ років протирав штани на різних форумах, займаючись булінгом, і навіть прослуховував телефони своїх недругів, про що навіть написали в пресі!

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1140145.msg27888631#msg27888631
ЦитатаНе міг би: у Турча є мізки на відміну від.

Папєнька керував сам всім, а синачка був і продовжує бути типу як брелок на ключах - красівий і щоб був, але абсолютно нікому непотрібний :laugh: .

У казочки плєшивого про "успіх" можуть вірити лише лішенці та мізераблі типу беззубого Тороса чи селянки Моллі, які за шматок виплюнутого з "барского" рота недогризеного шашлика чи за золотой рубль у зморшкувату долоньку готові облизати чоботи "граффа", бо нічого в житті кращого не бачили і не мали :bluet:.

Насправді ж реально багаті люди Єрмачки - це Слав та Спортсмен.

А плєшивому козьїнському пітушарі до них - с**ти і с**ти!  :lol:  :lol:  :lol:
Smiling gives you wrinkles. Resting bitch face keeps you pretty.